Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Astraja][21.05.2022] Rekrutacja

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] [5] [6]

Azarito Vip

8610
105
Siemanko, mam na Imię Mateusz. Mam 18 lat i chodzę do 3 klasy mechanicznej w Grudziądzu.
Jak już możecie się domyślać mieszkam w Grudziądzu od urodzenia, na co dzień interesuję się sportami tj.
-Jazda na rowerze (rekord 100km),
-Boks (3 razy w tygodniu).

Dlaczego Astraja? Chciałbym zagrać na ŚP jak za dobrych dawnych lat. Niestety to moje drugie konto, ponieważ moje główne zostało ukradzione..
W Margonem gram od 2017 roku i jak widać - nie nudzi się.
Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, pozdrawiam Azar.
Discord: Azarito Vip#8881
Edytowany 00:40:13 13.5.2022 przez Jesteś moją nawigacją
2022.05.13 00:39:34
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447424

Shimozi

31717
352
Witam Serdecznie Administrację,

Na wstępie coś o mnie. Nazywam się Szymon, za tydzień kończę 18 lat. Na co dzień uczęszczam do szkoły średniej o kierunku Ekonomicznym, w czym pokładam plany na przyszłość. Na ogół jestem osobą miłą, spokojną, przyjazną, lubiącą poznawać nowe mi osoby. Dlaczego akurat Astraja? Podoba mi się system panujący na owym świecie, mała ilość graczy, którzy są dla siebie mili i pomocni. Co aktualnie na innych światach ciężko jest osiągnąć i każdy robi sobie pod górkę. Co chciałbym osiągnąć? Na pewno, tak jak już wspomniałem chciałbym poznać nowe osoby, jak i czerpać przyjemność z gry co ostatnio staję się co raz trudniejsze.
Jeżeli chodzi o postacie to chciałbym wbić na jednej z postaci topke, a na reszcie jakieś niższe przedziały dopasowane pod świat.
Z góry dziękuje za poświęcony czas i wyczekuje gorąco wyników, pozdrawiam!

Discord: Shimozi#7788
Edytowany 02:28:11 13.5.2022 przez Shimozi
2022.05.13 02:21:11
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447439

Edgee

32160
322
Hej, cześć i czołem.
Nazywam się Jakub, mam 22 lata. W tym roku kończę studia, aktualnie przygotowywuje sie do obrony mojej pracy licencjackiej. Na codzień pracuję oraz kończe aktualnie kursy spawalnicze. Jestem osobą spokojną (do czasu), miłą i przyjazną. Lubię pomagac o ile mam na to czasu oraz poznawać nowych ludzi. Dlaczego Astraja? Bardzo proste pytanie. Ponieważ jest to serwer mało zaludniony na którym chciałbym zacząc swoją przygodę ze względu na to, ze mam dość gry na serwerach zaludnionych. Na Astraji chcialbym osiągnąć poziom 300+, nastepnie myślałem o jakimś niższym przedziale aczkolwiek nie wiem jeszcze jaki. Pomimo posiadania przeze mnie postaci na Hypnosie oraz Nubesie mogę zagwarantować moja aktywną grę. Postacie z syberii usunę jak tylko będę mógł.

Czas na wymagania:
1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19-- Zapoznałem się i w pełni go akceptuję
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu.-- Jest dużo więcej
3.Reputacja 5+-- Spełnione
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny.-- Oczywiście
5.Wysoka kultura osobista.-- Oczywiście
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc.-- Nie ma najmniejszego problemu
7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv)-- Postacie z syberii usune jak tylko będe mógł. Może to byc nawet jutro o ile mogę.

Discord: Fenni#0372
2022.05.13 09:05:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447502

Edward Nożycoręki

30054
670
Hej!
Nazywam się Szymon i za parę miesięcy kończę 20 lat. 3 tygodnie temu skończyłem szkołę, więc poniekąd jestem wolny. Od października zamierzam iść na studia, o ile się dostanę, a jeżeli nie, będę rozwijał swoją pasję, którą jest muzyka. Na co dzień mam bardzo dużo wolnego czasu, zwłaszcza teraz, gdy skończyłem szkołę. Poza muzyką interesuję się również religiami, sztuką oraz kulturą japońską. Jestem człowiekiem otwartym, szczerym, z dużym dystansem do siebie i poczuciem humoru.
Dlaczego akurat Astraja?
Od dawna gra w Margonem nie sprawia mi tyle przyjemności, co kiedyś. Próbowałem grać na nowych światach - bezskutecznie. Myślę, że Astraja to jest to, czego szukam, ponieważ bardzo odpowiadają mi zasady panujące na serwerze oraz regulamin.
Co chciałbym osiągnąć?
Chciałbym poznać nowych ludzi, nawiązać przyjaźnie, wprowadzić cząstkę siebie na serwer - a jeżeli chodzi stricte o grę na serwerze - myślę, że chciałbym spróbować gry na przedziale 244.
Wymagania wszystkie spełniam, 600 SŁ miesięcznie to żaden problem.

Discord: LarryFisherman#7919

Pozdrawiam, Szymon.
2022.05.13 09:44:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447513

Opushiisa

24081
519

Edytowany 12:41:19 13.5.2022 przez Veynira
2022.05.13 12:00:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447595

Coshi

31629
268
Hej!

Mam na imię Kacper, pochodzę ze Gdyni. Mam 19 lat. Pracuję jako kucharz na statkach pasażerskich. Jestem osobą zawsze uśmiechniętą lubię rozmawiać z ludźmi, dlatego często też siedzę na Discordzie. W wielkim skrócie to tyle o mnie.

Co do gry w Margonem, aktualnie nie gram na żadnym ŚP. Na poprzednich światach wbiłem moje standardowe ulubione przedziały, ale chciałbym również pograć na innych. Dlatego właśnie wybór padł na Astraję. Pomyślałem, że ten świat może być doskonałym wyborem na zagranie w końcu innych przedziałów niż zazwyczaj. W Margo gram chyba tak jak większość starych wyjadaczy, z przerwami większymi lub mniejszymi. Każdy z Nas doskonale wie, że nawet jak powie, że już nigdy nie będzie grać to i tak wróci. Odnośnie pytania co chciałbym osiągnąć, chciałbym po prostu dołączyć do fajnego community w którym można czerpać przyjemność z gry.

Wszystkie wymagania spełniam oraz przeczytałem regulamin.
Discord: Harley Quinn#4193
Pozdrawiam Coshi.
Edytowany 21:57:55 15.5.2022 przez Coshi
2022.05.13 13:34:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447651

Maelyd

213137
673
koniec rekrutacji.
Edytowany 08:50:08 26.5.2022 przez Maelyd
2022.05.13 13:52:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447658

Miły Jeżyk

16110
46
Witam!
Mam na imię Miłosz, liczę sobie 20 lat. Na ten moment jestem studentem AWF-u, dorabiam sobie jako ratownik na basenie oraz jako kelner w restauracji. Uwielbiam uprawiać sport (nie tylko piłkę nożną ), trenuję siatkówkę, lubię skoczyć na kosza, ostatnio zainteresowałem się kalisteniką.
Jestem osobą cierpliwą, zdyscyplinowaną i zdeterminowaną, również jestem otwarty na nowe znajomości.
Dlaczego Astraja? Jest to świat, w którym każdy może na każdego liczyć, każdy pomaga sobie nawzajem, dzięki czemu gra staję się przyjemniejsza.
Co chciałbym osiągnąć? Przede wszystkim chciałbym miło spędzać czas, szukając herosów i bicia tytanów. Małym osiągnięciem będzie wbicie 300 levela.

1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19 - przeczytany ze zrozumieniem
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu. - Jest
3.Reputacja 5+ - Jest
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny. - Staram się nie popełniać błędów ale jesteśmy tylko ludźmi
5.Wysoka kultura osobista - Oczywiście
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc. - Bez problemu
7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv) - Posiadam jedną postać na Unii.

Discord: Miły Jeżyk#7784

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
2022.05.13 14:05:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447669

Avrine

1370
2
Cześć!
Nazywam się Aleksandra i swoją wycieczkę po szlakach Margonem rozpoczęłam prawie dwa lata temu. Przez ten okres poznałam uroki gry, działania świata oraz niezliczone hordy botów. Nie ukrywam, że to ostatnie całkowicie zniechęciło mnie do gry tutaj, a jakakolwiek aktywność w grze pokrywała się z chęcią utrzymania kontaktu z fajnymi osóbkami które zdążyłam poznać przez ten czas. Moja wizja idealnego świata Margonem opiera się przede wszystkim na świecie bez botów, z dużą ilością fajnych, ciekawych i wartościowych osób, z którymi chętnie podzielę się swoim wolnym czasem, stąd też mój wybór padł na serwer Astraja. Nie ukrywając również, na waszym serwerze gra mój dobry kolega, którego nie mogę złapać na podstawowym świecie, gołębie Margonemskie podrożały, a skrzynka pocztowa pęka mi w szwach ( ).
Nie grałam nigdy na żadnym świecie prywatnym więc myślę, że byłoby to ciekawe doświadczenie i fajnie byłoby wnieść swoją obecnością coś pozytywnego.
Odnośnie wymagań.. jedyne kolidujące to ,,Reputacja +5", z reszty jak najbardziej się wywiązuje.

Mój discord Avrine#5355

Czekam na wiadomość zwrotną.
Pozdrawiam
Edytowany 20:13:44 14.5.2022 przez Avrine
2022.05.13 14:26:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447676

Narels

300679
2302

Edytowany 11:55:53 22.5.2022 przez Narels
2022.05.13 14:42:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447685

Forgotten Trailer

350211
1542
Nie polecam
Edytowany 13:27:14 22.5.2022 przez Forgotten Trailer
2022.05.13 15:48:15
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447735

pan zagłoba

1980
5
Witam nazywam się Kamil mam 18 lat jestem miłą pomocną osobą chętnie pomagam ludzią interesuję się spotem i ekonomią
2022.05.13 16:07:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447748

Lecimy z Vixą

29311
138
Cześć, nazywam się Kacper, mam 19lat. Jestem już byłym uczniem technikum po maturze, zdawałem egzaminy zawodowe z zawodu Technik Logistyk. Moim hobby jest wędkarstwo oraz piłka nożna. Jestem osobą neutralną, osobą która szuka nowych wrażeń w grze. Po paru latach spędzonych na serwerze publicznym oraz serwerze prywatnym którym jest Syberia która się zalicza, niestety usunąłem już postacie iż na Syberii było poprostu nudno, w ten sposób chciałbym rozpocząć nowy rozdział na świecie Astraja. Margonem to przede wszystkim dla mnie dobra zabawa/rozgrywka i zabicie nudy, lubię poznawać nowe osoby oraz wymieniać się z nimi nowymi spostrzeżeniami na temat gry, jak i rywalizacje między sobą. Myślę że wczuje się w klimat świata Astraja.
Warunki posiadam wszystkie poza 2 postaciami na świecie prywatnym powód opisałem w podaniu.

Serdecznie pozdrawiam graczy świata Astraja oraz osoby rekrutujące razem ze mną.
Vixior#3531
Edytowany 17:16:09 13.5.2022 przez Lecimy z Vixą
2022.05.13 17:13:07
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447791

Jeloniasty

28612
47
Cześć, chciałbym zgłosić swoją kandydaturę na gracza Astraja.

Nazywam się Kuba, w tym roku kończę 18 lat i zaczynam swoje
dojrzałe życie, stanę się odpowiedzialny za swoje czyny,
otrzymuję możliwość decydowania o losie mojej ojczyzny.
Myślę, że wypada opowiedzieć coś o moim hobby.
Pamiętam kiedy pierwszy raz zobaczyłem moim zdaniem
najpopularniejszy sport na świecie - piłkę nożną, miałem wtedy
8 lat, od tego momentu traktuję tę dyscyplinę przyszłościowo.
Pamiętam swoje pierwsze perypetie, pierwsza piłka, pierwsze
rozwalone kolano, bramki z butelek czy pierwsze marzenia.
Moim ulubionym klubem piłakarskim jest Real Madryt, o gustach
się nie dysktuję, dlatego nie będę rozwijać tej kwestii.
Od kilku lat trenuję w lokalnym klubie piłkarskim, jestem
środkowym pomocnikiem, ze względu na moją dobrą kondycję i
silnego prawego buta. Ze względu na moje zasługi w wielu
piłkarskich springach drużyna wraz z trenerem obwołała mnie
kapitanem naszej ekipy. Codziennie uczęszczam do szkoły
samochodowej, w której uczę się i zdobywam kwalifikacje
zawodowe, lubię samochody, wiążę to również z moją
przyszłością, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy kontuzja w
sporcie nie wykluczy moich planów.

Tyle o moich zainteresowaniach, myślę, że powinienem trochę
opisać samego siebie, nie chcę wyjść na narcyza, dlatego
postaram się to zrobić dosyć skromnie, ale dokładnie.
Jestem bardzo otwarty na środowisko, pałam optymizmem,
potrafię rozładować napiętą atmosferę, ze względu na moje duże
poczucie humoru. Z reguły jestem dosyć przyjazny i oczytany
na wiele tematów. Jestem lubiany w swoim otoczeniu.
Jestem wysokim blondynem o niebieskich oczach, mam smukłą
sylwetkę, ponieważ uprawiam sport. To tyle o mojej osobie.
Nie wszystkie wymagania spełniam, liczę o pozytywne rozpatrzenie
mojej kandydatury.

Dlaczego Astraja?

Chciałbym wrócić do gry na ŚP i spróbować czegoś nowego.

Pozdrawiam!
Edytowany 17:18:27 13.5.2022 przez Jeloniasty
2022.05.13 17:17:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447793

The Situation

324629
2168
Dobry, mam na imię Eryk, jestem przed 30 czyli zaraz druga młodość, zamieszkuję małe miasto na trasie Lublin - Rzeszów. Pracuję na produkcji w fabryce, hoduję ptasznika (Brachypelma Albiceps) oraz powoli zaczyna mi strzelać w krzyżu, ah ta starość. Interesuję się w sumie wieloma rzeczami po trochu, znam sporo ciekawostek na najróżniejsze tematy i nawet pod wpływem napojów procentowych nie słucham disco polo. Jestem człowiekiem raczej spokojnym, w grze trzeba jednak zachowywać się jakkolwiek dobrze i zgodnie z netykietą, mam poczucie humoru na tyle specyficzne, że bawią mnie rzeczy różnej maści. Pomimo swoich potężnych rozmiarów nadal lubię wyjść porzucać do kosza, pojeździć rowerem bądź po prostu spacerować podziwiając piękno przyrody. Mam otwartą głowę, typ raczej dyplomatyczny, lubię przesiadywać na serwerach głosowych na discord i pykać w różne gry (CoD>Battlefield). Znam wręcz na pamięć Władcę Pierścieni, Pulp Fiction, a także poznaję nowy kanon Gwiezdnych Wojen (stary kanon był lepszy, zakichany Disney). Moja playlista na Spotify łączy cechy wszystkiego co najlepsze i co najgorsze, nie ograniczam się do konkretnych gatunków.

Na Astraji chciałbym pograć w sumie z błahego powodu, do tej pory w dużej mierze grałem na światach h-pvp, ale powoli zauważam, że to już nie te lata na autentyczne pocenie się w grze czy jakakolwiek nerwówka, że oponenci zaczynają się bawić w logowanie kont na eventach. Szukam czegoś spokojnego żeby móc sobie wyczillować po pracy i w wolnym czasie, spędzić miło czas w grze jak również poznać nowe osoby i popykać w inne gierki w międzyczasie. Astraja słynie ze swojego spokojnego stylu, w mojej opinii jest światem właśnie dla takich ludzi jak ja - chcących cieszyć się grą traktując to nadal jako grę, miło spędzając czas i czerpiąc przyjemność z gry.

Co chciałbym osiągnąć na Astraji? - Jedną z podstawowych rzeczy to wbicie tancerza na 300, ot nigdy nie grałem na topce tancerzem, a wydaje się zabawny. Z rzeczy typowo ingame to wiadomo, każdy chciałby mieć w pełni legendarny ekwipunek, ale to nie wszystko. Od śmierci mojego najlepszego przyjaciela 2 lata temu (badajcie się na raka, proszę Was) ciężko było mi nawiązać jakąś dłuższą relację czy to w grze czy poza nią stąd chciałbym zdecydowanie poznać jakichś nowych ludzi i móc spędzić z nimi czas czy to w samym Margonem, czy to w innych gracz czy po prostu czillując na kanale głosowym i rozmawiając o wszystkim. Czasem po prostu nie ma do kogo otworzyć buzi, tyle. Rozgraniczajać się do gry to w sumie dodatkowo pograć na przedziałach, na których nigdy nie grałem jakoś wybitnie dużo (184/210/227/244 coś z tego), ale przedewszystkim cieszyć się grą bez botów.

Co do punktu o poprawnej polszczyźnie i ortografii - tak jak pisałem Ci w mailu, bazowo nie pochodzę z Polski (mieszkam tu jakieś 20 lat, czasami zdarzy się zaciągnąć jakieś słowo mówiąc itp.), ale staram się nie robić byków. Reszta jest w porządku z podanych wymagań, łuski to też nie problem, wszak Karmazynowe Bractwo nie wzięło się znikąd.

Krul Majunen Machen#7749

Pozdrawiam!
Edytowany 00:58:42 14.5.2022 przez The Situation
2022.05.13 17:23:37
Ocena: -10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447798

Eskuen

796
39
Siema!

Na imię mam Krzysiek niedługo kończę 19 lat jestem miłą i pomocną osobą. Mieszkam w okolicach Rzeszowa – Podkarpacie.

Interesuję się głównie informatyką czasem zdarzy mi się złożyć komputer na zamówienie.

Na świecie Astraja szczególnie chciałbym osiągnąć 300 poziom łowcą i wylegować 64 woja a co najważniejsze szacunek.

Na Astraji chciałbym pograć, bo moim zdaniem ten świat jest dla mnie idealny jest jeden klan na cały świat stoisz sobie na e2 bez problemu nie ma żadnych botów.

Eskku#6268
Edytowany 09:19:17 14.5.2022 przez Eskuen
Edytowany 09:24:05 14.5.2022 przez Eskuen
2022.05.13 17:41:34
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447817

Vifonek

10915
361
Witam wszystkich!

Hej, mam na imię Dominik i mam 21 lat. Na co dzień pracuję, a w wolnych wieczornych chwilach lub weekendach, grzebię coś przy aucie lub siadam do jakiejś gierki. Przygodę w Margonem zacząłem 9 lat temu lecz mimo przerw spowodowanych życiem prywatnym, ponownie chcę wrócić do "gry mojego dzieciństwa". Jestem miłym, kulturalnym i nie szukającym żadnych sporów człowiekiem z dawką zdrowego humoru.

Dlaczego Astraja?

Przede wszystkim do napisania podania na Astraje zachęciła mnie idea wspólnej gry i pomagania sobie nawzajem żeby czerpać większą przyjemność z gry.

Co chcę u was osiągnąć?

Chcę miło spędzić czas, poznać nowych ludzi, wyluzować się po godzinach pracy i przy okazji zdobyć kilka legend

Wszystkie wymagania spełniam, z regulaminem świata się zapoznałem.

Pozdrawiam, Dominik.

dwr#9292

Edytowany 17:52:00 13.5.2022 przez Vifonek
2022.05.13 17:51:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447827

Capsloc

10215
77

Edytowany 00:18:44 24.5.2022 przez Capsloc
2022.05.13 20:01:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45447969

Tedi Dedi

30523
57
Witam
Mam na imię Norbert, mam 19 lat. Pochodzę z województwa zachodniopomorskiego, mieszkam w średniej wielkości mieście Koszalin. W tym roku skończyłem 3-letnie liceum o profilu wojskowym. Niedawno napisałem maturę sądzę że wyniki będą pozytywne gdyż chcę iść na studia. Jestem osobą z reguły spokojną, miłą i pomocną. Ciężko jest mnie wyprowadzić z równowagi co jest moim atutem
Moim hobby jest piłka nożna (standardowo) i wędkarstwo, już od młodzieńczych lat starałem się jak najwięcej czasu spędzać nad wodą nieważne czy był to stawik koło domu czy jezioro.

Dlaczego chciałbym grać na Astraji? Dlatego że chce odejść od rutyny grania na dwóch światach i spróbować swoich sił na Astraji, poznać nowych ludzi i rozpocząć wspólną grę

Co chcę osiągnąć na świecie Astraja? Chciałbym spróbować czegoś nowego, nowego doświadczenia, każdy świat jest inny i różnią się na nim atmosfery.

1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19 - zapoznałem się
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu - aktualnie posiadam 853
3.Reputacja 5+ - mam 23
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny - również się zgadza
5.Wysoka kultura osobista - jestem kulturalny, nie obrażam innych graczy
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc - nie jest to dla mnie żadnym problemem
7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv) - gram tylko na Syberii i riventii
8.Podanie dlaczego chcesz u nas grać - bez tej informacji podania odrzucamy - jest
9.Co chcesz u nas osiągnąć - bez tej informacji podania odrzucamy - jest
10.Oddanie screenu w ciągu tygodnia od wejścia na serwer (od wysłania zaproszenia), z wydaniem 600sł na serwerze Astraja - ponieważ nowi gracze grają sobie darmowo miesiąc czasu na serwerze zajmując innym graczom miejsce, po czym po miesiącu darmowej gry zsyłani są na Syberię - a tego chcemy uniknąć - oczywiście będzie udowodnione

Discord: Tedi#6867
Edytowany 23:39:26 13.5.2022 przez Tedi Dedi
2022.05.13 20:42:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448011

Szigi

30024
79
Witam szanowną administrację Świata Astraja!!
Na wstępie mojego podania kilka słów o mnie
Mam na imię Alan, 22lata, studiuję, pracuję a wolny czas lubię poświęcić na ulubioną grę. Mieszkam w okolicach Wrocławia a w Margonem gram blisko od ponad 12 lat. Uwielbiam się śmiać, żartować, poznawać nowych ludzi oraz spędzać czas ze znajomymi, również tymi w grze.
Dlaczego Świat Prywatny Astraja?
Margonem nieprzerwanie daje mi radość z gry, codziennego logowania się oraz osiągania zamierzonych celów, jednak ostatnimi czasy magia gry się zatraciła - przeludnione serwery pełne jedynie pikseli a nie graczy sprawiły że codzienna gra już nie dawała tyle przyjemności. Świat Astraja z pewnością jest miejscem gdzie spotkać można ludzi czerpiących przyjemność z gry, pełnych optymizmu, radości oraz pozytywnego nastawienia. Dlatego Astraja jest światem na którym mógłbym zawiązać nowe znajomości i ponownie cieszyć się z gry! Ponadto świat Astraja cieszy się dobrą opinią wśród graczy serwera a po przeczytaniu regulaminu pierwszą moją myślą było "To coś dla mnie!"
Dlaczego akurat ja?
Jestem graczem doświadczonym, kulturalnym, towarzyskim i przede wszystkim pozytywnie nastawionym do wspólnej gry. Ze swojej strony zagwarantować mogę aktywność, duże poczucie humoru oraz wsparcie.
Co chciałbym osiągnąć?
Przede wszystkim znowu czerpać radość z gry, a wiem że Świat Astraja mi to umożliwi a przy tym chciałbym poznać nowych ciekawych ludzi z którymi spędzanie czasu będzie sprawiało radość.

Podane wymagania spełniam

Nie pozostaje mi nic innego jak czekanie na wyniki, życzenia pozostałym powodzenia oraz liczenie na pozytywne rozpatrzenie mojego podania!
Cześć!

Discord: Szigi#9713

Edytowany 22:54:58 13.5.2022 przez Szigi
2022.05.13 20:49:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448020

Dortmau

31719
208
Cześć!
Mam na imię Patryk, mam 22 lata. Aktualnie mieszkam w Rzeszowie, a pochodzę z północnej części województwa świętokrzyskiego. Jestem studentem kierunku lekarskiego, z którym to kierunkiem wiążę przyszłość i zainteresowania. Jestem osobą dość komunikatywną, uprzejmą, która umie zachować się w towarzystwie. Zazwyczaj dobrze dogaduje się z innymi osobami, umiem słuchać, ale także zaakcentować własne zdanie i przekonania. Jeśli chodzi o zainteresowania, to bardzo lubię zagadnienia związane z medycyną, najbardziej podchodzą mi sprawy związane z endokrynologią. Oprócz tego, w wolnym czasie staram się być aktywny sportowo to znaczy, jeżdżę na rowerze, uczęszczam na siłownie, gram i oglądam piłkę nożną.
Mój staż w grze obejmuje już kilka dobrych lat aktywnej rozgrywki. Oczywiście bardziej uśmiecha mi się gra na światach prywatnych niż tych publicznych. Bardzo lubię składać podania na światy prywatne, patrząc jednocześnie, czy moja osoba jest w stanie zainteresować osoby rekrutujące. Staram się być aktywny na wszystkich światach, na jakie się dostaję, ale najbardziej zależy mi na poznawaniu nowych osób, ponieważ każdy jest inny i można wśród społeczności znaleźć naprawdę ciekawe osoby
wymagania spełniam
Pozdrawiam!

co chce osiągnąc? przedział 300,83,114,210

dlaczego chcesz u nas grać? nie grałem na zadny śP i moze na ten swiat dostane i chce zobaczyc jak sie gra

discord:anonus#3044

@edit

wbiłem reputacje co brakowała mi
Edytowany 18:57:27 14.5.2022 przez Dortmau
2022.05.13 21:51:53
KNEBEL | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448073

Sherku

324167
983
Po rekrutacji.
Edytowany 13:21:20 22.5.2022 przez Sherku
2022.05.13 22:43:01
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448125

Fangs

30031
141
WITAM

Mam na imię Kacper w tym roku skończyłem 19lat.Mieszkam w Poznaniu i uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu biol-chem. Jestem osobą przyjacielską, pomocą i kulturalną, z chęcią zapoznaje nowe osoby. Interesuję się Medycyną estetyczną z tąd wybór liceum o profilu biol-chem ponieważ po napisaniu matury chcialbym iść na studia i zostać w przyszłości chirurgiem plastycznym.

DLACZEGO ASTRAJA ?

Na świecie astraja chciałbym zagrać ze względu na brak botów co jest w tych czasach margonem bardzo dużym plusem + jak pisalem wyżej jestem pomocną i kulturalną oraz przyjacielską osobą wiec z chęcia dołącze do rodziny i będe dobrze reprezentować świat swoją osobą.

CO CHCIAŁBYM OSIĄGNĄĆ ?

Na świecie astraja jeżeli bede miał możliwość grania z chęcią bym chciał osiągnąc lvl 114-144 oraz po czasie zrobić drugą postać jeżeli jest taka możliwośc. Następnie zrobić legendarne eq i dobrze się bawić z innymi graczami.

WYMAGANIA

1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19- zaponzałem się i akceptuję.
2.staż obecnego konta minimum 100 dni - Jest 1 059.
3.Reputacja 5+ Jest 31.
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny.Jest
5.Wysoka kultura osobista.Jest
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc. Dla mnie to nie problem.
7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv)- są 3 lecz po otrzymaniu zaproszenia na świat prywatny astraja jestem w stanie usunąc postać ze świata hypnos jeżeli będzie taka potrzeba.
8.Podanie dlaczego chcesz u nas grać - Podałem wyżej
9.Co chcesz u nas osiągnąć - Podałem wyżej
10.Rozumiem.
11.Rozumiem.
2022.05.13 22:56:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448134

Potężny Get

30212
51
Witam wszystkich, mam na imię Miłosz. Mam 19 lat, w zeszłym roku ukończyłem liceum o profilu mat-geo. Moje zainteresowania to muzyka, literatura oraz szeroko pojęty sport. Jestem graczem aktywnym, pomocnym i pozytywnie nastawionym do poznawania nowych graczy. W margonem gram bradzo długo pamiętam jeszcze piękne czasy driftowania na szlakach

Dlaczego Astraja?
Szukam serwera na którym nie będę musiał przejmować się graczami z wrogiego klanu, którzy nie rozumieją że tytani, legendy i cała ta otoczka to tylko piksele a nie sens życia. Dla mnie ta gra to przede wszystkim społeczność graczy . Na Waszym serwerze nie ma niezdrowej rywalizacji a zamiast tego jest współpraca co bardzo mi odpowiada i napawa optymizmem na potencjalną rozgrywkę i poznanie nowych ludzi.

Co chcę osiągnąć?
Przede wszystkim, jak już wspomniałem, chcę nawiązać nowe relacje. Przedziały i ekwipunek są sprawą drugorzędną, przedziały chciałbym ustalić na podstawie tego na jakiego kolosa/tytana czy herosa potrzeba graczy. Nie chcę zamykać się w strefie komfortu i grać na przedziałach które męczę od zawsze, a przyczynić się do budowania miłej atmosfery.

Wymagania spełniam niemalże wszystkie, poza ilością światów prywatnych. Jeżeli dostanę się na Astraję to na pewno z jednego z nich zrezygnuję i ześlę się na Syberię.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia wszystkim osobom starającym się dostać na serwer. Mam nadzieję, że do zobaczenia na szlakach serwera!

Discord: Get#4145
2022.05.13 23:10:56
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448144

Trokachi

860
3
Dzień dobry.

Cos o mnie.Nazywam sie Jakub, mieszkam w malej wsi na mazowszu. Ucze sie w liceum,profil policyjny mam 17 lat, interesuje sie grami,samochodami i bronia palna. Swoja przyszlosc wiaze ze sluzbami mundurowymi.

- Dlaczego akurat Astraja?
Z racji ze serwer nie jest typowo pod tryhardowanie to czuje ze sie tu odnajde.

Wymagan moze i nie spelniam ale mysle ze nie jest to az tak wielki problem.

1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19 - Nie ma żadnego problemu, czytać ze zrozumieniem potrafię.
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu. - Niestety nie,lecz gram na tyle dlugo ze raczej nie jest to zaden problem.
3.Reputacja 5+ - 0,poniewaz jest to nowe konto
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny. - Jak najbardziej z tym akurat nie mam problemu.
5.Wysoka kultura osobista. - Posiadam
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc. Nie bedzie to problem.
7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv). - Nie mam postaci na zadnym ze swiatow prywatnych.
8.Podanie dlaczego chcesz u nas grać - bez tej informacji podania odrzucamy - Powod jest podany wyzej.
9.Co chcesz u nas osiągnąć - bez tej informacji podania odrzucamy. - Chcialbym byc znalezc sie w top10 graczy.
10.Oddanie screenu w ciągu tygodnia od wejścia na serwer (od wysłania zaproszenia), z wydaniem 600sł na serwerze Astraja - ponieważ nowi gracze grają sobie darmowo miesiąc czasu na serwerze zajmując innym graczom miejsce, po czym po miesiącu darmowej gry zsyłani są na Syberię - a tego chcemy uniknąć. - To juz zalezy od tego czy zostane przyjety.

Nazwa użytkownika na Discord : Dentka#7128

Pozdrawiam oraz licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Przepraszam za brak polskich znakow,mam te klawiature od niedawna i dalej nie umiem ich wlaczyc.
Edytowany 23:18:56 13.5.2022 przez Trokachi
2022.05.13 23:18:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448155

Usar

30811
87
Powodzenia Wszystkim
2022.05.13 23:18:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448156

Geraminek

330479
1397
Zarządca Świata Prywatnego
Hej, poniżej przedstawiam listę osób zaproszonych na serwer w pierwszej turze. Osoby,które napisały podanie a nie dostały się teraz mają nadal szanse dostać się na koniec rekrutacji. Informuje również,że kilku graczy na sam koniec trafi na listę rezerwową, jeżeli ktoś odejdzie to osoba rezerwowa dostanie zaproszenie.

https://www.margonem.pl/profile/view,6543995#char_397,asylum

https://www.margonem.pl/profile/view,9233719#char_21803,aether

https://www.margonem.pl/profile/view,3760306#char_2579,ertill

Uwaga na oszustów, którzy podszywają się pod moją osobę!! Nazwa mojego prawdziwego discorda podana jest w pierwszym poście!
Edytowany 01:40:41 14.5.2022 przez Geraminek
2022.05.14 01:24:28
Ocena: -8 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448222

Git landryna

3179
17
Witam,
Może zacznę od przedstawienia się,
Nazywam się Michał, liczę już sobie 21 lat. Na co dzień zajmuję się, pracą przy komputerze.
Konkretnie jestem technikiem w firmie zajmującej się montażem internetu.
W Margonem jestem już 8 roku życia, można mnie spotkać od 2009 roku.
Dlaczego akurat Astraja?
Chciałbym pograć na świecie prywatnym, na którym nie ma denerwujących botów, myślę, że ten świat jest w stanie mi to zapewnić, ze względu na opłatę miesięczną. Jestem graczem raczej spokojnym, co prawda nie dam sobie w kaszę pluć, ale wolę pokojowe rozwiązania problemów.
Co chce osiągnąć?
Przedewszystkim będę grał na przedziałach 83,244 oraz 300+, chce poznać nowych ludzi do wspólnej gry.
Mam nadzieje, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone, oczywiście wszystkie wymagania spełniam oraz zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go.
dc: pudrowy#3130
Edytowany 07:47:43 22.5.2022 przez Git landryna
2022.05.14 09:41:16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448286

Rifendel

3161
58
Witam!
Mam na imię Dominik i już skończyłem 19 lat. Chodzę do ostatniej klasy zawodowej na profilu mechanik pojazdów, w wolnej chwili spędzam czas z znajomymi, gram w Margonem i dorabiam sobie w warsztacie samochodowym. Jestem prostą osobą uprzejmą, wyrozumiałą i nie pakującą się w konflikty. Moje zainteresowania to sport, informatyka, gastronomia i mechanika samochodowa. Myślę że podanie się spodobało i powodzenia wszystkim.!!

1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19- Jest
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu.- Jest
3.Reputacja 5+ - Są 2 chyba ale mam nadzieje że to nie problem
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny. - Jest
5.Wysoka kultura osobista. - Jest
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc. - Bez problemu
8.Podanie dlaczego chcesz u nas grać - Chciałbym spróbować nowej przygody na nowym świecie. Poznać nowe osoby spędzić kolejne fascynujące godziny przed margonem.
9.Co chcesz u nas osiągnąć.- Chciałbym osiągnąć pierwszy poziom 300 i oczywiście inne przedziały.

Podsumowanie oraz kontakt discord
Nie spełniam tylko jednego wymagania, a mianowicie postaci na maksymalnie 2 światach prywatnych, zapoznałem się z regulaminem serwera i w przypadku dostania się na Astraje będę go przestrzegał.
Nikusek#4036
Edytowany 10:35:01 14.5.2022 przez Rifendel
2022.05.14 10:24:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448307

Cyph

317208
1440
Cześć, mam na imię Kuba, mam 26 lat i mieszkam we Wrocławiu. Jestem programistą/data scientist a w wolnych chwilach oprócz aktywności sportowych pogrywam w Margonem. Jestem fanem F1, podróżowanie łączę z jeżdżeniem na wyścigi. Zawsze służę pomocą oraz rozmową . Jako stary wyjadacz tej dynamicznej gierki szukam miejsca, gdzie będę mógł bezstresowo poszukać herosków czy pobić tytanów bez czekania godzinami na mapce z ich respem. Wszystkie wymagania spełniam z dużym zapasem, z regulaminem się zapoznałem, wydawanie sł nie jest żadnym problemem. Pozdro

Cypher#1569
2022.05.14 12:58:59
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448399

Mefisek

26557
218
Witam serdecznie administrację
Na wstępie się przedstawię. Na imię mi Damian, aktualnie posiadam 22 lata. Na co dzień pracuję w Czeskiej Republice jako operator produkcji klimatyzacji do auta mercedes. Moje główne zainteresowanie to tatuaże, w planach mam zapisać się na kurs z tatuażów i zacząć karierę tatuatora. Może teraz coś o mnie, jestem bardzo pozytywnie nastawiony do świata, mam duże poczucie humoru i dystans do siebie, bardzo lubię poznawać nowe osoby i mam nadzieje że gdy się dostanę poznam wiele pozytywnych mordeczek. Dlaczego akurat Astraja? Ponieważ jest to serwer z wieloletnią historią, myślę że rozgrywka na tym serwerze będzie wspaniała. Mam w planach wbić poziom na topkę i nie tylko. Jeżeli dostanę szansę, zrobię wszystko żeby zarządca nie żałował decyzji zaproszenia mnie na świat. Ode mnie to na tyle czekam z niecierpliwością na wyniki. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Wymagania nie do końca spełniam ale myślę że mi się uda

1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19 Oczywiście zapoznałem się.
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu. Spełniam wymaganie .
3.Reputacja 5+ Spełniam wymaganie.
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny. Spełniam wymaganie.
5.Wysoka kultura osobista. Spełniam wymaganie.
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc. Żaden problem, będzie więcej wydane.
7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv) Niestety posiadam więcej, ale gdy się dostanę usunę postacie na 2 światach prywatnych.
8.Podanie dlaczego chcesz u nas grać - bez tej informacji podania odrzucamy Napisane.
9.Co chcesz u nas osiągnąć - bez tej informacji podania odrzucamy. Napisane.
10.Oddanie screenu w ciągu tygodnia od wejścia na serwer (od wysłania zaproszenia), z wydaniem 600sł na serwerze Astraja - ponieważ nowi gracze grają sobie darmowo miesiąc czasu na serwerze zajmując innym graczom miejsce, po czym po miesiącu darmowej gry zsyłani są na Syberię - a tego chcemy uniknąć Żaden problem.

Mój Discord:
Mefisek#1314
Edytowany 14:51:20 14.5.2022 przez Mefisek
2022.05.14 14:41:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448501

Hahowite

3005
60
siemka nazywam się adrian pochodzę z w lubuskiego mam 21 lat jestem operatorem koparki moje zainteresowania to wędkarstwo lubię poznawać nowe osoby zawszę pomogę jak mogę
https://www.margonem.pl/art/view,19 zapoznany
Konto przynajmniej 100 dni stażu oczywiście
reputacja jest
wysoka kultura jest
oczywiście te skromne 600sł na miesiąc
mój dc atrybute#6898
2022.05.14 17:10:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448669

Czukcza IIXIII

320315
3288
Hej, na imię mi Damian.W tym roku skończę 22 lata. Obecnie po ukończeniu technikum, pracuję jako księgowy.
Moje zainteresowania to sos, ciuchy i borciuchy a także szorty i inne sporty. Piszę do Was podanie, ponieważ szukam swoich czterech kątów w tej grze, wolnej od botów, toxic graczy, ogólnie od tego całego wyścigu szczurów który panuję. Czasu na grę mam dość sporo, moja dorobek daje mi możliwość grania w godzinach w których pracuję. Wymagania spełniam, sł'y nie stanowią dla mnie żadnego probelemu.Pozdrawiam.

Przepraszam zapomniałe dodać Discorda Arios#3091
Edytowany 18:01:49 15.5.2022 przez Czukcza IIXIII
2022.05.14 17:49:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448726

Niszczyciel Topki

10-4
3
+ za + ktoś?
2022.05.14 18:09:47
Ocena: -4 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448751

Yukan

9413
16
Po rekrutacji
Edytowany 06:00:14 23.5.2022 przez Yukan
2022.05.14 18:36:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448766

lorans

2711
12
Witam serdecznie

Nazywam się Jakub. Mam 20 lat skończone w Marcu tego roku. Spędzam większość czasu aktualnie w tej grze pomimo innych obowiązków. Jestem uczciwym, przyjacielskim oraz honorową osobą jak i w grze oraz w życiu prywatnym. Uwielbiam poznawać nowe znajomości, szukać herosów klanowo jak i z przyjaciółmi. Na świat Astraja sprowadzają mnie znajomi, którzy zachwalają ten serwer, nie ma tak zwanej "masówki", jak na innych światach których obecnie spędzam czas. Chciałbym zrobić również ciekawy przedział w swojej kolekcji postaci. Interesują Mnie statystyki serwera, gdzie jest 50 lvli przewagi oraz maksymalne statystyki serwera.

Wymagania

1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19 -Zapoznałem się z regulaminem świata, chętnie go akceptuję oraz jestem gotowy do przeprowadzenia weryfikacji.
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu. -Posiadam obecnie 1 687 dni spędzonych w grze.
3.Reputacja 5+. -Reputacji natomiast mam (1). Myślę, że obejdzie się bez większych problemów.
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny. -Zaznajomiony.
5.Wysoka kultura osobista. -Posiadam takie umiejętności.
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc. -Bez problemu, wydaję więcej w miesiącu.
7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv). -Posiadam aktualnie dwa światy prywatne i jest to Syberia oraz Lupus.

Discord: Sahim #0471
Link do profilu: https://www.margonem.pl/profile/view,8478790#char_56617,syberia

Pozdrawiam wszystkie osoby składające podania na serwer oraz życzę powodzenia sobie jak i innym.

Edytowany 14:35:37 15.5.2022 przez lorans
2022.05.15 00:02:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45448988

Wściekły łowca I

3173
7
Witam, mam na imię Szymon mam lat 16 gram w margonem pierwszy raz zagrałem w maronem w 2012 niedawno zacząłem aktywnie grać po 2 letniej przerwie chciałbym dostać się na Sp Astraja ponieważ na publikach Pandorze jest pełno botów chciałbym poczuć klimat margonem 2016 mam nadzieje ze moje podanie przejdzie pomyślnie pozdrawiam.

Czas na wymagania:
1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19-- Zapoznałem się i w pełni go akceptuję
2.Konto przynajmniej 100 dni stażu.--co najmniej 2000 dni stażu
3.Reputacja 5+-- niestety nie udzielałem sie na forum
4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny.-- jest
5.Wysoka kultura osobista.-- Oczywiście
6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc.-- bez problemu
7.Maksimum dwa inne światy prywatne jest syberia oraz pandora
8.chce u was osiągnąć 300lvl zdobyć legi oraz miłe wspomnienia
9.dlaczego astraja? ponieważ nie jest dużo graczy, botów
discord damager#3113
Edytowany 21:19:31 21.5.2022 przez Wściekły łowca I
2022.05.15 02:33:10
Ocena: 4 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449051

V-olt

31078
411
Witam, mam na imię Jakub. Mam 21 lat, pochodzę z Pomorza. Po skończeniu edukacji zdecydowałem się opuścić mój dom rodzinny i zamieszkać gdzieś poza granicami naszego kraju. Wybrałem Islandie, tu planuje doczekać swoich ostatni dni. Interesuje się kryptowalutami i na tym głównie zarabiam pieniądze. Oczywiście pracuje na pełen etat w firmie transportowej, gdzie w wolnym czasie mogę sobie poklikać w Margonem. Jestem dosyć wiekowym graczem, gram w te grę od małolata, moje konto posiada ponad 4500 dni stażu. Większość mojej przygody z Margonem grałem na świecie Perkun ale zdążył się również epizod na świecie ŚP Febris. Historia z Febris jest smutna, faworyzacja klanu zarządcy i wylot za bycie po tej drugiej stronie. No cóż tak bywa, po wyprowadzce z Febris, zaczełem grę na świecie Syberia, gdzie "$" gra główną role, dlatego też chce skończyć i usunąć tam postacie. Dlatego też pisze ów podanie. Chętnie poznam nowych ludzi i miło czas spędzę z nowo poznanymi.

Oczywiście wszystkie wymagania spełniam, pozdrawiam Jakub!

Discord: Tabal#1104
2022.05.15 06:02:05
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449066

Soczithenics

309141
535
Siemka, mam na imię Maks. W zeszłym miesiącu skończyłem 19 lat. Pochodzę z Suwałk, ale mieszkam w małym mieście niedaleko Kielc. Kończę w tym roku I stopień szkoły branżowej i obieram kierunek na stopień II, żeby zdobyć maturę i dyplom technika. Czas, którego nie poświęcam na naukę spędzam na treningach karate, czy spotkaniach ze znajomymi. Bardzo lubię też czytać co może być problemem, bo w niedalekiej przyszłości może mi braknąć miejsca na półkach, żeby te książki gdzieś ułożyć. W margonem gram już trochę i nigdy nie ciągnęło mnie do rywalizacji na światach publicznych co prawda mam postać na Nerthusie, ale gram tam czysto towarzysko z bratem i znajomymi. Większość czasu, który poświęcam na grę spędzam na Dream, gdzie również gram z bratem i znajomymi z Nerthusa. Chciałbym spróbować sił na Astarjce, bo wydaje mi się to coś innego. Też ŚP, ale w zdecydowanie mniejszej społeczności, niż na Dream. Myślę, że jak już się dostanę, to chciałbym zagrać na przedziale 210/244. Wszystkie wymagania spełniam, a 800sł nie będzie problemem. To tyle z mojej strony pozdrawiam serdecznie.

Soczi#7156
2022.05.15 10:42:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449125

Golec Łukasz

315123
353
Witam!
Jestem Kacper, mam 21 lat i aktualnie mieszkam w okolicach Stuttgartu. Po pół rocznej przerwie od grania z powodów że laptop mi się zepsuł i dużo nadgodzin brałem w pracy dlatego też wyleciałem na Syberię. Teraz ostatnio tak wróciła ochota do gry ale tylko na Świecie Prywatnym. Moim zainteresowaniem jest słuchanie rapu USA bo z Polski tylko jeden mi siedzi głównie Kaz Bałagane, lubię oglądać mecze swojej ulubionej drużyny Manchester United od pół roku również chodzę sobie na siłownie. Dlaczego Astraja? Chciałbym spróbować czegoś innego na pewno ostatnie moje światy prywatne na których grałem były pvp, wojny klanowe itp. Chciałbym spróbować czegoś nowego i innego. Jak się dostanę na Astraje to na początek interesuje mnie 315 poziom wylegowanie postaci a później nie mam pojęcia.
To chyba na tyle.
Dzięki i Do zobaczenia!

Dc: Golec Łukasz#2861

Wymagania wszystkie spełniam!
2022.05.15 10:54:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449134

Undertaker Return

31731
263
Siemka, nazywam się Radek i liczę już 19 wiosen, mieszkam w Województwie Śląskim. Jestem pomocną, miłą oraz bardzo towarzyską osobą. Moje zainteresowania to gry komputerowe jak i sporty różnego rodzaju.
Wolny czas spędzam grając w Margonem i integrując się ze znajomymi w poszukiwaniu szalonych przygód.
Spełniam wszystkie wymagania oraz zapoznałem się z regulaminem serwera.
Dlaczego chciałbym dołączyć na serwer Astraja?
Szukam spokojnego świata, na którym można spokojnie pograć, jednocześnie znajdując nowe wyzwania dla tak doświadczonego gracza jak ja.
W planach mam wbicie 114 lub 300 lvla na tym świecie.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Discord: Rudy#1264

Pozdrawiam, Radek
2022.05.15 11:37:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449169

Valtanhur

707
31
Cześć, nazywam się Kuba, mam 22 lata mieszkam w okolicach stolicy. Na co dzień zasilam szeregi Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej jako szeregowy.
Interesuję się zarządzaniem łańcuchami logistycznymi militariów oraz mam nadzieję, że dostanę się na uczelnie WAT zaocznie właśnie w tej dziedzinie.
Na co dzień trenuję sporty walki, zaczynając od zapasów, w których jestem wielokrotnym medalistą MP, aż do boksu czy MMA.
W czasie wolnym od obowiązków lubię pograć w margonem oraz na bieżąco śledzę profesjonalne rozgrywki League of Legends.
Jestem również wielkim sympatykiem zagranicznych rozgrywek klubowych w piłkę nożną (Premier League, Ligue 1, Serie A, Bundesliga).
Od czasu do czasu pobawię się w analizę sportową, e-sportową w zakładach bukmacherskich.
Lubię również dobry rap i kuchnię azjatycką.

Dlaczego wybrałem akurat świat Astraja?
Słyszałem wiele dobrego o tym serwerze ze względu na wiek czy też pracę nie mam czasu na granie kilkanaście godzin dziennie na publicznym serwerze.
Wracając do domu, mam ochotę pograć kilka godzin w Margonem wraz z zgraną ekipą bez botów, które psują frajdę z gry na większości podstawowych serwerów.
Serwer polecił mi znajomy, który jest aktualnym graczem.

Co chcę u was osiągnąć?
Ze względu na sentyment do Margonem z młodszych lat chciałbym spędzić miło czas w zgranym i przyjaznym gronie oraz pograć na moich ulubionych przedziałach 83,167,210,300.

Dlaczego akurat ja?
Jestem doświadczonym graczem, który powrócił do gry po kradzieży konta. Jestem pomocny oraz towarzyski zawsze pozytywnie nastawiony do wspólnej gry.
Mogę zagwarantować aktywność oraz wiele rozmów na komunikatorze głosowym, ponieważ to podstawa, żeby czerpać więcej radości z gry.

Wymagania

1. Zapoznanie się z regulaminem świata.
2. Konto przynajmniej 100 dni stażu.
3. Reputacja 5+
4. Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny.
5. Wysoka kultura osobista.
6. Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc.
7. Maksimum dwa inne światy prywatne Syberia/pandora/unia liczone jako priv.
8. Podanie, dlaczego chcesz u nas grać – bez tej informacji podania odrzucamy.
9. Co chcesz u nas osiągnąć – bez tej informacji podania odrzucamy.

Miłego dnia życzę administracji serwera oraz powodzenie wszystkim uczestnikom.
wakabayashi2137#2446

Edytowany 11:55:51 15.5.2022 przez Valtanhur
2022.05.15 11:54:33
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449193

Fankażaby

730
1
Siemka, mam na imię Hubert, mam 18 lat. Pochodzę z województwa Małopolskiego oraz uczęszczam do technikum na profilu technik - elektronik. Interesuję się motoryzacją, piłką nożną oraz kulturystyką. Piłkę nożną trenuję już od 8 lat oraz uczęszczam na siłownie już od ponad dwóch lat. Jestem osobą łatwo nawiązującą znajomości i na nie otwartą, poszukując nowych ludzi, z którymi mógłbym spędzić czas. Gram w tą grę już od dłuższego czasu, a dokładniej już od dobrych 7 lat, więc mogę nazwać siebie obeznanym ze wszelkim kontentem jaki można napotkać. Dostając się na serwer chciałbym dorzucić swoją cegiełkę, do społeczności która tam się utworzy, aktywnie grając na serwerze. Na tym świecie celuję w 300lvl, a następnie na inne popularne przedziały, na których gra spora ilość osób.
Pozdrawiam oraz życzę miłego dnia
Mój discord: szczur#6976
2022.05.15 14:10:59
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449341

Naija

171183
804
Dzień dobry

Jestem Mateusz i mam 19 lat. Pochodzę z Radomia, kilka dni temu napisałem tzw: egzamin dojrzałości i zakończyłem edukacje w liceum. W przyszłości chcę studiować psychologie w specjalizacji kryminalnej.
Jestem komunikatywny i bardzo otwarty na relacje i zależy mi aby na świecie Astraja znaleźć ludzi do wspólnej gry na długi czas <3

Dlaczego Wasz świat?
Wracam do gry po męczącym czasie edukacji i przygotowań do matury, chciałbym się zrelaksować z innymi ludźmi w grze, którą wielbię od lat!
Chciałbym wreszcie wbić swój wymarzony 300lvl i stać się częścią historii świata Astraja!

Wymagania: *Spełniam Wszystkie*

Discord: naija#8564

Pozdrawiam
Mateusz
2022.05.15 14:34:36
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449397

Ashairo

3248
16
Cześć,
Nazywam się Marcin i mam 26 lat. Swoją przygodę z tą grą rozpocząłem w wieku 13 lat, powracając do niej za każdym razem bardzo chętnie. Aktualnie gra na światach publicznych mnie troszkę znużyła, dlatego chciałbym znów móc przeżyć świetną przygodę na świecie prywatnym, wśród fajnych i ciekawych ludzi. Mam nadzieję, że to ten właśnie świat prywatny udostępni mi taką możliwość (poprzedni na którym miałem okazje grać został zamknięty, a postacie zesłane na Unię). Jeśli chodzi o mnie, to bardzo chętnie udzielam się w grze i tworzę nowe znajomości, staram się również zachęcać innych do wspólnego grania, ponieważ zawsze w grupie raźniej. Co do moich zainteresowań, są to różnego rodzaju sporty, podróże, a także sfera finansów i ekonomii - tym zajmuje się na co dzień zawodowo. Myślę, że takie podstawowe informacje wystarczą, nie ma co się rozdrabniać, podczas wspólnej gry można mnie poznać bliżej
Ponieważ nie mam aktualnie postaci na świecie prywatnym (są na Unii, ale osobiście nie wliczam tego świata, jako że gra tam nie sprawia mi żadnej przyjemności), to cały swój wolny czas z chęcią poświęciłbym na grę właśnie na Waszym świecie.

Co do wymagań - spełniam wszystkie.

Co do wyboru właśnie Waszego świata - świetnie odnajduję się w grupie i strasznie ciągnie mnie do wspólnego grania. Uważam, że ten świat posiadając niedużą ilość osób, która jest ze sobą zżyta i fajnie się uzupełnia, byłby idealnym miejscem dla mnie, gdzie również mógłbym dorzucić coś ciekawego od siebie do wspólnej przygody. Liczę, że dacie mi szansę, aby móc się przekonać podczas okresu próbnego, co do mojej osoby

Dlaczego ja i jaki miałbym cel grając razem z Wami - uważam, że jestem osobą kulturalną, towarzyską i zaangażowaną. Chciałbym poświęcić dużo swojego czasu wolnego na wspólną zabawę i przygodę razem z Wami - to właśnie byłoby moim celem na tym świecie, aby poznać fajnych i ciekawych ludzi i móc razem z nimi, bez żadnych konfliktów, czerpać przyjemność ze wspólnej gry.

Discord: Ashek#2836

Serdecznie pozdrawiam,
Ashairo
2022.05.15 15:22:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449433

Poleole

22710
301
Cześć nazywam się Oskar mam 24 lata gram w margonem od 2013 roku dotychczas na świecie pandora jednak zrezygnowałem z tego ponieważ świat został przeciążony botami i ludźmi którzy zamiast grać zajmują się wyzwiskami , to był powód dla którego odpuściłem sobie grę lecz chciałabym wrócić i moc pograć sobie w wolnym czasie po pracy , myślę że Astraja będzie idelanym światem dla mnie , jestem pomocny , przyjacielski , z chęcią pomogę komuś w potrzebie oraz sam z chęcią złapie nowego doświadczenia.
Wszystkie wymogi spełnione.

Moj discord-pialll#8341
Edytowany 19:14:11 15.5.2022 przez Poleole
2022.05.15 18:23:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449736

Placok

30012
87
Siema!
Nazywam się Jakub, mam 17 lat, jak i zamieszkuje województwo Lubelskie.
Jestem osobą kulturalną, przyjacielską, bardzo lubię pomagać innym graczom i ludziom. Jestem towarzyski, toleruje ludzi tak jak oni mnie, mam do każdego szacunek bez wyjątków. Dobrze znam regulamin tego świata i posiadam dużą znajomość ortograficzną. Przestrzegam zasady . Bardzo lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną, kocham słuchać muzyki typu Rap, Hip-Hop. Czasami piszę różne teksty, szukam podkładu i śpiewam w własnym studiu, które zrobiłem w piwnicy. Jestem osobą uczciwą. Jeden powód to nie wszystko, chcę dołączyć ponieważ chcę poznać nowych sympatycznych ludzi, poznać z nimi szlaki Margonem, poznać nową atmosferę i równocześnie ją budować z innymi graczami. Pozdrawiam!
2022.05.15 20:47:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45449957

Come to Papa

24716
170
Hej! Jestem Kacper tak na imię dali mi rodzice 24 lat temu. Pochodzę z Zachodniopomorskiego, ale na obecną chwilę przebywam w Niemczech. Moje zainteresowania to piłka nożna sztuki walk i esport.

Wszystkie wymagania spełniam oraz informuje, że zapoznałem się z regulaminem świata.

Dlaczego chce u was grać? Właśnie wracam do gry po dłuższej przerwie i potrzebuje czegoś nowego, że tak to nazwę wyzwania. Astraja Jest to coś nowego zupełnie inna rozgrywka, niż na innych światach i chciałbym bardzo doświadczyć gry na tym serwerze, który poniekąd był moim marzeniem za małolata jak oglądałem filmiki na youTube, jednakże nigdy nie spełniałem wymagań, a dziś jest okazja, która może się już nie powtórzyć.

Co chce u was osiągnąć? Na pewno chciałbym wbić jakiś wysoki lvl przebić w końcu ten próg 300 lvl, który był moim celem, kiedy zaczynałem grę w Margonem i wiem, że na takim serverze jak wasz jest na to wielka szansa. Życzę powodzenia każdemu co złożył podanie i mam nadzieję, że spotkamy się na szlakach Astrai!

Kontakt:kapitofati#4937
2022.05.15 21:43:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45450047

Ilusions

334134
1848
Cześć

Nazywam się Alan i mam 23 lata gram w margonem od 2010 roku, Zapoznałem się z regulaminem Serwera.

Piszę to podanie, ponieważ chciałbym wbić 114 lvl na tytana i herosów.

Spełniam Wszystkie wymagania i jestem bardzo aktywny i miły.

Chciałbym poznać i nawiązać nowe znajomości z graczami tego serwera i to jest moja myśl przewodnia w pisaniu tego podania
2022.05.15 21:57:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45450061

lubienic

1149
27

Witam jestem Damian Astraja pierwsze słyszę, ale dlaczego by sobie nie spróbować pograć na tym serwerze. Dobra to lecimy z wymaganiami.

Wymagania:
1.Zapoznanie się z regulaminem świata: https://www.margonem.pl/art/view,19 - Zapoznałem się

2.Konto przynajmniej 100 dni stażu. - Posiadam aktualnie 828 wiec spełniam

3.Reputacja 5+ - rep 7 na plus wiec nawet trochę więcej

4.Znajomość ortografii oraz poprawnej polszczyzny. - Posiadam znajomość

5.Wysoka kultura osobista. Jestem Zaje..... człowiekiem. Poznasz mnie lepiej jak wejdę na serwer z innymi biorącym udział

6.Oczywiście te nasze 600 sł na miesiąc - Pracuje wiec bede miał owe 600sł na miech

7.Maksimum dwa inne światy prywatne (syberia/pandora/unia liczone jako priv) - Pandora nie brana pod uwagę (Pandora only jak narazie)

8.Podanie dlaczego chcesz u nas grać - bez tej informacji podania odrzucamy - Chce wrócić do gry mam pożyczkę i nie chce mi sie jej spłacić bo gram po 30min na dzien w margonem. A jak bym sie dostał to spłacił bym pożyczkę i doładował te 600sl na kamyki.

9.Co chcesz u nas osiągnąć - bez tej informacji podania odrzucamy. - Chce poznać nowych ludzi na innym serwerze i zdobyć buty z dendro później sie zobaczy ale bedzie sie dzialo jest to nie do wytłumaczenia. Lepiej wypowiedział bym sie na jakimś ts lub dsc

10.Oddanie screenu w ciągu tygodnia od wejścia na serwer (od wysłania zaproszenia), z wydaniem 600sł na serwerze Astraja - ponieważ nowi gracze grają sobie darmowo miesiąc czasu na serwerze zajmując innym graczom miejsce, po czym po miesiącu darmowej gry zsyłani są na Syberię - a tego chcemy uniknąć - Rozumiem

11.Zarządca zastrzega sobie prawo do dodania osoby, która nie spełnia wyżej wymienionych wymagań a podanie przypadło do gustu.
-:)

Ps: moj dsc Vexi#5804
Edytowany 22:27:53 15.5.2022 przez lubienic
2022.05.15 22:18:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45450086

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Astraja][21.05.2022] Rekrutacja

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0