Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Lista zadań

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Lil Luverboi

31652
982
Witam, ostatnio wprowadzono bardzo przyjemny feature z listą dostępnych i zakończonych zadań, które można przeglądać w karczmie w Ithan. Podoba mi się ta opcja, ale udoskonaliłbym ją w taki oto sposób: https://i.imgur.com/J03jiRH.png

Będą wtedy zawsze pod ręką i dodatkowo dodałbym takie możliwości:
1. Usuwanie Questów z listy zadań, które nas nie interesują - dodanie tym samym zakładki "usunięte".
2. Po najechaniu myszką na konkretne zadanie pokazuje nam się nazwa mapy i koordynanty NPC u którego zaczynamy zadanie oraz nagroda wykonanie tego Questa.
3. W przypadku zadań Eventowych daty wprowadzania kolejnych Questów, żebyśmy mogli sobie track'ować, kiedy zostaną dodane kolejne. Będą pokazywane na szaro i po najechaniu na nie będzie pokazywał się napis "dostępne od xx.xx".
4. Pokazywanie ilości waluty którą można zdobyć na ten moment i pod koniec Eventu.

Swoją drogą, dlaczego nie ma możliwości usuwania niektórych Questów, takich jak ten który mi wisi z góralami?

Piszcie co wy byście dodali/zmienili, jestem ciekaw opinii naszych Margonemczyków.
2022.05.09 10:10:50
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45443840
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Lista zadań

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0