Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Opowieść nowego gracza. Walka z botami

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Notoaha

1012
24
Witam, dzień dobry.

Zacznijmy od tego, że założyłem moją pierwszą postać (Tarhuna) około tydzień temu, czyli dość niedawno, ale jednak ten tydzień gry to była wystarczająca ilość czasu, żeby teraz wylewać poty na forum.
Po stworzeniu postaci zostają mi przedstawione podstawy tej gry w bardzo szybkim i miłym poradniku, sielanka i prowadzenie za rękę. Koniec tutorial'a, 20 poziom, odbieram ZR na mrówki, zmierzam w ich stronę i właśnie w tym momencie gracz dostaje pierwszego i nie ostatniego liścia w twarz. Liść ten obudził mnie z "sielanki" i przeniósł w wyścig szczurów (czyt. botów) czy inny maraton pod tytułem "kto pierwszy wbije 40 poziom na mrówkach". (9 botów z poziomem 30-39)
Nie chciałem brać udziału w tym wyścigu dlatego zwyczajnie sobie odpuściłem i przeniosłem się na inne expowiska. I tutaj kolejna sprawa która mnie zdziwiła, wyskoczyła mi jakaś zagadka, pomyślałem że warto rozwiązać. Niestety dostałem kolejnego liścia w twarz, była to captcha która najwidoczniej nie spełnia swojej roli i jedyne co robi to irytuje uczciwych graczy.
Kolejny dzień rozgrywki i uwaga nie zostałem przywitany liściem. Tym razem napluto mi w twarz, ponieważ w tym dniu dowiedziałem się, że każde expowisko jest zajęte przez boty, a brak jakiejkolwiek reakcji jest niesamowicie żałosny.

Gobliny 5 botów
Zbiry 7 botów
Orkowie 4 boty
Koboldy 3 boty
Wermonty/demilisze 4 boty
Utopce 2 boty
Andarum/magazynierzy 12! botów
Minotaury 0 botów (WOW)
Alghule 3 boty
Erem niestety nie udało mi się policzyć zakładam ok. 10 botów
Impy 7 botów
Włochacze "tylko" 1 bot

Na koniec mogę dodać, że nawet nie próbuję wypisać tych co latają na przykład w Kwiecistym Przejściu, Centaurach czy mniej popularnych expowiskach.
W każdy dzień, nie ważne o jakiej godzinie, zawsze jestem w stanie przewidzieć ile botów jest na jakim expowisku. One się zwyczajnie nie zmieniają, albo jak już to co tydzień.
W takim wypadku dochodzę do wniosku, że banowanie botów lub stworzenie antybota jest zwyczajnie nieopłacalne.
Jestem ciekawy, ile osób przyjdzie na tego waszego campa? pssst 30 kont to nie 30 ludzi, a botami raczej tam nie przyjdą
Administracji i osobom pracującym w Garmory polecam pograć we własny twór, a wszystkim uczciwym graczom życzę znośnego expienia.

Pozdrawiam
Edytowany 18:49:00 4.5.2022 przez Notoaha
2022.05.04 18:43:57
Ocena: -5 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439422

Armed response

242186
4030
https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=513832&ps=1#post45439197

To w końcu nowy gracz czy jednak stary? Skoro dopiero zacząłeś rozgrywkę, jakim cudem kojarzysz zjawiska sprzed kilku (prawie nastu) lat?

@dół

Sorry, nie kupuje tego- temat to oczywista oczywistość, która w tym stadium problemu nie robi na nikim wrażenia.
Edytowany 19:05:21 4.5.2022 przez Armed response
2022.05.04 18:52:40
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439426

Notoaha

1012
24
Armed response:
Pomijając fakt, że jest bardzo dużo dostępnych starych filmów z tej gry, kompletnie straciłeś zamysł tego posta.
Widzisz, jestem nowym graczem, a wiem że istnieją boty (wow), oraz wiem że garmory kompletnie sobie z tym problemem nie radzi. (albo nie chce sobie radzić)

A dokładnie to wydarzenia sprzed 7 lat

Kompletnie nie potrzebuje twojego potwierdzenia czy jestem nowym graczem. Stwierdzam fakt i pokazuję jak nowa osoba od razu reaguje na Margonem.
Temat nie ma robić wrażenia tylko przedstawić problem z punktu widzenia nowego gracza.
Za to bardzo mnie cieszy, że jesteś tak ogarniętą osobą i wiesz, że jak problem istnieje i nikt z nim nic nie robi, to nie powinniśmy o nim mówić.
Edytowany 19:14:57 4.5.2022 przez Notoaha
2022.05.04 19:01:36
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439436

Delight

317262
572
Notoaha:
ja bym ci chciał tylko przekazać, że za oczernianie firmy, Garmory cię może pociągać po sądach (na co zasługujesz ), zastanów się trochę co piszesz
2022.05.04 19:32:14
Ocena: 4 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439496

Notoaha

1012
24
Żadnej firmy nie oczerniłem, jedynie wytykam jej postępowanie, przestrzegam zasady pisania postów oraz przekazuję, że jeżeli mój temat komuś przeszkadza proszę go zgłosić i poczekać na reakcje moderatorów.
2022.05.04 20:51:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439577

Balgorth

316474
2637
Chłopie, przez czas w którym Ty grasz i ogarnąłeś boty, nazwy itp. ja ledwo znalazłem wyjście z wioski startowej. Weź proszę wyjdź.

Temat wałkowany tyle razy, że to hit
Edytowany 21:04:14 4.5.2022 przez Balgorth
2022.05.04 21:02:57
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439597

Armed response

242186
4030
Notoaha:
Zmień nazwę tematu na do zamknięcia, wyczyść pierwszy post i nie ośmieszaj się. Ewentualne obiekcje co do botów zawsze możesz zgłosić na support, oczywiście mając odpowiedni materiał dowody.

I nie wkręcaj głupot, że nowy jesteś, bo tak jak kolega wyżej napisał- nowy gracz w tydzień to co najwyżej ogarnie czym jest e2 i jaki heros pasuje na jego aktualny przedział lvlowy.
2022.05.04 21:13:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439609

Notoaha

1012
24
Tak jak pisałem w powyższym poście, znowu omijasz zamysł tematu i próbujesz mi wytknąć coś co według Ciebie jest kłamstwem. Nie mierz wszystkich swoją miarą tym bardziej w momencie kiedy dostęp do poradników jest większy niż kiedykolwiek.
2022.05.04 21:29:14
Ocena: -2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439626

Armed response

242186
4030
Notoaha:
Tak, poradniki i stare filmiki z margonema na yt. Omijam zamysł tematu? Czyli co? Klepanie oczywistej oczywistości? Może Cię zaskoczę- nie, nie jesteś jedyną osobą w margonem, która widzi problem botów. Tematy takie jak ten pojawiały się na przestrzeni roku jakieś 100 razy, ale ile można pisać to samo?
2022.05.04 22:17:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439684

Leśny Hultaj

15125
275
Cześć!
Drogi autorze tematu, zamysł jest słuszny, należy rozmawiać i tworzyć przestrzeń do wymiany zdań o bociarzach, bo ten temat ucicha co jakiś czas na forum, ale kpienie i oszukiwanie innych użytkowników forum jest nie na miejscu. Wcześniej Armed response zauważył, że to co piszesz w swoim poście na początku jest niezgodne z prawdą, gdyż tutaj sugerujesz, że dopiero zacząłeś grać, a w temacie o wspominkach sprzed kilku lat, pamiętasz dobrze jakąś mechanikę gry.
W momencie, gdy zostało ci to wytknięte zamiast przeprosić i edytować post (co w mojej opinii zmieniłoby odbiór posta) to brniesz w swoje kłamstwa.

Ja osobiście myślę, że jako gracze, nie powinniśmy milczeć na temat problemów dotykających tę grę.
Takie tematy odnośnie botów (w mojej opinii jeden z głównych problemów na ten moment), mimo że, olewane i pozostawione bez odpowiedzi administracji są ważne, bo pokazują, że ciągle to nas dotyka i nie zaakceptowaliśmy takiego stanu rzeczy.
Administracja chyba na to liczy, że zignorujemy to po prostu i zaadaptujemy się do nowej rzeczywistości co pozwoli im olać temat i czekać aż boty zjedzą to wszystko od środka.

Pozdrawiam i życzę lepszych czasów w Margonem!
2022.05.04 22:37:30
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439714

Lord Karol

331124
2031
ja to kryndole zakladam kominiare zdejmuje ja gdy ide na robote kopyto biore wjezdzam na ostro bez zadnego ziewania waszka g 21 w tej zwrotce teraz ja nawijam spokojnie podbijam do tyematu ktorym sa wspomienia z ziomkami przezyte wspolnie razem chwile gdy se zwalilem w 2002 wspomnieniami zylem
2022.05.05 00:04:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439830

Rysiulka

288120
464
Polecam gorąco grę na serwerze Brutal zero botów, każde expowisko wolne, zero narzekań tylko zdrowa rywalizacja!
2022.05.05 11:26:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45439995

Irian Dragonfly

300-5
1979
Siema. Ogółem nie chce mi się tego czytać, ale w nazwie tematu widzę "nowy gracz" i "boty", więc to zapewne kolejny taki sam temat. Boty są paskudne, ale zgłaszanie ich na panel po czasie przynosi skutek, więc warto (może nie na małym lvlu). Małe lvle ogólnie polecam Ci omijać, jak najszybciej wspiąć się do góry potworkami i questami. Dużą pomocą będzie dołączenie do jakiejś mocnej ekipy, która Ci w tym pomoże (np. obstawi wejście na expowisko). Znalezienie dobrej ekipy do grania będzie dla Ciebie priorytetem, wtedy naprawdę da się spoko pograć. Jak nie masz się gdzie podziać to na profilu mam podany Discord do mnie, zapraszam na Tempest.
2022.05.05 11:31:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45440004

Marine

31620
789
Notoaha:

Hutena strasznie zbocona u nas ten sam problem każde exspowisko zajęte a najlepiej się dzieje na mumiach 127 wojek tam biega i deda 105 lv które próbują tam exspic nie wspomnie o bocie który lata za Vaporkiem i jak zostanie przez niego zabity to ciągle wraca w to samo miejsce.. Oby w końcu nasza administracja znalazła wyjście z tej ciezkiej sytuacji, życzę wam owocnych lotów i żebyście mieli cierpliwość tak jak ja czekać na dzień w którym wszystko się zmieni. Do zobaczenia na szlakach margonem!
Edytowany 17:40:45 5.5.2022 przez Marine
2022.05.05 17:37:53
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45440312

Frequency

1189
263
Marine napisał(a):
Notoaha:

Hutena strasznie zbocona u nas ten sam problem każde exspowisko zajęte a najlepiej się dzieje na mumiach 127 wojek tam biega i deda 105 lv które próbują tam exspic nie wspomnie o bocie który lata za Vaporkiem i jak zostanie przez niego zabity to ciągle wraca w to samo miejsce.. Oby w końcu nasza administracja znalazła wyjście z tej ciezkiej sytuacji, życzę wam owocnych lotów i żebyście mieli cierpliwość tak jak ja czekać na dzień w którym wszystko się zmieni. Do zobaczenia na szlakach margonem!
Edytowany 17:40:45 5.5.2022 przez Marine

Dokładnie. Sam niedawno zawitałem do Margonem po baaardzo długiej przerwie i akurat tak się złożyło, że odwiedzam expowiska typu piraci, mumie oraz górale.
Jest multum botów, na piratach to w ogóle jakaś kolejka botów jest i biegają dokładnie po tych samych kratkach. Żałosne. Regularnie muszę tłuc botów, żeby mieć gdzie expić. Jak loguję się na mapki z góralami, to w pierwszej kolejności szukam botów, żeby ich wyczyścić, później czekam aż mobki się zrespią.
Postacie z wysokimi lvlami (jak na dane expowisko) zasuwają po tych mapkach, bo dosyć szybki zarobek jest. I gdzie to wszystko ląduje? No na allegro. Sto kont zasuwa na różnych światach i pieniądz się kręci.
Śmieszne zjawisko jest, jak bocik zasuwa po mapie, atakujesz go i musisz czekać po 15 sekund, bo nie ustawił w bocie sekwencji wykonywania ataków w pvp...
2022.05.05 18:49:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45440416

Notoaha

1012
24
Frequency:
Śmieszna jest też aukcja, polecam sprawdzić. Po 300 tych samych itemów za dokładnie taką samą cenę.

@down
Co? Nie po prostu twoja logika jest absurdalna i nawet nie mam zamiaru tego tłumaczyć.
Edytowany 08:57:43 6.5.2022 przez Notoaha
2022.05.05 22:35:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45440715

Cayetana

24539
210
Notoaha:
To akurat jest opłacalne, ponieważ instnieje system ulepszeń, i bez botów by to istniało. Tak nawiasem jeżeli nie grałeś na pandorze to jeszcze nie doswiadczyłeś botów w pełnej okazałości, o liczebności już nawet nie wspomne. Z tym trzeba sie nauczyć żyć, ta gra i tak umiera a kolejne tematy, narzekania czy wypowiedzi w tym temacie się już przejadły. Temat przeorany do granic.

@edit
Uraziłam szkraba? Przepraszam że prawda w oczy kole.
Edytowany 00:30:31 6.5.2022 przez Cayetana
2022.05.05 23:07:01
Ocena: 0 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45440759

The--Naturat

2857
188
ale nie tylko na expowiskach na e2 tez stoi 10 botow w grupie z unikatowym eq i nic sie nie da zrobic bo za kazdym razem lapie
2022.05.07 08:58:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45441729
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Opowieść nowego gracza. Walka z botami

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0