Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Latimar][11.05.2022] Planetarny Nabór

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [6] [7] [8]

piotr lwie serce

321671
1610
Fragmenty raportu B-164

[…] jednym słowem – anarchia. Rodziny domagają się poznania prawdy o śmierci ich bliskich, dalej czekają na potwierdzenia zgonu i wydanie prywatnych rzeczy. Nie przejmują się wiadomością o nasiąknięciu tych przedmiotów tajemniczą mocą. Nie wiemy co mamy zrobić… powoli tracimy kontrolę. Na ulicach miasta aparat bezpieczeństwa praktycznie nie istnieje, częste są porwania, kradzieże, przekręty. Tych ludzi nie dosięga sprawiedliwość – sądy są sparaliżowane i skorumpowane. Ponawiam prośbę o przysłanie pomocy. Przeczuwam, że zbliża się zamach stanu, spisek… ta zapluta mafia poradzi sobie bez rządu. […] Coraz częstszym zjawiskiem jest próba zawładnięcia mocami Tajemniczego Boru, chodzą pogłoski, że starymi runami można uchronić się przed opętaniem, w ten sposób na chwilę zawładając potęgą. Artur zaczął miewać sny, w których główną wizją są oglądane z ukrycia nauki nieznajomego maga. Niezrozumiały dialog z uczonymi przerywany jest często przez świst niebieskiej mocy, a sen zawsze kończy się w chwili, gdy kryjówka Artura zostaje ujawniona. […] Latimar to przeklęta planeta… Mam wrażenie, że ktoś był tu przed nami.

Rekrutacja na świat prywatny Latimar!

W obecnym momencie Latimar staje się światem HardPvP, a niszczenie łupów zaczyna się od 50 poziomów. Nie spotkasz tu botów, Weryfikatorzy stają na wysokości zadania i na bieżąco obserwują podejrzanych graczy. Na serwerze obowiązuje waluta serwerowa - Andromedy, która jest częścią dodatków serwerowych autorstwa Darrefulla. Posiadamy dedykowany motyw, oraz stronę zewnętrzną. Na forum można odnaleźć wiele konkursów, loterii i zabaw, z których zdobyć można wartościowe nagrody. Całość uzupełniana jest przez system nagrody dziennej – Tokeny, dzięki którym gracze mają możliwość odbioru natychmiastowego lub wykładniczego ulepszania swojej nagrody. Aktualnie w pulę herosów serwerowych wchodzi trzech bohaterów, którzy stanowią dodatkowe źródło waluty serwerowej, przyśpieszenie ulepszania nagrody dziennej (Kupony na Token) oraz rozszerzenie części fabularnej serwera. Latimar jest światem zmieniającym się cyklicznie, a zasady panujące na nim są dostosowywane do obecnej sytuacji na serwerze i w Lore.

Więcej o Tokenach: https://docs.google.com/spreadsheets/d/15yu9aqRCKqI40ifprBm24HzDmi8R1xb-G3BJJr6L6WU/edit?usp=sharing

Wymagania:
- staż obecnego konta minimum 600 dni;
- reputacja na poziomie 10 lub więcej;
- 100 poziom na jednym ze światów;
- maksymalnie postacie na 2 innych światach prywatnych (Unia, Pandora, Syberia są światami prywatnymi, Nerthus - nie);
- brak wpisu na LN i Czarnej Liście Latimar;
- znajomość regulaminu Latimar obowiązującego od 11.05.2022r. https://www.margonem.pl/art/view,30

Twój znajomy na serwerze Latimar w najbliższych dniach będzie mógł zdobyć tzw. „złote polecenie”. Jeżeli użyje go akurat dla Twojej osoby, możesz nie spełniać wymagań - Twoje podanie będzie rozpatrywane tak samo jak kogoś, kto spełnia wymagania.

Poszukujemy także osób chcących zaangażować się w życie serwera (Grupa Eventowa, Rada Świata, Weryfikatorzy), jeżeli chcesz sprawować jedną z funkcji, to zawrzyj tę informację w podaniu i dołącz kontakt Discord. Dzięki!

Napisanie przez Ciebie podania w tym temacie wiąże się z akceptacją panującego od dnia 11.05.2022r. regulaminu na świecie Latimar.

Najczęściej zadawane pytania:
1. Nie spełniam wymagań, czy mogę dostać się na świat?
- Możesz, lecz Twoje podanie musi pozytywnie wyróżniać się na tle innych.
2. Ile podań planujecie przyjąć?
- Coś niecoś przyjmiemy, ale nie będą to duże liczby.
3. Mam pytanie odnośnie rekrutacji, gdzie mogę je zadać?
- Pytania można wysyłać na email podany na profilu Zarządcy.
4. Kiedy pojawią się wyniki?
- Do dwóch tygodni po zakończeniu możliwości składania podań.
5. Kto ma największe szanse na dostanie się?
- Największą szansę mają gracze, których podanie pozostawi nas bez pytań.

Podania należy składać w tym temacie.
Na nowych graczy będą czekać wyzywania, za które będzie można zdobyć zaproszenie na kolejną postać oraz wartościowe nagrody.

Życzę miłego dnia i powodzenia!

Porada dla tych, którzy czytają do końca: więcej niż jeden post w temacie skreśla możliwość pozytywnego rozpatrzenia podania. Nie gratulujcie, nie czekajcie, nie życzcie powodzenia (no chyba, że w plusach). Jeżeli spełniacie wszystkie wymagania, to napiszcie, że spełniacie wszystkie, jeśli nie spełniacie któregoś, to napiszcie, że nie spełniacie wszystkich wymagań – będzie nam łatwiej.
_
Edytowany 20:37:01 2.5.2022 przez piotr lwie serce
_
Doszły mnie słuchy o podszywaniu się pod moją osobę. Mój Discord to: Daverenci#1449, inne to oszustwo.
_
Edytowany 22:51:03 7.5.2022 przez piotr lwie serce
2022.05.02 13:41:36
MEDAL Ocena: 29 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437028

Mi Mala

300-10
33
Zapraszamy bardzo serdecznie.
2022.05.02 13:53:38
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437046

Gliskor

28032
233
Witam wszystkich czytających podanie.

Jestem Dawid i mam 23 lat. Mieszkam w Katowicach. Jestem raczej spokojny i opanowany.
Jestem miłym kulturalnym oraz pomocnym chłopakiem zawsze gdy jest jakiś problem staram się go rozwiązać w miarę moich możliwości.
Moim głównym hobby jest motoryzacja, lubię grzebać przy samochodach jak i odwiedzać różne imprezy motoryzacyjne.
W Margonem swoją przygodę zacząłem już w roku ok. 2009-2010 roku lecz musiałem też zrobić przerwę od gry jak widać po stażu.
W grze spędzam około 5h dziennie dlatego uważam się za aktywnego gracza.
Piszę podanie na wasz ŚP ponieważ szukam nowych wyznań których nie można znaleźć na światach pełnych botów.
W pierwszej kolejności chciałbym wbić 300 poziom aby zapewnić sobie dobry fundusz na rozwijanie następnej postaci.
Podanie postanowiłem złożyć, ponieważ szukam nowych przygód oraz miło by było poznać nowe twarze z którymi będzie można kontynuować grę.
Zawsze jestem otwarty na nowe wyzwania oraz wrażenia stąd również moja chęć dostania się i zaczęcia gry między wami

Wymagania:
taż obecnego konta minimum 600 dni - 176dni
reputacja na poziomie 10 lub więcej - Jest
100 poziom na jednym ze światów - Jest
maksymalnie postacie na 2 innych światach prywatnych - Jest
brak wpisu na LN i Czarnej Liście Latimar - Jest
znajomość regulaminu Latimar obowiązującego od 11.05.2022r. - Jest

Dziękuje za poświęcony czas na czytanie mojego podania, pozdrawiam.
2022.05.02 13:58:45
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437050

Liversen

12020
44
Hej wszystkim. Nazywam się Sebastian i mieszkam w województwie podkarpackim. Interesuję się mechaniką i podróżowaniem. Mam skończone 20 wiosen. Postanowiłem na ten świat złożyć podanie ponieważ chciałbym spróbować swoich sił coś więcej niż na masowej pandorze. Chciałbym podbić kilka przedziałów oraz poznać niezapomnianych znajomych w gierce pixelowej. Wymagania myślę ze spełniam.
Pozdrawiam oraz życzę powodzenia!
2022.05.02 14:12:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437069

Krecik Dominator

31620
77
Czesc, nazywam się Marcel, mam 17 lat. Jestem uczniem technikum, o profilu Technik pojazdów samochodowych. Moja życiowe pasje to wędkarstwo. Jestem osobą miłą, ugodową i szukającą kolejnych wyzwań w życiu czy w grze. Po kilku latach spędzonych na serwerze publicznym oraz jednym świecie prywatnym chciałbym rozpocząć nowy rozdział na świecie Latimar. Margonem, to przede wszystkim dla mnie dobra zabawa i miło spędzony czas, uwielbiam poznawać nowe osoby oraz wymieniać się z nimi spostrzeżeniami na temat życia, gry jak i rywalizować między sobą. Myślę, że bez problemu wczuję się w klimat świata Latimar
Warunki rekrutacji spełniam wszystkie.
Serdecznie pozdrawiam graczy świata Latimar oraz osoby rekrutujące razem ze mną.
2022.05.02 14:15:59
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437074

Setamo

26569
368
Cześć, mam na Imię Oktawian i mam 19 lat. Uczę się w zawodzie kierowca-mechanik. Moja przygoda z Margonem rozpoczęła się już dawno temu. Jestem graczem spokojnym i opanowanym. Trenuję sztuki walk i dużo czytam lubię również oglądać seriale. Regulamin przeczytałem wymagania spełniam.
Z racji swojej aktywnej gry chciał bym się zaangażować w zostanie weryfikatorem.
Mój Dsc
TrocinNa#9921
2022.05.02 14:18:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437076

Moja-Lala

30012
220
Witam wszystkich czytających podanie.

Jestem Mateusz i mam 17 lat. Mieszkam w Olsztynie. Jestem raczej spokojny i opanowany.
Jestem miłym kulturalnym oraz pomocnym chłopakiem zawsze gdy jest jakiś problem staram się go rozwiązać w miarę moich możliwości.
Moim głównym hobby jest piłka nożna, lubię pokopać piłke w każdej wolnej chwili oraz uczęszczam na treningi związane własnie z tym sportem.
W Margonem swoją przygodę zacząłem już w roku 2016 roku.
W margonem klikam każdą wolną chwile. Weekend,po szkole.
Piszę podanie na wasz ŚP ponieważ szukam nowych wyznań,znajomości i dobrej rozgrywki bez toksycznych grajków .
Na świecie Latimar moim celem byłby 83 poziom pod Tytana Zabójczy Królik.
Zawsze jestem otwarty na nowe wyzwania oraz wrażenia stąd również moja chęć dostania się i zaczęcia gry.
Wymagania:Wszystkie wymagania jak najbardziej spełniam.
życzę powodzenia wszystkim biorącym udzial w reekrutacji.
Dziękuje za poświęcony czas na czytanie mojego podania, pozdrawiam.
Edytowany 14:27:21 2.5.2022 przez Moja-Lala
Edytowany 14:28:25 2.5.2022 przez Moja-Lala
2022.05.02 14:26:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437089

Misterace

17341
173
po rekrutacji.
Edytowany 14:12:27 21.5.2022 przez Misterace
2022.05.02 14:29:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437092

Major Bumson

3080
26
Witam mam na imię Robert mam 20 lat. Mieszkam pod Warszawą, moim hobby jest głownie sport ( piłka nożna, koszykówka).
Jestem aktywnym graczem, w grze spędzam średnio 6-7 godzin dziennie. Do tej pory miałem przyjemność grać tylko na ŚP Uni jak i na Lupusie
Szanuję wszystkich i tego oczekuję od innych w stosunku do mojej osoby. W wolnym czasie lubię sobie spędzić czas z znajomymi, czy pograć w gry.
Podanie składam iż poszukuje nowego wyzwania i pokazania się z jak najlepszej strony na Latimarze. Chciał bym również kontynuować grę na rożnych przedziałach tak jak na innych światach.
Odnośnie wymagań: Spełniam wszystkie choć reputacji nie mam jakiejś kolosalnie wielkiej i może to być mały problem . Zapoznałem się w stu procentach z regulaminem serwera

Z góry dziękuję za rozpatrzenie mojego podania na wasz świat
2022.05.02 14:32:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437097

Nayto

23674
251
Cześć, jestem Patryk, mam 24 lata, pochodzę z małej miejscowości w województwie świętokrzyskim. Obecnie mieszkam oraz studiuję psychologię w Krakowie. Nie do końca wiem ile informacji o sobie mam zawrzeć w tym podaniu, ale zaimprowizuję. Mam 183cm wzrostu, brązowe oczy i włosy, jestem szczupłej budowy ciała.
Jeśli miałbym się określić jednym zwrotem to myślę że byłoby to: “jestem osobą zadaniową, skupioną na celu”. Kiedy dostaje zadanie do wykonania, chcę zrobić je jak najszybciej oraz jak najlepiej. Jestem też osobą ciekawą świata. Jeśli jest coś co mnie interesuje, a czego nie wiem, zrobię wszystko żeby się o tym dowiedzieć. Moim największym i niemożliwym do osiągnięcia marzeniem jest poznanie całkowite wszystkich aspektów życia ludzkiego, przez co tak bardzo interesuje mnie psychologia oraz socjologia. Mimo tego, że jestem ateistą interesuję się także teraźniejszymi jak i przeszłymi religiami świata. Jestem także filozofem. Lubię rozmyślać o koncepcjach idealnego społeczeństwa, w jaki sposób miałoby ono funkcjonować oraz na ile możliwe byłoby osiągnięcie poszczególnych aspektów. Zacząłem tworzyć serie swoich notatek na temat takowych przemyśleń, które kiedyś chciałbym zlepić w całość.
Z mniej poważnych rzeczy, od dwóch lat realizuje swój program szkolenia kotów, który codziennie wdrażam w życie moich trzech podopiecznych. Są to koty które znalazłem wraz ze swoją dziewczyną w ciężkim okresie mojego życia i mimo braku ich świadomości, zawdzięczam im bardzo wiele w swoim życiu. Wtrącę, iż myślę że warto mieć na serwerze kociarza, który oferuje codzienną dawkę słodkich oraz prze śmiesznych kocich zdjęć.
Poza aktywnością intelektualną jestem także aktywny fizycznie. Moją ulubioną aktywnością są rowerowe wycieczki wzdłuż Wisły. Jestem też pasjonatem kalisteniki. Uwielbiam biegać na długie dystanse, co przez wzgląd na miejsce zamieszkania (Kraków) jest niestety dla mnie obecnie niewykonalne.
Po dłuższym zastanowieniu, nie jestem pewien czy jest sens zawierać więcej informacji na swój temat. Myślę, że tyle wystarczy aby wstępnie ktoś zainteresował się moją osobą, a jeśli tak to myślę, że w trakcie wspólnego grania będzie wiele sytuacji do głębszego poznania się. Na koniec powiem tylko, że wszystkie wymagania spełniam i bardzo liczę na to, że będzie mi dane zagranie w waszej społeczności.
Pozdrawiam, Patryk.
(kontakt: Nayto#7126)
2022.05.02 14:44:50
Ocena: 5 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437107

Magiczny Maguśś

31642
368
Cześć ,mam na imię Bartosz mam 18 lat, jestem przyszłym technikiem informatyki i pracuję jako kelner w cateringu.
Do tego czas grałem na paru światach prywatnych (Stark Nubes Lupus Hypnos i Dream) obcenie jestem tylko jednego światu z którego jestem strasznie niezadowolony, dlatego szukam LEPSZEGO miejsca dla mnie. Na ogół jestem dość pomysłową i kreatywną osobą radzącą sobie w stresie.
Dlatego poza chęcią dołączenia chciałbym pomoc waszej GRUPIE EVENTOWEJ w dalszych działaniach i urozmaiceniu gry na ów świecie.
Mam pewne doświadczenie w tej roli działam jako menager dla paru osób postronnych i jako tako mi to wychodzi:).

Wszelkie wymagania spełniam, z regulaminem się zapoznałem i liczę że się spotkamy na szlakach Latimaru's a może i w grupie RADY Świata

Pozdrawiam i życzę miłej majówki
Edytowany 17:54:41 3.5.2022 przez Magiczny Maguśś
2022.05.02 14:46:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437110

Akuma Shino

30120
103
Witam,

Nazywam się Sebastian i mam 19 lat. Chodzę do szkoły zawodowej i uczęszczam na praktyki cukiernicze. Moje hobby to piłka nożna i tworzenie różnych wyrobów cukierniczych. Mieszkam w województwie Dolnośląskim, niedaleko od Wrocławia. W wolnym czasie lubię wychodzić na dwór ze znajomymi, piec różne ciasta i oglądać filmy. Jestem osobą otwartą, towarzyską i z poczuciem humoru. Do gierki zawsze wchodzę chociaż raz w danym dniu więc problemu z aktywnością nie powinno być.

Wymagania wszystkie są jak i również zapoznałem się z regulaminem.

Pozdrawiam!
2022.05.02 14:48:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437114

Fear Powraca

2150
6
Witam!!

Jestem Dominik interesuję się elektroniką i piłką nożną. Mieszkam pod Lublinem.Grałem na ŚP Hypnos jak i Pandora.Jestem bardzo miłym człowiekiem i chciał bym bardzo zacząć przygodę na Latimarze.
Wymagańa:
Staż: Spełniam
Reputacja: zerowa ale mam nadzieje że przymkniecie na to oko
Lvl: jest
Żadnego wpisu w LN
Oczywiście zapoznałem się z regulaminem świata.

Z góry dziękuje za rozpatrzenie mojego poddania.
Edytowany 22:07:51 2.5.2022 przez Fear Powraca
2022.05.02 14:50:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437117

Adam z Las Vegas

30187
573
Dzień Dobry.
Rodzice na chrzcie obdarzyli mnie ksywką Pablo i dlatego też mam na imię Paweł. Moją pasją jest kładzenie płytek i gładzi na ścianę ogólnie to wykończenia wnętrz, amatorsko popykać sobie w piłkę nożna i wypić piwko do tego. No i oczywiście rocznikowo mam 21 lat.
W margonem gram już sporo lat ostatnio miałem przerwę ponieważ zniechęciły mnie do tego Boty z którymi administracja nic nie robi
W gierce "co nie co potrafię ja się nie chwale mam talent".
Nie Obrażam i nie prowokuję bo po co to komu, zależ mi na chill gierce.
Wymagania Spełniam wszystkie regulamin przeczytany.
Pozdrawiam Serdecznie.
2022.05.02 14:53:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437122

Orla Bita

30412
84
Witam!

Nazywam się Mateusz, aktualnie zamieszkuję we Wrocławiu gdzie również pracuje w firmie informatycznej. Jestem miłym kulturalnym oraz pomocnym chłopakiem zawsze gdy jest jakiś problem staram się go rozwiązać w miarę moich możliwości. Moim hobby jest wędkarstwo (największy okaz jaki złapałem to 1.1m i był to szczupak)
również uwielbiam koszykówkę oraz robienie grafik komputerowych. Jeżeli chodzi o przygodę z grą MARGONEM zacząłem ją w 2009 roku lecz miałem kilka przerw przez co nie mam już starego konta

Zapoznałem się z regulaminem oraz go akceptuję.

Chciałbym sprawować funkcję Grupy Eventowej ewentualnie być Weryfikatorem Kontakt: [ONHIT]Drugs#7563
2022.05.02 14:57:34
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437125

Lobito

30010
243
Mam na imię Kamil, jestem miłym oraz przyjaznym osiemnastolatkiem. Pochodzę z okolic Rzeszowa. Obecnie uczę się w szkole zawodowej w zawodzie blacharz izolacji przemysłowych. Swoją przygodę z Margonem rozpocząłem dawno temu, udało mi się przez ten czas poznać wiele pozytywnych osób. Interesuje się wszystkim po części, gdyż jestem osobą ciekawą świata. Do moich głównych hobby należą ,muzyka, uczęszczanie na różne treningi, gra w Margonem. Uważam się za osobę bezkonfliktową, koleżeńską oraz pomocną. Szanuję wszystkich i tego oczekuję od innych w stosunku do mojej osoby.Lubię poznawać nowe osoby i nawiązywać z nimi. Oczywiście spełniam wszystkie warunki.
Życzę wszystkim dostania się na ten świat. Myślę że moje podanie także zostanie pozytywnie rozpatrzone.
Powodzenia wszystkim, pozdrawiam cieplutko!
2022.05.02 14:59:12
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437126

Daro Lew

31540
99
Witam, Mikołaj lat 23, aktualnie od 3lat przebywam na terenie Niderlandów, pracuje i mam się dobrze. Moje zainteresowania to informatyka i kolarstwo, wymagania spełniam oraz z regulaminem się zapoznałem. Jestem chętny dołączyć do grupy eventowej, prowadzę też ją na świecie Regros. Do swojej pracy podchodzę bardzo poważnie. Mój dc:Lerendo#8223
Pozdrawiam, Mikołaj.
2022.05.02 15:03:26
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437130

Larik

31758
1158
Witam

Jestem Larik, mam 36 lat mieszkam w okolicach Warszawy aktualnie pracuje na mroźni mięsa taka większa zamrażalka i co to więcej dodać

Wszystkie wymagania spełniam regulamin przeczytany

Życzę powodzenia wszystkim

Pozdrawiam Larik
2022.05.02 15:12:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437140

Hidden Killer

311366
6450

Edytowany 21:50:56 18.5.2022 przez Hidden Killer
2022.05.02 15:12:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437142

Mathson

30531
167
Witam wszystkich, mam na Imię Tymoteusz. Mam 23 lata, aktualnie studiuję Turystykę i Rekreacją w Lublinie. Moje zainteresowania to sport, wędkarstwo. Bardzo lubię oglądać siatkówkę, piłką nożną czy piłkę ręczną. W Margonem gram od jakiś 10 lat, przez co zauważyłem jak gra rozwinęła się przez te wszystkie lata. Przez wszystkie lata mojej obecności w grze nie stwarzałem żadnych problemów innym graczom a wręcz przeciwnie, każdemu nowemu graczowi zaczynającemu swoją przygodę z tą grą. Jestem miłą, spokojną osobą, którą ma łatwość rozmowy i ludźmi, dzięki czemu szybko nawiązuję relacje.
Dlaczego Latimar? Dlatego, że szukam świata, na którym nie ma botów, które przeszkadzają w grze, świata na którym nie gra za dużo osób, dzięki czemu można zbudować z innymi fajne, przyjacielskie relacje, które umilą wspólną grę, każdej ze stron.
Jestem przekonany, że jeśli się dostanę na Świat prywatny Latimar, to zarząd świata czy inni gracze nie zawiodą się na mojej osobie i nie pożałują, że to właśnie ja zostałem wybrany do grania na tym świecie.

Wymagania Świata : Spełniam wszystkie
Regulamin Świata : Zapoznałem się

Pozdrawiam Zarząd, wszystkich graczy Latimar i mam nadzieję, że do zobaczenia.
Powodzenia dla wszystkich składających podanie.
Link do profilu: https://www.margonem.pl/profile/view,8989854#char_14389,hypnos
2022.05.02 15:41:57
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437190

Kameleon Josh

15335
199

Edytowany 18:19:38 5.5.2022 przez Kameleon Josh
2022.05.02 15:50:16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437199

Ereluan

32556
182
Cześć jestem Wiktor mam 22 lata. Jestem studentem III roku prawa. Pracuję jako przedstawiciel handlowy dla firmy energetycznej. Chciałbym spróbować rywalizacji na serwerze HardPvP, gdzie niszczenie łupu wynosi 50 lvl. Jestem również zainteresowany włączeniem się w działanie grupy eventowej.
Pozdrawiam
Ereluan
2022.05.02 16:07:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437224

Evill Pure

26012
309
Siemka

Na początek coś niecoś o sobie Jestem Mateusz mam 24 lata. Mieszkam w Gdańsku, ale jest duże prawdopodobieństwo, że byłem kiedyś w twojej miejscowości / obok, ponieważ trochę już nasz kraj zwiedziłem Obecnie pracuje w ogólnym słowa znaczeniu jako informatyk I tak to ja jestem tą osobą od wyłączenia i włączenia ponownie urządzenia Moją największą pasją jest motoryzacja każdego rodzaju. Obecnie mam 3 samochody (zawsze miałem łeb do interesów) w które wkładam kupę pieniędzy, a jeden i tak postanowił, że potrzebuje więcej atencji i zatarł silnik No ale nie będę się tutaj użalał Motoryzacja jest ze mną w sumie tak długo jak pamiętam, tzn od dzieciaka coś tam zawsze się pomagało Tacie, a później samemu się próbowało, aż do obecnej chwili gdzie prawie wszystko przy aucie robię sam. (I nie chodzi mi tu o wymianę wycieraczek czy dolanie płynu ) W tym roku zamierzam również zdać prawo jazdy na motocykl. Był plan aby w tym roku kupić również motocykl, ale niestety budżet się nie zepnie (Dla ciekawskich planowany motocykl: Triumph Street Triple 675, a obecnie "teleportuje" się Kawasaki VN750, gdyż oczywiście z powodu braku prawa jazdy nie jeżdżę nim )

Co do grania, to wróciłem do gry jakiś roku temu i obecnie gram prawie codziennie. Oczywiście zdarzają się dni kiedy jestem po godzinkę dwie, czasem po 10 a czasem wcale. ŻYĆKO. Dlaczego mam postacie na syberii ?? Grałem kiedyś na priv, na którym jest mała ilość graczy, więc z tego względu niedopuszczalne tam były nieusprawiedliwione nieobecności powyżej 1msc. Niestety trochę się w życiu wtedy działo złego i nie było czasu/myśli o graniu i po prostu zostałem zesłany na syberie, gdzie obecnie jakoś sobie tutaj pogrywam Ale ze względu na dużą ilość botów, chciałbym dołączyć na jakiś serwer gdzie po pierwsze, niema ich, po drugie zacząć od początku tzn czysty start tak jak to się kiedyś tzn te ponad 10 lat temu zaczęło i piąć się do góry No i poznać nowych ludzi, nowe przygody i wyzwania!

Wymagania:
Wszystko spełnione
[i]Regulamin:
Nie będę kłamał, więc przyznam iż przeleciałem go na szybko wzrokowo i przeczytałem to co najważniejsze, ale z momentem jak dostanę zaproszenie przeczytam cały regulamin od deski do deski Nawet dwa razy jak dostanę zaproszenie przed 11.05 a później ponownie aby zobaczyć zmiany
[i]Edytowany 16:19:34 2.5.2022 przez Evill Pure
2022.05.02 16:19:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437241

Miałrycy

1438
167
Dawid lat 25, na co dzień pracuję we Wrocławskich służbach oraz trenuję siłowo. Z zainteresowań to sport, broń palna historyczna oraz wiele innych.Związany z margonem jestem od szkoły podstawowej, więc do gry podchodzę z doświadczeniem i spokojem. Zależy mi na wąskim gronie graczy na serwerze, aby móc w pełni cieszyć się miejscem Bardzo cieszy mnie myśl, że jeśli dostałbym się na serwer to otaczać mnie będą ludzie z zasadami. Wymagania spełniam oprócz reputacji ponieważ nie pojawiam się często na forum a skupiam się głównie na grze. Podanie krótkie ale rzeczowe, proszę o pozytywne rozpatrzenie.
Chętnie obejmę funkcję w waszym świecie.
Pozdrawiam,
Dawid

Link do profilu:
https://www.margonem.pl/profile/view,7116218#char_794444,zemyna
Edytowany 20:22:56 13.5.2022 przez Miałrycy
2022.05.02 16:24:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437248

Placidium Navori

2444
31
Witam,
Nazywam się Michał i mam 16lat. Na co dzień chodzę do technikum w Kielcach. Moimi zainteresowaniami są gra w piłkę nożną oraz granie w gierki.
Wymagania spełniam prawie wszystkie oprócz 100 lvl na losowym świecie.
Życzę innym graczom jak i sobie powodzenia.
Pozdrawiam
2022.05.02 16:30:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437254

Kimbo Slice

3165
298
Cześć

Mam na imię Patryk, 5 maja skończę 25 lat mieszkam w okolicach Gdańska i pracuję jako strażnik lasów państwowych. Poza pracą lubię w wolnych chwilach aktywnie spędzać czas grając w koszykówkę lub wyjechać gdzieś za miasto na kilkudniowy bushcraft. Jestem również wolontariuszem w stowarzyszeniu wolnych konopi gdzie walczymy o legalizację pięknych roślinek co w moim zawodzie uważam za bardzo ważne . Chciałbym wyruszyć na planetę Latimar by jak dawniej pograć na spokojnie i porywalizować na trudnych zasadach z graczami którzy domagają się rywalizacji i nowej świeżej konkurencji w swoim świecie, gdzie nie ma miękkiej gry. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i "przeklęta planeta" okaże się dużą szansą na super zabawę i miłą grę z być może nowymi przyjaciółmi.

Wymagania:

•Staż: 2 373 dni Jest!

•Reputacja: 5 (Jedyne wymaganie którego nie spełniam ale mam nadzieję, że uda mi się szybko nadrobić.)

•100 poziom na jednym ze światów: Jest! 305

• Zapoznałem się z regulaminem gry i go akceptuję.

Powodzenia wszystkim, dużo cierpliwości i spokoju w tych czasach.
2022.05.02 16:45:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437291

kosakowy

31119
63
Hej,
nazywam się Igor, mam 21 lat i interesuje mnie historia (w szerokim tego słowa znaczeniu).
Wychowałem się na Mazowszu w małej pod radomskiej miejscowości.
Aktualnie zajmuję się pracą w firmie jako analityk danych na stanowisku IT, lecz mam luźne godziny pracy i mam sporo czasu na siedzenie na komputerze dla relaksu.
Jestem osobą z dystansem do siebie, cenię w ludziach poczucie humoru. Znajomi mi mówią, że jestem osobą z którą można porozmawiać na wiele tematów.
Rok temu wróciłem do gry po długiej przerwie - 3 lata to taki pewnik, jestem starym wyjadaczem w tą grę i posiadałem 2 konta m.in. z 2009 roku kiedy grałem na przerwach w bibliotece szkolnej za małolata.
Po powrocie do gry, zderzyłem się z smutnym obrazem dzisiejszej gry na publicznych światach - postacie na botach 24/7, Ithan świeci pustkami, każdy przedział na oficjalnych światach zajęty przez klan z graczami w full EQ legendy (wiem, brzmię jak jakiś boomer - przepraszam).
Widok ustawionych postaci +50 lvl ahead od expowiska, gdzie biegają tylko po to aby psuć innym graczom rozgrywkę w nieuczciwy sposób, ten widok mnie strasznie przygnębił. Dzisiaj podjąłem decyzję o znalezieniu serwera prywatnego, gdzie właściciele dbają o swój świat i wrócić do gry.
Chcę wystartować na świecie, gdzie będą grać ludzie - nie boty, popisać z ludźmi na e2 albo w miastach, przypomnieć sobie jak to było kiedy expiłeś sobie w wieczór na wolnej mapce, uważając innych graczy co też chcą tego co Ty - ale to jest zdrowa rywalizacja.
Kończąc moje podanie, chcę tylko prosić o szansę z przymknięciem oka na posty i reputację, szczerze - od momentu rozpoczęcia gry, jedyne co miałem dotychczas wspólnego z forum to to, że sprawdzałem blog informacyjny i solucje (pisałem z ludźmi w miastach i na spotach, nie na forum).
Życzę powodzenia wszystkim i trzymajcie się.
2022.05.02 16:54:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437303

Ashairo

3248
16
Serdecznie pozdrawiam.
Edytowany 15:08:48 15.5.2022 przez Ashairo
2022.05.02 16:55:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437305

Kilkos

26428
48
Cześć. Mam na imię Karol i mam 20lat. W tym roku skończę szkołę ponadpodstawową w dziale technik informatyk.
Interesuję się budowaniem siły oraz zdrowia, rozwojem intelektualnym i różnorodnym biznesem. W planach mam otworzyć swój własny biznes. Uwielbiam czytać książki z minimalną ilością fikcji oraz oglądać filmy dokumentalne, przez które też dużo się uczę. Chętnie wezmę udział w Grupie Eventowej, mogę zaprezetnować kilka pomysłów na Discorddzie/e-mailu.
Z charakteru jestem bardzo rozsądny, rozważny i przyjazny. Nie plątam się w kłótnie i dziecinny humor.
Do każdej sytuacji podchodzę ze spokojnym nastawieniem oraz realną i racjonalną perspektywą.

Pozdrawiam, Karol.

____
Discord potrzebny do celów rekrutacyjnych: Karol #5269
2022.05.02 16:59:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437311

Gorthoronis

30266
248
Cześć. Mam na imię Michał i jestem osobą pełnoletnią. Mieszkam w uzdrowisku pod Warszawą, gdzie spędziłem całe swoje życie. Na co dzień pracuję w gigancie branży cateringów dietetycznych, gdzie jestem jednym z koordynatorów działu. Ukończyłem technikum na kierunku technik logistyk, na razie nie wybieram się na studia. Z zainteresowań mogę wymienić ogólnopojętą geografię, lubię posłuchać muzyki a także porzucać ze znajomymi w kosza. Przygodę z Margonem zacząłem bardzo dawno temu, przez ten czas przewinąłem się przez multum światów, wiadomo że były przerwy jak i powroty. Wymagania spełniam wszystkie. Dziękuje za chwilę uwagi, i do zobaczenia na szlakach
2022.05.02 17:00:07
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437316

Hypeerr

3172
5
Cześć, mam na imię Wiktor, w tym roku kończę 20 lat oraz zdaję maturę, po której będę miał najdłuższe wakacje swojego życia. Mieszkam na Dolnym Śląsku, w małej wsi. Interesuję się mechanizacją, co wiąże się z tytułem jaki zdobyłem - technik mechanik. Grę w margonem traktuję jako odskocznię od ciężkiej pracy w gospodarstwie, ponieważ nie da się cały czas pracować, każdy potrzebuje chwili na relaks. W margonem dotychczas grałem na mało zaludnionym publiku to jest Nomadzie, jednak po powrocie do gry, zauważyłem, że na przedziałach, na których grałem stoją boty, postanowiłem więc poszukać szczęścia na wartym gry privie. Z wszystkich aktualnych rekrutacji to Latimar najbardziej przypadł mi do gustu i z nim chciałbym związać swoją dalszą rozgrywkę. Nie spełniam wszystkich wymagań przez zajęte expowiska przez boty Pozdrawiam i mam nadzieję, że zobaczymy się w grze.
2022.05.02 17:02:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437319

Quavosh

317188
813
Dzień dobry wszystkim
Nazywam się Adrian i posiadam 23 wiosen,mieszkam w małej wsi w województwie pomorskim.
Moje zainteresowania to gra w piłkę siatkowa spędzanie czasu z kolegami, najwięcej z kobietą, ale zarazem gram w Margonem lubię nowe wyzwania i poznawać nowe osóbki z gry, to na tyle nie ma sensu więcej opowiadać o sobie, ważne jest być sobą. Powodzenia i pozdrawiam SM świata

Wszystkie wymagania spełniam.
Pozdrawiam wszystkich uczestników na świat prywatny którzy piszą podania.
2022.05.02 17:21:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437361

Sherku

324167
983
Po rekrutacji.
Edytowany 14:51:16 22.5.2022 przez Sherku
2022.05.02 17:31:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437369

Tajmonekk

27916
66
No dzień dobry,
Nazywam się Mateusz i mam 16 lat. Mieszkam w małej wiosce w zachodniopomorskim, która wzięła swoją nazwę od bożka Trygława. Na co dzień uczę się w liceum i gram w różne gierki, oglądam ryżowe opowieści(anime). Jestem raczej z natury spokojny i nie wszczynam bezsensownych kłótni. Jeśli udałoby mi się dostać na wasz świat pierwszą postać chciałbym wbić na poziom 300. Jako, że mieszkam na wsi i większość znajomych uczy się w internacie to chciałbym poznać nowych ludzi. Swoją przygodę z Margonem zacząłem parę lat temu na komputerze w bibliotece wraz ze znajomymi. Chciałbym osiedlić się na stałe właśnie tutaj na Latimarze.

Pozdrawiam równych gości i życzę wszystkim powodzenia. Do zobaczenia!
Edytowany 21:32:03 11.5.2022 przez Tajmonekk
2022.05.02 17:47:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437382

Papcev

31351
82
Witam!

Mam na imię Mateusz i mam 21 lat, mieszkam w Rybniku. Skończyłem szkołę o profilu mundurowym Aktualnie jestem w trakcie przebiegu rekrutacji do policji . Wolny czas spędzam z dziewczyną, chociaż zdarza mi się spędzać trochę więcej czasu przed komputerem.

Wymagania:
- nieujemna reputacja ---> Spełniam
- 600 dni stażu konta ---> Niestety nie spełniam
- maksymalnie postacie na 2 innych światach prywatnych (Unia, Pandora, Syberia są światami prywatnymi, Nerthus - nie); ---> Świat Regros
- znajomość regulaminu Latimar ---> Zapoznałem się z regulaminem

Dziękuję za przeczytanie! Pozdrawiam Mateusz!.

Edytowany 18:00:06 2.5.2022 przez Papcev
2022.05.02 17:58:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437396

Giorgio Zalani

27076
1865
Witam!
Na imię mi Filip, lat 21, pochodzę z małej miejscowości w województwie lubuskim. W ubiegłym roku ukończyłem technikum na kierunku logistyk, oraz udało się zdać maturkę. Może teraz coś o mojej personie, z zasady jestem miłym, kulturalnym, oraz łatwo adaptującym się do nowego otoczenia gościem, lecz jak każdy mogę mieć gorszy dzień i wtedy jestem nie do zniesienia lub jak ktoś zajdzie mi za skórę, potrafię również być jeszcze gorszy. Na co dzień trenuję siłowo oraz pracuję, jestem można tak powiedzieć fanatykiem treningu siłowego, ale potrafiłbym pogodzić to również z grą u Was. Chciałbym do was dołączyć, gdyż z łatwością zawieram znajomości, oraz jestem otwarty na ludzi, jak i również chciałbym zostać kolejną cegiełką budującą społeczność oraz historie świata Latimar. Co do wymagań - spełniam, napisaliście "100 poziom na jednym ze światów", posiadam 270 poziom na świecie syberia, więc chyba się zalicza, jeśli nie proszę mnie sprostować.

Pozdrawiam, miłego dnia/nocy!
2022.05.02 18:05:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437406

Brad Bellick

340317
1460
Siemka, jestem Wiktor i mam 18 latek. Uczęszczam do liceum mundurowego, wymagania spełniam więc postanowiłem napisać.
Wybrałem Latimar ponieważ mam doświadczenie na światach HardPvP i nie wyobrażam sobie gry na innych zasadach, jestem bardzo uprzejmy oraz pomocny.
Gram aktywnie i zawsze biernie uczestniczę w życiu serwera, lubię poznawać nowe osoby oraz świetnie się bawić.
Pozdrawiam i życzę powodzonka innym

Brad Bellick
2022.05.02 18:05:41
Ocena: -1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437407

Vequo

31716
924
Hej,
nazywam się Mateusz oraz towarzyszy mi ukończonych 26 lat. Zamieszkuję obecnie zachodnie okolice Amsterdamu w Niderlandach ale planuję odwiedzić w czerwcu rodzimy Śląsk. Przygodę w Margonem zacząłem grubo ponad sześć lat temu więc "coś niecoś" ogarniam. Na Latimar interesowałby mnie na początku przedział - 210. Coś poza samą grą o mnie mogę powiedzieć że jestem osobą sumienną i z poczuciem humoru. Wymagania spełniam wszystkie a regulamin chętnie przeczytałem. To chyba na tyle w podaniu o więcej szczegółów można popytać w gierce, hejka

Pozdrawiam, Vequo
2022.05.02 18:08:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437412

Karlus

329255
1209
No WITAM Bardzo serdecznie.

Nie będę się tutaj rozwodził nad podaniem bo ci co mnie mnie kojarzą, znają pseudonim KARLUS z gry powinni mnie również znać z Latimar'u lub Latimar'a.
Moje imie Michał, Rocznik 2000 obecnie studiuję Zarządzanie na Politechnice Śląskiej w Zabrzu oraz pracuje jako starszy Dyspozytor do spraw transportu krajowego oraz międzynarodowego. Miałem przyjemność grać na samym początku i to był LUTY 2021r. grałem wtedy z grupką przyjaciół. (Pozdro Dassa, Exset, Chamur, Wuja, Dziadu, DoRsIo i reszta). Lote dostałem za nieaktywność, ponieważ ilość obowiązków mnie przerosła i w ogóle nie miałem czasu na granie. W dniu dzisiejszym zobaczyłem rekrutację i chciałbym powrócić na stary rejor. Na rejon który bardzo dobrze mi się wspomina. Lecz czasami trzeba powiedzieć STOP. No właśnie dlaczego powiedzieć STOP? Wbijecie na DSC to pogadamy, o życiu, o życiu, o życiu, o życiu jakie znamy jakie kochamy...

Edit: Litrówka a jak literówka to polej.
Edytowany 18:44:29 2.5.2022 przez Karlus
2022.05.02 18:41:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437441

Hektusek

31643
283
Cześć, jestem Adrian. Mam 20 lat i pochodzę z województwa lubelskiego. Niedawno skończyłem technikum, na co dzień pracuję jako magazynier. Interesuje mnie kinematografia, muzyka, a przede wszystkim gry. W margonem gram od 2012 roku (z małymi oraz większymi przerwami), niestety to co dzieje się od kilku lat na światach publicznych jest nie do zniesienia, przez co chęci do gry spadają, a nie chce kończyć przygody z tą grą, ponieważ jest ona dla mnie ważna i sprawia mi wiele radości. Dlatego myślę, że dołączenie do tego świata rozpali na nowo tę gasnącą iskierkę we mnie oraz pobudzi chęć rywalizacji co szczególnie uwielbiam, a także będzie kolejną szansą na poznawanie nowych ludzi i własny rozwój.
Spełniam wszystkie wymagania oraz zapoznałem się z regulaminem.
Pozdrawiam
2022.05.02 18:55:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437449

Boongoo

31616
324
Witam serdecznie .

Mam na imię Norbert i mam 26lat. Mieszkam w Rzeszowie, Na co dzień pracuję . Dlaczego właśnie ja?
- Grając już trochę na jednym i tym samym świecie jest po prostu nudno, więc rekrutuję na Wasz świat
- Nie jestem graczem "toksycznym", niemiłym czy niedoświadczonym

Dlaczego ŚP (Latimar)

- Chcę spróbować czegoś nowego i poznać nowych graczy.
- Również wnieść na serwer miłą atmosferę .

Wymagania:
staż obecnego konta minimum 600 dni; Jest
- reputacja na poziomie 10 lub więcej; Jest
- 100 poziom na jednym ze światów; Jest
- maksymalnie postacie na 2 innych światach prywatnych (Unia, Pandora, Syberia są światami prywatnymi, Nerthus - nie); Zgadza się
- brak wpisu na LN i Czarnej Liście Latimar; Zgadza się
- znajomość regulaminu Latimar obowiązującego od 11.05.2022r. https://www.margonem.pl/art/view,30 - Zapoznałem się

Proszę o rozpatrzenie podania i życzę miłej gry i wspaniałego dnia.

Pozdrawiam
2022.05.02 19:06:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437465

Hako I

27335
202
Witam.
Mam na imię Mateusz, mam 22 lata, interesuje się motoryzacją jak i grami komputerowymi, aktualnie szkolę się w kierunku Spawacza MAG-Tig, jak narazie to tylko poziom podstawowy, za jakiś czas zacznę iść w kierunek profesjonalny i mam zamiar wyjechać, interesuje mnie też kurs nurka w każdym stopniu, jestem osobą miłą, szczerą i zabawną W margonem gram już dobre parę lat, jedyne co mnie irytuje w tej grze to inwazja nieznanych osobników zwanych(BOT) kiedyś tego nie było i każdy się trudził i stał dniami po Legendę, szkoda że to wkroczyło w grę, 0 przyjemności czasami z gry i trud jaki teraz się zrobił :C szkoda ale i tak się nie poddaje i walczę cały czas z nimi.
Troszkę ode mnie jest, Powodzonka wszystki i Pozdrawiam / Hako

- staż obecnego konta minimum 600 dni; Jest
- reputacja na poziomie 10 lub więcej; Jest
- 100 poziom na jednym ze światów; Jest
- maksymalnie postacie na 2 innych światach prywatnych (Unia, Pandora, Syberia są światami prywatnymi, Nerthus - nie); Jest
- brak wpisu na LN i Czarnej Liście Latimar; Brak
- znajomość regulaminu Latimar obowiązującego od 11.05.2022r. https://www.margonem.pl/art/view,30 Oczywiście że się zapoznałem.
2022.05.02 19:08:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437466

Esmadre

3271
8
Siemka , nazywam się Dominik mam 20 lat na karku.
Jestem studentem na grafice moje zainteresowania to siłownia i rysowanie mój pseudonim to steryd gram w margonem z 12 lat .Chciałbym na Latimar wbijać 300 lvl ponieważ od zawsze podoba mi się ten przedział. Wiem że będzie fajna atmosfera. Nie często zdarza mi się zagrać na świecie prywatnym. Aktualnie mam dużo czasu ponieważ jestem na studiach które nie są częste więc myśle że się dostane pozdrawiam server Latimar i życzę aby każdy uczestnik rekrutacji się dostał pozdrawiam
Wymagania:
•staż obecnego konta minimum 600 dni - 826dni
•reputacja na poziomie 10 lub więcej - 0
•100 poziom na jednym ze światów - Jest
•maksymalnie postacie na 2 innych światach prywatnych - jest
•brak wpisu na LN i Czarnej Liście Latimar - Jest
•znajomość regulaminu Latimar obowiązującego od 11.05.2022r. - Jest

Przykładowe prace podsyłam to obejrzenia
https://zapodaj.net/db8b12abd3e25.png.html
https://zapodaj.net/c46bc4a58f94c.png.html
https://zapodaj.net/e247eb579e477.png.html
https://zapodaj.net/59ae602ff562a.png.html
Edytowany 23:43:24 11.5.2022 przez Esmadre
2022.05.02 19:16:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437474

Greekey

33030
132
Cześć, mam na imię Grzegorz, mam 18 lat. Chciałbym otrzymać zaproszenie na świat, ponieważ spełnia on wszystkie moje oczekiwana co do świata prywatnego (nawet nazwa fajnie brzmi ). W Margonem gram już kilka lat, trochę się o niej nauczyłem i poznałem trochę "życia margonemskiego" i mam nadzieję to wszystko wnieść na Latimar. Jestem raczej graczem bez konfliktowym, chcę po prostu sobie pograć na chillku. Aktualnie gram na przedziale 227-265 i pewnie na Latimarze też bym chciał jakąś postać tu zrobić. Tak jak prosiliście na końcu posta o rekrutacji, wszystkie wymagania spełniam (staż, brak wpisu w LN i czarnej liście, reputacja, postać mam na 1 śp, przynajmniej 100 lvl też mam oraz przeczytałem regulamin świata)
Sorki, że takie długie, ale chciałem wszystko napisać, ponieważ nie ukrywam, że zależy mi na dostaniu się na świat.
Pozdrawiam czytającego podanie.
Greekey
2022.05.02 19:18:01
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437479

The Suspect King

302105
879
Witam nazywam się Mateusz i na wstępie przed resztą powiem że spełniam wszystkie wymagania. Mam 24 lata w tym roku zajmuje się informatyka oraz grafika projektowaniem oraz zarządzaniem stron internetowych trenuje MMA oraz mua thai czasami pykam sobie w Pile jestem szczęśliwym singlem i lubię biegać jestem po szkole gastronomicznej oraz liceum informatycznym ( mam 185 cm wzrostu i jestem brunetem) w tą grę gram już od czasów podstawówki jak był jeszcze stary silnik i komputery które miały monitor z dupą a nie tak jak dzisiejsze to były czasy na waszym świecie planuje wbić 300 i starać się o kilka postaci żeby mieć na przedziały na których lubię grać czyli 83 114 217 a ponieważ nie dawno też zdobyłem możliwość pracy zdalniej w domu moja aktywność będzie bardzo dużą pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim mam nadzieję że święta wam się udały i rozpatrzycię pozytywnie moje podanie zapoznałem się z regulaminem świata oraz w pełni go akceptuje tak na
Marginesie moja reputacja jeszcze może wzrosnąć ponieważ jestem ciągle aktywny na WPW
2022.05.02 19:32:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437491

Kargax

31420
229
Cześć, nazywam się Damian - 23-trzy letni student z województwa Lubelskiego. Studiuję na kierunku prawno-administracyjnym i jako iż jestem na trzecim ostatnim już roku mam trochę więcej czasu na grę, dlatego też postanowiłem złożyć podanie.
Interesuję się tenisem ziemnym, w głównej mierze jako kibic oraz polityką. Mam również słabość do różnego rodzaju gier najczęściej są to gry typu MOBA ale i Margonem jest jednym z nielicznych tytułów, w które od wielu lat pogrywam.
Składam podanie, ponieważ moim jedynym privem jaki aktualnie posiadam jest Unia, na której ludzi jest od groma, a drugą jej część stanowią boty. Gra na Unii nie sprawia mi już takiej radości jak kiedyś (powód raczej każdemu dobrze znany) dlatego liczę że uda mi się dołączyć do was!

Wymagania spełniam wszystkie, z regulamin również się zapoznałem.
Tyle ode mnie, pozdrawiam.
Edytowany 19:48:22 2.5.2022 przez Kargax
2022.05.02 19:41:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437495

Lord Comander

34425
115
Hej, mam na imię Kacper i mam 20lat. Pochodzę z miasteczka niedaleko Wrocławia, ukończyłem liceum mundurowe, ale nie był to kierunek z którym chciałem związać swoja przyszłość. Interesuje się przede wszystkim sportem, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, oraz piłka nożna. Jestem również zawodnikiem klubu w swoim rodzinnym mieście.
Jestem ambitnym, wytrwałym, oraz pomocnym chłopakiem co okazuje nie tylko w życiu prywatnym, ale i w grze zawsze stawiałem dobro swojego klanu ponad swoje. W Margonem gram od bardzo dawna, głównie na świecie Nomada, można powiedzieć, że na tym świecie się wychowałem i dokładałem cegiełkę do kształtowania obecnego stanu rzeczy tam. Jestem starszym graczem, ale jakoś nigdy nie myślałem na poważnie o grze na jakimkolwiek privie, nadszedł chyba ten czas, by to zmienić i spróbować swoich sił na takowym świecie. Głównie chciałbym się skupić na przedziałach na których nie grywałem na Nomadzie. Na grę w Margonem poświęcam trochę czasu, raz więcej, raz mniej, ale nie ma problemu w tym bym codziennie się zalogował chociaż na ta godzinkę.
Wszystkie wymagania spełniam, oraz zapoznałem się z regulaminem.
Pozdrawiam Pinqu!
2022.05.02 19:55:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437498

Artagonek

31695
275
Witam serdecznie!
Mam na imię Damian , mam 22 lata i mieszkam w Warszawie , gdzie studiuję. Jestem studentem kierunku Dziennikarstwo , z którym to bardzo mocno wiążę swoją przyszłość. Interesuje mnie właśnie szeroko pojęta tematyka wywiadów i prezentacji , lubię rozwiązywać problemy na podstawie przedstawionych badań, analizować je i zastanawiać się nad rozwiązaniem . Sporadycznie również uczęszczam na MMA i gdy robi się ciepło, staram się spędzić, chociaż godzinę jeżdżąc na rowerze.
Jestem osobą otwartą, lubię komunikować się z ludźmi, jestem raczej bezkonfliktowy, a problemy wolę raczej rozwiązywać poprzez konwersację.
Jeśli chodzi o doświadczenia z grą, to miałem przyjemność grania na wielu światach zarówno prywatnych, jak i publicznych. Wiem mniej więcej czego mogę się spodziewać po świecie z takimi zasadami jakie panują na Latimar i bardzo chętnie podejmę się wyzwania rywalizacji z innymi osobami, ale także będę chciał znaleźć grupę przyjaznych mi osób.

Wymagania spełniam.
Pozdrawiam!
2022.05.02 20:12:01
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437512

Angells

382100
1635
po rekrutacji
Edytowany 21:48:55 21.5.2022 przez Angells
2022.05.02 20:13:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437513

Kot Jeremi

30064
114
Siemka!
Mam na imię Tomek, za 2 dni będę pisał maturę, dlatego to idealna pora na napisanie podania, czyż nie ? Po maturze planuje skończyć dwa kierunki dietetykę oraz lekarski, także najbliższe 16 lat mojego życia mam dosyć dobrze zaplanowane(13 learski, 3 dietetyka). Od 3 lat trenuję koszykówkę w miastowym klubie i można powiedzieć, że idzie nam jako tako, ale chodzi raczej o sam fun z gry i ciekawe wyjazdy, a naprawdę dzieje się tam. W Polsce jest z tym średnio, ale jeżeli w okresie letnim są jakieś turnieje w kosza staram się być, np. odrazu po maturach jadę na turniej 3vs3 w Gdyni. Dodatkowe rzeczy, które uprawiam to kolarstwo i montaż filmów, ale tutaj raczej nie ma co opisywać, bo to hobby.
Opisywanie siebie i swoich cech jest bezsensowne, więc to pominę.

Dlaczego Latmiar?
Latimar jest dość młodym światem, co dla mnie jest plusem, bo nie będzie tutaj wielu niezbalansowanych legend, które na starych ŚP trzymają starzy wyjadacze. Podoba mi się również sposób walki z botami, Jeżyk ma ŚP, więc napewno pomaga wam swoim doświadczeniem, które zdobył ogarniając patole na Nubesie, a zaproponowanie rangi Weryfikatora pokazuje że zarządca nie chce faworyzować żadnej ze stron(jak to było przykładowo na Hypnos), tylko priorytetem jest walka z botami.

W przyszłości (oczywiście jeżeli dacie mi szansę zagrać), chciałbym ubiegać się o rangę weryfikatora, jednak aktualnie średnio u mnie będzie z czasem (gdzieś do końca maja), więc nie będę zabierał miejsca osobie, która ten czas ma.

Jedynym wymogiem, którego nie spełniam jest staż, niestety moje konto jest nowe, bo pozbyłem się poprzedniego konta, gdy plaga botów na publikach zaczęła dominować światy. Niedawno wróciłem i zdałem sobie sprawę, że sens uczciwej gry jest tylko na ŚP.

Może wyszło trochę długo, ale mam nadzieje że treściwie.
Pozdrawiam Tomek
2022.05.02 20:16:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45437516
Początek strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [6] [7] [8]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Latimar][11.05.2022] Planetarny Nabór

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0