Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Klany > [Jak Za Dawnych Lat] [Tarhuna] [01.06.2022]

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Zbawca Boski

863
14
Na początku był Chaos...

Jesteśmy klanem z krwii i kości, a naszą domeną jest sprawiedliwość którą pokonamy wszelakie zło.

Odbierając już od tych dziwnych wiadomości, jesteśmy klanem składających się z grupki znajomych która chciała wrócić do nostalgicznej gry która zwie się Margonem.

Oferujemy w sumie to co większość klanów, no jak się uda to ubijemy herosa albo postoimy na jakiejś e2 gdy "DOMINUJĄCE" klany śpią.
Posiadamy 6% bonusu do expa, oraz 10% do questów.

Posiadamy discorda oraz Ts3.

Oczekujemy aktywnych graczy, którzy są również z krwii i kości oraz takich którzy są otwarci na swobodne rozmowy podczas expienia, bo nie robimy się na żaden przedział tylko swobodnie sobie gramy i cieszymy się grą która wygląda wszyscy wiemy jak.

Fajnie jakbyś w poście napisał coś o sobie, miło by było usłyszeć twoją historię związaną z margonem oraz jakim wiekiem dysponujesz, twoje uzbrojenie to twoja kwestia indywidualna i nas mało interesuje, jak pisałem wyżej szukamy po prostu osób z którymi gra stałaby się przyjemniejsza.

Pozdrawiam cieplutko wszystkich, a zapytania można słać na skrzynkę postaci Zbawca Boski

Edytowany 10:16:06 23.4.2022 przez Zbawca Boski
2022.04.23 10:12:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45427250

Gold Apple

31694
691
W sumie przekonałeś mnie

Tak więcej jestem Jędrzej mam już 25 lat, w tę "cudną" grę już pogrywam (bynajmniej nie nazwał bym tego grą) co za tym idzie czynny udział mam raczej w pisanie i stanie w miejscu. Moja przygoda z Margonem zaczęła się jak u prawie każdego czyli "kolega pokazał" i tak o to jestem tu gzie jestem, grało się miło fajnie, masa ludzi poznana ale jak to bywa wszystko się kończy, ino ja skończyć nie umiem. Mam ogromny sentyment do tej gry, masa czasu włożona, wspaniałych chwil czy nawet smutku przelanego ostatnimi czasy, ale do rzeczy. Margonem poznałem jakoś na początku 2010 jeszcze w tedy pierwszym moim konetem, zrobiła na mnie wrażenie prdoukcja będąca całwokicie darmowa, pamiętam te czasy gdzie o zarobek było strasznie trudno i chodziło sie grupowo expić. Czasy starej Administacji lub SS, aż się łezka w oku kręci na wspominki. Przezyłem tu wiele i raczej już mnie tu nic nie zaskoczy, ale jęzeli klan Aktywny i chętny na komunikację to pisze się na rekrutacje.
Postać jaką chciałbym dołączyć to Kraway Mazgaj poziom 60 łowca

Dziękuję pozdrawiam
2022.05.17 11:48:17
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45451066

Gipoe

400
3

Edytowany 21:58:51 23.5.2022 przez Gipoe
2022.05.23 21:58:32
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45458074
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Klany > [Jak Za Dawnych Lat] [Tarhuna] [01.06.2022]

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0