Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Nieudany event Wielkanocny

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Bitababa

31711
236
Witam, wydarzenie Wielkanocne jest jednym z największych eventów w Margonem. W ubiegłych latach widzimy stopniowe skąpstwo z waszej strony. Jeszcze nie tak dawno, event ten był wynagrodzony przez was, tak jak gracz by sobie tego życzył. Mam tu na myśli Wielkanoc2020.
Wówczas otrzymywaliśmy:
- Liczne kuferki
- KCS bez ograniczeń
- Błogosławieństwa na exp
- Wiele innych przedmiotów, które nie posiadały jakichkolwiek ograniczeń.

W tym evencie, każdy przedmiot, który ma jakieś znaczenie posiada depoblok oraz ograniczenie czasowe. Z resztą każdy wie o co chodzi, wy również.
Już pominę fakt, iż obiecane graczom było, że z każdego większego eventu, możliwy będzie do zdobycia KCS, bez zbędnego dokupywania waluty, który nie będzie ograniczony czasowo. Temat botów biegających za herosami eventowymi, również pominę.
Proszę przedstawcie nam swoją postawę wobec takich działań. Rozumiem, jest to sposób zapychania Wam kieszeni. Lecz fakt jest taki, że tylko bezmózgi wydają jeszcze pieniądze na wasze wynagrodzenia. Skąpstwem pogłębiacie jedynie ten stan, gdyż każdy tworzy nagonkę. Dodatkowo swoimi działaniami odstraszacie wielu graczy, co również pogrąża Was finansowo.
Edytowany 22:21:02 19.4.2022 przez Bitababa
2022.04.19 22:13:04
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45422191

Nieasertywny

271567
1174
Bitababa:
To jak roszczeniowo podchodzisz do tematu eventów w Margonem jest niebywałe. Dostaliśmy po dwa roczne KCS'y na postać, dodatkowo waluty spokojnie starczyło na dokupienie sobie jakichś teleportów czy co kto potrzebował. Jeśli dla Ciebie to nadal mało i życzyłbyś sobie dostawać rzeczy PREMIUM za darmo tylko dlatego, że wziąłeś udział w wydarzeniu, to pora przestawić coś w myśleniu i spróbować spojrzeć ze strony Garmory. Event nie opiera się na darmowych fantach, ale głównie na nowym contencie i rozrywce związanej z zadaniami i herosami.
Polecam poszerzyć światopogląd.
2022.04.19 23:01:34
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45422284

Bitababa

31711
236
Nieasertywny:
Zadania nie zrobiły szału, uważam je za zrobione na odwal. Za herosami latają boty w hurtowych ilościach. Męcząc się nie mogę poprzekładać sobie nawet eq za walutę, które jest przerobione już na każdy możliwy sposób. Nie ma wytłumaczenia dla tych skner. Nie wiem skąd ty wziąłeś te 2 KCS, jak po roku one Ci się kończą.
Wiesz czego ja wymagam? Tego, że na takich dużych wydarzeniach mam pewność, że odbierając cały kalendarz + robiąc wszystkie questy dostanę KCS, który jest nielimitowany i nie ograniczony w żaden sposób. Przywykliśmy już do dodatkowych nagród na koniec questów, takich jak np. losy na loterię. Nie dostaliśmy tym razem, trudno ale dodatkowy kamyk, którego i tak przenieść między postaciami nie mogę jest totalną żenadą i skąpstwem. Skoro przez tak wiele lat przyzwyczajali gracza do pewnych rzeczy, to po cholerę to zmieniają. Nowy gracz serio ma ciężko, bo mózgi z botami nic nie robią a na dodatek muszą jeszcze esełki wydawać, bo nawet na podstawowe kamyki liczyć nie mogą, bo na koniec questów nie dostaje się już nawet głupich kuferków/losów na loterię.
2022.04.19 23:14:15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45422311

Mabel osiem sześć

10341
86
Bitababa:

5 lat gry w margonem przy jednym kcs na stałe co wielkanoc na postke a mozna mieć 6

30 kcsów po 5 latach gry
60 po 10

limitowane kcs'y to najlepsze co mogli dać, wcześniej dawali za dużo i byli zbyt hojni teraz wreszcie dają coraz bardziej zbalansowane rzeczy teraz tylko wywalić te śmieszne losy na loterie czasami z questów/kalendarzy i będzie bajlando
2022.04.19 23:50:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45422372

Mykfanith

3006935
11978
Cześć. Nagrody z eventów planowane i lokowane są z uwzględnieniem całego roku (w tym Wielkanocy, Wakacji, Halloween, Gwiazdki i pomniejszych wydarzeń). Staramy się odpowiednio balansować nagrody - podając przy tym wprost ilość możliwej do zdobycia waluty podczas wydarzenia - co przy szerszej, rocznej perspektywie, bardzo dobrze się sprawdza.
2022.04.20 03:31:37
Ocena: 1
cytuj | ID:45422468
Początek strony Strona: [1]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Nieudany event Wielkanocny

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0