Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Zabezpieczenia przedmiotów

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Bitababa

31712
218
Mykfanith:
Cześć. Gracze na przestrzeni ostatnich lat zaczęli wykorzystywać mechanikę odzyskiwania przedmiotów do "zabezpieczania" swoich poszczególnych itemów. Obostrzenia - w tym też te przez niektórych pożądane - mogłyby zostać zniesione, jednak nie mamy na ten moment zastępczej mechaniki, którą moglibyśmy zaoferować wspomnianemu na początku, licznemu gronu graczy, którzy specjalnie nadali wskazane statystyki swoim przedmiotom. Z racji tego temat ten jest na razie wstrzymany.

Boże jakie to jest żałosne. Gracz musi wydawać 1zł na każdy przedmiot w celu jego "zabezpieczenia" gdzie od lat domagane jest zabezpieczenie przedmiotu na kłódke pod pin. Gdy wychodziła spalarka, gracze upomnieli się o takie zabezpieczenie. Przed wprowadzeniem spalarki również upominałem sie o system zabezpieczający przeciw przypadkowym spaleniu przedmiotów. Na moim poprzednim koncie doszło do włamu a legendy zostały spalone. Takie pierdki z panelu odesłały mnie z kwitkiem. Powiedzenie "mądry polak, po szkodzie" jest smutne. Bo wiesz co może się wydarzyć, starasz sie przed tym zabezpieczyć. Lecz koniec końców przez takie nied€ jesteś w szarej pupie.

Twój komentarz jest na prawdę żałosny, lepiej już było nic nie pisać. Tekst wygląda na bardzo dumny, chwalisz graczy, za swoją zaradność wykorzystywania błędów mechaniki gry w celu zapewnienia sobie częściowego bezpieczeństwa, którego wy nie jesteście w stanie nam zapewnić. TFU!

Kiedy jakiekolwiek zabezpieczenia przedmiotów?
Co z botami?
Czemu Perkun ma blok apke, skoro nie da się expić przez boty.
Edytowany 22:34:58 17.4.2022 przez Bitababa
2022.04.15 23:50:07
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416599

The Situation

324632
2175
Na moim poprzednim koncie doszło do włamu a legendy zostały spalone.

W jaki sposób ktoś mógłby się włamać? Hmm, może miałeś dodatki nie z panelu margonem albo shareowałeś pasy. W obecnych czasach jeśli się nie postaramy to nikt nam na konto nie wejdzie choćby pod siebie zrobił. To, że niestety gra wygląda jak wygląda i solowanie tytana w 10 jest powoli normą to cóż, nijak to ma do tego co każdy robi ze swoim kontem. Mamy weryfikację dwuetapową, więc tymbardziej kradzieże są niemożliwe jeśli nie wrzuca się nic samemu w tampera, nie odpala dziwnych linków ani nie podaje nikomu pasów.

A strzelanie takim tonem w administację da tyle co ruszanie patykiem czołgu.
2022.04.15 23:57:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416602

Bitababa

31712
218
The Situation:
Nie istotne w jaki sposób doszło do włamu. Jeżeli tak bardzo cie to interesuję, to wina keylogera. W normalnej grze, gracz domaga sie czegoś, dochodzi do dyskusji i finalny produkt dostaje. Tutaj nie ma jakiejkokwiej mowy o zabezpieczeniach. Boty latają samopas, dochodzi do wycieku danych, itp. Nie zwalaj na mnie bo to nie o to tu chodzi. Przez x lat gracz o coś prosi, adm ma to w powazaniu, przychodzi do tragedii i zostajemy zdani sami sobie.

Co do tonu wypowiedzi masz rację, to nic nie da. Nikt tego pewnie nie przeczyta. Z pewnością, nikt sobie z tego nic nie zrobi. F dla graczy i jazda z ...
Edytowany 00:07:48 16.4.2022 przez Bitababa
2022.04.16 00:03:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416603

Delight

317262
572
przecież keylogger nic nie da, jak masz jak każdy normalny człowiek ustawiony 2-stopniowe logowanie, czemu wymagasz od innych o dbanie o twoje bezpieczeństwo, jak sam masz je gdzieś
2022.04.16 00:05:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416604

The Situation

324632
2175
Bitababa:
Ale sam sobie winny jesteś, że klikałeś w jakieś linki/instalowałeś dodatki zewnętrzne, lotho wyjaśnił.
2022.04.16 00:07:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416607

Bitababa

31712
218
Ale co moje konto ma do rzeczy? Rozchodzi sie tu o podstawowe zabezpieczenia. Nie musi dochodzic do włamów, by doszło do przypadkowego spalenia przedmiotów...
Sytuacji jest odgrom, można być zmęczonym, pijanym itd. Ja się nie czuję bezpiecznie wiedząc, że moje dane pływają w internecie bo jakieś mózgi nie są w stanie tego zabezpieczyć.
Niegdyś doszło już do wycieków danych, zostaliśmy zapewnieni, że sytuacja sie nie powtórzy a tu proszę. Ja nie domagam się żadnych zwrotów na stare konto. Chcę aby w przyszłości gracze czuli się bezpieczniej.
Edytowany 00:12:59 16.4.2022 przez Bitababa
2022.04.16 00:08:58
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416608

Delight

317262
572
"można być zmęczonym, pijanym"

może ze mną jest coś nie tak, ale ostatnie co bym robił będąc pijanym, to grałbym w margonem lul
2022.04.16 00:12:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416610

Knoop

300323
267
Bitababa:
Obecnie masz bardzo dobrą możliwość zabezpieczenia konta. Musiałbyś się naprawdę postarać, żeby je stracić.
Jeśli chodzi o przypadkowe spalenie przedmiotów to mechanizm blokady powinien wyjść jednocześnie z ulepszarą. Były na ten temat dyskusje, minął ponad rok i jest jak zwykle. Tłumaczenie, że wyskakuje komunikat z potwierdzeniem jest obroną ludzi, którzy w grę nie grają.
A propos aukcji i zniszczonych przedmiotów https://i.imgur.com/FZuXSL1.jpg
2022.04.16 11:21:02
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45416869

Bitababa

31712
218
Ludzie są na prawdę jacyś drętwi, tu chodzi o podstawowe zabezpieczenia, które muszą być w grze. Pisanie o mojej głupocie, odnośnie byłego konta nie ma tu żadnego znaczenia. Temat kręci się zupełnie wokół czegoś innego.
Ekipa Garmory W dalszym ciągu czekam na odpowiedź, odnoszącą się do 3 pytań końcowych, zawartych w pierwszym poście.
2022.04.19 22:02:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45422180
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Zabezpieczenia przedmiotów

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0