Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Nerthus swiąt prywatny czy publiczny?

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Apocallypto

20514
29
Cześć,

Zwróciłem uwagę, że wchodząc na profil gracza, który posiada postać na świecie Nerthus jest on umieszczony w zakładce światów publicznych. Jednakże jeśli chcemy przejrzeć ranking graczy Nerthus to musimy przełączyć zakładkę światów prywatnych. Nie wiem czy jest to błąd czy tak ma być, ale nie do końca to logiczne. Komentarz administracji mile widziany.
2022.04.14 21:51:01
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414861

Urashiki Otsutsuki

183267
863
Apocallypto:
To świat fabularny.
2022.04.19 16:01:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45421530

Apocallypto

20514
29
Princeps Hiemalis:
Wiem, że jest to świat fabularny. Nie zmienia to faktu, że nie jest w żaden sposób logicznie umieszczony do danej zakładki.

@Taren - prawda, zgodzę się. Natomiast w przypadku zdobyczy wstawiamy w światy publiczne, więc Nerthus powinien znajdować się w kategorii światów publicznych mimo wszystko.
Edytowany 11:40:42 20.4.2022 przez Apocallypto
2022.04.19 16:25:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45421578
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Nerthus swiąt prywatny czy publiczny?

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0