Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Helios][30.04.2022] Rekrutacja

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [11] [12] [13]

Kerwin

319271
1251
Zarządca Świata Prywatnego
Cześć wszystkim!

Wspólnie z radą świata podjęliśmy decyzję o przeprowadzeniu rekrutacji na świat prywatny Helios.

Informacje:
• należy napisać podanie, w którym kandydat opisze swoją osobę,
• wymagany staż to 1000 dni,
• wymagana nieujemna reputacja,
• maksymalnie dwa światy prywatne (Unii i Syberii nie liczymy),
• osoby, które grały już na Heliosie mogą również napisać podanie, ale proszę zaznaczyć to w podaniu (według regulaminu na start takim osobom dopisywane jest 100h killa),
• zaproszenie otrzyma około 15 osób na podstawie podań i spełnienia większości wymagań,
• regulamin świata: https://www.margonem.pl/art/view,34

Statystyki świata:
Niszczenie łupów od różnicy lvl [13-50]: 50
O ile procent osłabić tytanów [0-50]: 50
Doświadczenie za potwory [0.5-5.0]: 5
Doświadczenie za questy [1.0-5.0]: 5
Mnożnik Punktów Honoru [0.1-3.0]: 3
Czas odnawiania się potworów [1.0-3.0]: 3
Zmniejszenie szansy na pusty łup [1-4]: 4
Wyłącz automute [0/1]: 1
Wyłącz przewagę lvl dla PvP [0/1]: 1
Zdobycie łupu wymaga wyczerpania [0/1]: 0
Ukrywaj poziomy innych graczy [0/1]: 0
Dodatkowe komendy czatu (/me)[0/1]: 1
Dodatkowe komendy czatu (/nar)[0/1]: 1
Godziny PVP [0-24]: 0-24

Ostateczny termin składania podań:
30.04.2022 r.

Podania po terminie nie będą rozpatrywane.

Wyniki pojawią się w niedługim czasie po ostatecznym terminie składania podań (prawdopodobnie następnego dnia).

Powodzenia!
2022.04.14 21:17:07
MEDAL Ocena: 27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414829

Dżimanez

32717
66
Nowych graczy oczywiście zapraszam po coś na start
2022.04.14 21:24:08
Ocena: 10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414834

Kylaro

33020
77
Szczęśliwców zapraszam po złoto na start
Skrzynka @Kylar
2022.04.14 21:25:03
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414835

Henny

30680
421
Witam witam!

Z tej strony Sylwester. Jestem zwykłym, niedzielnym graczem, który szuka nowego priva do pogrania ,,4fun''. Nie mam zamiaru „Try hard'ować” tylko pobawić się na przedziałach, z którymi nie miałem jeszcze styczności.
Standardowo kilka słów o mnie:
Jestem fanatykiem herbaty, interesuję się wszystkim co z nią związane (lore, jak przygotować napar oraz najlepsze gatunki).
Na koniec mam ciekawostkę otóż niedźwiedź biega i pływa szybciej od człowieka, więc jedynym sposobem na pokonanie go w triatlonie jest użycie roweru.

Z fartem!
2022.04.14 21:28:12
Ocena: 4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414838

Julellthe

31723
224
Wszystkie wymagania spełniam.

Witam, nazywam się Julian i mam 20 lat. Interesuję się tworzeniem muzyki, informatyką i technologiami z nią związanymi. Jestem wielkim fanem piłki nożnej, najbardziej lubię oglądać mecze z hiszpańskiej LaLigi. Na ogół jestem osobą spokojną i towarzyską, bez problemu odnajduję wspólny język z nowopoznanymi ludźmi. W Margonem grałem dosyć nieregularnie a teraz mam ochotę wrócić, wybór padł na Helios dlatego, że zależy mi na rywalizacji i dobrej zabawie. Bardzo chciałbym pograć z moim kumplem Hennym który również pisze tutaj podanie. To by było na tyle, pozdrawiam.
Edytowany 21:30:09 14.4.2022 przez Julellthe
2022.04.14 21:28:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414839

Baby Shezzer

222243
405
Jak rekrutacja to tylko do Shezzer'a, do Shezzer'a, on itemki da, ram pam pam pa.
Skrzyneczka Shezzer, albo łapać mnie w grze kto się dostanie, itemki do expa czy jak kto tam woli chętnie nowym oddam. ^^

https://prnt.sc/EJ5Thv1YSa7W
https://prnt.sc/FzyQBYW1ClxJ
https://prnt.sc/dCIy68u72zYR
https://prnt.sc/D6HoOtffv-rz
2022.04.14 21:34:35
Ocena: 3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414845

Midoriya-Kun

48-31
15
Witam mam na imię Mateusz.

Normalnie bym napisał coś o moim zainteresowaniach, ale kogo to obchodzi. Jestem zwykłym, niedzielnym graczem który szuka swojego pierwszego priva. Nienawidzę czekać 5 minut jak się parzy zupka chińska, ale lubie czekać 2 minuty i 15 sekund na resp władka.

Pozdrawiam all.
2022.04.14 21:41:25
Ocena: 0
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414848

Arixx

316110
586
Mam na imię Kamil, jestem miłym oraz przyjaznym osiemnastolatkiem. Pochodzę z okolic Rzeszowa. Obecnie uczę się w szkole zawodowej w zawodzie blacharz izolacji przemysłowych. Swoją przygodę z Margonem rozpocząłem dawno temu, udało mi się przez ten czas poznać wiele pozytywnych osób. Interesuje się wszystkim po części, gdyż jestem osobą ciekawą świata. Do moich głównych hobby należą ,muzyka, uczęszczanie na różne treningi, gra w Margonem. Uważam się za osobę bezkonfliktową, koleżeńską oraz pomocną. Szanuję wszystkich i tego oczekuję od innych w stosunku do mojej osoby.Lubię poznawać nowe osoby i nawiązywać z nimi. Oczywiście spełniam wszystkie warunki.
Życzę wszystkim dostania się na ten świat. Myślę że moje podanie także zostanie pozytywnie rozpatrzone.
Powodzenia wszystkim, pozdrawiam!
2022.04.14 21:51:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414860

Erol-Merol

31730
493
Witam mam na imię Sebastian, mam 20 lat. Ukończyłem szkołę branżową o kierunku stolarz. Pochodzę z woj. warmińsko-mazurskiego. Jestem graczem miłym, pozytywnym i towarzyskim. Gram w gry takie jak Margonem, CS:GO, Lol i Valorant. Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.

Wymagania wszystkie spełniam.

Pozdrawiam! "Do zobaczenia na szlakach Margonem"
2022.04.14 21:58:49
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414868

Djlegusia

3111104
3418
Po itemki na start i jakiś grosz zapraszam do mnie. Powodzenia wszystkim
Edytowany 22:02:34 14.4.2022 przez Djlegusia
2022.04.14 22:00:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414871

Qawek

33023
197
Zapraszam po jakieś itemki na start.
2022.04.14 22:06:14
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414879

Davello

407221
587

Edytowany 11:04:00 2.5.2022 przez Davello
2022.04.14 22:12:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414896

Mołotof

314319
1645
Cześć, jestem Błażej mam 21 lat, mieszkam w łódzkim w okolicach Uniejowa. Ukończyłem technikum mechatroniczne i zabrałem się za studia, lecz musiałem je przerwać. W Margonem gram dosyć długo, ale zdarzyły się też dłuższe przerwy, zaczynałem na Telawelu i Gefionie, a po powstaniu Pandory gram tylko na tym świecie. Jestem raczej bezkonfliktowy, ale gdy ktoś chce się pobawić to dlaczego nie. Oprócz grania w margonem, gram w Counter-Strike: Global Offensive - głównie na serwerach ffa, lubię też oglądać filmy i jeździć na rowerze, lecz tylko w słoneczne dni. Od jakiegoś czasu czekam na rekrutacje na jakiś z światów prywatnych, gdyż Pandora jest niegrywalna od dłuższego czasu przez boty i multi, a Hypnos na którym mam postać jest jej odpowiednikiem tylko w mniejszym stopniu.
Z regulaminem zapoznałem się i go akceptuję.
Pozdrawiam, Mołotof
2022.04.14 22:17:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414904

sinayo

3000
2
Witam. Na imię mam Maciek i wiosen przeżyłem już 24. Pochodzę z Warszawy, jestem grafikiem, a z Margonem jestem związany od 2009 roku. Ostatnio miałem małą przerwę od gry, ale wróciłem i znów chciałbym przeżyć kilka niezapomnianych chwil z tą fantastyczną grą, oraz poznać nowych interesujących ludzi. Warunki spełniam wszystkie.

Powodzenia wszystkim w rekrutacji, pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że do zobaczenia! :3
Edytowany 22:22:40 14.4.2022 przez sinayo
2022.04.14 22:21:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414911

Atencyjny łowca

30822
471
Hejka, na imię mam Konrad w tym roku skończę 20lat, mieszkam na wsi w województwie warmińsko mazurskim, młody chłopak mieszkający z rodzicami, ambitny, kulturalny i sympatyczny chcący dołączyć na świat Helios. Na co dzień pracuje jako doradca klienta w dosyć rozpoznawalnej sieci sklepów rtv euro agd, w wolnym czasie lubię sobie spędzić czas na siłowni, wyskoczyć znajomymi, czy pograć w gry. W margonem mam już dosyć długi staż także doświadczenie na temat gry jest na wysokim poziomie, nie jestem już dzieckiem które kłóci się o pixele czy nie wiadomo co, oczywiście fajnie dostać to o co walczysz albo chcesz zdobyć.
Na świecie chciałbym poznać nowe osoby, poczuć klimat śp, oczywiście zdrową rywalizacje i zdobywanie wymarzonych przedmiotów, wykonywanie założonych przez samego siebie zadań na serwerze.

Regulamin jest mi znany.

Pozdrawiam:)
2022.04.14 22:31:11
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414933

Goordin X

31774
132
Witam, mam na imię Sebastian i mam 16 lat. Obecnie uczę się w technikum. W Margonem gram od 2015 roku, lecz do aktywnej gry wróciłem niedawno. Interesuję się: historią, piłką nożną, anime, czasami również coś narysuje (najczęściej z nudów i bez kontekstu).
Co do wymagań to takowe spełniam. Tak samo zapoznałem się z regulaminem serwera.

Pozdrawiam.
2022.04.14 22:34:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414938

bywało Iepiej

10916
52
Dobry wieczór!

Witam serdecznie wszystkich czytających a szczególnie sprawdzających. Nazywam się Aleksander choć w grze jestem znany jako Prankster Roku albo Gal jako spolszczenie mojego głównego nicku. Mam 18 lat, choć często uważam, że umysł mam o wiele doroślejszy co nie znaczy, że nie mam swojej strony rozrywkowej. Na codzień uczę się w technikum informatycznym na profilu programisty. Profil ten wybrałem ze względu na to, iż jest to w mojej opinii bardzo komfortowe zajęcie. Odnośnie zainteresowań staram się znać przynajmniej minimum informacji o każdym temacie abym nie wypadł źle podczas rozmowy, przy okazji mogąc się dowiedzieć interesujących rzeczy bez zbędnego wymądrzania się, choć moimi faworytami o których mógłbym się rozpisywać nałogowo to kulinaria, muzyka (nie tylko słuchanie ale też amatorskie produkowanie), camping, wycieczki piesze bądź rowerowe i literatura. Czytanie zostawiłem na końcu listy gdyż jest to dla mnie można śmiało napisać największą radością z wszystkich wymienionych wyżej. Uwielbiam szczególnie książki dłuższe dzięki którym można w jakiś sposób przywiązać się do bohaterów, m.in. z tego powodu moją ulubioną książką są "Nędznicy" Victora Hugo. Jeśli chodzi zaś o moje podejście do gier komputerowych to Margonem nie jest jedynym w co gram i mimo, że dużą część swojego czasu spędzam inaczej niż na grach oraz, że gram również w inne gry to utrzymuję dobrą aktywność tutaj tj. po kilka godzin dziennie. Niekiedy może być mniej gdyż mając gry typu Elden Ring czy Dying Light łatwo jest się wkręcić. Do tej pory miałem przyjemność grać tylko na ŚP Hypnos i szukam czegoś świeżego gdzie będę naprawdę mógł się rozwinąć w tej grze, grać na przedziałach które mi się zawsze marzyły oraz być dumnym z tego co osiągam jednocześnie poznając nowych ludzi z którymi może będę miał okazję na dłuższą znajomość w grze. W dodatku jakiś czas temu zamówiłem sobie indywidualny wygląd który nie wprowadziłem na Hypnos przez to, że poza przedziałem 64 nigdzie nie gram i chciałbym wprowadzić gdzieś, gdzie nie będę tego żałować. Odnośnie wymagań: Spełniam wszystkie choć reputacji nie mam jakiejś kolosalnie wielkiej i może to zniechęcać. Zapoznałem się w stu procentach z regulaminem serwera lecz mam problem ze zrozumieniem 3.3. gdyż są podane informacje o zajmowaniu herosów ale nie wiem czy zajmowanie jest obowiązkowe czy jeśli się tam jest to można bez żadnych konsekwencji ubić znalezionego herosa nie informując o tym chatu. Kończąc swoje podanie chciałbym życzyć wszystkim czytającym miłego wieczoru oraz powodzenia pozostałym kandydatom.

~Gaulois

Edit/Poprawka we wstępie
Edytowany 22:57:27 14.4.2022 przez Gaulois
2022.04.14 22:53:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414953

El Hogato La Skubany

3006
120
cześć wszystkim, na imie mi Błażej ukończyłem 20 wiosen,pracuje jako operator maszyny,ale lubię bawić sie w grafika i montuje czasami muzykę filmy. Jestem typem człowieka co łatwo łapie kontakt z nowo poznanymi osobami,sympatyczny i mam wrażenie, że dosyć potrafię pomóc jak na moje możliwości. Chciałbym spróbować swoich możliwości na nowym śp i zacząć tam nową przygode. Na grę dziennie poświęcam minimum 5h. Jeśli chodzi o wymagania dla ŚP spełniam wszystkie . Mam nadzieje, że bardziej mnie poznacie jak się uda pograć z wami, życzę każdemu powodzenia i pozdrawiam cały ŚP Helios

edit// zapomniałem napisać najważniejszego zapoznałem się z regulaminem i akceptuje go.
Edytowany 17:39:19 18.4.2022 przez El Hogato La Skubany
2022.04.14 23:03:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414961

Damian O

31752
424
Witam wszystkich!

Jestem Damian i mam 20 lat. Mieszkam w okolicach Zamościa. Na co dzień studiuje w Lublinie. Jestem raczej spokojny i opanowany. Lubię od czau do czasu pograć w CS czy inne gierki z kolegami ale i tak największą przyjemność czerpie z grania w margonem. Niestety ostatnimi czasy gra ta stała się rajem dla botów i mulciaków, z którymi administracja nie daje sobie rady. Dalej chcę grać w margonem bo sądze, że to świetna gra pod wieloma względami, lecz jak mam dalej męczyć się na publiku to wolę się nie denerwować i po prostu wyjść z gry. Dlatego mam nadzieję, że dacię mi szanse.

Wymagania:
• Staż 1000 dni ✔
• Reputacja nieujemna ✔
• Max 2 inne światy prywatne ✔
• Zapoznanie się z regulaminem ✔

Licze na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzienia innym chętnym
2022.04.14 23:08:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414972

Orla Bita

30412
84
Witam!

Nazywam się Mateusz, aktualnie zamieszkuję we Wrocławiu gdzie również pracuje w firmie informatycznej. Jestem miłym kulturalnym oraz pomocnym chłopakiem zawsze gdy jest jakiś problem staram się go rozwiązać w miarę moich możliwości. Moim hobby jest wędkarstwo (największy okaz jaki złapałem to 1.1m i był to szczupak)
również uwielbiam koszykówkę oraz robienie grafik komputerowych. Jeżeli chodzi o przygodę z grą MARGONEM zacząłem ją w 2009 roku lecz miałem kilka przerw przez co nie mam już starego konta

Zapoznałem się z regulaminem oraz go akceptuję.
2022.04.14 23:17:56
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45414986

Dixonowskyy

1371
10
Cześć!
Nazywam się Mateusz i mam 25 lat. Pochodzę z województwa Łódzkiego z najbogatszej gminy w polsce. Na co dzień pracuję w fabryce papieru. Gram na gitarze (mamy małą kapele metalową z kumplami), Układam kostki rubika na czas, jestem fanem Harry'ego Potter'a . Jestem spokojnym graczem, nie wyzywam i staram się nie kłócić z innymi graczami. Chciałbym spróbować na innym Prywatnym świecie niż Pandora(gdzie jest wysyp botów), chciałbym sobie w końcu postać na E2 bez botów
Wymagania chyba spełniam, reputacji 0 ale zawsze to nie jest ujemny wynik , regulamin długi ale przeczytałem i zapoznałem się z całym Mam nadzieję, że otrzymam szansę pogrania z wami na Heliosie

Pozdrawiam Mateusz !
2022.04.14 23:28:05
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415008

Yamandi

31774
775
Witajcie, nazywam się Michał i liczę sobie 20 wiosen, mieszkam w dość dużym mieście Wrocław, w województwie Dolnośląskim.
Jestem osobą kulturalną, przyjacielską, bardzo lubię pomagać innym graczom i ludziom. Jestem towarzyski, mam do każdego szacunek bez wyjątków, cenię uczciwość. Zapoznaję się z regulaminem tego świata, posiadam dużą znajomość ortograficzną. Przestrzegam zasady. Bardzo lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną, uwielbiam słuchać muzyki typu Rap, Hip-Hop. Czasami piszę teksty, szukam podkładu i śpiewam w własnym "studiu", które zrobiłem w piwnicy. Jestem osobą uczciwą. Chciałbym do was dołączyć ponieważ chcę poznać nowych sympatycznych ludzi, przemierzać z nimi szlaki Margonem, poznać nową atmosferę i równocześnie ją budować z innymi graczami.
Pozdrawiam.
2022.04.15 00:21:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415081

Qorzeń

2576
908
Witam

Nazywam się Łukasz mam 23 lata. Pochodzę z Białegostoku i pracuję w cateringu dietetycznym, w wolnych chwilach spędzam czas ze znajomymi i korzystam z komputera. W margonem swoją przygodę zacząłem już w roku ok. 2009-2010 roku (to były czasy). Jestem spokojnym, opanowanym i bezkonfliktowym graczem który mam nadzieję wprowadzi na ten świat dobrą atmosferę

Proszę o pozytywne rozpatrzenie podania i pozdrawiam.

Edytowany 00:30:34 15.4.2022 przez Maszymajner
2022.04.15 00:26:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415091

Magiczny Maguśś

31642
368
Serwus,
Jestem Bartek i kończę 18 lat,
Na co dzień jestem uczniem ,a może przyszłym technikiem Informatyki, prócz nauki pracuję jako ekipa remontowa.
Obecnie jestem członkiem jednego świata prywatnego z którego jestem średnio zadowolony i szukam miejsca na nowy start.
Jako gracz z dużym stażem (12 lat) chciałbym dołączyć na świat założony dłuższy czas temu który przetrwał próbę czasu.
Wszelkie wymagania spełniam mam,
I mam nadzieje ,że zobaczymy się na szlakach Helios

Pozdrawiam
2022.04.15 00:37:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415100

Wiatraak

2272
20
Siemanko!

Jestem Damian, amatorski siatkarz z 3 ligi grający na pozycji rozgrywającego, niedoszły trójboista oraz w szachy też zagram. Nie będę ukrywał, że gdy zauważyłem możliwość napisania podania na Helios to z potężnym impetem niczym spadający Zahhak z łóżka uderzyłem w mysz i próbuję swych sił w tym podaniu, które nie ma być długie i żmudne w czytaniu, w przeciwnym wypadku przepraszam.

Nie będę zgrywał bohatera, usuwając stare postacie chciałem dawno skończyć z grą, ale to nie takie proste i zaczynam praktycznie od nowa. Dostając się na Helios mogę zagwarantować wysoką aktywność, zaangażowanie i konsekwentne dążenie do celów. Nie będzie to postać, która zostanie zesłana na Syberie za głupotę, iż zapoznałem się z regulaminem świata ze szczególną uwagą na punkt 5 i 6. Ortografia również nie jest mi obca, więc nie skrzywdzę niczyich oczu.

Dziękuję za uwagę! Mam nadzieję, że niedługo spotkamy się na Heliosie
Pozdrawiam

//edit mała poprawka
Edytowany 00:42:27 15.4.2022 przez Wiatraak
2022.04.15 00:41:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415104

Gorthoronis

30266
248
Cześć. Mam na imię Michał i jestem osobą pełnoletnią. Mieszkam w uzdrowisku pod Warszawą, gdzie spędziłem całe swoje życie. Na co dzień pracuję w gigancie branży cateringów dietetycznych, gdzie jestem jednym z koordynatorów działu. Ukończyłem technikum na kierunku technik logistyk, na razie nie wybieram się na studia. Z zainteresowań mogę wymienić ogólnopojętą geografię, lubię posłuchać muzyki a także porzucać ze znajomymi w kosza. Przygodę z Margonem zacząłem bardzo dawno temu, przez ten czas przewinąłem się przez multum światów, wiadomo że były przerwy jak i powroty. Wymagania spełnione mam wszystkie, nie jestem byłym graczem świata Helios. Pozdrawiam, i miejmy nadzieję, że do zobaczenia na Helios.
2022.04.15 00:47:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415109

Soren Hayek

752
4
Hejka walcie wiaderka

Nazywam się Bartek i mieszkam w Lublinie, mam 20 lat. Mój taki typowy dzień wygląda tak że lece do pracy (pracuje na dachach ), po robocie palonko i ulubiona gierka czyli Margonem . Na Heliosie chciałbym zagrać ponieważ macie bardzo spoko atmosferę na świecie, z botami również działacie, Statystyki świata również odpowiadają. No jednym słowem świat marzenie

• należy napisać podanie, w którym kandydat opisze swoją osobę ✔
• wymagany staż to 1000 dni, ✔
• wymagana nieujemna reputacja, ✔
• maksymalnie dwa światy prywatne (Unii i Syberii nie liczymy), ✔
• regulamin świata: https://www.margonem.pl/art/view,34
2022.04.15 01:50:23
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415149

Kraft

23025
175
Siema mam na imię Marcel i mam 18 lat więc jestem pełnoletni mieszkam we Wrocławiu interesuję się piłką nożną,siatkówką, grami na komputer wychodzenie ze znajomymi czasem posłucham muzyki i gram w margonem od około 7lat więc chciał bym się dostać na ten świat bo widziałem jak yotuberzy grali na nim i widziałem że spoko więc chciał bym i spełniam wszystkie wymagania i przeczytałem cały regulamin.
2022.04.15 01:54:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415151

Alfred Gawridiew

310
1
Siemano kolano, jestem Maciuś i chętnie bym popykał u was na Heliosie, kozaki jesteście totalne. Świat też kozak w opór!

WYMAGANIA SPEŁNIAM
REGULAMIN PRZECZYTAŁEM I APCEKTUJE
2022.04.15 02:08:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415158

Forgotten Trailer

350211
1542
Nie polecam pisać podań na ten świat
Edytowany 12:17:25 2.5.2022 przez Forgotten Trailer
2022.04.15 02:59:49
Ocena: 5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415171

Agresywna Blondynka

30578
652
Cześć.
Nazywam się Krzysiu Mam 22 lata, pochodzę z województwa dolnośląskiego i obecnie pracuje. W wolnym czasie pykam sobie w tą gierkę Jestem miły, kulturalny oraz bezkonfliktowy co się z tym wiąże nie bedzie ze mną żadnych problemów. Wymagania spełniam. Liczę na pozytywne rozpatrzenie i pozdrawiam.
2022.04.15 05:28:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415184

Ntoper

2991
10
Cześć,

Jestem Szymon i mam 23 lat.
Interesuję się piłką nożną. Gram w nią większość mojego życia. Jestem osobą otwartą na nowe znajomości, nie mam problemów z poznawaniem nowych ludzi.
Z margonem jestem związany od kilku lat. Gram z przyjemnością, poświęcam bardzo dużo czasu na grę. Zdecydowałem się na złożenie podania, ponieważ chciałabym zacząć nową przygodę z innym światem i poznać fajnych ludzi z którymi będę mógł kontynuować swoją przygodę. Mam już doświadczenie z światami prywatnymi. Chciałbym dostać się, ponieważ wierzę i wiem, że to jest ten świat na którym będę chciał kontynuować swoją przygodę.

Pozdrawiam
2022.04.15 05:40:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415185

Sir Adi

3000
2
Witam,
mam na imię Adam , pochodzę z województwa warmińsko-mazurskiego i mam 20 lat. Interesuje się samochodami , naprawą ich . Jestem osobą bezkonfliktową łatwo nawiązuje nowe znajomości . Margonem to gra w której spędzam najwięcej czasu . Na zwykłych światach jest ciężko expić itp. Mam nadzieję że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie i życzę powodzenia wszystkim wysyłającym podanie .
2022.04.15 06:36:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415192

Placidium Navori

2444
31

Edytowany 16:46:26 2.5.2022 przez Placidium Navori
2022.04.15 07:37:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415196

Sir Pablo

378140
2667
Cześć, z tej strony Patryk,mam 20 lat pochodzę z województwa Małopolskiego.Interesuję się motoryzacją oraz wspinaczką górską. Na co dzień pracuję, lubię grać w piłkę ręczną i koszykówkę, pomagać innym, poznawać ludzi. Jestem miłym chłopakiem z poczuciem humoru.Nie jestem konfliktowym graczem,Życzę powodzenia wszystkim biorącym udział w rekrutacji.

Wymagania spełniam wszystkie, z regulaminem się zapoznałem.
2022.04.15 08:10:36
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415201

Mr Bezkontny

27656
909

Edytowany 15:41:16 2.5.2022 przez Mr Bezkontny
2022.04.15 08:35:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415213

Dortmau

31719
208
Siema
Mam 12lat mam 153cm wzrostu i mieszkam w województwie Świętokrzyskie a Łódzkie na granicy lubię grać w siatkówkę i piłkę nożną czasami

Pozdrawiam mam nadzieję że się dostać
Życzę każdemu by miał szanse
2022.04.15 09:42:35
KNEBEL | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415262

Vacant

13127
182
Siemano!
Mam na imię Dawid i mam 14 lat. Chodzę do 8 klasy i podczas, gdy uczę się do egzaminu, lubię stać na e2, a wolnym czasie szukać herosów. Interesuję się sportem, głównie siatkówkę i chodzę na siłownię z osiemnastoletnim bratem. Chciałbym się dostać na Helios, bo jeszcze nigdy nie grałem na świecie prywatnym i chcę spróbować swoich sił. Wymagania spełniam, z wyjątkiem stażu - mam 450 dni :c Mam nadzieję, że nie przeszkodzi mi to w dostaniu się na serwer Pozdro
2022.04.15 10:30:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415304

Stahu Na Fazie

30496
297
Cześć! Mam na imię Kacper i mam 21 lat. Mieszkam w małym miasteczku pod Warszawa gdzie wraz z dziewczyną wynajmuję mieszkanie. Na co dzień jestem studentem 1 roku logistyki.
Dodatkowo, po zajęciach, zajmuje się udzielaniem korepetycji. Moje główne zainteresowania to piłka nożna oraz podróże. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, gdyż już w wieku 9 lat stawiałem kroki na lokalnym boisku. Wraz z upływem czasu moje zamiłowanie do piłki tylko rosło i trwa tak do dziś. Choć obecnie nie wiąże z nią swojej przyszłości to granie z kumplami sprawia mi ogromną frajdę. Wspólnie założyliśmy nawet swoją własną drużynę i posiadamy nawet swój fanpage, który osiągnął kilkaset polubieni. Po meczach udajemy się na kameralne piwko i spędzamy czas w doborowym towarzystwie.
Jak już wspominałem interesuję się również podróżami. Niestety przez panującą sytuacje byłem zmuszony byłem odłożyć swoje podróżnicze plany na kiedyś. Najbardziej chciałbym odwiedzić Brazylię oraz Indie. Swój podróżniczy głód zaspokajam oglądaniem filmów na youtube oraz czytaniem książek o rozmaitych kulturach oraz religiach. Dzięki temu polubiłem również języki obce.
Na zakończenie jeszcze parę personalnych kwestii. Jestem pozytywną osobą i często patrze na świat przymrużeniem oka. Wśród znajomych jestem postrzegany jako osoba z dobrym poczuciem humoru chociaż jak wiadomo to pojecie względne oraz dużym dystansem to siebie. Lubię podejmować rzucane mi wyzwania i nie boje się przy tym stawiać czoła przeciwnościom losu. To tyle ode mnie.
Pozdrawiam. Kacper Piona!
2022.04.15 10:33:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415306

Lord Wezuer

410
4
Nie polecam tego świata. Chamówka graczy nie zna granic, niczym się nie różni od Hypnosa. Bez powodu cię wyrzucą z klanu. ;
Szkoda czasu na ten świat i SŁ.
A teraz proszę bardzo, minusujcie. Nie zależy mi na tym.
2022.04.15 10:40:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415322

Zabawka Harrisa

31710
107
Zacznę od opowiedzenia czegoś o sobie, mam na imię Kamil, mam 16 lat.
Pochodzę z województwa Wielkopolsiego a dokładniej z Poznania, w tym roku zacząłem naukę w technikum informatycznym,
bardzo lubię ten kierunek ponieważ komputery, informatyka i programowanie to moja pasja. Jestem graczem
margonem z kilkuletnim stażem, na tą grę poświęcam dużo wolnego czasu, co oznacza że jestem bardzo aktywnym graczem.
W wolnym czasie lubię pograć sobie w piłkę nożną jak i w ręczną. To teraz może coś o mojej przygodzie w margonem.
Swoją przygodę z tą grą zacząłem od gry na świecie zorza grałem tam przez jakiś czas, potem chciałem coś nowego i
przeniosłem się na świat Jaruna grałem tam na przedziałach 40 i 53. Aktualnie gram na Gefionie i na Unii.
Rekrutacje na ten świat piszę, ponieważ chciałbym sobie pograć na świecie bez botów jak doskonale wiemy
na każdym świecie zwykłym jest pełno bociarzy co przeszkadza nam w rozgrywce.
Pozdrawiam Kamil
2022.04.15 10:53:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415338

Lopokowy

30064
612
Cześć,
Nazywam się Janek. Mam 16 lat i obecnie jestem uczeniem II klasy Liceum Ogólnokształcącego w Ustce.
Jestem niską, lecz dobrze zbudowaną osobą, która uwielbia sport. Codziennie na mojej twarzy pojawia się szczery uśmiech, ale zdarzają się też dni kiedy humor mi nie dopisuje i wtedy ten uśmiech znika z mojej twarzy. Komputer to dla mnie okno na świat. Bardzo lubię rozmawiać na czacie i poznawać różnych ludzi. Często spotykam tam osoby, od których dowiaduję się różnych ciekawych rzeczy, jednym słowem łączę przyjemne z pożytecznym. Choć bardzo lubię pracować z komputerem to staram się nie spędzać przy nim zbyt dużo czasu.
Moje zainteresowania wiążą się ze sportem tak jak opisałem to wyżej, oprócz tego uwielbiam motoryzacje. Jednakże w przyszłości marzę o studiach o kierunku - Aktywność fizyczna i żywienie w zdrowiu publicznym. Interesuje się również filmami i serialami. W wolnych chwilach pracuję nad swoją sylwetką oraz wyglądem zewnętrznym.

Pozdrawiam!
2022.04.15 11:04:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415356

Edgee

32160
322
Witam.
Na imię mam Jakub i mam 22 lata. Na co dzień pracuję oraz studiuję w weekendy na kierunku Bezpieczeństwa Narodowego w Krakowie, w tym roku piszę oraz bronię pracę licencjacką. Jestem osobą miłą, sympatyczną oraz pomocną którą jest z reguły ciężko zdenerwować. Moimi zainteresowaniami jest muzyka, gry oraz sport, natomiast moim hobby jest siatkówka. Długi czas grałem w klubie z mojej miejscowości ale mam kontuzje ręki więc przerwałem. Lubię także podróżować po świecie. W margonem gram łącznie 10 lat. Jestem dobrze zaznajomiony z tą grą. Jestem graczem który regulaminu nie łamię tylko go przestrzega więc nie ma ze mną żadnych problemów.
Dlaczego Helios?
Słyszałem sporo dobrego na temat tego serwera i chciałbym spróbowac tam gry, ale też chciałbym poznać i nawiązac nowe znajomości z graczami tego serwera i to jest moja myśl przewodnia w pisaniu tego podania. Chciałbym zacząć grę na tym serwerze by odpocząć od aktualnych serwerów jakim jest Hypnos oraz Nubes na których gram regularnie. Gdybym sie dostał na Helios gwarantuję ze ilość moich postaci na innych światach nie miałaby wpływu na moją aktywną grę.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania i mam nadzieję ze spotkamy się na szlakach
Pozdrawiam i zyczę powodzenia innym. Miłego dnia i wesołych świąt.
2022.04.15 11:07:23
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415361

Qbakso

2550
2
Witam! Mam na imię Jakub mam 18 lat Margonem to gierka,która jest ze mną od bardzo wczesnego dzieciństwa lecz niestety ostatnio z wiadomych powodów wszelkie światy publiczne mnie zniechęcają do gry. Kilka słów o mnie: na codzień jestem osobą która lubi pomagać innym ,jestem też miły dla innych. Często pomagałem mniej doświadczonym Margonemczykom i dzieliłem się z nimi swoją wiedzą na temat gry. Chciałbym się dostać na świat prywatny Helios ponieważ byłby to dla mnie powrotem do czasów dzieciństwa i wielu radosnych chwil spędzonych wspólnie z dobrymi ziomkami.
2022.04.15 11:17:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415365

Editorek

17413
96
Witam,
Michał z tej strony, lat 24. Mieszkam w niewielkiej wiosce w województwie opolskim. Z zamiłowania jestem muzykiem. Na co dzień pracuję jako automatyk/elektryk, dlatego w grze przebywam głównie wieczorami. Chętnie zagrałbym na Waszym świecie prywatnym.

Wymagania:
• Staż 1000 dni ✔ - 3 188 dni
• Reputacja nieujemna ✔ - 13rep
• Max 2 inne światy prywatne ✔ - 2 postacie na Pandorze
• Zapoznanie się z regulaminem ✔ - przeczytałem i akceptuję
• brak postaci na Helios ✔ - nigdy nie grałem na żadnym ŚP poza Pandorą

Do zobaczenia w grze!
2022.04.15 11:18:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415368

Pan Czajnik

3161
11
Witam

Spełniam wszystkie wymogi prócz stażu

Na imię mam Radosław mam 20 lat. Mieszkam w województwie kujawsko-pomorski.
Moimi zainteresowaniami jest muzyka, gry, sport oraz podróżowanie.
Gram w margonem od 2020 roku. Margonem znam jak własną kieszeń.

Dlaczego Helios?

Przede wszystkim chciałbym rozpocząć gre z nowymi ludźmi z łatwością nawiązuje kontakty międzyludzkie. Gwaratuje dużą aktywność z mojej strony.

Miłego dnia i wesołych świąt.
2022.04.15 11:35:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415375

Askal

11427
111
Cześć!
Postanowiłem się trochę wyróżnić i jako że jestem programistą umieściłem podanie na mojej stronie internetowej https://my-personal-brain.vercel.app/helios

Oczywiście wymagania spełniam.

Z góry dziękuję za rozpatrzenie podania (mam nadzieję że pozytywne).
Do zobaczenia na szlakach!
Paweł
Edytowany 11:49:21 15.4.2022 przez Askal
2022.04.15 11:46:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415394

Sanitaji

18042
573

Hej, mam na imię Samuel i skończyłem już 19 lat. W grę gram od około 2011 roku czyli czasów grania w bibliotece szkolnej. Od zawsze podobała mi się pixelowa grafika dlatego dalej gram w tę grę. Interesuje się sneakersami czyli w sumie modą i sportowym trybem życia. Chciałbym dostać się na ten świat prywatny ze względu na ciekawość oraz brak cierpliwości do nie stosujących się do regulaminu graczy używających nielegalnych wspomagaczy. Zapoznałem się i akctepuję regulamin. Wszystkie wymagania spełniam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Pozdrawiam, Samuel

2022.04.15 11:55:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415418

Waćpan Kećek Mały

300-1
13
Jertaoaz

Dobre podanie mam mało rep by ocenic
2022.04.15 12:17:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415465

Xhaszeqq

1440
7
czesc ja bym chcial bardzo bo na unii juz psycha siada nie da sie postac na e2 zadnej nie mozna nic zeobic naprawde zaakceptujcie mnie
2022.04.15 12:25:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45415471

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Helios][30.04.2022] Rekrutacja

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0