Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Nyras][22.04.2022] Rekrutacja

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [7] [8] [9]

Niedzwiedz

319106
223
Cześć wam, wraz z dużą rewolucją na świecie Nyras, w końcu przyszła pora na to, żeby rozpocząć rekrutację dla wszystkich graczy, chcących zasmakować rywalizacji HPVP.
Od prawie roku, na świecie nie miało miejsce tak duże wydarzenie, więc można śmiało powiedzieć, że nowi gracze wstrzykną wiele energii w nasze szeregi. Wiele przedziałów jest opustoszałych, brakuje na nich odpowiedniej dawki zaciekłej rywalizacji o tytanów, herosów czy e2. Tak naprawdę to nowi gracze będą mogli rozpocząć tam prawdziwą walkę o miano najlepszej frakcji.

Oferujemy ciągłą walkę z nielegalnymi wspomagaczami, a od 23.04 w życie wchodzi nowy regulamin serwera, wraz z walutą oraz odświeżonym cennikiem.
Dodatkowo, na start gracze powitani zostaną konkursami, których nagrody ułatwią im rozgrywkę na serwerze (od legend, po same złoto), jak i klan oferujący bonusy do expa, żeby uprzyjemnić ten proces.

Jakie trzeba spełniać wymagania?
• krótkie, schludne podanie, czyli kilka słów o sobie
• min. 365 dni stażu
• min. 15 reputacji
• min. 75 postów na forum
• max. 2 inne światy prywatne (Nie licząc Unii, Pandory czy Syberii)
• zapoznanie się z nowym regulaminem świata - https://www.margonem.pl/art/view,23

Statystyki Nyras:

Niszczenie łupów od różnicy lvl [13-50]: 30
O ile procent osłabić tytanów [0-50]: 50
Doświadczenie za potwory [0.5-5.0]: 5
Doświadczenie za questy [1.0-5.0]: 5
Mnożnik Punktów Honoru [0.1-3.0]: 3
Czas odnawiania się potworów [1.0-3.0]: 3
Zmniejszenie szansy na pusty łup [1-4]: 4
Wyłącz automute [0/1]: 1
Wyłącz przewagę lvl dla PvP [0/1]: 1
Zdobycie łupu wymaga wyczerpania [0/1]: 0
Ukrywaj poziomy innych graczy [0/1]: 0
Dodatkowe komendy czatu (/me)[0/1]: 1
Dodatkowe komendy czatu (/nar)[0/1]: 1
Godziny PVP [0-24]: 0-24

Małe FAQ:

Nie spełniam wymagania dotyczącego stażu w grze, czy nadal mogę wziąć udział w rekrutacji?
W przypadku podań o dobrej jakości można przymknąć na to oko. REPUTACJA JEST WYMAGANA.

Posiadam postacie na większej ilości ŚP.
13 dni na napisanie podania to dużo. Jeżeli zależy Tobie na grze tutaj, usuń nadmiar postaci.

Na co najbardziej patrzymy podczas rekrutacji?
Zależy nam na aktywnych graczach, ponieważ świat jest w ciężkim stanie (brak rywalizacji). Dlatego największe szanse będą miały osoby, które nie posiadają żadnej postaci na ŚP.

Co będzie wyróżniało ten świat?
Jako że jest to pierwsza rekrutacja od długiego czasu, zakładam, że nowi gracze nie będą z góry skazani na dołączenie do jakiegoś klanu, a będą mogli sami powalczyć o utworzenie nowych frakcji na poszczególnych przedziałach.

Ile osób chcemy przyjąć na serwer?
Ilość jest nieograniczona, wszystko zależy od jakości podań.

Dodatki na świecie.
Póki co dodatków na świecie nie ma, ze względu na to, że szukamy odpowiedniej osoby do ich utworzenia. Gdy takowa się znajdzie – dodatki również wejdą w życie.

Kontakt do Zarządcy serwera.
elrabbitonyras@gmail.com, proszę podpisywać się nickiem z gry lub wklejać swój profil gracza

Rekrutacja potrwa do dnia 22.04.2022r, do godziny 23:59:59. Wyniki pojawią się max do 3 dni, choć bardzo możliwe, że wszystkich zwycięzców ogłosimy już w sobotę 23.04.2022r

___
Edytowany 01:13:16 10.4.2022 przez Niedzwiedz
2022.04.10 00:15:49
MEDAL Ocena: 31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45406996

El Rabbito

301557
1533
Zarządca Świata Prywatnego
Zgoda została udzielona. Powodzenia w rekrutacji!

//Nie planujemy zwiększenia przewagi w lvl.
Edytowany 00:22:06 10.4.2022 przez El Rabbito
2022.04.10 00:16:08
MEDAL Ocena: 21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45406999

Kylian Mbappe Gol

16311
77
Witam bardzo serdecznie!

Mam na imię Dominik dwa tygodnie temu odbyła się ceremonia, jaka zdarza się raz w życiu i stuknęła dwójka z przodu, która z automatu utwierdziła mnie w przekonaniu, że człowiek podąża swoją własną ścieżką, rozpisaną na czynniki pierwsze w swojej własnej podświadomości. Czytam sporo książek o tematyce psychosomatycznej, metafizycznej i mogę polecić w tym aspekcie Josepha Murphy'ego, który ukształtował we mnie zdolność skutecznego korzystania z prawa przyciągania rzutujące na każdą dziedzinę naszego życia, wpływające na nie i poprawiające jego komfort.
Moja przygoda z Margonem zaczęła się w 2013 roku, choć o samej grze wiedziałem już długo wcześniej, przyznam, że nie sądziłem, iż gierka 2D będzie potrafiła człowieka aż tak wciągnąć, jednak dzieciństwo i czasy dojrzewania mają swoje odniesienie co do melodii przyszłości, więc chwilo trwaj. Na co dzień jestem osobą bardzo aktywną, lubię przebywać z innymi ludźmi, zawierać nowe znajomości i świetnie się czuję wśród ludzi z niepohamowanymi pokładami pozytywnej energii, bardzo chętnie dołączę do waszej familii i wprowadzę do niej odrobinę świeżości.
Dzięki i powodzenia wszystkim !!
2022.04.10 01:55:19
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407048

Plefomax

40778
138
Witam na imię mi Konrad,coś o mnie 23 lata zwariowany trochę dziwny,zawód mechanik.Interesuje się sportem polityka, jakaś muza rap itp lubię mieszane.Łatwo nawiązuje nowe znajomości to tyle pozdro wariaty.
2022.04.10 01:56:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407049

Gustek

7653
259
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Mam na imię Hubert, mam 22 lata i pochodzę z województwa podkarpackiego. Na co dzień mieszkam i pracuję w Holandii. Moimi zainteresowaniami są logistyka oraz sport. Bardzo chciałbym dołączyć do świata prywatnego Nyras ze względu na zasady świata i regulamin z którym się zapoznałem oraz posmakowania gry na świecie prywatnym w którym występuje rywalizacja i HPVP. Jestem osobą spokojną i skromną ale nie przeszkadza mi to w dążeniu do celów, ambicji i rywalizacji z innymi. Chętnie też niosę pomoc innym i staram się rozwijać w różnych dziedzinach. Jeśli chodzi o wymagania to brakuje mi jedynie stażu konta, gdyż wróciłem do gry po kilku latach przerwy. Niemniej jednak jestem cały czas aktywny i nie zamierzam poprzestać gry. Myślę, że na chwilę obecną to wystarczy. Życzę wszystkim powodzenia w rekrutacji oraz Wesołych Świąt Wielkanocnych. Pozdrawiam!
2022.04.10 02:25:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407053

howl to szef

31316
105
Siema siemanko, z tej strony howl, czyli najlepszy wlodarz mushi mushi na pandorze. Chodzę do 3 klasy zawodowej wiec w tym roku koncze. Moim hobby jest walenie wudy do ryja oraz imprezy. Chcialbym dostać sie na wasz świat z powodu że bym chcial zagrac na prawdziwym swiecie prywatnym. Strzałka poow
2022.04.10 02:50:38
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407056

Pan Krytyczek

3932
1082
Witam
Mam na imię Rafał posiadam 23 lata , na codzień pracuje a w wolnym czasie sobie gram
moja przygoda zaczeła sie około 2010 roku z tą grą w szkole podstawowej i tak jak zaczołem gram do dziś lecz szukam jakiś nowych wyzwań ponieważ ta gra przestała sprawiać mi przyjemność dlatego iż wiemy jakie czasy są i wszędzie boty boty boty szukam świata na których ich nie ma i z chęcią zaczne coś nowego.
nie spełniam wszystkich wymagań !!!

Pozdrawiam i wszystkim życzę powodzenia
Edytowany 08:20:40 10.4.2022 przez Pan Krytyczek
Edytowany 08:38:14 10.4.2022 przez Pan Krytyczek
2022.04.10 08:19:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407088

Lilanot

65-7
100
Strudzony wędrowiec kłania się nisko przed władcą, jak i dyplomacją świata Nyras.

W krainie Margonem wołają na mnie Lilanot, w odległym świecie śmiertelników Adrian.
Z zamiłowania jestem kucharzem, cały czas rozwijam się w tym fachu. Po pracy często aktywnie pomagam w Rzeszowskiej fundacji, która niejednokrotnie ratuje życie porzuconych kotów, a także i psów.
Szukam swojego miejsca w uniwersum Margonem, szansa rozgrywki na Waszym serwerze otworzyłaby przede mną multum możliwości, jakich nie zaoferuje mi świat ogólnodostępny. Posiadam tylko jedną postać, więc jeśli moja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie, to na pewno oddam się w pełni rozgrywce na Nyras.
Czynnikiem, który wpłynął na wybór Waszego serwera, jest przede wszystkim HPVP i różnica 30 poziomów przewagi, a nie 50, jak na większości ŚP.
Wieki temu próbowałem swoich sił na światach zarządzanych przez graczy, a nawet kilkukrotnie byłem członkiem GE.
Jeśli nadarzy się taka potrzeba, chętnie pomogę Wam przy jakiś wydarzeniach, poprowadzę różne konkursy, czy zabawy.

Pozostało mi jedynie zakończenie.
Z wyrazami szacunku, Adrian.
_
Edytowany 09:19:34 10.4.2022 przez Lilanot
2022.04.10 08:48:06
Ocena: 1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407101

Stahu Na Fazie

30496
297
Cześć! Mam na imię Kacper i mam 21 lat. Mieszkam w małym miasteczku pod Warszawa gdzie wraz z dziewczyną wynajmuję mieszkanie. Na co dzień jestem studentem 1 roku logistyki. Dodatkowo, po zajęciach, zajmuje się udzielaniem korepetycji. Moje główne zainteresowania to piłka nożna oraz podróże. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, gdyż już w wieku 9 lat stawiałem kroki na lokalnym boisku. Wraz z upływem czasu moje zamiłowanie do piłki tylko rosło i trwa tak do dziś. Choć obecnie nie wiąże z nią swojej przyszłości to granie z kumplami sprawia mi ogromną frajdę. Po meczach udajemy się na kameralne piwko i spędzamy czas w doborowym towarzystwie. Jak już wspominałem interesuję się również podróżami. Niestety przez panującą sytuacje byłem zmuszony byłem odłożyć swoje podróżnicze plany na kiedyś. Najbardziej chciałbym odwiedzić Brazylię oraz Indie. Dzięki temu polubiłem również języki obce. Na zakończenie jeszcze parę personalnych kwestii. Jestem pozytywną osobą i często patrze na świat przymrużeniem oka. Wśród znajomych jestem postrzegany jako osoba z dobrym poczuciem humoru chociaż jak wiadomo to pojecie względne oraz dużym dystansem to siebie. Lubię podejmować rzucane mi wyzwania i nie boje się przy tym stawiać czoła przeciwnościom losu. To tyle ode mnie.
Pozdrawiam. Kacper Piona!
2022.04.10 09:11:16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407110

Strugawka

28139
207
Cześć, nazywam się Marcel, a w maju skończę dziewiętnaście lat. Jestem uczniem technikum o profilu "programista", z tymże kierunkiem również wiąże moje pozaszkolne zainteresowania, oraz moją przyszłość zawodową. W wolnym czasie, prócz programowania, ćwiczę siłowo, gram w gry, na bieżąco śledzę też rozgrywki piłkarskie na najwyższym szczeblu i profesjonalną scenę Ligi Legend. Podanie składam, bo chciałbym wrócić do aktywnej gry w nieco węższym środowisku, gdzie nie spotkam hordy botów, chcąc sobie zwyczajnie poexpić. Dodam na koniec, że chciałbym na pierwszy strzał przycelować w przedział 114. To chyba wszystko, co powinniście o mnie, jako kandydacie, wiedzieć.
Pozdrawiam was, reszcie kandydatów życzę powodzenia, i mam nadzieję, że do zobaczenia w grze komputerowej, cześć!
2022.04.10 09:13:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407112

Jagodowy Dżem

2742
16
Witam !
Nazywam się Dawid . Posiadam 20 lat moim hobby jest głównie siłownia oraz w wolnym czasie lubię sobie popykać w margonem . Jestem na ogół miłą osobą która jest często aktywna w margonem . Mieszkam nieopodal Warszawy chciałbym spróbować czegoś nowego pograć z nowymi ludźmi na nowym świecie tym razem prywatnym na którym nie ma botów . było by to dla mnie coś zupełnie nowego lecz niestety nie spełniam wszystkich wymogów :c lecz mam nadzieję , że rozpatrzycie to jak najpozytywniej Pozdrawiam !
Edytowany 14:44:26 10.4.2022 przez Jagodowy Dżem
2022.04.10 09:31:05
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407120

Nie bij królików

1303
21
Witam nazywam się Adam posiadam 21 wiosen chciałbym zagrać na swobodnym privie na którym nie ma botów , niestety nie spełniam wszystkich wymogów .mam nadzieje na pozytywne rozpatrzenie mojego podania dziękuje i pozdrawiam serdecznie
2022.04.10 09:35:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407125

Aciunia

430
1
Mam na imię Szymon
mam 21 lat moim hobby jest informatyka w wolnym czasie lubię grać w gry chciałbym dołączyć do jakże wspaniałego świata prywatnego , ponieważ chciałbym spróbować czegoś nowego . Wymagań wszystkich niestety nie spełniam lecz może uda się jakoś na to przymknąć oko pozdrawiam
Edytowany 11:18:02 10.4.2022 przez Aciunia
2022.04.10 09:40:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407129

Durkaem

53-2
7
Ffff
Edytowany 09:40:53 10.4.2022 przez Durkaem
2022.04.10 09:40:28
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407130

Blondyna Bez Syna

641
11
Witam nazywam się Łukasz gram w grę już długo lecz od nowa. Sporo gram w grę w wolnym czasie lubię poznawać nowe znajomości w grze oraz brać udział w różnych przygodach gry. Tak jak teraz chciałbym spróbować swoich sił na świecie prywatnym, gdyż słyszałem że nie ma tam bardzo dużo botów co na światach publicznych. Pozdrawiam i mam nadzieję że zobaczymy się na szlakach Nyras
2022.04.10 09:42:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407132

Zuszony do Czegoś

57-40
1
Siemka Nazywam się krystian
mam 22 lata interesuje się sportem i także w wolnym czasie lubię grać w gry
chciałbym się dostać ponieważ szukam czegoś nowego na swojej drodze nie tylko publiki i chciałbym godnie pograć na serwie prywatnym bez botów z wspaniałymi ludźmi . niestety wymagań nie spełniam wszystkich , liczę na jak najlepsze rozpatrzenie podania ! miłego dnia pozdrawiam
Edytowany 11:14:44 10.4.2022 przez Zuszony do Czegoś
2022.04.10 09:56:27
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407144

Marcelo Gusepe

30044
99
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Od 4 lat regularnie chodzę po górach i jest to już swojego rodzaju hobby. Z każdej takiej przygody staram się przynosić nawet najmniejszą pamiątkę która w odpowiednich momentach kiedy mam np. gorszy dzień w pracy pozwala obudzić wspomnienia gdy byłem szczęśliwy a mogę nawet powiedzieć spełniony. Mam 20 lat i aktualnie razem z moją partnerką a nóż widelec za niedługo narzeczoną pracuje w Holandii. Większość wolnego czasu spędzam na treningi, spacery jak i margonem którego losy śledzę od dzieciaka. Znajomi mówią, że mój humor nie raz potrafi "zrobić" imprezę czy rozluźnić atmosferę i podpisuję się pod tym rękami i nogami. Jestem spokojnym człowiekiem który uwielbia się śmiać i sprawiać radość innym. Bezkonfliktowy gość który stara się osiągnąć cele prywatne jak i zawodowe. Planuję grać z moim dobrym znajomym który również spróbuję się dostać na świat bo wiadomo, że z kimś gra się dużo lepiej i można więcej zdziałać. Co do światów prywatnych gram tylko na jednym (nubes) a lupus który również możecie zobaczyć na moim profilu to dawna historia która nigdy nie będzie kontynuowana dlatego daje gwarancję, że jeżeli uda mi się dostać będę aktywnym graczem na świecie Nyras. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
2022.04.10 10:00:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407150

Kangureczek

31255
260
Siemandero

Na samym początku z grzeczności wypadało by się przedstawić, jestem Grześ r i mam 21lat.
Mam wiele pasjii ale jedną taką do której przykładam najwięcej uwagii to siłownia i wędkarstwo . Jestem osobą towarzyską, komunikatywną łatwo nawiązuje dialog z inną obcą osobą. Jestem także typem śmieszka, lubię pożartować ale zawsze są granice.
Z margonem jestem związany od bardzo dawna. Gra margonem jest dla mnie pewnego typu odskocznią i umileniem czasu. Podanie postanowiłem złożyć, ponieważ szukam nowych przygód oraz miło by było poznać nowe twarze z którymi będzie można kontynuować dalszą rozgrywkę i rozwój. Gra na światach prywatnych nie jest mi obca, każdy świat rządzi się swoimi prawami,.
Wymagania wszystkie spełniam i pozdrawiam
2022.04.10 10:08:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407163

Kylo Rein

30752
352
Siema!
Nazywam sie Kamil mam 24 lat i mieszkam w dość dużym mieście Wrocław, w województwie Dolnośląskim.
Jestem osobą kulturalną, przyjacielską, bardzo lubię pomagać innym graczom i ludziom. Jestem towarzyski, toleruje ludzi tak jak oni mnie, mam do każdego szacunek bez wyjątków. Dobrze znam regulamin tego świata i posiadam dużą znajomość ortograficzną. Przestrzegam zasady . Bardzo lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną, kocham słuchać muzyki typu Rap, Hip-Hop. Czasami piszę różne teksty, szukam podkładu i śpiewam w własnym studiu, które zrobiłem w piwnicy. Jestem osobą uczciwą. Jeden powód to nie wszystko, chcę dołączyć ponieważ chcę poznać nowych sympatycznych ludzi, poznać z nimi szlaki Margonem, poznać nową atmosferę i równocześnie ją budować z innymi graczami. Pozdrawiam!
Edytowany 10:25:06 10.4.2022 przez Kylo Rein
2022.04.10 10:24:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407190

pvp ziomki

30936
730
Witam mam na imię Paweł mój wiek to 22lata.
Interesuje się piłką nożną i grami komputerowymi.
Po za tym studiuje informatykę jestem na 2roku.
W Margonem gram już około 10lat i nadal chętnie codzień wchodzę do gierki.
Chciałbym zagrać na świecie Nyras ponieważ szukam nowych przygód.
Bardzo chętnie poznał bym nowych graczy i zaczoł z nimi myślę,że fajną rozgrywkę.
Wymagania wszystkie spęłniam
Myśle,że moje podanie zostanie pozytywnie rozpatrzone i uda mi się zagrać na Nyras.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia.
2022.04.10 10:24:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407192

Welanek

32034
193
Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jako iż, jestem prawdziwym margonemczykiem z krwi i kości to wypadało by się przedstawić - Mam na imię Szymon, mam 21 lat, studiuje Dziennikarstwo i Komunikacje Społeczną.

Moją największą pasją jest Radio. Mam tutaj na myśli gównie, tworzenie właśnych audycji radiowych, zapraszanie i debatowanie z ciekawymi ludźmi oraz poruszanie ważnych tematów.

W Margonem gram od 2010r. - wtedy założyłem swoje pierwsze konto. Później miałem dosyć długą przerwę od gry i wróciłem do aktywnej gry w 2017r.

Wszystkie wymienione wyżej wymagania spełniam. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
Pozdrawiam.
2022.04.10 10:35:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407204

Dedacz botow

254-28
172
Witam mam 11 lat prawie 12 i mam na imię Karol pochodzę z Miejscowości Budzisław

Dlaczego świat Nyras??odp:ponieważ taki mam plan od 1-300 hard exp

Reputacja na ten moment 3 ale nabijam na wpw
Pozderki
Edytowany 20:44:48 15.4.2022 przez Anonusek
2022.04.10 10:53:25
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407241

Ostryg

21433
95
Bonjour!

Mam na imię Adrian i posiadam 17 lat. Mieszkam w małej miejscowości Przeworno, około 35 km od Wrocławia. Na co dzień uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego na kierunku logistycznym. Dlaczego ja?

- Grając już trochę na jednym i tym samym świecie jest po prostu nudno, więc rekrutuję na Wasz świat
- Nie jestem graczem "toksycznym", niemiłym czy niedoświadczonym
- Jestem gotowy na nowe wyzwania, które oferuje ten świat prywatny

Dlaczego ŚP,,Nyras"?

- Chciałbym zagrać na tym świecie, ponieważ ten świat jest odbudowywany z tego też powodu chciałbym zacząć grę tak jakby od "nowa".
- Świat ten jest mało zaludniony, nudzi mi się granie na tym samym serwerze przez kilka lat, na którym liczebność graczy podchodzi pod tzw. "masówe"

Wymagania:
• Staż ✔
• Reputacja ✔
• Krótkie, schludne podanie ✔
• Min. 75 postów na forum ✔
• Max 2 inne światy prywatne ✔
• Zapoznanie się z nowym regulaminem ✔

Pozdrawiam całą administrację świata Nyras!!! <3
Edytowany 10:55:17 10.4.2022 przez Ostryg
2022.04.10 10:54:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407242

konixd

21630
94
Cześć,mam na imię Kacper,mieszkam w Niemczech w małej miejscowości Altenkundsand.
Na co dzień zajmuję sie pracą na magazynie.
Moim hobby jest piłka nożna, ale również znajduję czas na inne różnojakie przyjemności.
Jestem osobą kulturalną i posiadającą szacunek do każdej osoby.
Wiekszość swojego wolnego czasu poświęcam na gry lecz nie tylko.W margonem gram spory czas i uważam się za gracza spokojnego i roząsdnego.
Dostać szanse gry na serwerze chciałbym "zadowolić" swoją postawą administracje jak i zarówno graczy znajdujących się na serwerze.
Pozdrawiam Kacper!
2022.04.10 12:33:56
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407408

Magiczny Maguśś

31642
368
Serwus,
Jestem Bartek i kończę 18 lat,
Na co dzień jestem uczniem ,a może przyszłym technikiem Informatyki, prócz nauki pracuję jako ekipa remontowa.
Obecnie jestem członkiem jednego świata prywatnego z którego jestem średnio zadowolony i szukam miejsca na nowy start.
Jako gracz z dużym stażem (12 lat) chciałbym dołączyć na świat założony dłuższy czas temu który przetrwał próbę czasu.
Wszelkie wymagania spełniam mam,
I mam nadzieje ,że zobaczymy się na szlakach Nyras'a

Pozdrawiam
2022.04.10 12:56:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407439

Aelin

28277
1060
Witam!
Mam na imię Paweł, mam 21 lat i pracuję w restauracji jako kierowca. Interesuję się literaturą oraz muzyką.
Jestem raczej miłym, spokojnym graczem, ale lubię serwery hard pvp i rywalizację.
Składam podanie na Nyras, ponieważ chciałbym spróbować swoich sił na tym serwerze i poznać nowych ludzi.
Wszystkie wymagania spełniam, pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim biorącym udział.
2022.04.10 13:02:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407446

Faasnu Kodaav

31147
1795
Hello
Artur, lat 27. Pochodzę z Poznania i pracuje w branży produkcyjnej.
W moim hobby znajdą się takie rzeczy jak podróże, dobra książka z działu Horror/fantastyka no i rzecz jasna ogrywanie tytułów Single Player na konsoli czy też PC.

Po dłuższej przerwie od Margonem (przez boty), szukam jakiegoś nowego startu gdzie będę mógł pograć z żywymi ludźmi, a nie tylko z pixelami, które próbują ich udawać.
Graczem jestem z natury spokojnym, lubiącym dobre towarzystwo do gry. Można się ze mną łatwo dogadać praktycznie w każdej kwestii i zawsze gdy tylko mogę niosę pomoc.

Staż, reputacja oraz postaci na Światach Prywatnych spełnione.
Aktualnie nie gram na żadnych ze światów, zaglądam jedynie od czasu do czasu na Unię więc jeżeli się dostanę z pewnością Nyras zostanie moim priorytetem. ^^
2022.04.10 13:30:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407512

Bushyasta ll

31163
220
Witam serdecznie!
Nazywam się Karol i mam 21 lat. W tym roku kończę szkołę i zamierzam zasilić szeregi polskiej armii. Jestem osobą komunikatywną, obiektywną a moja cechą rozpoznawczą jest maniakalny perfekcjonizm we wszystkim co robię. Jestem bardzo aktywnym graczem, 2400 bić e2 w miesiącu to dla mnie nic trudnego. Podczas eventów chętnie spędzam czas z klanem obstawiając potwory które nawiedzają naszą krainę.
Życzę wszystkim powodzenia oraz owocnych zdobyczy podczas trwającego eventu!
Pozdrawiam
2022.04.10 13:30:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407513

Mayura

30669
236
Dobrego Dnia!
Jestem Hubert, lat 19, chwilowo mieszczniec woj. Podkarpackiego. Nie jestem do końca zadowolony z kondycji ŚP na którym obecnie gram, więc chciałbym spróbować swoich sił w tej rekrutacji. Wymagania naturalnie spełniam.
Jestem osobą otwartą i towarzyską, szybko przywiązuję się do nowo poznanych ludzi i jestem w stanie szybko adaptować się do nowych sytuacji i problemów. Jestem raczej osobą cichą, nie lubie sprawiać innym niepotrzebnych problemów i wchodzić w bezsensowne dyskusje. Cenię sobię uczciwość i prawdomówność. Jak chodzi czysto o grę to lubie tryhardować, zarwanie nocki itp. to dla mnie nie problem. Przedziały jakie wybieram to zwykle takie na których niema zbyt wielu osób lub takie jakich potrzeba w klanie w którym gram, im więcej pvp tym lepiej . Jak chodzi o moje zainteresowania poza grą to czytam książki, głównie fantasy,gotuję oraz od niedawna oglądam e-sport. Jestem świeżo upieczonym kibicem G2, mimo,że o LoL'u wiem niewiele to oglądanie ich meczy sprawia mi wiele frajdy, więc czas na to poświęcony zawsze uważam za dobrze wykożystany.
Na końcu chciałbym podziękować za te kilka chwil poświęcone na przeczytanie mojego podania i życzyć zdrówka wszystkim osobom które je przeczytały, bo to w obecnych czasach najważniejsze.
Pozdrawiam wszystkich!
Edytowany 14:12:11 10.4.2022 przez Mayura
Edytowany 14:26:03 10.4.2022 przez Mayura
2022.04.10 14:05:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407614

Lord Rimuru

3161032
4024
Hej. mam 23 lata. Pochodzę z Zamościa zamieszkuje aktualnie w Lublinie, jestem zawodowym żołnierzem. Uwielbiam uprawiać sport siłownie, bieganie, rower i gry komputerowe
Niczym szczególnym się nie wyróżniam, jestem miła kulturalną osobą, lubię porządek i poukładane wszystko mieć. Zawsze się uśmiecham jestem pozytywnie nastawiony do świata
i do ludzi każdy zasługuje na szanse nawet jeśli mu nie wyszło nigdy nie skreślam osób którzy się nie poddają. Zawsze trzeba podać dłoń nawet wrogowi bo czyny które robimy to one o nas mówią
jakimi jesteśmy graczami-ludźmi, a nawet przyjaciółmi. Jeżeli dostanę możliwość zagrania na świecie "Nyras" to mam chęć stworzyć Gildię gdzie wszyscy będą przyjaciółmi będziemy grać, rozmawiać na discordzie
i nawet jeśli się uda zapoznać bliżej, to spotkać w realu na kawę herbatę czy też kakao. Życzę wszystkim powodzenia.
2022.04.10 14:14:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407623

Marrico

314102
1576
Cześć!
Mam na imię Sławek, posiadam 23 lata, pochodzę z województwa Świętokrzyskiego, gdzie aktualnie pracuję. Interesuje się wędkarstwem, motoryzacją i sportem, a w szczególności piłką nożną. Staram się być pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem, lubiącym spędzić miło czas zarówno w świecie realnym, jak i w grze.
Jeśli chodzi o Margonem, to poszukuje nowego miejsca dla siebie. Już przeszło 8 lat spędziłem na jednym świecie prywatnym i chciałbym zaznać czegoś nowego, świeżego.
Wymagania wszystkie spełniam.

Życzę miłego dnia i powodzenia w sprawdzaniu podań.
2022.04.10 14:56:50
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407755

Vacant

12827
182
Siemano!
Mam na imię Dawid i mam 14 lat. Chodzę do 8 klasy i interesuję się informatyką oraz sportem, głównie siatkówką. Chciałbym się dostać na serwer Nyras, ponieważ nie lubię się przepychać na expowiskach, najpierw czyszczę mapkę z innych graczy i mam nadzieję zasmakować uroków grania na serwerze bez botów. Jestem bezsporny, a wymagania spełniam.

Pozdro
2022.04.10 15:52:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45407888

One Top Killer Dancer

21746
227
Witam
Nazywam się Czarek i posiadam aktualnie 19 lat. Uczęszczam do Technikum na kierunek Informatyczny. Moimi zainteresowaniami są : Piłka nożna , tenis stołowy , a w wolnych chwilach gram w Margonem.
Jestem osobą , która lubi zaciętą rywalizację na różnych przedziałach .
Dlaczego Nyras?
Poszukuję świata na którym będzie zacięta rywalizacja , ale nie będzie osób , które korzystają z menograma lub innych programów , które psują ludziom gierke .
Wymagania wszystkie spełniam .

Dziękuję za przeczytanie podania.
2022.04.10 16:32:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408011

xsankcsx

31715
120
Witam Bardzo Serdecznie Mam na imię Piotr i w kwietniu będę liczył sobie 17 lat interesuję się sportem najbardziej piłką nożną którą oglądam bardzo często Poszukuje nowych wyzwań bo gra nie sprawia mi już takiej frajdy jak kiedyś liczę że dostanę szanse na dostania się na ten piękny świat jakim jest Nyras Życzę powodzenia innym graczom
2022.04.10 16:32:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408012

Chetuje

19231
439
Witam!
Na imię mam Wiktor mam 17 lat chodzę do technikum na kierunku automatyk. Moje hobby to jazda na rowerku/łowienie ryb i słuchaniem muzyki. Chciał bym się sprawdzić w pvp i nie tylko.
Świat prywatny Nyras będzie dla mnie wyzwanie chciałbym poznawać tam nowe znajomości i nie tylko również wolny czas.
Lubię bawić się z pieskami jak i uczyć ich nowych sztuczek mam 2 słodkie 4-nogi o imionach Łatek i Misiek.
Wymagania spełniam pozdrawiam wszystkich z Nyras.
Powodzenia wszystkim składającym podania.
2022.04.10 16:44:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408063

Matheoo

30831
177
Witam
Nazywam się Mateusz i mam 18 lat pochodzę z województwa Mazowieckiego, aktualnie uczeszam do szkoły zawodowej. Jestem osobą pomocną, bezkonfliktową oraz sumienną. Moimi zainteresowaniami są gastronomia i skoki narciarskie. W wolnym czasie lubię obejrzeć jakiś film, serial oraz posłuchać dobrej muzyki. W margonem gram kilka dobrych lat i cenię sobie spokojną grę, jak i dobre pojedynki.
I oczywiście wszystkie wymagania spełniałam
2022.04.10 16:48:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408076

Lord Yeti

312115
624
Witam!

Mam na imię Krystian 18lat z województwa Warmińsko-Mazurskie.
Moimi zainteresowaniami jest piłka nożna, łyżwiarstwo, granie w gry.
Chciałbym się dostać na świat Nyras ponieważ jestem kozak i chciałbym spróbować swoich umiejętności na waszym świecie.
Wymagania mam nadzieje że wszystkie spełniam.

Pozdrawiam Łukasza Szymona Pierana Wildena i całą Watahe!! <3
Edytowany 18:51:59 10.4.2022 przez Lord Yeti
2022.04.10 17:37:27
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408224

gruby na rybach

13413
253
Witam!

Nazywam się Hubert i mam 18 lat pochodzę z województwa Małopolskiego, na codzień uczęszczam do technikum informatycznego. Interesuje się rożnymi sportami, gram w piłkę i chodzę na siłownie. W margonem gram już prawie półtora roku i najzwyczajniej znudziły mi się już publiczne serwery dlatego tez chciałbym dostać się na Nyras, wiem iż problemem jest nie posiadanie wyznaczonej reputacji lecz jestem cały czas w stanie odbudowywania jej, obiecuje ze do momentu końca rekrutacji osiągnę to 15 punktów.
Powodzenia dla reszty składającej podania.
2022.04.10 18:11:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408340

Łombo-Kombo

30040
15
Siemaneczko!

Nazywam się Adrian, mam 22 lata i pochodzę z województwa Podkarpackiego. Aktualnie studiuję Zarządzanie i Inżynierie Produkcji w Krakowie na Uniwersytecie Rolniczym. W wolnym czasie jestem sędzią piłki nożnej i członkiem amatorskiej drużyny piłkarskiej. W margonem gram prawie 6 lat więc szmat czasu. Chciałbym zagrać na Nyras, ponieważ szukam nowej przygody w tej przecudnej giereczce. Pozdro narka strzałka POW!
2022.04.10 19:07:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408497

Zataka

31116
826
Witam
Nazywam się Aleksander "Olek" w maju tego roku kończę 23lata pochodzę z województwa śląskiego. Aktualnie pracuje. W wolnym czasie gram w gry również lubię spotykać się ze znajomymi na mieście. W margonem gram już jakiś czas. Chciałbym zagrać na tym świecie i zdominować 114lvl w niedługim czasie może inny przedział.
2022.04.10 19:47:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408586

Villusiek I

8550
241
Cześć,

Na samym wstępie kilka słów o mnie.

Nazywam się Patryk, za niecałe dwa miesiące wybije 19 lat na karku.
Moimi głównymi zainteresowaniami są, pykanie w giereczki oraz pracowanie nad sobą w postaci chodzenia na treningi oraz rozwijaniu się ogólno intelektualnym.
W tej chwili uczęszczam do 3 klasy technikum na profilu technik mechanik, a co idzie z tym w parze mam dość sporo czasu na grę.
Z charakteru jest osobą nie wybuchową, spontaniczną oraz umiem prowadzić dyskusję z innymi ludźmi, zawsze znajdę sposób aby doprowadzić wszystko do ładu.

Dlaczego interesuje mnie gra na świecie Nyras?

Ponieważ spełnia moje warunki co do świata prywatnego, szczególnie podoba mi się to że na serwerze jest rywalizacja (Hard PVP) czyli na pewno nie jest nudno.

Wymagania:
• krótkie, schludne podanie, czyli kilka słów o sobie - ✓
• min. 365 dni stażu - X
• min. 15 reputacji - ✓
• min. 75 postów na forum - ✓
• max. 2 inne światy prywatne (Nie licząc Unii, Pandory czy Syberii) - ✓
• zapoznanie się z nowym regulaminem świata - https://www.margonem.pl/art/view,23 - ✓

Edytowany 19:55:54 10.4.2022 przez Villusiek I
2022.04.10 19:55:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408620

Bartosz Magical

14387
337
Cześć,
mam na imię Bartosz w tę środę mam 16 urodziny mieszkam w małej wsi na Podkarpaciu.
Moim głównym zainteresowaniem jest sport m.in siłownia wyciskam 100kg na klatę, interesują mnie również sporty walki. Lubię chodzić na mecze dopingować swój klub na przysłowiowym "Młynie". Ogólnie w margonem gram od 2015 roku jednak z powodów błędów młodości straciłem konto.
Dlaczego akurat Nyras?
Chciałbym w końcu normalnie pograć bez botów na expowiskach oraz zdobyć swoją pierwszą legendę.
Oczywiście spełniam wymagania i zapoznałem się z regulaminem.
Mam nadzieję że moje zgłoszenie zostanie pozytywnie rozpatrzona
Edytowany 20:02:30 10.4.2022 przez Bartosz Magical
2022.04.10 20:01:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408646

Luzak Zawodowiec

1390
1
Cześć,
mam na imię Tomek, wiek 18 lat. Gram w margonem od 2020 roku i chciałbym pograć na jakimś wporzo świecie prywatnym.
Pozdrawiam serdecznie z rodzinka.
2022.04.10 20:41:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408798

miskord user

3000
5
Cześć,
Mam na imię Wojtek, Gram w margonem od 2016 roku lecz bardzo dobrze sobię radze, bardzo chciałbym bardzo pograć na tym serwerze prywatnym ponieważ gra na nim mój kolega z klasy oraz kilku znajomych, jestem prawilnym graczem margonem oraz nie oszukuje. Interesuję się piłką nożna oraz koszykówką, mam 21 lat lecz ta gra dalej mnie bardzo cieszy, niestety nie posiadam stażu na tym koncie ponieważ moje stare konto zostało wyłączone ponieważ przestałem grać w tą gre przez okres maturalny który położył na mnie bardzo wiele oczekiwań i niestety nie miałem czasu na gry. Teraz bardzo chętnie spróbowałbym swoich sił na nowym serwerze prywatnym, bedzie to dla mnie nowe wyzwanie i dużo zabawy jeśli uda mi się dostać.
Mam nadzieję na dostanie szansy ponieważ marzę o rozgrywce na tym wspaniałym świecie prywatnym, dziękuje za wysłuchanie i mam nadzieję, że się dostane ,
Pozdrawiam Wojtek
Edytowany 21:06:34 10.4.2022 przez miskord user
2022.04.10 21:04:48
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45408921

Julellthe

31723
224
Jakie trzeba spełniać wymagania?
• krótkie, schludne podanie, czyli kilka słów o sobie - jest
• min. 365 dni stażu - jest
• min. 15 reputacji - jest
• min. 75 postów na forum - jest
• max. 2 inne światy prywatne (Nie licząc Unii, Pandory czy Syberii) - nie gram na żadnym
• zapoznanie się z nowym regulaminem świata - https://www.margonem.pl/art/view,23 - zapoznałem się

Witam, nazywam się Julian i mam 20 lat. Interesuję się tworzeniem muzyki, informatyką i technologiami z nią związanymi. Jestem wielkim fanem piłki nożnej, najbardziej lubię oglądać mecze z hiszpańskiej LaLigi. Na ogół jestem osobą spokojną i towarzyską, bez problemu odnajduję wspólny język z nowopoznanymi ludźmi. W Margonem grałem dosyć nieregularnie a teraz mam ochotę wrócić, wybór padł na Nyras dlatego, że zależy mi na rywalizacji i dobrej zabawie. To by było na tyle, pozdrawiam.
2022.04.10 21:21:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45409025

Enjoy Your Life

349136
522
Witam,
Mam na imię Daniel i skończyłem 23 lata. Gram dla zabicia czasu. Z chęcią pogram na nowym serwerze. W razie potrzeby z chęcią pogadam z zarządcą na DC.
Wymagania wszystkie spełniam
2022.04.10 21:34:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45409049

Sombra

30028
85
Dobry wieczór
Na imię mi Mikołaj, lat 16, pochodzę z Bielska-Białej. Moje zainteresowania to historia, gdzie ostatnimi czasy szczególnie upodobałem sobie okres PRL-u, polityka oraz niedawno zacząłem interesować się również piłką nożną. Słowem o sobie, jestem dość pogodną osobą, zazwyczaj dosyć spokojną, starającą się podchodzić do życia z dystansem i raczej neutralnym podejściem. Przechodząc do właściwej części mojego podania, czyli motywacji, jakie mi przyświecały pisząc je. Nie ukrywam nigdy nie miałem styczności z żadnym światem prywatnym, od kiedy rozpocząłem moją przygodę w 2014 roku, z większymi, czy to mniejszymi przerwami grałem tylko na światach publicznych. Natomiast mogę szczerze powiedzieć, że obecnie jest to po prostu męczące. Codzienne męczenie się z botami, nawet na wysokich przedziałach stało się niestety codziennością. Brakuje mi także jakiegoś towarzystwa do wspólnej rozgrywki, a takie samotne granie staje się po prostu nieatrakcyjne. Dlatego też moje podanie motywuje tym, iż bardzo chciałbym po pierwsze zacząć czerpać przyjemność z gry, nie musieć martwić się o to, że bez znaczenia gdzie pójdę będzie czekać mnie gromadka botów. Chciałbym też rozpocząć grę na wielu przedziałach, najlepiej poznając przy tym ludzi, by wspólnie móc pograć i pogadać sobie na Discordzie, dobrze się bawić. Bowiem wspólna gra potrafi nie raz wywołać uśmiech na twarzy, kto wie może kiedyś przyszło by mi będzie nawet któregoś z poznanych osobników spotkać w prawdziwym świecie. Pozostaje mi gdybać.

Serdeczne dzięki za wysłuchanie moich wypocin i życzę pozostałym uczestnikom powodzenia
2022.04.10 21:45:30
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45409073

Placidium Navori

2444
31
itam,
Mam na imię Michał mam 14 lat. Moimi zainteresowaniem jest informatyka oraz gra w piłkę nożną. Swoją przygodę z margonem zacząłem ok. 4 lata temu więc mam troche doświadczenia.
• krótkie, schludne podanie, czyli kilka słów o sobie +
• min. 365 dni stażu +
• min. 15 reputacji -
• min. 75 postów na forum +
• max. 2 inne światy prywatne (Nie licząc Unii, Pandory czy Syberii) +
• zapoznanie się z nowym regulaminem świata +
2022.04.10 21:58:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45409124

Lenaren

305105
758
Witam,

Mam na imię Mateusz, gram w Margonem parę ładnych lat. Widząc ową rekrutację postanowiłem skorzystać i napisać podanie. Jako 22 latek, spędziłem wiele lat grając w tą grę na różnych światach. Studiuję Prawo, a także interesują się giełdą, polityką, siłownią oraz MMA. Miałem 10 miesięczną przerwę od gry, ale widząc rekrutację na Nyras, obudziła się we mnie iskra powrotu do gry i mam nadzieję, że będzie mi dane do tego wrócić. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
2022.04.10 22:13:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45409157

Alberto Loco

30025
118
Siemka, mam na imię Dominik i liczę sobie 19 wiosen na samym początku chce rozwinąć trochę swoją postać a wiec tak:
Jestem Chłopakiem mieszkającym w Poznaniu moje główne zainteresowanie to sztuki walki w których siedzę od 7 roku życie
dokładnie (MMA, Boks) z wykształcenia jestem mechanikiem pojazdów samochodowych w wolnych chwilach lubię wyjść ze znajomymi oraz pograć w giereczki jedną z nich jest margonem. Chciałbym spróbowac swoich sił na swiecie Nyras oraz poznać nowych graczy
WYMAGANIA:
• min. 365 dni stażu - spełnione
• min. 15 reputacji - spełnione
• min. 75 postów na forum - spełnione
• max. 2 inne światy prywatne - nie posiadam
• zapoznanie się z nowym regulaminem świata - zapoznałem sie z regulaminem
POZDRAWIAM i Zycze powodzenia w rekrutacji
2022.04.10 22:20:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45409183
Początek strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [7] [8] [9]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Nyras][22.04.2022] Rekrutacja

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0