Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Niepoprawne wyświetlanie na aukcji

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Bar Barov

10233
93
Jeżeli na aukcji ustalimy przedział itemowy - np. 64-64 a dany item jest bazowo na 65 poziom postaci a na aukcji został wystawiony z obniżeniem o 1 level (piszę na własnym przykładzie heroicznych rękawic 65lvl z kozy) nie wyszukuje nam tego itemu w przedziale 64-64, zaś na 65-65 już się poprawnie wyświetlał mimo wymagań 64 poziomu.
Założyłem nowy temat bo nie wiedziałem gdzie to zgłosić.
2022.04.01 13:48:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45390497

Noc

3172455
6374
Bar Barov:
Aukcja wyświetla bazowe poziomy przedmiotów, bez obniżenia. Jak ktoś będzie chciał kupić dany item to i tak go znajdzie. Może nie jest to całkowicie wygodne, ale jak dla mnie nie jest jakimś wielkim błędem, który wymagałby poprawy. Prędzej naprawiłbym to, że po odejściu od aukcjonera usuwa wyniki wyszukania i trzeba od nowa wszystko wprowadzać.
2022.04.01 16:53:00
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45390748
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Niepoprawne wyświetlanie na aukcji

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0