Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Działanie gry w tle (flagi przeglądarki)

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Irian Dragonfly

300-5
1979
[temat pasuje według mnie do tego działu najbardziej]

Siemanko.

Ostatnimi czasy dużo dzieje się przy Chromium, ciągle jakieś aktualizacje, które zmieniają flagi przeglądarki. Doszło do tego, że od paru dni pomimo właściwego ustawienia flag w Opera GX gra nie reaguje na flagi prawidłowo i każde zminimalizowanie okna gry, zmienienie karty czy cokolwiek powoduje zamrożenie gry (nie przychodzą dźwięki powiadomień, postać nie idzie, jeśli kliknął na minimapie, by szła itd.).

Flagi:
Temporarily unexpire M96 flags. (mam na enabled)
Calculate window occlusion on Windows (mam na disabled)

Jest jakiś ekspert, który mógłby mi poradzić co z tym zrobić? Wolałbym nie przesiadać się na inną przeglądarkę, ponadto powiem, że na zwykłym Chromie znajomym wszystko działa jak powinno.
2022.02.17 11:26:49
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45334729
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Działanie gry w tle (flagi przeglądarki)

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0