Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Ograniczenia w Margonem

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2]

Avina

321854
2080
Zarządca Świata Prywatnego
Mautrykill:
Z całym szacunkiem co do twojego postu, każdy ma prawo do wypowiedzi i własnego zdania, lecz się z nim nie zgadzam.

Jeśli chodzi o Światy Prywatne, ich zamysł od początku był taki, aby było na nim mało graczy i duża część ŚP na tym przystaje.
W obecnych czasach, kiedy występują boty/multikonta, zarządcy wolą nie organizować żadnych rekrutacji lub dodawać osoby zaufane. Są może 2/3 serwery, na których jest bardzo dużo graczy.

Stąd nasza prośba o zwiększenie limitu posiadanych postaci, aby zaufani gracze mogli wykorzystać swoje szanse na innych przedziałach, nie tracąc przy tym tych, na których grają od jakiegoś czasu. Zbieranie eq/zamienników przez kilka lat nie jest łatwe, więc większość osób nie chce zrezygnować z przedziałów, na który poświęcili nawet kilka lat. Ta zmiana pozwoliłaby nam na zwiększenie możliwości, wykorzystanie eq które nam zalega lub na całkowicie świeży start na serwerze, na którym gra się kilka lat.
2021.12.11 20:00:21
Ocena: 11
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45228280

Causi

330495
7618
Mautrykill:

Rywalizacja byłaby taka sama jak dotąd, tylko z możliwością dla każdego poszerzenia "pola do popisu" ze względu na możliwość wejścia na większą ilość przedziałów.
A resetowanie postaci/rekrutacja nowych osób może mieć wyłącznie wpływ na zaludnienie martwych przedziałów, a nie daniu graczom możliwości kolejnych wyzwań, używania dawno zlootanych legend, które szkoda przepalić i ożywienia przedziałów bez robienia masówki.

Nie każdy świat, gdy mowa o tych prywatnych, będzie chciał robić masówkę tylko po to, żeby ożywić jakieś przedziały pokroju 64, 83 czy 114 (przykładowo).

Zwiększenie ilości slotów =/= masówka
Rekrutacja = możliwość masówki.

Weźmy pod uwagę fakt, że jeżeli dany przedział resyscytujemy to dobrze byłoby też aby była tam rywalizacja zamiast dominacji.
2021.12.11 20:07:14
Ocena: 5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45228288

Zimny Lisek

325129
311
Mautrykill:
Proponuje Ci zagrać na jakimś świecie prywatnym na którym nie ma masówki i coś osiągnąć, wtedy sam powiesz że będziesz potrzebował kolejnych slotów na postać Pozdrawiam
2021.12.11 21:59:28
Ocena: 7
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45228449

Mautrykill

30035
768
Avina:
Z tego co się orientuję Stoners przejęłaś po (?). Po to macie regulaminy i swoje zasady żeby sukcesywnie boty zwalczać. Nowi gracze to nie tylko bociarze, a posiadanie większej ilości postaci zabetonuje grę bo będą grać tylko gracze którzy już grali i nikt Wam inny nie będzie potrzebny do czasu kiedy znudzi Wam się bitka między sobą, wtedy zmienicie zdanie, ale kto nowy będzie chciał grać gdzieś gdzie jest już beton nie do rozkucia. Zawsze potrzeba świeżości, a w tym wypadku polecam Unie

Zimny Lisek:
Grałem na margonem.com czyli miałem jeszcze ciężej Mimo to nie podzielam Waszej opinii. Tak jak napisałem wyżej, jeżeli szukacie nowych wrażeń to przenieście się na Unię/Syberię.

Causi:
Wut, wszystko co napisałeś da się zrobić resetując postać
Edytowany 05:03:40 13.12.2021 przez Mautrykill
2021.12.13 03:30:56
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45230638

Shoterd

190166
565
Z punktu widzenia publików ta zmiana mogłaby być jedynym skutecznym lekiem na zdecydowaną większość patologii, które szerzą się w tej ledwo dychającej grze. To potencjalne wyparcie botów przez świeże, manualne postacie na expowiskach. To prawdopodobne rozbujanie konkurencji na opustoszałych przedziałach, które zostały zniszczone przez niezliczone nowości. Z tego względu nie sądzę, aby propozycja została rozpatrzona przychylnie. Garmory już nie raz pokazało, że nie boi się pominięcia zdrowej logiki. Wcześniejsza decyzja o nie zniesieniu ograniczenia opiera się na błędnym przekonaniu, że wzrost postaci doprowadzi do zwiększenia hegemonii pojedynczych klanów. Zupełnie tak jakby multikonta już teraz nie spełniały tej roli, a wzrost liczby świeżych postaci na przedziałach nie był w stanie zapewnić konkurencji.
2021.12.13 15:19:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45231076

Kamui

34773
157
Powiem tak, wróciłem do tej gry jakoś po 4 bądź 5 latach nieobecności i jestem niesamowicie zaskoczony zmianami bądź rozwojem gry jak zwał tak zwał.
Tu ulepszenia eq, tu nowe mapki, nowe elitki, KOLOSY (nie wiedziałem że coś takiego jest wracając do gry) itd itp, wiele opcji no i zacząłem grać aktywnie na tyle ile mi życie prywatne pozwala co poskutkowało wbiciem paru tam postaci na różne przedziały i nie ukrywam że trochę żałuje iż Garmory dalej utrzymuje ten limit postaci z kilku lat temu gdzie na przestrzeni lat tak się rozrośli i dali tyle fajnych możliwości z których nie jest dane mi korzystać przez jakieś ograniczenia. Nie widzę zbytnio przeszkód dlaczego to blokują ale co ja tam mogę wiedzieć... boli mnie tylko trochę jak widzę przeciwskazania ludzi którzy nawet nie mają tej ilości postaci czy też nawet nie mają 4 i nie próbują z tego korzystać w miarę możliwości a się wypowiadają że jest to niepotrzebne. Według mnie wraz z rozwojem gry, różnych atrakcji, powinna być też opcja korzystania z tych udogodnień w grze... ile ludzi tyle opinii.
2021.12.13 23:08:20
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45232188

Itto

3171532
6163
Mautrykill:
Nie wypowiedziałeś się co do 3 ostatnich linijek postu Aviny. Rozumiesz ziomuś, że my właśnie nie chcemy resetować postaci? Mogę sobie bić innego tytana resetując lub przeexpiając postać, zgadza się tu masz rację. Tylko w tym właśnie problem. W momencie gdy resetuję postać to całe eq ląduje w depo. Aktualnie w depozycie mam cały eventowy set z masą eventowych zamienników na 83, 144, 166 i parę legend z przedziału 244. Wyszło tego 6 pasków depozytu, prawie cała zakładka. Grałem, lotałem legi na te przedziały i teraz marnują się, bo jest mniejszy limit postaci niż przedziałów.

To, że w 2011 roku potrafiłeś pobrać program do nagrywania i nagrać jak bijesz moba nie znaczy, że w dzisiejszych czasach ludzie będą Cię postrzegać jako mistrza światów prywatnych. Przepraszam.
Edytowany 12:38:50 15.12.2021 przez Itto
2021.12.15 08:35:43
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45234979

Mautrykill

30035
768
Itto:
Wypowiedziałem się na ten temat. Szukacie nowych możliwości? Unia stoi otworem. Zasady są po to żeby je przestrzegać. 6 profesji - 6 postaci, dla mnie gra byłaby lepsza gdyby ten limit zmniejszyli

@Minus1 Wpisz sobie mój nick na youtube i dopisz margonem, nie ocieniaj książki po okładce synek
Edytowany 11:32:10 15.12.2021 przez Mautrykill
2021.12.15 10:55:44
Ocena: -3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45235094

Dijon

3002099
7267
Zarządca Świata Prywatnego
Mautrykill:
Z tego co się orientuję Stoners przejęłaś po (?).
Po Aliyi.
Po to macie regulaminy i swoje zasady żeby sukcesywnie boty zwalczać.
Problem jest w tym, że dopuszczalne przez administrację zasady pomagające zwalczać boty są bardzo prymitywne. Często i gęsto osoba weryfikująca potencjalnego bociarza musi się nagimnastykować by udało się zebrać materiał dowodowy pozwalający na zesłanie na Syberię, a i tak w wielu przypadkach to nie wystarcza przez co gracz może dalej grać na świecie korzystając z nielegalnego oprogramowania. Nie dziw się, że Zarządcy nie chcą zapraszać nowych graczy na świat kiedy w obecnych czasach każde nieznajome konto może się okazać kontem do bocenia, a każdy znajomy z polecenia gracza grającego już na świecie prywatnym może się okazać jego multikontem.
Nowi gracze to nie tylko bociarze
Prawda, ale mimo to przy każdej rekrutacji musi się dostać jakiś bociarz lub multikonto, które później ciężko wyplewić bądź jest to wręcz niemożliwe.
a posiadanie większej ilości postaci zabetonuje grę bo będą grać tylko gracze którzy już grali i nikt Wam inny nie będzie potrzebny do czasu kiedy znudzi Wam się bitka między sobą, wtedy zmienicie zdanie
Posiadanie większej ilości postaci zapewni jedynie więcej możliwości, rzeczy które można robić w towarzystwie ludzi z którymi chce się grać (przy obecnym limicie jeśli chce się grać większą ilością postaci trzeba swoją rozgrywkę podzielić na dwa światy bądź znaleźć sobie fajnego zastępcę z którym trzeba się dogadać odnośnie tego kto na jakim przedziale robi postać). Jeśli któryś z zarządców faktycznie chce ograniczyć liczbę graczy do totalnego minimum, to my jako gracze niezarządzający konkretnym światem nie powinniśmy mieć za wiele do gadania, przecież teoretycznie ktoś może wyłożyć teraz 5k za serwer i grać na nim zupełnie sam, ważne żeby miesięcznie wydawał 500zł na świecie celem opłacenia debetu, co kto lubi. Zdanie też raczej zmienią w momencie kiedy świat zacznie mieć problem z opłacaniem debetu.
ale kto nowy będzie chciał grać gdzieś gdzie jest już beton nie do rozkucia.
Chętni zawsze się znajdą, wystarczy chociażby spojrzeć na obecnie trwającą rekrutację na jeden z najstarszych światów prywatnych, Astraję. Czy im się uda rozkuć ten beton o którym mówisz to już inna kwestia, ale z moich obserwacji jestem w stanie powiedzieć, że na 50 osób zaproszonych na świat podczas rekrutacji na zdecydowanie dłużej zostaje 5-10 graczy. Niewiele, ale wystarczająco bym nie musiał mieć wiecznie otwartej rekrutacji na świat.
Zawsze potrzeba świeżości
Zawsze potrzeba świeżości, dlatego gracze właśnie domagają się udostępnienia opcji założenia większej ilości postaci na ŚP by móc zaznać niejakiej świeżości w zakresie możliwych rzeczy do zrobienia na swoim koncie.
Grałem na margonem.com czyli miałem jeszcze ciężej Mimo to nie podzielam Waszej opinii.
Szanuję totalnie twoją opinię, jednakże też chciałbym byś zrozumiał, że nie każdy lubi mieć jak najciężej, albowiem są też ludzie, którzy sobie cenią to, że nie muszą się pocić przy tej grze, mogą sobie w nią ot tak poklikać i to jest możliwe dzięki braku masówki na świecie prywatnym. W przypadku przeniesienia swych postaci na Unię trzeba będzie mierzyć się z kilkukrotnie (jak nie kilkunastokrotnie) większą ilością graczy co potrafi być męczące, a w przypadku Syberii zdecydowanie odpycha konieczność zakupywania wyczerpania by móc zdobywać łup z potworów.
Wypowiedziałem się na ten temat. Szukacie nowych możliwości? Unia stoi otworem.
To super, że Unia stoi otworem, ale czemu tylko Unia ma stać otworem jeśli chodzi o możliwość grania większą ilością postaci niż 6?
2021.12.15 18:11:55
Ocena: 12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45235777

Lord Szczyluś

315239
556
Też się podpisuję pod tym.
Na Zefirze wygląda to tak:
300+ tan+kolos 279
265-teza+ 252
227-238 magua+ 225
210-przyzy + 198
180- łowka + 171
144- arcy+ 144
oczywiście jest jeszcze parę postaci na renka, orle i kica.
W każdym bądź razie bardzo by się przydała większa ilość limitu
Edytowany 11:09:11 18.12.2021 przez Lord Szczyluś
2021.12.18 09:42:08
Ocena: 11
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45240605

Whateveer

318628
2082
Zarządca Świata Prywatnego
Bumpuje, minął prawie miesiąc od założenia tematu i fajnie byłoby gdyby ktoś z administracji dał jakąkolwiek informację zwrotną w tej sprawie.
2021.12.27 00:56:49
Ocena: 10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45257192

Zimny Lisek

325129
311
Też bumpuje, bo temat idzie w zapomnienie!
2022.01.02 10:31:01
Ocena: 7
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45266913

robin książę

3163
29
Administracjo, pora się wypowiedzieć! Wszyscy chcemy większej ilości postaci, zarówno na privach jak i publikach. Można ewentualnie zrobić jakąś ankietę.
2022.01.03 20:36:58
Ocena: 4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45269591

Vellsy

144151
531
Uważam, że to same korzyści, szczególnie dla światów prywatnych.
Edytowany 08:09:08 4.1.2022 przez Kacper z Bogdańca
2022.01.04 08:08:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45270108

Urashiki Otsutsuki

183268
864
https://www.strawpoll.me/45914033 - Głosujmy.
2022.01.04 08:11:12
Ocena: 3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45270112

Mayura

30669
237
Bumpik, temat leci na górę.
2022.01.06 17:55:20
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45274578

Urashiki Otsutsuki

183268
864
Warto dodać, żeby maksymalny limit też podnieść, bo jak nawet jakimś cudem będzie te 9 postaci na świat, to potem za darmo masz tylko 3 postacie.
2022.01.07 12:06:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45275403

Kinematograf

232118
396
Jestem za, potrzebuję więcej postaci na świecie Fobos by pokonywać więcej kolosów.
2022.01.07 14:59:30
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45275635

Causi

330495
7618
*bump*

Administracjo, czekamy na odzew
2022.01.10 01:09:02
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45280130

Gibbs

316110
415
*bump*
Bo oczywiście ciągle cisza
2022.01.15 16:06:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45285626

kingwojas

330351
252
Kochana ekipo garmory, przeczekanie problemu to nie rozwiązanie...
Czekamy już ponad miesiąc, tak ciężko dać odpowiedź?
2022.01.20 09:59:02
Ocena: 7
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45290865

Causi

330495
7618
Rytualny co pięciodniowy potężny *B U M P*

Lud kategorycznie domaga się odpowiedzi!

Chcemy dać wam swoje pieniądze, czemu jest tyle czasu cisza? Smutno się robi
2022.01.25 05:08:41
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45296331

Laxaus

330410
758
Chyba nadal stanowisko w tej sprawie nie uległo zmianie. c: https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=513122
Ale naprawdę miło by było jakby ktoś z administracji raczył dać odpowiedź.
2022.01.25 19:03:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45297063

Lord Bosper

3233435
9952
Zarządca Świata Prywatnego
Laxaus:
Gdyby tak było to temat zostałby zamknięty po kilku dniach, tak jak ten który wkleiłeś. To że do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi, to akurat dobrze wróży, może przynajmniej porządnie to przedyskutują. Ta propozycja to nie jest jakieś widzimisię, już kilka lat temu pisałem, że temat będzie powracał coraz częściej, bo z roku na rok coraz więcej graczy na ŚP osiąga "wszystko" i potrzebują więcej postaci, żeby po prostu mieć coś do roboty w tej grze (do tego dochodzi kwestia tego, że potrzebujemy więcej postaci na tytanów/kolosów, ale to już było wałkowane wielokrotnie). Ten temat wszystko to potwierdza i dobrze pokazuje, że gracze naprawdę potrzebują tej zmiany. Moim zdaniem nie ma sensu tego odwlekać, bo prędzej czy później i tak skończy się to tak jak z dodatkowymi zakładkami um/depo i innymi propozycjami, które początkowo były odrzucane, a oczywistym było, że zmiany są tak potrzebne, że po prostu w końcu muszą zostać wprowadzone.
2022.01.25 19:58:30
Ocena: 7
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45297132

Mayura

30669
237
Lecimy z bumpem!
2022.01.29 00:23:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45300771

Jaki jeżyk wariacie

3202366
6040
Zarządca Świata Prywatnego
Lord Bosper:
To że do tej pory nie otrzymaliśmy odpowiedzi, to akurat dobrze wróży, może przynajmniej porządnie to przedyskutują.

po prostu czekają aż ktoś zapomni odświeżyć i temat zostanie skasowany
2022.02.05 20:18:32
Ocena: 4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45313160

Irian Dragonfly

300-5
1979
Skoro gracze ŚP osiągają na ŚP wszystko, to nie jest to sygnał, żeby spróbować poza symulatorem Margonem single player i zagrać na publiku? Taka tylko luźna dywagajca.
2022.02.05 23:06:12
Ocena: -8
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45313393

Yooun

3301204
6719
Podbijam temat.
2022.02.08 18:22:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45319038

Amasku

368117
253
Dawno nie zaglądałem tutaj i widzę, że "pomysły ciekawe inaczej" nadal się pojawiają.

Widzę, że to co tu napiszę nie spotka się z miłym odzewem, a wręcz przeciwnie, obleje mnie mocna fala krytyki.
Mimo to mam szacunek dla każdego, dla tego kto się ze mną zgadza i dlatego kto ma przeciwne zdanie. Na początku dodam, że serwery prywatne miały być dla graczy elitarnych, miały się czymś wyróżniać, miały dawać frajdę większą niż serwery publiczne... No i może tak było na początku gdzie serwerów było mało. Cały klimat światów prywatnych tworzyli (i tworzą) gracze, którzy wiedzieli że za przewinienia wylecą i ich przygoda na tym świecie się zakończy. Dlatego atmosfera która tam panowała była idealna, cała gra przypominała czasami grę wśród własnego klanu, ponieważ postaci na takim świecie było ~300-500 co przekładało się na liczbę 100-150 graczy, czyli w sumie tyle ile obecnie liczą dzisiaj niektóre klany.

Obecnie gra na świecie prywatnym nie jest niczym niezwykłym, co druga osoba gra lub grała na jednym z obecnych światów prywatnych które jeszcze istnieją, albo na jednym z tych które już przepadły. Aktualnie jakby ktoś chciał w tej chwili pograć na ŚP to znajomy mu "załatwi" wejście na taki świat i będzie sobie grał. I tutaj należy się zastanowić co takiego gracza czeka? Wszystko zależne jest od świata na jakim będzie grał ale ostatecznie dojdzie do tego, że zrobi sobie tam jakieś eq, będzie bił wybraną e2 i tyle, poszuka klanu i ta gra nie będzie zbytnio różniła się od gry na publiku (no może będzie miał do bicia więcej mobów). Kolega który założył temat wspomniał o rozwoju gry... i tu się całkowicie zgadzam. Gra obecnie różni się bardzo od tego co było w 2011 i faktem jest że aktualnie mnóstwo mobów nie jest bitych na ŚP ze względu na to że w jednym czasie nie gra tam tyle osób co na publikach.

I teraz kilka słów co do pomysłu o zwiększonej ilości postaci. Pomysł ma dwie strony medalu i osobiście uważam, że to zły pomysł. Poniżej postaram się wytłumaczyć dlaczego, ale z góry napiszę, że ktokolwiek napisze tutaj "jestem za" niech nie myśli sobie że jego zdanie coś znaczy w oczach adminów i mistrzów gry . Zdaję sobie sprawę z tego, że są graczy którzy mają tyle przedmiotów legendarnych, że spokojnie mogliby zrobić 12 postaci w setach z itemkami na zmianę a nie tylko 6, ale co za tym idzie? Wszystko to by powodowało do monopolizacji pewnych e2 przez pewnych graczy co utrudniłoby grę pozostałym, ewentualnie przy niskim zagrożeniu i konkurencyjności wszystko to powodowałoby jeszcze szybszy przyrost przedmiotów legendarnych na światach, czego akurat admini chcą uniknąć (dlatego powstał system tworzenia zbrojek i ulepszania itemów). Po drugie jeśli by takie coś zostało wprowadzone to automatycznie każdy inny świat by dostał możliwość tworzenia np. 8 (9 czy tam 10, a może 12) postaci przez jednego gracza a nie 6. Czy to by było dobre?

Temat ciekawy, pozdrawiam wszystkich.

P.S. Jak wam brakuje emocji to polecam grać na publikach gdzie poziom trudności jest wyższy, poziom graczy jest wyższy, trzeba więcej zaangażowania w grę żeby coś ugrać. Więcej graczy, więcej walk, więcej wszystkiego
Edytowany 18:50:46 13.2.2022 przez Amasku
2022.02.12 19:23:50
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45328557

La Commune

313420
2353
Mega popieram zamysł dodania nielimitowanej ilości postaci - jest przecież tyle contentu w grze, tyle przedziałów które sa zwyczajnie pomijalne w tej gierce, a zwyczajnie szkoda. Na ogół 83, 114, 144 lub 210 kuleje - mniej lub bardziej, choć i tak nie są to zbyt oblegane przedziały, a naprawdę szkoda, bo jest na nich co robić, ot choćby kolosi, herosi eventowi, e2 które stoją praktycznie puste latami.
Głupim jest też to, że aby pograć nową profesją, choćby na tym samym przedziale trzeba z czegoś rezygnować i usuwać postkę/resetować ją.

___
Edytowany 17:05:50 13.2.2022 przez La Commune
2022.02.13 16:37:10
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45329649

Hexarek Oddaj Hajs

30025
108
bump
2022.02.18 10:25:42
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45336604

Mayura

30669
237
Odświeżam.
2022.02.23 23:36:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45343871

Konmaryk

40554
258
masakra, tak olewać graczy własnej gry...
2022.02.24 12:09:23
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45344196

Lil Luverboi

31652
982
Billie Jean is not my lover
2022.02.27 22:50:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45348408

Valer To Ziomal

306770
3120
Garmory dodało wiele nowych przedziałów, a grając jedynie na swoim koncie(bez zastępcy) nie ma możliwości zapełnienia wszystkich, a przynajmniej większości. Tak naprawdę Garmory nic na tym nie traci, a na pewno zyska, bo jak każdy się domyśla - nowe sloty, nowe dochody.

Jedyny problem jaki się pojawia to ten, w którym osoba z 7/8 postaciami trafia na Syberię, ponieważ na tym świecie można grać tylko na 6 postaciach, ale myślę, że to błahostka dla naszych informatyków od antybota.
Pozdrawiam, Valer.
2022.02.28 08:21:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45348646

Nieasertywny

271530
1127
Valer Dżentelmen:
Ograniczenie do 6 postaci na Syberii jest stricte związane z ograniczeniem 6 postaci na świat. Zniknęłoby ograniczenie do 6 postaci - zniknąłby problem z ilością postaci na Syberii.
2022.02.28 14:09:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45348847

Adanis

317109
432
Szkoda, że pomimo już tych kilku miesięcy dalej nie ma żadnego postępu gdzie coraz bardziej czuć braki postaci zwłaszcza, że część osób kończy już 2/3 postacie full +5
2022.03.05 19:21:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45354081

Yooun

3301204
6719
*bump*
2022.03.13 11:33:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45362359

Yellow Death

31740
86
Ograniczenie grania w te gre podczas licytacji kalendarzy adwentowych przez zawalenie botami pozdrawiam
2022.03.13 19:23:00
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45363042

Causi

330495
7618
My nadal czekamy na obiecaną na social mediach odpowiedź

*bump*
2022.03.23 02:10:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45373329

Tennoris

16885
468
Bump
2022.03.30 00:05:38
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45385829

Mayura

30669
237
Podbijam
2022.04.17 13:18:25
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45418734

Haszytek

337543
1597
kingwojas napisał(a):
Kochana ekipo garmory, przeczekanie problemu to nie rozwiązanie...
Czekamy już ponad miesiąc, tak ciężko dać odpowiedź?

Spokojnie dobija już piąty, oby tak dalej Ekipo Garmory!
2022.04.28 13:55:47
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45433475

Braasma

3173
22
Bumpik
2022.05.05 19:01:10
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45440432

Rivvuś

30642
92
Zdecydowanie się podpisuję i podbijam.
2022.05.09 23:17:49
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45444571

Cattney

360837
1176
Podbijam
2022.05.17 20:37:05
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45451681

Kamilogz

30011
28
Pół roku bez odpowiedzi, pozdrawiam.
2022.05.17 21:38:30
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45451757

Prykó

50113
219
Temat wyczerpany, zamykam.
2022.05.18 17:35:57
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45452418
Początek strony Strona: [1] [2]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Ograniczenia w Margonem

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0