Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Rozdawanie umięjętności + ilość zestawów

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Irian Dragonfly

3006
1689
Wychodzi potężna aktualizacja, świetnie, a podstawowe kwestie, które mogą ułatwić testowanie w przygotowaniach do niej, a także łatwiejszą asymilację już po dalej nie są wprowadzone.

1) Mija już chyba 2 rok od kiedy prosimy się o ułatwienie w kwestii rozdawania umięjętności. Dlaczego muszę robić to po punkcie i dlaczego nie mogę cofać rozdanych punktów, tylko 1 źle rozdany punkt oznacza rozdawanie od nowa wszystkiego? Was to bawi, że mnie od tego boli ręka za każdym razem?

2) Wprowadzacie super zmiany, gdzie rozbijacie efekt redukcji głębokiej rany i trucizny do dwóch umiejętności, z czego druga jest nowa, a stara często nie była rozdawana (zatem było 10 umek mniej do rozdawania, by wszystko co bardzo potrzebne w nich było). Gdzie ja mam to teraz zmieścić? Kiedy w końcu będzie tyle zestawów ile kto chce? Czy ja naprawdę muszę decydować czy mam umki pod pvp, czy pod pvp grupowe, czy pod tytana? No litości.

3) Jak już wspomniałem ilość PRZYDATNYCH umiejętności wzrosła, a pula wolnych punktów nadal pozostaje ta sama. Czy projektujący umiejętności biorą to w ogóle pod uwagę? Z tego co wiem to część profesji ostatnie z punktów rozdaje w byle co, bo już wszystko co potrzebuje ma, a ja jako paladyn jak zwykle spocony - iść w pvp, czy może walki grupowe ważniejsze?
_EDIT: literówki
Edytowany 22:21:42 24.11.2021 przez Irian Dragonfly
2021.11.24 22:18:43
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45196941
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Rozdawanie umięjętności + ilość zestawów

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0