Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Nieproporcjonalna zmiana siła mobów do siły gracza

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Żółw thaumiczny

315160
285
Witam, chciałbym poruszyć problem wczorajszej aktualizacji, która z mojej perspektywy jest klęską i od dawna nic mnie tak nie zniechęciło do gry jak ta zmiana. Potwory na expowiskach dostały chore, nieprzetestowane zmiany, które wywróciły grę do góry nogami. Na 150 lvlu dostałem bonus życia w postaci około 10k życia. Taka ilość hp nie zmienia ABSOLUTNIE NIC poza walkami z innymi graczami. Jeśli wcześniej miałem 40 tysięcy życia to expowisko i tak nie zabierało mi więcej życia niż połowę! Bonus życia, który otrzymaliśmy nie daje jakiejkolwiek przewagi nad mobami w grze, ponieważ expiąc w unikatach czy zwyklakach ulepszonych na +5 moby nie były w stanie wykorzystać tego życia w pełni, a jeśli to robiły to oznaczało to jedynie to, że gracz obrał złe expowisko lub stosuje zły zestaw broni lub umiejętności. W zamian za buff życia, który przypominam NIE MA ZNACZENIA JEŚLI KTOŚ POTRAFIŁ EXPIĆ otrzymaliśmy horrendalnie silne moby, które są nie do pokonania na parę lvli niższym poziomie ! Mając 200 energii na 150 poziomie i 3 legendy w EQ nie jestem w stanie pokonać grupki z elitą na duchach. Wykorzystując całą energię zdołałem zbić elicie zaledwie 30% życia, 6 dotyków nic nie pomogło w walce z ową grupą mobów. Prosiłbym o jak najszybszy hotfix do siły mobów sprzed aktualizacji gry. Zmiany pvp natomiast wyglądają przyjemnie, więc tutaj można pozostać przy aktualnym stanie gry.
2021.11.24 10:07:01
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45195392

Krojo

1491
80
Padam tropem 120 na grupce dwóch/trzech mumii coś jest nie tak
2021.11.24 14:21:19
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45195768
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Nieproporcjonalna zmiana siła mobów do siły gracza

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0