Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Jak postawić nowy ŚP - Garmory Edition

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Lights Out

313465
2688
Temat zostaje zamieszczony przeze mnie na prośbę Raubrittera, zśp Infinity. Jest to wyjaśnienie dlaczego posiada on zablokowane konto oraz jak wygląda/ła procedura odwoławcza co jest skandalem. A więc do rzeczy:

Regulamin gry zakazuje mi wbicia poziomu by móc założyć temat na forum. Z tego też powodu poprosiłem znajomego o dodanie wpisu za mnie bo to co się tutaj dzieje przeszło wczoraj ludzkie pojęcie swym absurdem zrównując się ze zmniejszeniem dropu na aplikacji mobilnej.

28 września otrzymałem informację o blokadzie za zmianę użytkownika konta oraz “multikonta”. Tego samego dnia napisałem na panel kontaktowy. Dla osób niewtajemniczonych na samym starcie do wypełnienia mamy mini formularz gdzie pytają nas o maila, numer telefonu, facebook, login. Następnego dnia, to jest 29 września otrzymałem odpowiedź gdzie proszono mnie o zaznaczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Tego samego dnia zgodę dałem, napisałem o tym na panel.

29 września o godzinie 13:29 - otrzymałem prośbę o zweryfikowanie swojego maila podanego w zgłoszeniu oraz numeru telefonu. Tego samego dnia o godzinie 13:40 wysłałem wiadomość na panel, że już to zrobiłem.

30 września godzina 16:48 - podziękowanie za weryfikację, napisanie, że przeszedłem ją pozytywnie, poproszono mnie o wskazanie adresów e-mail jakie były powiązane z kontem. Tego samego dnia o 17:28 wysłałem ticket zawierający adresy.

6 października - odpowiedź z panelu, pytanie czy posiadam dostęp do maili.
7 października (kilka minut po północy) - odpisałem, że tak, mam dostęp. Zapytałem się co muszę jeszcze potwierdzić, że ja to ja. Dodatkowo zapytałem co się kryje pod powodem mistycznego “multikonta”.

11 października - poproszono mnie o wysłanie maili z dawniej przypisanych adresów do konta. Dodatkowo poproszono mnie o odpowiedzenie na szereg pytań związanych z historią konta (dla osób, które nigdy nie miały z tym styczności, historia doładowań sł, wydatków, cennych zdobyczy na koncie, blokad, korespondencji z panelem kontaktowym, numery telefoniczne, zastępca, zmiany płci/nicków, usuwanie i tworzenie postaci, ogółem historia konta od samego początku). Odpowiedzi o mistyczne “multikonto” nie dostałem.

14 października godzinę po północy wysłałem zarówno maile jak i odpowiedziałem na wszystkie 14 pytań. Dodatkowo podałem informacje o mojej obecności na jednym ze zlotów gry, na wypadek gdyby jeszcze ktoś wątpił, że ja to ja.

I tutaj zaczynają się przygody...

19 października 16:00 - poproszono mnie o rozszerzenie odpowiedzi na pytanie o panel kontaktowy, ponieważ odpowiedź była ogólna (jako zśp co chwilę piszę na panel lub panel do mnie, bo przenosiny, bo wyjaśnienie kary, bo błąd gry).

Tego samego dnia, to jest 19 października o godzinie 17:45 opisałem aż do limitu znaków ostatnie tickety jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich miesięcy.

26 października 13:12 - zapytano mnie o jedno ze zgłoszeń gdzie zapytałem o to czy mogę zmienić wiadomość wyświetlaną graczom na chacie gry gdy wejdą na serwer. Jako zśp “powinienem” znać odpowiedź, a nie pytać. Dodatkowo zapytano mnie o to czemu w ostatnim czasie zmieniłem hasło, mail oraz login. Ale wisienka nieco później.

26 października 14:17 - odpowiedziałem, że reklama serwerowa zawierała błędy w ostatnim czasie. Zgłaszało to kilku zśp - ponieważ nie konsultowałem tematu z innymi zśp nie podaję nicków, dla osób ciekawskich wiem przynajmniej o 4 śp mających w tamtym czasie problem z edycją tej opcji w panelu zśp. Błąd ten z tego co wiem raz załatano lecz powrócił by załatać go ponownie dopiero 14 października. Dwa tygodnie po mojej blokadzie.

W dniu zmiany hasła zostałem wylogowany z gry. Nie wiem czy był to błąd jaki nieraz ma miejsce, ktoś niepowołany na mnie wszedł, coś miałem z połączeniem internetowym. Nie mam takich danych. Zrobiłem więc to co każdy w takiej sytuacji - dokonałem zmiany hasła. Było to w nocy 23 września więc chyba każdy by tak zrobił, tym bardziej, że informowano nas o wyciekach, chyba każdy pamięta słynne smsy wyglądające jak scamlinki. Wtedy też zauważyłem, że posiadam niezmieniony mail, który myślałem, że zmieniłem kilka miesięcy wcześniej. Postanowiłem więc wiszący jako odpięty mail przez dłuższy okres czasu podpiąć konto pod maila do spraw margonem. E-maila widniejącego w regulaminie mojego serwera od połowy września. O samym fakcie, że ten adres jest mój wiedziała doskonale administracja znacznie wcześniej. Regulamin wchodzi w życie 2 tygodnie po publikacji. Samo szlifowanie go na panelu również zajęło tygodnie. Tym samym mail był związany ze mną przez miesiące przed zmianą.

Sam login postanowiłem zmienić następnego dnia, był to ostatni dzień możliwej zmiany. Dlaczego to zrobiłem? Bo była taka opcja. Bo nie wiedziałem czy dzień wcześniej ktoś się nie chciał na mnie włamać. Bo nie wiem ile osób zna mój login - z jakiegoś powodu opcja zmiany maila została udostępniona.

2 listopada 14:42 - zapytano mnie o mistyczne “multikonto”. Napisano, że pod jeden z moich dawnych adresów było przypisane inne konto.
2 listopada 15:10 - ponieważ odwołanie ciągnęło się już ponad miesiąc napisałem, że rozumiem, że kwestia domniemanej zmiany właściciela została wyjaśniona. W końcu odpowiedziałem na ich wszystkie pytania, potwierdziłem adresy, numer telefonu. Odpowiedziałem również, że 7 października prosiłem o informacje dlaczego posiadam dopisek multikonto. Moje ostatnie logowanie było 28.09. Tym samym nawet zakładając blokadę na 30 dni (maxymalna blokada) moje konto powinno zostać odblokowane. Dalszą korespondencję chciałem pisać z mojego głównego konta by załatwić sprawy serwerowe. Miesiąc bez zśp doprowadził do anarchii.

Pomimo dokonania sprawdzenia wszystkich kont jakie kojarzyłem zastępców, znajomych, osób u których byłem i które były kiedykolwiek u mnie nie znalazłem nic. Z tego też powodu była to dla mnie jedyna “poszlaka” a ty graczu trop sam za co dostałeś bana.

3 listopada - stwierdzono, że nic nie zostało wyjaśnione i proszą o odpowiedź na poprzednie pytanie. Jednocześnie nie podano jakiegokolwiek linku do konta mającego być tym zbanowanym.

4 listopada - po prześwietleniu wszystkiego co mogłem znalazłem jedno konto mogące jakkolwiek być powiązane ze sprawą. Tylko, problem. Konto nie zostało zablokowane w dniu mojej blokady. Napisałem wszystko co wiedziałem w tej sprawie zaznaczając, że nie mam nawet pojęcia czy o to chodzi, ponieważ konto nie otrzymało blokady wraz ze mną. Tutaj jednak popełniłem błąd/literówkę - pomyliłem ze sobą dwa stare maile których używałem i używam naprzemiennie. Ponownie zapytałem co jeszcze mam potwierdzić by dowieść, że ja to ja.

5 listopada 13:43 - błąd ten bezlitośnie wykorzystał panel gdzie stwierdził, że uwaga, mylę się w zeznaniach. Tym samym potwierdziłem im zmianę właściciela konta.
5 listopada 15:44 - skorygowałem błąd oraz kontynuowałem tematy zarówno “multikonta” oraz weryfikacji.

17 listopada - stwierdzono, że nie odwołałem się od blokady, ponieważ “mylę się w zeznaniach” oraz powinienem liczyć się z tym, że wchodząc w posiadanie konta innego użytkownika powinienem się liczyć z możliwością odebrania go w każdej chwili. Oczywiście do kwestii “multikonta” nie odniesiono się.

17 listopada - tego samego dnia wysłałem ticket z fragmentem dokumentacji mówiącym, że użytkownikiem konta jest właściciel przypisanego do niego adresu e-mail. Zawarłem również informację, że dokonałem potwierdzenia adresów e-mail tak jak chcieli. Odpowiedziałem na ich wszelkie pytania. Padło w mojej odpowiedzi również pytanie - jaki jest w takim razie dowód mający świadczyć o zmianie użytkownika konta?

Odpowiedź otrzymałem wczoraj… Dowodem jest to, że w dniu zmiany hasła, zmieniłem również adres e-mail na ten znajdujący się od dawna w regulaminie śp jak i to, że następnego dnia dokonałem zmiany loginu. Dostałem bana za to, że postanowiłem w obawie przed kradzieżą zabezpieczyć swoje konto środkami jakie są dostarczane przez administrację gry.

Z tego też miejsca proszę kogoś wyżej o zajęcie się moją sprawą. Blokada za samo dokonanie danych logowania jest czymś absurdalnym. Tym samym każdy gracz może zostać zbanowany “bo tak”. Jest to świetny mechanizm pozbycia się dowolnego gracza. Po co jest mechanizm weryfikacji skoro:

znając i mając dostęp do adresów e-mail
znając i mając dostęp do numerów telefonów
znając całą historię konta (starą i nową)
znając i mając dostęp do facebooka

nie jestem w stanie udowodnić, że ja to ja? Co gracz w takiej sytuacji ma zrobić? Jeżeli administracja nie wierzy mi z jakiegoś powodu, w starym regulaminie śp Infinity podany był mój discord celem kontaktu. Wiem, że przynajmniej kilkoro pracowników go używa, można i tak potwierdzić, że ja to ja. Lecz nie, stwierdzono, że ty to ktoś inny i temat urwany. Bez możliwości przedstawiania kolejnych dowodów mówiących o mojej niewinności. I to jest zwyczajnie smutne.

Dlaczego ten temat powstał? By zwrócić uwagę. Infinity zostało przejęte po Peszku lata temu. Kontynuowałem życie serwera poświęcając masę prywatnego czasu, nerwów, zdrowia. Padałem ofiarą nagonek graczy, luk w regulaminie, procedur, szantaży tak jak każdy inny zśp (pozdrawiam tutaj pana który ma sprawę w sądzie za próbę szantażu pewnego smc), i to nieważne czy grałem aktywnie czy odsuwałem się w cień czy próbowałem tylko klikać to co muszę czyli panel zśp i kontaktowy. Nie mam zamiaru poddać się tak łatwo i zaprzepaścić lat dziedzictwa serwera. Gdybym tylko mógł wskazać następcę, zrobiłbym to bez wahania i z pocałowaniem ręki sam kasował kolejno swoje postacie. Lecz i tego nie dają nam zśp zrobić. Aktualnie dalszy los serwera jest nieznany. Mam nadzieję, że ktoś z góry przeczyta ten temat i spojrzy trzeźwo na sprawę. W innym wypadku co? Lata prowadzenia serwera pójdą na marne. Albo świat stanie się drugim Nyrasem, czyli nową Unią, albo na nią trafi albo jakaś losowa osoba przejmie serwer w tajemniczy sposób - nie jest to fajną perspektywą ani dla mnie, ani dla graczy. Temat ten jest również wyjaśnieniem dla graczy serwera by wiedzieli co się na nim dzieje. Jeżeli to nasz ostatni kontakt, dziękuję wam za grę i miło przeżyte chwile.
2021.11.23 16:06:05
Ocena: -10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193262

vaporwave being

30045
43
na glowe spadl dach bo nie byles filarem
2021.11.23 16:15:57
Ocena: 0 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193323

Thequu

324187
144
Dobrze wiesz jak było Solurek, próba wybielenia się nic nie pomoże. Robiąc to co robiliście wiązaliście się z następującymi konsekwencjami pozdrawiam Kamilek Malutki.
2021.11.23 16:17:09
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193336

Cardan

316106
323
Mówisz, że za darmo banita? Ostatnimi czasy można było w różnych częściach internetu spotkać sporo ogłoszeń z zaproszeniami na inifnity, które dochodził y (o losie do 3h (według sprzedającego)), który swoją drogą miał same pozytywne oceny od użytkowniku, którzy wcześniej na discordach danych światów pisali. Dodatkowo fakt zrzucenia na Syberię graczy, którzy padli ofiarami włamania o czym doskonale wiedziałeś i osoby z Twojego bliskiego środowiska się tym publicznie szczyciły. Pozdrawiam Paderur benc

@+ Hej Ukasz
Edytowany 16:31:16 23.11.2021 przez Szef Kacper
2021.11.23 16:19:48
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193358

Franek kfd

32778
387
Karma wraca chciałoby się rzec. Pozdrawiam.
2021.11.23 16:21:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193363

Dirtaos

330154
789
Thequu:
Co ma to co napisałeś do tego że ZŚP nie może się odwołać mimo tego iż podał im wszystko co było możliwe na udowodnienie tego że to jednak on jest pierwotnym właścicielem konta? Wypadałoby pierw przeczytać temat. Pisanie wścibskich komentarzy bo spadło się na Syberię nie jest na miejscu.
2021.11.23 16:23:50
Ocena: -1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193373

Nieporozumienie

321171
569
Lights Out:
Prostując sprawy maila to czy Rau nie zapomniał hasła do niego aby? Bo na serwerze widniała notka o tym że nie ma dostępu do maila dlatego podaje nowy
2021.11.23 16:30:10
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193409

Kwiatuch

3151130
2086
Szkoda, że nie mogę tu wrzucić twoich wiadomości z portali społecznościowych odnośnie przejęcia konta Raubrittera i sprzedaży zaproszeń/złota za złotówki.

@Sanjaya pomówienia byłyby gdyby nie było twardych dowodów, nie wtrącaj swoich pięciu groszy do spraw, o których nie masz większego pojęcia :~D

_________
Edytowany 16:02:49 24.11.2021 przez Kwiatuch
2021.11.23 16:32:09
Ocena: 5 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193420

Thequu

324187
144
Dirtaos:
Na prawdę myślisz, że ban był nie słuszny mimo całej teczki dowodowej?
Proszę cię, oboje dobrze wiemy, że nie jest on pierwotnym właścicielem konta
2021.11.23 16:35:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193441

Pan Ginekolog

330286
1008
Winny się tłumaczy
2021.11.23 16:35:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193446

Jestem Blondi

1767
14
Lights Out:
Nie obiektywne przedstawienie sprawy, niema czegoś jak banicja za nic
2021.11.23 16:47:05
Ocena: -1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193505

Illidann

31612
132
Kwiatuch:
I wiele więcej najbardziej mnie śmieszy, że post wystawiła osoba, przez którą konto należące w 5% do Rau ma bana
2021.11.23 16:53:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193543

Xay

30310
103
Miesiąc bez zśp doprowadził do anarchii.

To prawda, swiat od dlugiego czasu stoi w miejscu i jest to strasznie uciązliwe dla graczy, biorąc pod uwage, że przewaga lvl, zasady pvp są losowane co tydzien, a obecna sytuacja jest niepocieszajaca.

Pamietaj wąsik, wiadomo co i kogo
Edytowany 17:16:59 23.11.2021 przez Xay
2021.11.23 17:12:52
Ocena: -2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193621

Falque

315636
963
Wtedy też zauważyłem, że posiadam niezmieniony mail, który myślałem, że zmieniłem kilka miesięcy wcześniej. Postanowiłem więc wiszący jako odpięty mail przez dłuższy okres czasu podpiąć konto pod maila do spraw margonem
xD
2021.11.23 17:18:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193665

Grinch`

194828
1284
Thequu napisał(a):
Dirtaos:
Proszę cię, oboje dobrze wiemy, że nie jest on pierwotnym właścicielem konta

nigdy nie gralem na infi, ale przez ostatnie miesiace "sledzilem" aktywnosc raubrittera na forum i tak cos wlasnie przeczuwalem ze konto zmienilo wlasciciela jak kiedys sporadycznie wchodzilem w jego posty to bylo widac ze niewiele robi przy infi, raczej ograniczal sie do biezacych spraw, a jakos pare miesiecy temu nagle wystrzelil z aktywnoscia

odnosnie sprzedazy zaproszen na infinity - wystarczylo wpisac pare fraz w google zeby wyskoczyla mi fajna aukcja na alledrogo zatytulowana "Margonem zaproszenie świat prywatny" a w opisie:
"Posiadam na sprzedaż zaproszenie na świat prywatny zarządzany przez gracza - Infinity (nie Hypnos, Nyras, Lupus czy Thantos). Przedmiotem aukcji jest jedno zaproszenie."

uwaga, 80 zl za jedno zaproszenie. ktos sie niezle ceni
a aukcja z polowy wrzesnia

[Ciach.//Zir]
Edytowany 18:15:59 24.11.2021 przez Zireath
2021.11.23 17:27:00
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193725

Jednooki Roki

32248
109
bo to co się tutaj dzieje przeszło wczoraj ludzkie pojęcie

Działania, które prowadziliście na serwerze też przechodziły ludzkie pojęcie, a jedyne co robiliście to śmialiście się prosto w twarz graczom serwera . Widniejące posty o sprzedaży zaproszeń, regularnie dodawane konta z kilkoma dniami stażu, czy też ciągłe, irracjonalne zmiany w regulaminie (oficjalne i nieoficjalne) to tylko połowa działań, które doprowadziły do upadku serwera. Patrząc na to co się tam dzieje, to cieszę się, że już mnie tam nie ma.

Szkoda, że Rau na to pozwolił, bo serwer był fajny tak jak wcześniejsza społeczność (jakieś 2/3 lata wstecz), ale za głupotę się płaci.

Abstrahując od tego wszystkiego, za często używasz ''poproszono mnie'', ''tego samego dnia'' w odstępie kilku/kilkunastu wyrazów. Dziwnie się to czyta

-
Edytowany 18:13:53 23.11.2021 przez Jednooki Roki
2021.11.23 18:01:08
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45193879

Arhq

316216
359
Pozostaje tylko droga sądowa powodzenia Tar.. tfu! Rau
2021.11.24 02:21:04
Ocena: 6 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45195227

Nieasertywny

271386
924
Mam jakieś dziwne odczucia, że nazwa tematu zarzuca coś Garmory, a w takim przypadku mam wrażenie, że raczej takich wycieczek nie powinno się robić, ale od początku.
Na Infinity gram od czerwca tego roku, sam serwer pod względem organizacyjnym stał na bardzo wysokim poziomie - eventy, zaproszenia na czas, no po prostu nie było na co narzekać (może poza tym, że w nowym regulaminie miała znaleźć się opłata za nagrywanie filmików na YouTube z Infinity oraz nakaz wstawiania każdej legendy do tematu ze zdobyczami :v). Z pierwszą dziwną sytuacją spotkałem się jakoś w połowie czerwca, kiedy zgłosiłem jednemu z SM'ów za pomocą Discorda, że gracz x (który ma teraz już perma) robi sobie trójkąciki w lewym górnym rogu Fortu Eder. Dostałem odpowiedź, że owy SM sprawą się zajmnie - no zajął się, bo już 15 minut później gracz nie biegał, tylko stał na E2, dodatkowo mając wiedzę, że został zgłoszony przeze mnie - skąd? nie wiem ale się domyślam.
Następnie stojąc na Mushicie spotkałem kolejnego Pana z automatyzmami, nauczony doświadczeniem zgłosiłem to do drugiego z SM'ów, tym razem już oficjalnie na Discordzie świata, a nie w wiadomości prywatnej, jak to zrobiłem wcześniej. Dostałem odpowiedź, że bocenie na Mushicie ma niską szkodliwość, więc nie zajmnie się tym (należy wspomnieć, że na Infinity pierścień z Mushity to była karta przetargowa na zaproszenia/przenosiny itd)(Co jeszcze ciekawsze, konto miało 2 dni stażu, a pierścienie z podpisem owego jegomościa zostały wykorzystane podczas eventu związanego z licytacjami ). :v
Następnie po internecie zaczęły krążyć oferty sprzedaży zaproszenia na niezaludniony świat prywatny, potem zostało dopisane, że jest to Infinity. Koszt? 70/szt. Oczywiście - mógłby to być scam, ale na Infinity zaczęło pojawiać się multum nowych osób, spora część kilka dni po założeniu konta.
Co jeszcze ciekawsze - zapraszam do lektury https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=504588&ps=5#post45122832
Sprawa dziwna, nagle 11 graczy z jednego klanu obraża ZŚP na czacie prywatnym - większość z dosyć długim stażem na Infinity. Co jeszcze ciekawsze, po całym zajściu depozyt klanu został wyczyszczony z legend eventowych, których sprzedaż oferował potem jeden z SM'ów.
Także dziwię się, że to spadło z rowerka tak późno. Życzę, żeby sprawa się rozwiązała jak najszybciej, bo zgłoszenia wiszą od prawie dwóch miesięcy, gracze pozwalają sobie na łamanie regulaminu, bo kary nie dostaną, no ogólnie cyrk na kółkach.
Pozdrawiam Kamilka, Kwiatucha i wszystkich zesłanych ze zgłoszenia podlinkowanego wyżej. :v

tl:dr - Olewanie zgłoszeń botów, pojawianie się osób z nikąd, dziwne zgłoszenie na 11 osób.
___
2021.11.25 07:52:47
Ocena: 7 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45197218

argathon dawny demon

33130
10635
70zł za zapa? pogrzało cei?
2021.11.25 09:03:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45197250

Delight

300201
428
Lights Out:
Rozumiem, ale czy dla potwierdzenia możesz jeszcze wysłać skan dowodu z obydwu stron i zeskanować swój wzór podpisu? Wtedy będę miał pewność, że jesteś niewinny, na razie nie jestem do końca przekonany.
2021.11.25 11:18:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45197395

Tymbark napoj szlahty

18128
60
I memem jest to, że pisze to Szolur, osoba która jest współwinna za zruinowanie Infnity To jakby Rapereq pisał w obronie Odyseii i robił z siebie ofiare.

Bo każdy zainteresowany, wie co tam się działo i dlaczego to się zadziało.

A szczytem bezczelności jest to
Albo świat stanie się drugim Nyrasem, czyli nową Unią, albo na nią trafi albo jakaś losowa osoba przejmie serwer w tajemniczy sposób - nie jest to fajną perspektywą ani dla mnie, ani dla graczy.

Bo wiesz co zniknęło w magiczny sposób?

Wszystkie i niezwiązane na stałe legendy z konta Raubrittera, chwile przed startem zapraszania masowych ilości osób na serwer, ale co z tego zawsze możesz powiedzieć,
Wtedy też zauważyłem, że posiadam niesprzedane legendy, które myślałem, że sprzedałem kilka miesięcy wcześniej.

Pozdrawiam udanego weekendu!
Edytowany 17:40:37 26.11.2021 przez Tymbark napoj szlahty
2021.11.26 17:21:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45199692

Odważny Korsak

319366
2699
Nie pierwszy przypadek, oddajcie Rariesa i Avalon.
2021.11.28 18:27:41
Ocena: 5 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45203407
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Jak postawić nowy ŚP - Garmory Edition

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0