Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Latimar][04.12.2021] Rekrutacja!

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [9] [10] [11]

Falque

315636
961
Hej, w imieniu Rady Świata zapraszam Was do wzięcia w rekrutacji przedświątecznej. Podania przyjmujemy do końca dnia 04.12.2021, wyniki prawdopodobnie zostaną ogłoszone następnego poranka jak Chain wstanie. :-) Zastrzegamy sobie prawo do rozłożenia rekrutacji na tury w zależności od ilości złożonych podań.

Wymagania:
- przynajmniej 365 dni stażu w ostatnim dniu rekrutacji,
- minimum 15 punktów reputacji,
- brak wpisu w LN
- złożenie krótkiego podania.

Prosimy również na początku podania napisać przedział lvl'owy (64, 83, 114, itd.), na który zamierzacie wbić pierwszą postać. Nie będziemy wyciągać żadnych konsekwencji, jeżeli zmienicie zdanie, ale ułatwi nam to pracę podczas wyboru graczy, których zaprosimy na ŚP.
Pamiętajcie, że podanie ma być krótkie, schludne, nie przesadźcie z nadmierną ilością BBcode.

FAQ:

Jakie są statystyki serwera?
Niszczenie łupów od różnicy lvl: 50
O ile procent osłabić tytanów: 50
Doświadczenie za potwory: 5.0
Doświadczenie za questy: 5.0
Mnożnik Punktów Honoru: 3.0
Czas odnawiania się potworów: 3.0
Zmniejszenie szansy na pusty łup: 4
Godziny PVP: 0-24

Gdzie znajdę regulamin?
https://www.margonem.pl/art/view,30

Czy mogę złożyć podanie nie spełniając wymagań?
Tak, jeżeli Twoje podanie będzie bardzo dobrze napisane, to jesteśmy w stanie lekko przymknąć oko na wymagania.

Ile osób zamierzacie przyjąć?
Nie mamy ustalonego górnego limitu, wszystko zależy od Was. Chcemy zaprosić na serwer większą liczbę osób w celu rozruszania rozgrywki na mniej popularnych przedziałach.

Powodzenia, do zobaczenia na Latimar!

Edycje:
- zmiana 'brak postaci na Syberii, Unii" na "brak wpisu w LN".
___
Edytowany 16:35:04 20.11.2021 przez Falque
2021.11.20 16:00:34
MEDAL Ocena: 21 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188924

Kacper z Bogdańca

107134
476
Witam!
Przedział na pierwszą postać: 64
Mam na imię Kacper. Pochodzę z województwa mazowieckiego i mam 21 lat. W Margonem gram od kilku lat z bardzo dużymi przerwami. Zaczynałem na świecie publicznym z kolegami, a dziś mogę złożyć podanie na ten oto serwer. Jako gracz aktywny poszukuję nowych wrażeń i osób do rozmów. Lubię sport, głównie piłkę nożną i siatkówkę, czytam dużo książek, zwłaszcza historycznych, dlatego że interesuję się historią naszego kraju. Jestem człowiekiem doświadczonym, skorym do pomocy i miłym. Moją wadą jest zbytnia ambicja, która czasem potrafi się przerodzić w niechciany efekt. Wymagania wszystkie spełniam bez żadnego problemu.
Serdecznie pozdrawiam!

Edytowany 17:10:00 20.11.2021 przez Kacper z Bogdańca
2021.11.20 16:14:29
Ocena: -7 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188943

Netrox

30038
149

Przedział 144

Hej, mam na imię Łukasz i w grudniu tego roku będę kończył 21 lat, pochodzę z małej miejscowości położonej w południowo-wschodniej Polsce, obecnie mieszkam w Rzeszowie i pracuję w małej firmie zajmującej się wykończeniem wnętrz. Można powiedzieć, że interesuje się wieloma rzeczami, w głównej mierze jest to sport, piłka nożna, siłownia, ale również wszelkiego rodzaju inne aktywności fizyczne. Interesuje się również motoryzacją, często pojawiam się na zlotach SBR. Podsumowując informacje o mnie, jestem sympatyczny, miły, pomocny, lubię rywalizacje w grze ale dbam również o to by atmosfera wokół niej też była na wysokim poziomie. To teraz szybko o mojej grze, w margonem mam dość duży staż około 13 lat, jednak w różnych momentach swojej rozgrywki miałem spore przerwy, zawsze grałem na światach publicznych ale zdarzało się też pograć na światach prywatnych,
więc uważam, że rozpoczęcie przygody na waszym świecie może być świetną przygodą i szansą na poznanie nowych ciekawych ludzi. Odnośnie wymagań to wszystkie je spełniam, regulamin świata przeczytałem i go akceptuje. Dzięki za poświęcony czas czytając moje podanie, pozdrawiam Łukasz.
2021.11.20 16:18:11
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188951

Łowca Sheeili

30043
205
Cześć,
Jestem Michał, mieszkam na śląsku w miasteczku nieopodal Katowic. Należę do szkoły technicznej na kierunku Informatycznym, skończyłem 16 lat.
Jestem raczej niekonfliktowy lecz nie lubię jak ktoś mi narzuca jakąś rzecz której nie zrobiłem i mi to wmawia, jestem otwarty na nowe znajomości.
To już koniec mojego podania w razie pytań zawsze można porozmawiać na discordzie i nie chce was zanudzać.
Oraz życzę czytającym miłego dnia/wieczoru.
Przedział na pierwszą postać: 300.
Edytowany 17:14:57 24.11.2021 przez Natek Na Tropie
2021.11.20 16:21:37
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188953

leje ponczka exe

371114
559
Witam.
Przedział na pierwszą postać: 83.
Mam na imię Mateusz i mam 20 lat. Pochodzę z małej miejscowości na podkarpaciu, a obecnie mieszkam i studiuję w Rzeszowie na kierunku Logistyka. W wolnym czasie oglądam seriale bądź gram w gry. W Margonem gram od jakichś 8-9 lat z przerwami. Jestem osobą spokojną oraz bezkonfliktową.
Pozdrawiam, Mateusz.
2021.11.20 16:21:50
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188954

Payo Comeback

3002
17
Hej!
Przedział na 1 postać: 300
Nazywam się Patryk. Mam 21 i mieszkam na Mazurach. W Margonem gram już trochę czasu . Interesuje się sportem iluzja karciana oraz planszówki a także grami komputerowymi. Jestem osobą pomocną także bez konfliktową oraz doświadczona w tą gierkę pixelowa.
Pozdrawiam.
Ps. Powodzenia wszystkim oraz miłego czytania podań
2021.11.20 16:23:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188955

Agent W

30951
358
Hej
Z tej strony Wojtek mam 19 lat lubię sporty walki, gram kilka lat w margonem. Coś o moich planach na świat Latimar chciałbym wbić przedział 83-114 265-300 i potem już się zobaczy pod jaki klan gra przedziały.Jestem pewny siebie wszystko co zaplanuje próbuje zrobić na 110%, mam zamiar wnieść coś na wasz świat pozytywnego gdyż sam jestem osoba pozytywną i oczywiście trochę rywalizacji na przedziałach na których będę grać. Jak chodzi o wymagania to są spełnione i regulamin przeczytany i zaakceptowany.
Pozdrawiam Wojtek
2021.11.20 16:25:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188957

Va Banque

33669
486
Witam! Przedział 83

Mam na imię Niklas i liczę 22 wiosny.
Pochodzę z województwa Wielkopolskiego, miasta Konin, gdzie ukończyłem szkołę o profilu Technik Mechatronik. Teraz po zakończeniu szkoły, pracuje w delegacji jako elektromonter. Interesuje się sportem, lubię wyjść pobiegać czy poprostu przejść się na spacer, aby zaczerpnąć świeżego powietrza. Wolny czas spędzam też ze znajomymi, czy czytając książkę w domu.
Z natury jestem osobą spokojną, bezkonfliktową, z miłą chęcią poznaje nowych ludzi z czym wiąże się właśnie dołączenie do świata jakim jest Latimar, noszę pomoc innym. Jestem osobą dość aktywną w grze, przez co wniose nieco pożytku do serwera.

Wybrałem server Latimar, ponieważ słyszałem same pozytywne słowa na jego temat które sprawiły, że właśnie na nim chciałbym spróbować swoich sił.

• Zapoznałem się z treścią regulaminu i akceptuję go.
• Spełniam wymagania ŚP Latimar ✓

Pozdrawiam, Hugo!
2021.11.20 16:26:00
Ocena: 0 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188960

Asukichi

7531
84
Hejka!

Mam na imię Martyna i mieszkam blisko Essen w Holandii, gdzie też pracuję. Wyprowadziłam się z Polski pod koniec 2016 roku kiedy to skończyłam szkołę średnią mianowicie technikum o profilu logistycznym z wyróżnieniem. Jestem spokojną osobą i raczej nie szukam konfliktów, lubię dobrze pograć w miłym towarzystwie, kiedy mam wolny dzień lub chwilę. Na pewno jeżeli dostanę szansę to wykorzystam ją na 100% i będę grała tylko na świecie prywatnym. Większość z was zastanawia się więc ile mam lat, niestety jestem już stara bo mój wiek to całe 24 lata i za niedługo kończę 25 .

Chciałabym aby moja pierwsza postać miała poziom wyższy niż 200, aby łatwo było mi zarobić na eq. Mam w zamyśle przedział na Maddoka Mague ewentualnie na ołtarz czyli 244 lub 227 w zależności co będzie bardziej potrzebne graczom, jestem w stanie się dostosować .

Wiem, że nie spełniam wymagania ilości dni oraz reputacji *tą postaram się nadrobić do końca rekrutacji*, ale obiecuję wam że nie zawiedziecie się jeżeli dostanę zaproszenie na serwer pozdrawiam Martyna!

-
Edytowany 18:04:57 20.11.2021 przez Asukichi
2021.11.20 16:33:15
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188982

Aizeer

317172
835
Cześć,
mam na imię Patryk, w styczniu kończę 22 lata i pochodzę z małej miejscowości Lubań na dolnym śląsku.
W wolnym czasie uwielbiam jeździć rowerem po lesie i grać w Margonem, zima za rogiem więc zostaje mi granie w Margonem.
Z reguły jestem miłym graczem, ale to zależne od czyjegoś podejścia do mnie. Jestem bardzo aktywnym graczem więc mogę dosyć sporo wnieść na ten świat.
Przedział który mnie interesuje to około 190 lub 227 lvl.
Regulamin przeczytany, wymagania spełniam wszystkie poza posiadaniem postaci na Syberii, szkoda mi je po prostu usuwać.

Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru oraz sprawdzania!
2021.11.20 16:35:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188990

hatorek

1005
132
Witam.
Przedział na pierwszą postać:300.
Jestem Adam mam 23 lata gram w Margonem od 12 lat z przerwami. Interesuje się sportem głównie piłką nożną oraz koszykówką. Jestem bezkonfliktowa osobą która woli porozmawiać jak dorośli ludzie niż wyzywać. Smieszny gostek z mega dystansem do siebie. Na Latimar chcialbym pograć na topce bo nigdy nie grałem. Uwielbiam rywalizację i ciagła cheć polepszania siebie. Pozdro!
2021.11.20 16:37:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188991

Patryśś

316210
922
Cześć!

Mam na imię Patryk, mam na imię Patryk, mam 15 lat, mieszkam na małej wsi pod Wrocławiem. Uczęszczam do 2 klasy technikum, na kierunek technik spedytor, interesuję się różnymi sportami, a także po prostu graniem w gry i spotykaniem się ze znajomymi. Lubię spędzać też czas przed komputerem, więc myślę, że jeśli dostałbym się na serwer to wykorzystałbym swoją szansę i starał się rozbudować jak najbardziej serwer aktywną grą. Z przedziałów na 1 postać wybrałbym raczej 144 albo 167, ponieważ mam już trochę ograne te przedziały i wiem co się tam dzieje. Pozdrawiam serdecznie, miłego popołudnia życzę wszystkim czytającym!
2021.11.20 16:38:50
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188995

Hinoski

30027
323
Chciałbym zagrać na przedziale 144.
Witam! Mam na imię Dawid i mam 20 lat. Ukończyłem technikum i aktualnie jestem studentem pierwszego roku. W Margonem gram spokojnie 13-14 lat, chociaż tak "na poważnie" to jakieś 5-6 lat. Chciałbym zagrać z ekipą na tymże świecie. Grałem wcześniej na różnych serwerach prywatnych, lecz bez większej historii.

Pozdrawiam
2021.11.20 16:40:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45188999

Cristel

26718
999
Cześć!

Zacznę od tego, że mam na imię Marcin. Pochodzę z niewielkiej miejscowości pod Warszawą i liczę sobie 21 wiosen. Skończyłem technikum ekonomiczne i na codzień pracuje na magazynie. Nie lubię konfliktów, twierdze, że wszystko można spokojnie rozwiązać rozmową i z każdym da się dogadać. Interesuje się autami, a w wolnej chwili lubię pogrywać w margonem. Gram już od 11 lat więc pewien staż w grze posiadam.
Bardzo chciałbym zagrać na jakimś nowym świecie i zacząć nową przygodę na szlakach świata Latimar z innymi super ludźmi z tego świata oraz poznać kogoś nowego i miłego. Planuje wbić poziom 250 aby się super bawić
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, pozdrawiam!
Edytowany 15:09:17 22.11.2021 przez Cristel
2021.11.20 16:41:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189003

Monotematyczny Mati

30415
59
Hej, mam na imię Mateusz liczę już 19 lat 20 w luty, moja przygoda z margonem zaczęła się jakoś 6-7 lat temu, na światach prywatnych grałem dużo, przez to chciałbym się dostac rowniez na ten. Przedział który mnie interesuje to 244-300, ale pewnie 300.
Wymagania:

-365 dni stażu ✅
-minimum 15 punktów reputacji - tak srednio bo mam 10
-brak wpisu na LN-✅
-krótkie i treściwe podanie -✅
-zapoznanie się z regulaminem świata - ✅
Pozdrawiam Mateusz oraz zycze milego wieczoru wszystkim.
2021.11.20 16:46:15
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189012

Konneyk

2160
7
Przedział jaki mnie interesuję to 210.Coś o mnie, na imię Oskar, mam 17 lat i uczęszczam do szkoły branżowej, a dokładniej to mechanik pojazdow samochodowych. Z natury jestem osobą promieniującą optymizmem, pogodną, lojalną, pewną siebie, życzliwą, komunikatywną, a przede wszystkim lubię poznawać nowe osoby. Cechuję się głównie tym, że posiadam wiele zainteresowań, głównie interesuję się programowaniem w lua. Interesuję się także wspinaczką górską, ponieważ bardzo lubię oglądać piękne widoki, a przede wszystkim lubię dawkę adrenaliny, jaką daję mi właśnie wspinaczka, bo ona poprawia mi humor. Poza tymi dwoma bardzo lubię sporty stołowe czyli ping - pong, bilard itp., oprócz tego w życiu towarzyszą mi rolki, uwielbiam na nich jeździć i wykonywać różnego rodzaju triki, uczestniczyłem nawet w paru zawodach w jeździe szybkiej. Margonem to jest jedyna gra z jaką obecnie dzielę swój czas. Chciałbym się dostać na ten świat prywatny, ponieważ te moje siedzenie przy komputerze chcę urozmaicić grając właśnie na waszym świecie.
2021.11.20 16:46:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189013

Horacy Likurg

3016
19
Witam serdecznie!

Nazywam się Kewin, Aktualnie mieszkam w Norwegii i studiuje. Moim hobby oprócz grania w gry komputerowe jest piłka nożna, Jestem osobą uczciwą miłą i charyzmatyczną. Lubię komunikacje z ludźmi i dobrą zabawe w margonem, Aby napisać rekrutację na ŚP Latimar przekonały mnie dobre opinie przyjaciół którzy grają na Latimarze, oraz chęć zagrania na nowym ŚP ponieważ nigdy nie grałem na żadnym mniejszym i dobrze zorganizowanym świecie. Regulamin jak najbardziej przeczytany. Liczę na to że Latimar będzie pierwszym ŚP na który się dostane i to tam będę prowadzić moje margonemskie "życię"

Postacie LVLe: 64,144,300

● Minimum 0 punktów reputacji. X
● Minimum 365 dni stażu. ✔
● Brak postacii na Syberii/Unii ✔
● Krótkie i treściwe podanie. ✔
● Zapoznanie się z regulaminem świata. ✔

Co do wymagań, to spełniam wszystkie.
Pozdrawiam ŚP Latimar i życzę powodzenia wszystkim piszącym
Edytowany 00:56:21 22.11.2021 przez Horacy Likurg
2021.11.20 16:48:05
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189017

Fnaffi

1701
5
Siema!
Jestem Maciej mam 16 lat lubię różne sporty pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego miasta Pyrzyce chodzę do technikum o profilu informatycznym wolny czas spędzam przy komputerze/na dworze ze znajomymi. Jestem osobą, spokojną i pomocną . Gram w margonem od 10 lat z małymi przerwami i straconymi 3 kontami, lecz ostatnio gram aktywnie. Jako 1 postać chciałem wbić 213lvl.
Wybrałem serwer Latimar, ponieważ gra tu mój znajomy oraz słyszałem o nim same pozytywne opinie.
Zapoznałem się z regulaminem i akceptuję go
Nie spełniam wymagania co do reputacji.
Pozdrawiam
2021.11.20 16:52:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189024

Germur Zog

13865
191
Witam, nazywam się Józek, mam 20 lat i mieszkam w stolicy województwa podkarpackiego. W wolnym czasie uczęszczam na siłownię, ponieważ jestem takiego zdania, że każdy powinien mieć jakiś cel i pasję. Długo oczekiwałem na odpowiednią rekrutację na świat, który odpowiada mi swoim klimatem i jak widać w końcu się doczekałem. Jeśli się dostanę pierwszą postacią wbijam 214 poziom, a później się okaże.
Krótko także nadmienię, że wymagania wszystkie spełniam. Póki co z mojej strony to tyle.
Do zobaczenia.
2021.11.20 16:56:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189029

Garutto

316126
2375
Dzień Dobereq

Mam na imię Grzegorz i mam 17 lat. Pochodzę z niewielkiej miejscowości w okolicach Rzeszowa. Obecnie chodzę do 3 klasy liceum. Jestem miłą oraz pomocną osobą. Moimi zainteresowaniami są gry komputerowe oraz słuchanie soundtracków z gier lub rocka. Gram w margonem od 9 lat, więc taki staż w grze pewnie jest odpowiedni. Chciałbym zagrać na tym świecie, ponieważ nie tylko chciałem poznać osoby w grze, ale też słyszałem same miłe opinie oraz już od dawna jestem zainteresowany zagrać na tym świecie. Panuje wbić początkowo 114, a potem to może nawet na 144 lub 166. Co do wymagań wszystkie spełniam oraz zapoznałem się z regulaminem.

Tak więc Pozdrawiam Wszystkich oraz Życzę Powodzenia tym, którzy biorą udział w rekrutacji!
2021.11.20 16:56:30
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189031

Donsiorek

32310
86
Siemanko
Mam na imię Sebastian i 20 wiosen już za mną. Czas szybko leci, a w Margonem gram już parę ładnych lat. Pomimo botów gra mnie nie zniechęciła lecz zrezygnowałem z gry na światach publicznych. Interesuje się rysowaniem(szkic/malunek/rzeźby) już na lekko wyższym poziomie. Hobbistycznie zdarza się robić mi strony dla klanów oficjalne/prywatne. Nie jestem osobą konfliktową i szukająca tzw. guza. Szybko się klimatyzuję i nie unikam nowych znajomości.
Przedział jakim bym wybrał na początku byłby 83/114 lub 190/210.

Pozdrowienia i życzę innym powodzenia
2021.11.20 17:00:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189035

Mag Nocnik

34586
555
Witam serdecznie!

Przedziały jakie wybrałbym na początek to 64/167/217

Nazywam się Krystian, mam 19 lat. Mieszkam w małej miejscowości nieopodal Szczecina. Uczęszczam do 4 klasy technikum mechanicznego. Moim głównym zainteresowaniem jest motoryzacja, sport oraz muzyka. W Margonem gram już od dłuższego czasu, poświęcam tej grze dziennie sporo godzin.
Jestem bezkonfliktową osobą, zdobywanie nowych znajomości na nowym świecie jest opcją na którą się piszę.

Co do wymagań, to spełniam wszystkie.

Edytowany 20:45:32 20.11.2021 przez Mag Nocnik
2021.11.20 17:01:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189037

Martralykk

830
4
Siemaneczko,

Na pierwszej postaci myślę nad wbiciem 83 (Najlepszy przedział) albo 167

Jestem Mateusz, mam 17 lat. Oprócz Margonem interesuję się sportem, głównie piłką nożną. Pochodzę z województwa Świętokrzyskiego, chodzę do trzeciej klasy technikum informatycznego. Jestem osobą pozytywną, z dobrym humorem. Chciałbym spróbować sił na tym świecie. Spełniam prawie wszystkie wymagania.

Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie zgłoszenia!
Edytowany 03:22:28 21.11.2021 przez Martralykk
2021.11.20 17:04:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189043

Kolega Cukier

20517
159
Siema

Mam na imię Wiktor pochodzę z małej wioski nieopodal szczecina, mam 17 lat chodzę do trzeciej klasy zawodówki.
jestem kulturalną osobą i pozytywnym wariatem. moim hobby jest granie w Margonem gram w tą grę od dziecka na tym świecie chciałbym zacząć grać ponieważ na publikach jest dużo botów, chciałbym zdobyć większe doświadczenie poznawać osoby i podbijać z nimi e2. Przedział jaki bym wybrał na początek to byłby 83/114 i może 64 zamiast 83 a potem może 167/217. Było by bardzo fajnie gdybym się dostał POZDRAWIAM!

przynajmniej 365 dni stażu w ostatnim dniu rekrutacji,
- minimum 15 punktów reputacji,
- brak wpisu w LN
- złożenie krótkiego podania.

powyższe wymagania spełniam do zobaczenia!
Edytowany 23:46:15 27.11.2021 przez Kolega Cukier
2021.11.20 17:10:33
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189048

Manhaki

18428
284
Witam
Zamierzam zagrać w przedziale 83
Mam na imię Grzegorz i mam 17 lat. Obecnie uczęszczam do trzeciej klasy liceum. Moim zainteresowaniem są gry komputerowe oraz mam nawet w przyszłości zacznę robić animację, ale nie wiem czy uda mi się, ale jak to się mówi "Warto próbować". W Margonem gram aktywnie, ale od rozpoczęcia roku więcej nauki, bo zostało dwa lata do matury i warto więcej się pouczyć.

Wymagania wszystkie spełniam oraz zapoznałem się z regulaminem.

Pozdrawiam Wszystkich oraz Powodzenia!
2021.11.20 17:18:23
Ocena: -1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189057

Giermek Awećko Mały

263
12
Dobry wieczór państwu, 20 dzień listopada 2021 roku.
Mam na imię Alojzy, jestem rodowitym Ślązakiem z dziada pradziada. Poszedłem w ślady ojca i pracuję na kopalni KWK Chałowice. Jestem ambitnym, sympatycznym, miłym i zawsze uśmiechniętym człowiekiem. Interesuję się szeroko pojętym rzemiosłem jak i sportem. W szkole ponadgimnazjalnej byłem mistrzem w ping ponga. Co do rozgrywki na Latimar, wyrażam chęć pogrania na 114-144 ze względu na aktualizację i rework tego przedziału w najbliższym czasie.

Pozdrawiam, Giermek Awećko Mały.
2021.11.20 17:18:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189058

Anayekk

30732
617
Cześć,
Przedziały jakie chciałbym wbić: 83/114/167/217/244/300. Pierwszy przedział jaki bym wbił byłby to 83.
Mam na imię Dominik, tydzień temu skończyłem 20 lat. Jestem z woj. Lubelskiego. W margonem gram już blisko 6 lat z przerwami ale aktualnie wróciłem do aktywnej gry i poszukuje nowych wyzwań. Jestem osobą otwartą, kulturalną i chętnie zakumpluję się z innymi graczami na tym świecie. Co do wymagań spełniam wszystkie i regulamin również przeczytany. Pozdrawiam
2021.11.20 17:20:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189060

Cheoptycohutyrn

15742
66
Cześć,
jestem Adrian i w tym roku rozpocząłem studia ekonomiczne w Łodzi. Chciałbym się dostać na Latimar, ponieważ ostatnio mam bardzo dużo wolnego czasu spowodowanego zajęciami zdalnymi. Obecnie gram jedynie na Nerthus i zaczynam grę na nowym przedziale. Na Latimarze chciałbym na początek grać na wyższych poziomach, myślałem o 244 lub 271. Wymagania spełniam poza stażem, ale brakuje mi bardzo niewiele i mam nadzieję, że nie jest to duży problem.
Pozdrawiam, Cheoptycohutyrn
2021.11.20 17:20:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189061

Casta

317119
1078
Cześć!

Przedział dla 1 postaci: 64 lub 83 (zależy od ilości osób chętnych)

Mam na imię Łukasz i mam 18 lat. Mieszkam w okolicach Szczecina. Uczę się i szkolę w technikum na kierunku technik eksploatacji portów i terminali. Interesuję się głównie piłką nożną, muzyką (nie ograniczam się do jednego gatunku) oraz gastronomią. Z Margonem znamy się od 13 lat, a aktywnie gram od 2010-2011 roku. Chciałbym pogierczyć na nowym świecie gdyż stwierdziłem, że nadszedł moment żeby odpocząć od Katahhy i ogólnie światów publicznych na dłuższy okres czasu. Jestem graczem aktywnym bardziej wieczorami i nocą aczkolwiek w weekendy jestem aktywny w ciągu dnia.

Wymagania spełniam w 100%!

Pozdrawiam i liczę, ze spotkamy się na szlakach!

Edytowany 17:34:21 20.11.2021 przez Casta
2021.11.20 17:33:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189083

Achito

3012
20
Witam wszystkich!
Mam na imię Kacper i mam 19 lat. Mieszkam w okolicach Płocka. Najbardziej interesuję się programowaniem. Jestem graczem, który zaczął swoją przygodę w roku 2012 na świecie Jaruna. Moja przygoda w grze zakończyła się po 2 tygodniach, ponieważ w mieście Torneg wszedłem na dach domku z którego nie dało się zejść. Na początku swojej przygody na świecie Latimar, chciałbym stworzyć maga, gdyż jest to moja ulubiona profesja. Rozpocząłbym na przedziale 114, lecz z czasem wbiłbym inne przedziały np. 83/167/210/300. Odejdę teraz od tematu Margonem i opowiem wam trochę o mnie. Jestem spokojnym graczem, który lubi pograć dłuższy czas w różnorakie gry typu LoL, CS:GO, oraz Margonem. Jestem w klasie maturalnej w technikum o profilu informatyk po gimnazjum. Poza wirtualnym światem, uwielbiam razem ze znajomymi wyjść na orlik i pograć w piłkę nożną lub siatkówkę. Piszę podanie na świat Latimar, gdyż chcę pograć na świecie prywatnym z ludźmi, którzy nie traktują gry ponad życie. Wszystkie wymagania spełniam oraz z regulaminem jestem zapoznany i go akceptuję.
Pozdrawiam wszystkich, Kacper.
2021.11.20 17:34:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189087

Velo

346824
2228
(Chciałbym wbić 300 poziom)
Hej! Z tej strony Patryk, za miesiąc stuknie mi 20 lat. Jestem ze Śląska, pracuje jako spawacz w okolicach Gliwic. Jestem miłym i spokojnym chłopakiem, któremu zawieranie nowych znajomości przychodzi bez najmniejszego problemu. Interesuję się maszynami CNC oraz muzyką.
Wymagania spełniam, pozdrawiam.
2021.11.20 17:35:15
Ocena: 4 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189090

Slipper

33224
419
Imię Rafał. W Margonem gram od 2010 roku stale na tym samym koncie. Wymagania serwerowe spełniam. Chciałbym rozpocząć swoją przygodę od 181 poziomu, a potem ewentualnie wyższego. Co o sobie mogę powiedzieć. Mam już trochę wiosen na karku, studiuje i w wolnym czasie gram. Pozdrawiam wszystkich serdecznie
2021.11.20 17:37:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189097

don es kopara

30112
33
Hej!
Mam na imię Przemek,w marcu skończę 16 lat.Mieszkam w małym mieście nie daleko Olsztyna.Uczęszczam do szkoły o profilu technik informatyk.Posiadam kilka Hobby jednym z nich jest rower,głównie jest to freeride,interesuję się też programowaniem co wiąże się z kierunkiem który wybrałem,także interesuję się motoryzacją głównie motocyklami.Chciałbym zacząć grę na waszym świecie,ponieważ mam dosyć gry na Hypnosie ze względu na ilość osób która gra na tym śp i spróbowałbym gry na jakimś porządnym śp typu Latimar.Na Latimarze chciałbym pograć na przedziałach:180,210 i 300,moim celem jest złożyć sety legendarne na każdym z podanych przedziałów.Jeżeli chodzi o wymagania nie posiadam jedynie 15 reputacji ale to nie jest problem aby wbić 3 pkt reputacji i regulamin został uważnie przeczytany.
Pozdrawiam Przemek!
Edytowany 17:48:29 20.11.2021 przez don es kopara
Edytowany 11:44:07 21.11.2021 przez don es kopara
2021.11.20 17:48:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189110

Keep It Real

31724
90
Witam!
To najpierw coś o mnie:
Mam na imię Krzysiek i mam 19 lat. Aktualnie jestem na ostatnim roku szkoły średniej. Moim głównym hobby jest arachnologia i wszystkie odnóża z nią związane, od najmłodszych lat fascynowały mnie pajęczaki i tego typu "robactwo" aż doszło do tego, że jestem posiadaczem kilku okazów... W wolnym czasie pogrywam w Margonem, szachy i układam kostkę Rubika... Jestem osobą spokojną, która nie szuka zaczepki, łatwo się ze mną dogadać i dość szybko aklimatyzuje się w nowym środowisku...

Przedziały lvl'owe:
* Pierwsza postać - 180/227
* Druga postać - 271/300
* Trzecia postać - 83/114

Wymagania:
* Przynajmniej 365 dni stażu - ✔
* Minimum 15 punktów reputacji - ✔
* Brak wpisu w LN - ✔
* Złożenie krótkiego podania - ✔
* Zapoznanie z regulaminem świata - ✔

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania i do zobaczenia na szlakach serwera

Z poważaniem ~ Krzysiek
2021.11.20 17:48:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189114

Idol Frogsona

30231
223
Witam,
Przedział na pierwszą postać 83.
Chciałbym zacząć podanie od kilku słowach o sobie. Mam na imię Dawid, mam 16 lat i uczęszczam do szkoły średniej. Interesuję się piłką nożną, lubię też posłuchać czasem muzyki głównie hip hop.
Powodem którym skłoniło mnie do napisania podania na świat Latimar jest chęć spokojnej gry oraz gra w małej ekipie. Jestem miłym spokojnym nie wnikającym w konflikty graczem.
Życzę wszystkim powodzenia na szlakach margonem. Do zobaczenia
Edytowany 22:27:33 21.11.2021 przez Idol Frogsona
2021.11.20 17:48:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189115

Dota

1140
4
Przedziały lvl-owe:na.poczatek wbije 300lvl

Witam serdecznie Mam naimie Kamil lat 30 jestem osobą spokojna i kulturalna także ze mną problemów nie będzie, pochodzę z województwa Warminsko-mazurskiego okolice Olsztyna.Jestem dosyć dojrzałym człowiekiem co może was troskę dziwić że w takim wieku jeszcze w tą grę gram. Ale nie da się nie grać bo gra wciąga strasznie. Chciałbym dostać się do waszego świata aby pograć spokojnie zapewne jest na serwerze nie za dużo ludzi a ja właśnie tego potrzebuje aby móc spokojnie grać obecnie gram na Pandorze i Perkunie konto rozwijam posiadam od 2020 roku. Pozdrawiam Kamil
2021.11.20 17:51:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189121

Urith

318205
2548
Hej, nazywam się Szymon i mam 19 lat. Od najmłodszych lat interesuje się muzyką oraz sztuką, wraz z wiekiem przybyła mi nowa pasja - tatuaże. Jestem otwarty, zawsze uśmiechnięty oraz lubię nawiązywać nowe znajomości oraz angażować się w społeczność. Przygodę z Margonem zacząłem w 2009 roku, rozgrywka sprawia mi wiele radości oraz przywołuje nostalgiczne momenty z dzieciństwa. Gdyby było mi dane zagrać u Was na serwerze, wbiłbym przedział 244, ponieważ jeszcze na takim nie grałem. Wszystkie wymagania oczywiście spełniam.
Pozdrawiam.
Edytowany 04:40:17 21.11.2021 przez Urith
2021.11.20 17:53:36
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189130

Uklej

850
2
Cześć! 64lv lub 83lv

Nazywam się Wojtek i mam 22 lata. Jestem z Pomorza, a dokładniej z Gdańska. Zacząłem w tym roku studiować informatykę. W trakcie pisania tego podania uczestniczę w zajęciach zdalnych z szalonym Doktorem fizyki, który sprawił, że przestałem rozumieć cokolwiek. Poza tym, pracuję jako serwisant elektronarzędzi.

Moje doświadczenie z prywatnymi serwerami jest zerowe, stąd podanie. Kieruję je ze względu na chęć zmian oraz poznanie paru nowych duszyczek i świata Margonem z innej strony niż ta co znamy na światach publicznych. Przepraszam, że nie spełniam wymagań co do reputacji.

Liczę, że rozpatrzycie moje podanie i poznamy się lepiej

Pozdrawiam!
Edytowany 18:14:54 20.11.2021 przez Uklej
2021.11.20 17:54:48
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189132

zninia

16710
184
Witam
Piotr lat 22. W moim skromnym kręgu zainteresowań leży m.in. Fizyka (i pokrewne), muzyka oraz gry, w sezonie również wędkuję. Jestem osobą sumienną, bezkonfliktową oraz cierpliwą, dawno temu miałem przyjemność grać na ŚP i były to najlepsze lata mojej gry. Myślę że będę dobrym nowym puzzelkiem w waszej społeczności Edit: Sektor lvl jaki mnie interesuje to 114-167, ale bardziej 210-230 zależnie od wyczerpa

Wymagania:
- Staż (min 365 dni) - Mój wynosi 3511 dni
- Reputacja (min 15) - Brakuje mi 5 pkt
- LN - brak wpisu
- krótkie podanie - Kwestia gustu, streszczałem się jak mogłem

Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
Edytowany 00:52:18 21.11.2021 przez zninia
2021.11.20 17:55:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189133

Ruskiefajki

912
17
Przedział lvl: 265lvl

Witam,
Nazywam się Kacper i mam 22 lata. Na co dzień pracuję jako mechanik samochodowy w warsztacie mojego wujka. Co za tym idzie moje hobby to motoryzacja - lubię pracować przy różnych pojazdach, wymieniać części itd. Moja praca sprawia mi dużo radości i czuję, że całkowicie się w niej spełniam. Mieszkam w województwie wielkopolskim, kilka kilometrów od Poznania. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, spotykać się z paczką moich bardzo dobrych przyjaciół, oglądać seriale, a także chodzić na siłownię. Moi znajomi postrzegają mnie jako osobę otwartą, towarzyską i z poczuciem humoru. Mam duży dystans do siebie i to również cenię sobie u innych ludzi. Do gry zaglądam codziennie, także mogę zagwarantować, że będę odznaczał się dużą aktywnością. Szybko klimatyzuję się w nowych sytuacjach i chętnie podejmuję różne wyzwania.

Pozdrawiam!
Edytowany 21:25:09 23.11.2021 przez Ruskiefajki
2021.11.20 17:57:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189137

dr dead

293128
703
Cześć!
Przedział: 64
Jestem Michał, mam 19 lat i obecnie studiuje w Poznaniu. Moje zainteresowania to sport i gry komputerowe. W Margonem gram juz szmat czasu, jestem ogarniętym i bezkonfliktowym graczem. Na Latimar chciałbym postać na e2 i poszukać herosów z jakimś klanem, biorąc pod uwagę obecną sytuacje związaną z wirusem i możliwość narzucenia studentom nauczania zdalnego Latimar wydaje się spoko opcją na zabicie czasu.
Z mojej strony wszystko.
Pozdrawiam.
2021.11.20 18:09:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189142

Itto

3171434
6080
Hej. Jestem Piotrek, lat 20. Na pewno chciałbym pograć na przedziale 190, ponieważ nie miałem jeszcze okazji. Czy ten przedział będzie dla mojej pierwszej czy drugiej postaci to się zobaczy, bo wiadomo 300 musi być.

@Sanjaya Nigdzie nie widzę regułki, że podanie ma być w formie rozprawki na temat swojej osoby. Wręcz przeciwnie, jest napisane że podanie ma być krótkie. Nikogo tak naprawdę nie obchodzi z jakiego miasta jesteś, że lubisz jeździć na rowerze.
Edytowany 16:08:01 22.11.2021 przez Itto
2021.11.20 18:11:10
Ocena: 0 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189146

Netuik

30038
452
Przedział na pierwszej postaci 114lv

Po długiej przerwie chciałbym wrócić do aktywnej gry widząc postępy Garmory w sprawie botów oraz wprowadzane zmiany odnośnie gameplay'u.
Można powiedzieć, iż jestem głodny rozgrywki i nowych wrażeń na nowym świecie.
Mam 23 lata studiuję na profilu związanym ze zdjęciami rentgenowskimi. Na co dzień pracuję w firmie która produkuje oświetlenie stadionowe itp.

Chciałbym wrócić i móc ponownie cieszyć się grą i starać się wyciągnąć jak najwięcej fanu i przyjemności z gry.
Wracając do rozgrywki chciałbym znowu poczuć chęć do gry jak i z biegiem czasu móc wrócić do spełniania swoich dziecięcych marzeń i planów "na przyszłość" związanych z tą grą jak i z jej społecznością właśnie na Latimar.
2021.11.20 18:13:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189150

Armor Queen

31626
125
Przedział 167
Dobry wieczór,
Nazywam się Patryk i mam 20 lat. Jestem osobą ambitną, dążącą do wyznaczonych celów, jednak nigdy po trupach. Na co dzień zajmuję się prowadzeniem firmy produkującej oprogramowanie, jednak w wolnych chwilach między innymi oddaję się grze w Margonem. Latimar zainteresował mnie głównie ze względu na to, że był polecany przez ludzi, którzy mieli przyjemność na nim zagrać. Sam chciałbym zagrać na serwerze z odpowiednią atmosferą, dlatego myślę że jest to trafny wybór.
Edytowany 19:50:53 20.11.2021 przez Armor Queen
2021.11.20 18:14:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189154

Affirr

21699
1173
Cześć,
Mam na imię Piotr i jestem absolwentem mechaniki i budowy maszyn. Obecnie poświęcam się głównie pracy zawodowej, ale staram się również rozwijać swoje pasje. Współtworzę audycję w internetowym, studenckim radiu Politechniki Gdańskiej, próbuję malować na płótnie, a także uczę się podstaw ekonomii (będą rady inwestycyjne na serwerze, za 10m sztuka ). Grałem niegdyś na świecie prywatnym Febris, ale z przyczyn osobistych zaniechałem gry i zostałem zesłany na Syberię ze względu na nieobecność. Aktualnie szukam nowych wyzwań na (mam nadzieję) pozbawionym botów serwerze, gdyż jest to dla mnie najbardziej zniechęcająca do gry rzecz. Mam nadzieję, że zobaczymy się na Latimarze, gdzie będziemy rywalizować i tworzyć sprzyjający przyjemnej grze klimat. Pozdrowienia zarządcy, owocnej rekrutacji i mądrych wyborów

Wymagania:
Planowany przedział poziomowy dla pierwszej postaci 64/83
Przynajmniej 365 dni stażu: polecam zerknąć na profil, myślę, że zrobi wrażenie
Minimum 15 punktów reputacji- spełnione z nawiązką
Brak wpisu w LN- ✔
Złożenie krótkiego podania - jak widać
Zapoznanie z regulaminem świata - ✔
Edytowany 19:42:50 20.11.2021 przez Affirr
2021.11.20 18:23:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189176

Sweterek Natalki

31743
1231
Przedział : 83
Cześć wszystkim.Mam na imię Adam, mam 21 lat i jestem studentem informatyki,który raczej nie planuję pracować w zawodzie jest to bardziej alternatywa na przyszłość. Oprócz tego interesuje się aktorstwem,chodzę do studium aktorskiego.Aktorstwo jest zawodem dzięki któremu możesz być każdym i w żaden sposób nie jesteś ograniczony. Raczej nie widzę się w pracy typu home-office 8-16,ponieważ nie lubię statycznego życia;monotonia mnie nudzi.
Życie jest po to żeby jak najwięcej przeżyć,zobaczyć i nie siedzieć w tym samym miejscu ciągle tylko działać w tym kierunku żeby to zmienić. Moim marzeniem jest skok na bungee oprócz tego chciałbym zwiedzić cały świat. Jestem osobą bardzo towarzyską,z każdą osobą staram się nawiązywać zawsze pozytywne relacje. Nie miałem nigdy okazji grać na świecie Latimar,a planuję wrócić do aktywnego grania więc chciałbym spróbować takiej szansy właśnie tam. Nie grają tak żadni moi znajomi co daje mi tylko szansę na poznanie większej ilości osób( a to po prostu uwielbiam,cenię tą grę przede wszystkim za ludzi którzy w nią grają.
Wymagania wszystkie spełniam,rozmowa na TSie nie będzie problemem
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!
2021.11.20 18:24:34
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189177

luki to wieśniak

2526
37
Dzień dobry,
Mam na imię Piotrek. Mam 17 lat. Uczęszczam do technikum informatycznego. Nie sprawiam problemów oraz jestem uprzejmy.
Interesuję się sportem. Lubię spotykać się ze znajomymi. Moje konto nie posiada roku będzie on za kilkanaście dni. Moje pierwsze kroki w Margo stawiałem w roku 2014, gdy byłem jeszcze dzieckiem. Resztę wymagań spełniam . Chciałbym grać na przedziale 210 lub 300. Pozdrawiam Administrację. Życzę miłego dnia! D
2021.11.20 18:28:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189185

Sieemens

603
30
Witam Szanowną Administrację ŚP Latimar oraz wszystkich czytających.

Mam 20 lat na imię mi Adam, pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego. Lubię spędzać czas aktywnie (grać w piłkę, biegać) w wolnych chwilach lubię sobie pograć. Jestem osobą miłą z specyficznym poczuciem humoru, spokojną, nie mającą problemów z nawiązywaniem nowych znajomości, pomocną oraz cierpliwą. Jaki lvl będę miał myślałem nad 64,165,i 217. Ostatnio mam straszną chęć do grania dlatego chciałbym wrócić do aktywnej gry w margonem. Niestety większośći wymagań nie spełniam ale myślę ,że to nie jest najważniejsze.
Serdecznie Pozdrawiam
2021.11.20 18:30:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189189

Woj Nutru Wielki

280210
2869
Witam!

Nazywam się Ryszard i pochodzę ze Śląska, licząc sobie już 21 lat. Uwielbiam motoryzację i sport w każdej formie. Motoryzacja pochłonęła mnie na tyle, że mam przyjemność pracować w salonie BMW M Power co jest dla mnie bardzo dużym wyróżnieniem. Często rywalizuje z innymi, dlatego też mam bardzo dużo osiągnięć w zawodach, ponieważ jeżeli się czegoś podejmuję to chcę to robić jak najlepiej potrafię. Jestem osobą otwartą jak i rozmowną przez co bardzo łatwo nawiązuje nowe znajomości. Nie ukrywam, że chciałbym poznać kilka osób z którymi moglibyśmy wspólnie rywalizować na świecie Latimar. Motywujące do gry jest zbliżający się event Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Mam dylemat co do przedziału na którym chciałbym rozpocząć przygodę na świecie. Jest 114 lub 265.
2021.11.20 18:31:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189194

Atusaii

1600
4
Pierwsza postać bedzie na przedział: 167

Cześć,mam na imię daniel, jestem z Gdańska, lat 19,jestem osobą bardzo spokojną w internecie, szukam nowych spokojnych doznań w margonem.
2021.11.20 18:33:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189201
Początek strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [9] [10] [11]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Latimar][04.12.2021] Rekrutacja!

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0