Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Wspominany przed laty rework gnolli

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Kiedyś bociłem

9321
14
Witam drodzy gracze i administracjo, nie mogłem znaleźć tematu, który wcześniej został poprowadzony przez Zikkiego, więc założyłem nowy. Pamiętam, że ktoś z administracji ustosunkował się do tego kiedyś, mianowicie kiedy zostanie ruszony temat Variego obleganego przez boty oraz Kozuga, kiedyś ktoś wspominał o dodaniu legend do szablonu, ale uważam, że obie z tych e2 powinny zostać urozmaicone, stąd moje pytanie czy jakiekolwiek kroki zostały podjęte? Pozdrawiam.

+ Nie chcę domysłu tylko odpowiedzi, bo strasznie długo to trwa.
Edytowany 04:54:08 17.11.2021 przez Kiedyś bociłem
2021.11.17 04:06:01
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45185422

Tate no Akuma

12112
57
Kiedyś bociłem:
Stanowisko, które otrzymaliśmy od administracji to rework gnolli gdy dodadzą do koba dodatkową legę (hełm) miało to się wiązać z reworkiem pierków z gnolli i ogólnym reworkiem e2. To było rok? Może troszkę więcej temu i od tamtej pory jest cisza od strony kochanego garmory .
2021.11.18 15:50:13
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45186772

Kłamczuch

317248
1132
https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=found&playerposts=Szukaj%2Bpost%C3%B3w%2Bgracza%2Bw%2Btemacie&kw=Marshin&tid=501249&posts=Szukaj
Wyszukaj słowo "gnoll" w przeglądarce ( od 2 postu od góry kolejno w 3 występuje wzmianka )
Z tego co czytam to gnolle muszą się po prostu doczekać reworku expowiska, nie jest to jedyna taka sytuacja w tym momencie i w żaden sposób nie wyjątkowa.
_
Edytowany 19:10:45 18.11.2021 przez Kłamczuch
2021.11.18 16:14:44
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45186795
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Wspominany przed laty rework gnolli

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0