Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Urozmaicenie eventów

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Cysiowaty

22755
285

Hej
Jakie eventy w Margonem najbardziej lubimy? Które najbardziej wspominamy?
Wydaje mi się, że jest to event wakacyjny - to oczywiste oraz... no właśnie, co do zasady event świąteczny, gwiazdkowy.
Jednak o ile z eventem wakacyjnym kojarzą się nam kolosi, kiedyś tytani. Event gwiazdkowy wydaje się coraz bardziej nijaki. Niby mamy herosów, niby mamy questy, ale nie ma nic, co faktycznie urozmaiciłoby ten event i dało do zrozumienia, że to drugie największe wydarzenie w roku. W ostatnich latach odniosłem wrażenie, że event wielkanocny nie tylko dorównywał temu świątecznemu, co nawet okazywał się zdecydowanie lepszy.

Gdzie leży problem? Propozycje
Do niedawna jedyną rzeczą, jaka różniła eventy były sklepy za walutę, lecz ostatnio nawet one popadły w monotonię. Był jeden event gwiazdkowy, w którego czasie można było kupić za walutę itemy o bardzo unikalnych statystykach. Pomimo hejtu, który spotkał te itemy, uważałem je za coś fajnego, bo po prostu były inne.
Dzisiaj sklepy są niemal te same, herosi są fajni, lecz trzeba poświęcić sporo czasu, żeby zająć się ich obstawianiem. Czy przypadkiem brak czasu nie był jednym z argumentów zamiany tytanów eventowych na kolosów? Może więc warto zadowolić graczy chcących poświęcić trochę więcej czasu na grę?
W mojej opinii event wakacyjny z Kongami w roli głównej jest wspominany bardzo dobrze, z nostalgią. Może na czas eventu świątecznego w pewien sposób nawiązać do tytanów eventowych i umieścić w grze coś na ten kształt? Z pewnością miałoby to swój urok.
Wydaje mi się, że niezłym pomysłem byłoby stworzenie unikalnych sklepów oferujących przedmioty kojarzone tylko z tym jednym konkretnym eventem.
Może też warto urozmaicić potwory eventowe, które oprócz herosów mogą być np. elitami II, które będą respić się stosunkowo krótko i, które będzie można bić tylko w czasie trwania wydarzenia.

Tak czy inaczej, dzięki za przeczytanie tego tematu. Jeśli chcesz, ustosunkuj się do tematu i podaj swoją propozycję.

Edytowany 18:34:41 15.11.2021 przez Cysiowaty
2021.11.15 18:20:58
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45183818

Szejkers

7512
23
Według mnie eventy już dawno przestały być atrakcyjne i ciekawe. Chociażby tegoroczne Halloween - uważam, że była to wielka porażka. Na prawdę jest wiele pomysłów które można by wprowadzić ale wydaje mi się, że firmie się nie chce i dlatego idą na łatwiznę, bo przecież prestiżowe klany i tak szukają tylko herosów a złotówkarze liczą wyłącznie na loterię. Ja bym wprowadził chociażby event, który by się inspirował jakimś filmem np Harry Potter. Było by to dużo ciekawsze niż jakieś czerwone orki.
2021.11.15 22:46:39
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45184245

Delight

300197
421
Szejkers:
złotówkarze liczą wyłącznie na loterię
po co
2021.11.15 23:01:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45184273

Terion

11328
174
Cysiowaty:
ciekawe by bylo jak by dodali np zamknięte e2 co 50 poziomów i z nich by lotały przedmioty świąteczne np. Miksy hp, zwoje ucieczki.A np legendarne itemki to by były jakieś maskotki stroje.Tak żeby to nie był jakieś e2 do robienia kaski na legendach a jedynie do zdobywania takich przedmiotów związanych z eventem.
2021.11.15 23:11:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45184297

Sajder

30012
83
Cysiowaty: W pełni się z tobą zgadzam
2021.11.16 18:13:30
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45184903

Irian Dragonfly

3006
1689
Samo to, że urozmaicili by, by w jedne eventy była eventowa e2, w inne eventowy tytan respiący jak zwykły tytan, w inny kolos, w inny heros już wiele wnosi, zmienia. Przecież obecna mechanika obstawiania herosów w event to niezbyt fajna rzecz. A co więcej jeszcze te wskazane pomysły można by rozbijać na pomniejsza - np. event z e2, gdzie na jej mapie nie można się grupować, jak łaźnia. No i można wymieniać...
2021.11.16 23:23:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45185323

Villek

304558
1695
Chociażby bitki piratów były tak trafionym pomysłem, powstała nowa eventowa łaźnia nagradzająca walutą, dlaczego nie jest to w żaden sposób kontynuowane?
2021.11.17 08:06:36
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45185449

Tate no Akuma

12112
57
Można by wprowadzić pomysł z innych gier mmo - wprowadzenie tytana na cały świat, im więcej procent społeczność by mu zbiła tym większe nagrody by dostała (dać np zbicie 0,1% jako minimum do otrzymania nagrody). Troszkę ruszyło by to bardziej zastane światy i wprowadziło jakiś sens "walki razem"
2021.11.18 15:48:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45186771
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Urozmaicenie eventów

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0