Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Orvidia][20.11.2021] Rekrutacja!

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [13] [14] [15]

Zua Siso

313404
1372
Zarządca Świata Prywatnego
Hejka!

Zapraszam do wzięcia udziału w szybkiej rekrutacji na Orvidię. Zgłoszenia przyjmujemy do 20.11.2021, do końca dnia. Podania będę rozpatrywać na bieżąco podczas trwania rekrutacji, więc może się zdarzyć że otrzymacie zaproszenie na serwer jeszcze przed zakończeniem konkursu i ogłoszeniem wyników.

Wymagania:
● Minimum 0 punktów reputacji.
● Minimum 365 dni stażu.
● Brak wpisu w LN.
● Krótkie i treściwe podanie.
● Zapoznanie się z regulaminem świata.

Statystyki świata:
Doświadczenie za potwory 5x.
Doświadczenie za questy 5x.
Czas odnawiania się potworów x3.
Zmniejszenie szansy na pusty łup z walki x4.
Niszczenie przedmiotów po 50 lvl.
Tytani osłabieni o 50%.
Wyłączona przewaga lvl na PvP.

FAQ:

Kiedy zostaną ogłoszone wyniki?
Listę zaproszonych osób opublikuję w tym temacie w dniu 21.11.2021

Gdzie znajdę regulamin świata?
https://www.margonem.pl/art/view,54

Czy mogę dostać się na serwer nie spełniając wymagań?
Możemy lekko przymknąć oko na wymagania, pod warunkiem że Twoje podanie się nam spodoba.

Jaka ilość osób zostanie zaproszona?
Zależy to od liczby podań. Liczymy że uda nam się znaleźć minimum 10 nowych graczy, natomiast liczba zaproszeń nie jest ograniczona.
2021.11.13 15:30:26
MEDAL Ocena: 16
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181234

Tetovski

3247
12
Siema, jestem Damian mam 19 lat do szkoły nie chodzę bo pracuję z zawodu budowlaniec interesuję się piłką nożną i e-sportem jestem osobą przyjazną i chętną poznawać nowych ludzi regulamin przeczytałem nie spełniam tylko i wyłącznie czasu stażu konta ale brakuje niewiele. Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury.
2021.11.13 15:37:21
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181238

Namimelja

22784
207
Cześć,

Nazywam się Nicola, ukończyłam dwadzieścia dwa lata, a także na początku lipca otrzymałam wykształcenie wyższe broniąc swojego dość mozolnego licencjatu związanego z podatkiem VAT. W tym momencie studiuje Prawo Podatkowe i Rachunkowość na II stopniu a magisterkę piszę z podatku dochodowego.
Chciałabym do was dołączyć ze względu na chęć zmiany oraz poznania nowych, dobrych duszyczek. Poza nauka i pracą uczęszczam na kurs tańca towarzyskiego. W wolnej chwili, pod cieplutkim kocykiem czytam książki.Jestem również otwarta do rozmowy jak i ewentualnej rady, dlatego zostałam starostą na studiach. Często jest tak, że z niewiadomego mi powodu ludzie zwyczajnie chcą mi się wygadać, dlatego zawsze służę pomocą w kwestiach "prywatnych". Z bardziej negatywnych moich cech, choć uważam to też za zaletę w zależności jak na to spojrzymy jest upartość. Jeżeli sobie coś obiorę za cel, to nie ma zmiłuj, muszę to osiągnąć, choćby kosztem własnego zdrowia…

Nie ukrywam, że spotkania z przyjaciółmi czy wyjazd z margonemską ekipą jest jedną z lepszych rzeczy, które robię w wolnym czasie. Nie będę się tu rozpisywać więcej o mnie, jeśli uda mi się do was dołączyć to na pewno lepiej mnie poznacie.

Jeśli chodzi o wymagania to spełniam wszystkie
Pozdrawiam i Życzę Powodzenia!
2021.11.13 15:37:33
Ocena: 3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181239

Dobri mag

830
1
Mam na imię Karol, w tym momencie mam 17 lat. Uczęszczam do jednego z Techników w Rzeszowie, na kierunku informatycznym. Moim hobby jest wiele rzeczy, ale obecnie skupiam się na rozwijaniu swoich umiejętności, w dziedzinie informatyki którą kocham najbardziej, czyli programowaniu.
2021.11.13 15:39:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181242

Placidium Navori

2442
20
Uszanowanie!
Mam na imię Michał i mam 14lat.Uczęszczam do technikum informatycznego. Na co dzień gram w gry komputerowe lub uprawiam sporty ekstremalne jakimi są szachy.
Chciałbym do was dołączyć ponieważ ciekawi mnie odkrywanie nowych i lepszych światów co może mi sprawić dostanie się na Orvidie.
2021.11.13 15:40:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181246

Panna Truskaweczka

3082
30
Siemanko.

Nazywam się Gwidon mam 23 lata mieszkam w Kołobrzegu w woj.zachodniopomorskim polecam to miasto w czasie sezonu. Skończyłem szkołę zawodową w kierunku kucharza 3 letnią. Na co dzień pracuje w firmie Amber Line produkcja okien.Jestem bardzo pomocną i uczciwa osoba pamiętajcie dobro zawsze wraca nie lubię kłamstw.Aktualnie gram w piłkę nożną w klubie AP kotwica Kołobrzeg i chodzę na siłownię,jeżdżę rowerem. W wolnym czasie gram również w Margonem swoją przygodę z Margonem zacząłem około 3 lat temu.

Spełniam wszystkie wymagania.

Zapoznałem się z Regulaminem Orvidia.
Pozdrawiam i myślę że spotkamy się na szlakach Margonem.
2021.11.13 15:40:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181250

Sir Mądry Dawid

3162
35
Witam!!
Nazywam się Dominik i mieszkam w Białystoku. Od pół roku już jestem w dorosłym życiu w którym sam za siebie odpowiadam aktualnie uczęszczam do ostatniej klasy zawodowej na profilu mechanika samochodowego. Interesuję się motoryzacją, sportami, informatyką i programowaniem. W wolnym czasie przesiaduję na discordzie ze znajomymi i wspólnie gramy w margonem/cs go.
Mam nadzieję że podanie się spodobało i może pojawię się na tym świecie poznając nowe osoby i następne przegrane godziny. Jestem zainteresowany Orvidią, dlatego że chcę nawiązać nowe znajomości. Z grą jestem związany od dawna, mam doświadczenie w robieniu questów.Co do mojej aktywności w grze jestem bardzo aktywną osobą.

Wymagania:
- 365 dni stażu- Jest
- minimum 1 reputacji- Jest
- brak wpisu na LN- Brak wpisu

Pozdrawiam!!
Edytowany 15:57:09 13.11.2021 przez Sir Mądry Dawid
2021.11.13 15:40:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181251

młody sayten

31675
202
Witam serdecznie wszystkich czytelników mojej aplikacji. Większe grono odbiorców może mnie doskonale znać ze względu na mój staż na tej platformie jednak jeśli ktoś nie jest ze mną zaznajomiony pozwolę przyspieszyć swoją wypowiedź i się przedstawić. Nazywam się Bartłomiej, za mną już osiemnaście wiosen i brnę dalej. Pochodzę z województwa Łódzkiego. Moimi głównymi zainteresowaniami są mechanika pojazdów, informatyka, muzyka oraz podróżowanie. Wieczory lubię spędzać ze znajomymi grając w gry. Jestem osobą opanowaną, rozważną, otwartą oraz kulturalną. Szanuje opinię innych oraz nawiązuje kontakty z nowymi ludźmi. Jednym z atutów jest umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi, sprawiedliwość względem wszystkich, sprawne i świadome podejmowanie decyzji oraz działanie pod wpływem presji.
Pozdrawiam!
2021.11.13 15:40:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181252

Ruthemor

1680
1
Witam!
Nazywam się Henryk koledzy na mnie mówią Henio mam 23 lata i studiuję informatykę pochodzę z Tuczemp. Interesuje się margonem od niedawna, ale ta gra jest bardzo interesująca uważam, że jestem wartościową osobą i prawie spełniam warunki grania na tym cudownym świecie, jakim jest Orvidia. Znam regulamin bardzo dobrze i będę dumnie reprezentował ten świat. W wolnych chwilach lubię podróżować i zdobywać coraz to nowsze umiejętności jak np. wspinaczka górska lub kajakarstwo. Jestem Sprawiedliwy i lubię, jeśli każdy jest fair i gra toczy się na zasadach i się ich nie łamie.
2021.11.13 15:43:50
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181256

Verherin

31337
582
Hejka, na wstępie chcę życzyć wszystkim kandydatom powodzenia!

Teraz przejdę do właściwego tematu czyli do podania!
Mam na imię Tobiasz, niedługo będę kończył 20 lat, uczę się w kierunku Technik mechanik jak i pracuję jako spawacz. Pochodzę z województwa Łódzkiego, interesuję się podróżami, które czasami są bliższe czasami dalsze ważne jest by miejsce wydało mi się ciekawe, staram się doskonalić siebie. Pomimo tego, że jestem osobą uczącą się jak i pracującą to zawsze znajdę dłuższą chwilę na zagłębieniu się w cudownym Margonemskim świecie. Jestem osobą wyrozumiałą, która pomimo wszystko stara się pomagać jak i wspierać inne osoby w grze i poza nią, należę do grona bezproblemowych, kulturalnych graczy. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę miłego dnia!

Spełniam wszystkie wymagania z całkiem solidnym zapasem.
2021.11.13 15:53:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181263

Jinse jiantou

411146
698
Cześć. Mam na imię Kacper i mam 21 lat. Mieszkam na Mazurach. Szkołę skończyłem 3 lata temu. W niedalekiej przyszłości planuję służyć w wojsku oraz podjąć studia zaoczne. W wolnym czasie pracuję nad swoją kondycją i sprawnością fizyczną oraz gram w gry. Moimi hobby są: motoryzacja, gotowanie, ogrodnictwo, jazda na łyżwach i rowerze. Jestem zainteresowany Orvidią, dlatego że chcę nawiązać nowe znajomości i po prostu zrelaksować się. Z grą jestem związany od dawna, mam doświadczenie w robieniu questów, walkach PvP oraz ustawkach. Co do mojej aktywności w grze, to wydaje mi się, że jest na dosyć wysokim poziomie. To tyle ode mnie, podałem najważniejsze informacje o sobie. Nie pozostaje mi nic więcej, tylko czekać na wyniki. Pozdrawiam .
2021.11.13 15:53:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181264

Alvonkowy

339-45
260

Edytowany 10:53:13 14.11.2021 przez -DrraQu-
2021.11.13 15:57:14
Ocena: 0 :: Oceń wypowiedź:
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181266

Casanna

31736
214
Witam. Nazywam się Mikołaj, mam 20 lat i niedawno skończyłem technikum logistyczne. Interesuje się sportem oraz grami komputerowymi. W margonem gram już długo. Cenię sobie wzajemny szacunek i chęć niesienia pomocy innym! Jestem aktywnym i bezkonfliktowym graczem. Dlaczego Orvidia ? Myślę że odpowiedz jest prosta, mianowicie lubię poznawać nowych graczy i podnosić sobie wyżej poprzeczkę!
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich Graczy!
2021.11.13 15:57:59
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181267

Zynex

31542
148
Hej!
Mam na imię Maciej, mam 17 lat i uczęszczam do liceum ogólnokształcącego w Olsztynie, moje zainteresowania to głównie koszykówka, ale uwielbiam też jeździć rowerem na dalekie dystanse, no i oczywiście Margonem na które poświęcam dużo wolnego czasu (+-10h w weekend nawet nocki). Co do eventu to jestem bardzo zaangażowany, na spokojnie mogę posiedzieć na discordzie czy innym komunikatorze głosowym do końca eventu, i dłużej ponieważ nie siedzę na discordzie tylko dla legend w oknie łupu, lecz też dla zabawy, pośmiania się z innymi graczami z Orvidii

Wszystkie wymagania spełniam, regulamin przeczytałem, życzę powodzenia innym pozdrawiam
Edytowany 19:33:40 13.11.2021 przez Zynex
2021.11.13 16:00:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181270

Sheen King

31912
254
Cześć! Mam na imię Andrzej i liczę sobie 17 wiosen. Mieszkam w województwie Lubuskim blisko Zielonej Góry. Na ten moment uczę się w technikum logistycznym, jestem w trzeciej klasie. W wolnym czasie lubię pobawić/pograć z młodszym rodzeństwem. Moim hobby/zainteresowaniem jest piłka nożna w której kibicuje od 12 lat FcBarcelonie! Z grą jestem związany od prawie 7 lat, jest to moje drugie konto ponieważ pierwsze konto straciłem. Jestem aktywny w grze tyle ile mogę, myślę że jest to minimum parę godzinek dziennie. Wymagania są spełnione. Zapoznałem się z regulaminem. Więc tyle ode mnie, najważniejsze informacje o mnie zawarłem powyżej. Pozdrawiam i czekamy na wyniki
Edytowany 16:05:22 13.11.2021 przez Sheen King
2021.11.13 16:03:37
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181274

Alan z Japonii

31069
343
Witam serdecznie

Nazywam się Alan podobnie jak w nicku, pochodzę z woj. małopolskiego oraz mam 18 lat. Interesują mnie typowe dla faceta sprawy jak dobry mecz piłki nożnej, siatkówki w TV, majsterkowanie w samochodzie a także w wolnym czasie, którego mam sporo Margonem. Mam dużo doświadczenia w gierce i z pewnością przydałbym się w niejednym klanie O rekrutacji dowiedziałem się od swojego kumpla, z którym razem pykamy na jednym świecie także z kolei nie chciałbym się z nim rozstawać jeżeli dostanie się na ów świat jakim jest Orvidia beze mnie. Dlatego też liczę na pozytywny odzew ze strony zarządcy świata Orvidii i być może do zobaczenia na serwerze.

Powyższe wymagania spełniam, zapoznałem się także z regulaminem. Życzę każdemu powodzenia, Cześć!
2021.11.13 16:13:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181285

Uważaj Snajper

30626
120
Cześć

Mam na imię Zbyszek, nie dawno obchodziłem 21 urodziny, mieszkam w najstarszym mieście Polski, jakim jest Gniezno.
Obecnie pracuję w Centrum Logistycznym Clipper, oprócz pracy do której niestety chodzić trzeba interesuję się muzyką a dokładniej Pop Amerykański, sam układam teksty piosenek spisując wcześniej słowa jak mnie natchnie np. w Parku, podczas jazdy samochodem czy na wycieczkach rowerowych, drugą moją świetną pasją są szybkie samochody, im szybszy tym lepszy, aktualnie posiadam "odpicowaną" wersję Alfy Romeo 1.9 GT.

Jestem miłym i sympatycznym chłopakiem, ale wiadomo swoje za uszami mam

Na Serwer Orvidia chciałbym się dostać ze względu na to że nie szukam odskoczni, lecz normalnego świata z garstką wspaniałych osób, których mam nadzieję poznać i wspólnie podbijać szlaki Margonem, drugim względem dlaczego chciałbym u was zagrać jest fakt iż na świecie Lupus na którym "grywam" obecnie nie da się wytrzymać wiele razy otrzymywałem nie miłe wiadomości, typu Pozdrów siostrę [*] - nie muszę tłumaczyć co ta gwiazdeczka znaczy.
Od siebie dodam że Na Orvidię wniósłbym sporo pozytywnej energii, oraz pomocy jak będzie ona potrzebna, nie szukam świata do gry typowo mechanicznej.

● Jeżeli chodzi o wymagania, tu niestety musiałbym poprosić o przymknięcie oka na jedno z wymagań, mianowicie na staż, nie posiadam go ponieważ wróciłem po ponad rocznej przerwie i niestety starego konta nie dało się odzyskać bo minęło 30 dni

● Reputacja, na plusie staram się o wyższą lecz ze względu iż do Black Week, mam bardzo dużo pracy reputacja stoi w miejscu.

● Brak Wpisu Na LN, nie byłem nigdy wpisany.

● Zapoznałem się i akceptuję regulamin serwera

Pozdrawiam, Do Zobaczenia na szlakach Orvidi
2021.11.13 16:15:02
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181290

Majket

24416
305
Cześć!
Na imię mi Michał i mam 20 lat. Jestem otwartym na nowe znajomości i niekonfliktowym gościem. Moimi zainteresowaniami są gry komputerowe i wędkarstwo. Na Orvidii chciałbym dobić topkę a inne postacie wbić na przedział, gdzie będę mógł aktywnie zajmować się kontentem PvE. Z przyjemnością siedziałbym na komunikatorach głosowych by przeżycia z gry były jak najlepsze.
Wymagania wszystkie spełniam oraz zapoznałem się z regulaminem, pozdrawiam.
2021.11.13 16:19:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181293

szybki ministrant

1300
2
Siemanko, z tej strony Andrzej z Krakowa. Mam 21lat, za tydzień 22, wiec fajnie by było wygrać. Moim hobbym od 13lat to koszykowka, uwielbiam ten sport. Ulubiona druzyna to oczywiście Lakersi. Chciałbym dostać zaproszenie, by poznac ludzi z innych swiatow, porozmawiac sobie stojac na e2 lub tytanie. Pozdrawiam
2021.11.13 16:20:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181297

Don Prezidente

31014
17
Cześć,
Jestem Kamil, w tym roku skończyłem 18 lat. Od małego pasjonuje się wędkarstwem, ostatnio złapałem ”takiego szczupaka”. Chodzę do Liceum o profilu mat-geo, ogólnie jestem osobą bardzo otwartą i pomocną. Dorabiam sobie dodatkowo jako dostawca pizzy w pewnej pizzerii w moim mieście. Co do świata to planuję grać na nim aktywnie i będę się starał dać coś od siebie dla całej społeczności.
2021.11.13 16:25:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181307

Mag Nocnik

34586
555
Witam serdecznie!

Nazywam się Krystian, mam 19 lat. Mieszkam w małej miejscowości nieopodal Szczecina. Uczęszczam do 4 klasy technikum mechanicznego. Moim głównym zainteresowaniem jest motoryzacja, sport oraz muzyka. W Margonem gram już od dłuższego czasu, poświęcam tej grze dziennie sporo godzin.
Jestem bezkonfliktową osobą, zdobywanie nowych znajomości na nowym świecie jest opcją na którą się piszę.
Wybrałem Orvidie, ponieważ zaintrygował mnie ten świat, wiele informacji pozytywnych na jego temat słyszałem jak i zdobywałem.

● Minimum 0 punktów reputacji. ✔
● Minimum 365 dni stażu. ✔
● Brak wpisu w LN. ✔
● Krótkie i treściwe podanie. ✔
● Zapoznanie się z regulaminem świata. ✔

Co do wymagań, to spełniam wszystkie.
2021.11.13 16:26:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181308

Velo

346824
2228
Hej, z tej strony Patryk za miesiąc skończę 20 lat. Jestem mieszkańcem Śląska a dokładniej okolic Rybnika. Rok już pracuje jako spawacz w okolicach Gliwic. Jestem miłym i uczynnym chłopakiem. Uważam że jestem doświadczonym graczem. Z regulaminem się zapoznałem, wymagania spełniam. Pozdrawiam Patryk.
2021.11.13 16:30:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181318

Lotvis

346507
1420
Rezygnuje w tej rekrutacji, blokada zśp.
Edytowany 23:50:44 21.11.2021 przez Lotvis
2021.11.13 16:32:03
Ocena: -2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181325

Heur

1032
13
Cześć,
Mam na imię Mateusz od kilku lat pracuje w branży hotelarskiej na stanowisku SuperVisor`a, zainteresowań mam sporo ale wymienię szczególnie te które są ze mną na co dzień, głownie to pływanie oraz siłownia. Jestem osoba z którą łatwo się dogadać, łatwo zawieram nowe znajomości jestem bardzo otwarty na ludzi, także jestem bardzo uczynny i życzliwy, w stosunku do powierzonych mi zadań jak i do moich współpracowników oraz znajomych z gry. Uwielbiam grać w Margonem, chciałbym zdobyć się na coś nowego co by odnowiło ten stary aspekt tej gry za którym bardzo tęskni. Jestem bardzo chętny do integracji z nowymi osobami z chęcią wejdę na Discorda, TeamSpeak`a żeby sobie z kimś wieczorami porozmawiać i dobrze spędzić czas.
Edytowany 16:37:16 13.11.2021 przez Heur
2021.11.13 16:37:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181329

Papudrownik

1602
34
Witam!

Nazywam się Patryk i mam 18 Lat, Pochodzę z małej miejscowości nieopodal Szczecina. Moje Hobby to Gra w piłkę nożną oraz granie w gry, teraz głownie gram w Margonem ale lubię też takie tytuły jak Fifa, LoL czy Cs:go. Moją motywacją aby dostać się na ten świat jest to że moi koledzy również chcą się tu dostać i przyjemnie będzie się grało z paczką znajomych. Grałem już na paru Prywatnych światach więc mam jakies obeznanie . Wydaje mi się że szybko "Zadomowię" się na świecie i wprowadzę miłą atmosferę.

Zapoznałem się z regulaminem!

Spełniam wszystkie wymagania.
Pozdrawiam
Edytowany 16:40:49 13.11.2021 przez Chaurisa
2021.11.13 16:37:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181331

Nie zaczynaj

3172
38
Witam czytających
Na imię mi Krzysztof i pochodzę z małej miejscowości niedaleko Warszawy. W tym roku kończę 18 lat. Moim zainteresowaniem jest głównie koszykówka ze względu na wysoki wzrost. Poświęcam jej w sumie koło 3h dziennie, reszta to nauka i gry komputerowe typu Margonem czy też CS-GO jeżeli chłopaki się zbiorą Gram dość aktywnie, chętnie będę uczestniczył w eventach z różnymi komunikatorami typu Discord. Komunikacja to większy procent sukcesu Czyli w tym przypadku bicia herosa eventowego/tytana itp. Nie chcę się za wiele rozpisywać, ponieważ wiem, że są ludzie bardziej do tego stworzeni.
Wymagania spełniam. Pozdrawiam i życzę powodzenia każdemu. Cześć!
2021.11.13 16:38:56
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181335

Kolega Cukier

20517
159
Nazywam się Wiktor, mam 17 lat , moim hobby jest granie w Margonem oraz jazda na rowerze. jestem z województwa zachodniopomorskiego. Jestem pozytywnym wariatem lubię poznawać nowe osoby. W Margonem gram od dziecka i pewnie jeszcze moja przygoda z tą grą trochę potrwa. Na świecie Majorka chciałbym zagrać ponieważ na Hypnosie jest dużo botów i już mi się znudził. A chciałbym zagrać na innych światach prywatnych i rozwijać swoje umiejętności. W grze spędzam dużo godzin dziennie, mam nadzieję że się dostane.

Zapoznałem się z regulaminem.
wymagania spełniam.
2021.11.13 16:40:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181339

Qmek

1091
22
Witam

Mam na imię Mateusz i mam 17 lat.Pochodzę z województwa Zachodniopomorskiego.Uczę się w technikum na kierunku technik automatyk.Jestem miłą, nie stwarzającą problemów i pomocną osobą.W Margonem gram już z 8 lat.
Dlaczego ja?
Otóż jestem osobą szukającą nowych wyzwań dla siebie i chciałbym je znaleźć na świecie prywatnym Orvidia.

Wymagania:
● Minimum 0 punktów reputacji - jest
● Minimum 365 dni stażu - jest
● Brak wpisu w LN - nie byłem notowany
● Krótkie i treściwe podanie - jest jak najbardziej
● Zapoznanie się z regulaminem świata - zapoznałem się oczywiście
2021.11.13 16:47:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181346

Baniak P D W

1330
8
Cześć!

Nazywam się Oskar mam 19 lat. Uczęszczam do 4 klasy technikum o profilu informatycznym. Moim hobby jest pływanie, piłka nożna oraz w lekkim stopniu parkour. Moim celem na tym serwerze jest stworzenie najlepszego klanu na 83lvl i oczywiście dobra zabawa. Wymagania spełniam i akceptuję regulamin. Pozdrawiam.
2021.11.13 16:48:15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181347

Mooir

1470
14
Witam nazywam się Patryk mam 20 lat. Interesuje się mechanika samochodową a dużo wolnego czasu spędzam w grze. Chciałbym spróbować swoich sił na świecie Orvidia. Chętnie pogram z nowymi osobami i nawiąże nowe znajomości. Obecnie gram na jednym świecie prywatnym ale wcześniej już miałem styczności z innymi światami.

Wymagania:
1. Minimum 0 punktów reputacji- jest 0
2. Minimum 365 dni stażu- jest 1007
3. Brak wpisu w LN- nie jestem wpisany
4. Zapoznanie się z regulaminem świata- zapoznałem się z regulaminem

Dziękuję i pozdrawiam
Patryk
2021.11.13 16:51:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181352

Rastian

33368
414
Cześć.
>Kuba, 21 lat. Obecnie mieszkam w Lublinie. Do moich zainteresowań należy muzyka i e-sport. Pomijając najdynamiczniejszą grę na świecie jestem też fanem kunter strajka i haxballa.

winter is coming, przenocujcie mnie.
2021.11.13 16:55:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181355

Garutto

316126
2375
Witam!

Mam na imię Grzegorz i mam 17 lat. Pochodzę z małej miejscowości niedaleko Rzeszowa. Moimi zainteresowaniami są to gry komputerowe oraz słucham soundtracków z gier lub też normalnie muzyki typowo rockowej lub tych, które są memami. W grę gram ostatnio 2-3 godziny aktywnie oraz jak jest event to gram codziennie, ale gdy tylko mam czas. Nie będę się rozpisywać, bo co do mojej osoby nie jestem tym, w którym moje zainteresowania czy też szczegóły o mojej osobie są zbędne i niepotrzebne.

Zapoznałem się z regulaminem oraz wymagania spełniam!

Pozdrawiam wszystkich!
2021.11.13 17:04:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181366

Germur Zog

13865
191
Dzień dobry, nazywam się Józef, mam 20 lat i mieszkam w Rzeszowie. W wolnym czasie uczęszczam na siłownię, ponieważ jestem takiego zdania, że każdy powinien mieć jakiś cel i pasję. Nie miałem jeszcze przyjemności gry na świecie prywatnym, ponieważ skupiłem się na grze na świecie zwykłym. Tak więc długo oczekiwałem na odpowiednią rekrutację na świat, który odpowiada mi swoim klimatem i jak widać w końcu się doczekałem.
Krótko także nadmienię, że wymagania wszystkie spełniam. Póki co z mojej strony to tyle.
Do zobaczenia.
2021.11.13 17:10:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181375

Pan Tadzik

31454
597
Cześć!
Na imię mi Paweł mam 23 lata. Na co dzień jestem osobą miłą, sympatyczną, zabawną oraz otwartą na nowe znajomości, jak i nowe przygody. Głównie interesuję się esportem sam niegdyś grałem półprofesjonalnie w grę rocket league, grając między innymi takie turnieje jak "Red Bull wjazd na bramkę 2019" oraz "Rocketmania PGA 2019", rywalizując przy tym z najlepszymi graczami w Polsce, spełniając przy tym kilka swoich marzeń. Aktualnie pracuję jako pracownik produkcji na stanowisku operatora maszyn, jednakże nie brakuje mi czasu na przyjemności, czyli granie w przeróżne gierki.

Zapoznałem się z obecnym regulaminem świata!

Spełniam wszystkie wymagania. Pozdrawiam!
2021.11.13 17:17:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181381

Fata Morgana

31765
821
Witam

Z tej strony dziewiętnastoletni facet z szerokimi aspiracjami i perspektywami. Od pewnego czasu zajmuję się socjologią oraz prawem, to właśnie w tych kierunkach planuje układać swoją przyszłość. Swój wolny czas spędzam w zupełnie różny sposób, raz aktywnie, a raz leniwie klikając w gry, czy udzielając się na forum. Jestem osobą zupełnie bezkonfliktową, towarzyską i charyzmatyczną, uwielbiam poznawać i zawierać nowe znajomości, stąd też pokładam ogromne nadzieję, że Orividia będzie miejscem, w którym uda mi się to aż nadto. Jeśli chodzi o moje plany, to jest to jedynie poznanie nowych ciekawych ludzi, sama gra będzie w tym wszystkim pobocznością. W samej grze mam już spędzone dobre kilka lat, znam ją praktycznie na wylot. Mam nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję się poznać.

Życzę wszystkim powodzenia, dużo zdrowia, a samej radzie owocnego i bezproblemowego sprawdzania wszystkich kandydatur!
2021.11.13 17:17:05
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181382

Kamxdil

32178
634
Cześć.
Mam na imię Kamil, skończyłem w tym roku 21lat. Aktualnie pracuje w dobrze prosperującej firmie jako operator maszyn i urządzeń do obróbki drewna. W przyszłym roku mam zamiar dalej iść w edukacje, chociaż wiem, że nie jest to moją mocną stroną, bo nie lubię się uczyć. Ogólnie jestem uzależniony od tej gierki i gram w nią wszędzie, gdzie tylko mogę. Na co dzień jestem milutki i lubię sporo pożartować. To tyle, jeżeli chodzi o mnie - kolejny etap poznawania rozpocznie się podczas wspólnej gry!

Pozdrawiam.
2021.11.13 17:19:36
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181385

Relaks

31727
401
Witajcie, nazywam się Michał i liczę sobie 20 wiosen, mieszkam w dość dużym mieście Wrocław, w województwie Dolnośląskim.
Jestem osobą kulturalną, przyjacielską, bardzo lubię pomagać innym graczom i ludziom. Jestem towarzyski, mam do każdego szacunek bez wyjątków, cenię uczciwość. Zapoznaję się z regulaminem tego świata, posiadam dużą znajomość ortograficzną. Przestrzegam zasady. Bardzo lubię grać w koszykówkę i piłkę nożną, uwielbiam słuchać muzyki typu Rap, Hip-Hop. Czasami piszę teksty, szukam podkładu i śpiewam w własnym "studiu", które zrobiłem w piwnicy. Jestem osobą uczciwą. Chciałbym do was dołączyć ponieważ chcę poznać nowych sympatycznych ludzi, przemierzać z nimi szlaki Margonem, poznać nową atmosferę i równocześnie ją budować z innymi graczami.
Pozdrawiam.
2021.11.13 17:20:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181388

Maiksen

24451
369
Cześć,
na imię mam Dawid, pochodzę z niewielkiej miejscowości w pobliżu Lublina. W marcu skończyłem 18 lat, zaś aktualnie uczęszczam do maturalnej klasy licealnej o kierunku matematyczno-fizycznym. Jestem osobą towarzyską, lubiącą zawierać nowe znajomości. Swój wolny czas poświęcam na rodzinę oraz przyjaciół. Interesuję się sportem, głównie koszykówką. Niedawno wróciłem do aktywnej gry, lecz brakuje mi świata do kontynuacji tej przygody. Gra na światach publicznych przejadła mi się po tak długim czasie. Co do wymagań to spełniam je wszystkie, akceptuję regulamin świata oraz jestem gotów na rozpoczęcie rozgrywki w zupełnie nowym i nieznanym mi wówczas środowisku.
Pozdrawiam!
2021.11.13 17:21:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181390

Ruskiefajki

912
17
Witam,
Nazywam się Kacper i mam 22 lata. Na co dzień pracuję jako mechanik samochodowy w warsztacie mojego wujka. Co za tym idzie moje hobby to motoryzacja - lubię pracować przy różnych pojazdach, wymieniać części itd. Moja praca sprawia mi dużo radości i czuję, że całkowicie się w niej spełniam. Mieszkam w województwie wielkopolskim, kilka kilometrów od Poznania. W wolnym czasie lubię jeździć na rowerze, spotykać się z paczką moich bardzo dobrych przyjaciół, oglądać seriale, a także chodzić na siłownię. Moi znajomi postrzegają mnie jako osobę otwartą, towarzyską i z poczuciem humoru. Mam duży dystans do siebie i to również cenię sobie u innych ludzi. Do gry zaglądam codziennie, także mogę zagwarantować, że będę odznaczał się dużą aktywnością. Szybko klimatyzuję się w nowych sytuacjach i chętnie podejmuję różne wyzwania.

Pozdrawiam!
2021.11.13 17:22:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181392

Yoguzi

30029
177
Witam
Mam na imię Mateusz, mam 23 lata, na co dzień zajmuję się sportami walki i sportami siłowymi, większość czasu spędzam na siłowni lub sali treningowej.
Wieczorami lubię spędzać czas przy komputerze, grać w gry i przeglądać różne internetowe magazyny sportowe.
Zdobyłem mistrzostwo Woj. Łódzkiego w amatorskim Boksie oraz mam niebieski pas w Judo.
Na ogół jestem osobą ugodową ale zawsze dążę do postawionych sobie celów, lecz to nie pokrywa się z brakiem poczucia humoru
Pozdrawiam
2021.11.13 17:23:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181395

Kuba A

611
3
Witam!
Nazywam się Kuba, mam 18lat.Pochodze z małej miejscowości w województwie podkarpackim. Chodzę do 3 klasy technikum. Po ukończeniu tej szkoły planuje iść na studia. Moje zainteresowania to piłka nożna, siatkówka oraz gry komputerowe. W Margonem gram od około 5lat. Myślę że tyle o mnie wystarczy, z regulaminem świata się zapoznałem oraz spełniam wszystkie wymagania.
Pozdrawiam!
Edytowany 17:25:17 13.11.2021 przez Kuba A
2021.11.13 17:25:02
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181401

Andreus

31378
150
Cześć,

Mam na imię Damian, ukończyłem 20 lat, dokształcam się w zakresie logistyki międzynarodowej i stawiam pierwsze kroki w kierunku własnej działalności.
Na co dzień: gram w szachy z sukcesami na tle krajowym, czytam, a w wolnych chwilach zasiadam do komputera, przy herbatce i rozkoszuję się grami MMO.
Szukam nowego domu, klimatu czy też towarzystwa do gry by się pobawić/pośmiać, bez ostrego tryhardu i bicia tytanów pod komórką o 4 w nocy -,-.
Świat Orvidia przyciągnął moją uwagę: stosunkowo niską ilością graczy, odpowiednimi statystykami i prostym/czytelnym regulaminem.
Zwróciłem uwagę na punkty regulaminu nastawione na współpracę serwera np. Tytani- "9.7" czy Herosi- "8.5", 8.7.1/8.7.2". Piękna sprawa.

Wymagania: Spełniam wszystkie

Pozdrawiam, Do zobaczenia
2021.11.13 17:25:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181402

Biznesmen Janusz

3003
189
Witam
Nazywam się Filip , mam 21 lat. Zajmuje się Motoryzacją , Pracuje w wypożyczalni samochodów. Moimi zainteresowaniami są motocykle , dziewczyny i w wolnym czasie Margonem.

Wszystkie Wymagania spełniam
2021.11.13 17:26:15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181403

Lunaru

3003
176
Witam
Mam na imię Damian, mam 23lata, Mieszkam w Łodzi.
Aktualnie pracuję jako pizzerman, ale większosć czasu poświęcam na mechanikę samochodową i to mój docelowy zawód,
Zdobyłem mistrzostwo Polski w vape trick oraz Cloud Contest.
Wieczorami lubię majsetrkować przy e-papierosach i spędzać czas przy komputerze, głownie Margonem z którym jestem juz ponad 11lat.
Na co dzień jestem osobą miłą, sympatyczną, zabawną oraz otwartą na nowe znajomości i zawsze dążę do postawionych sobie celów.
Pozdrawiam
Edytowany 02:01:57 18.11.2021 przez Lunaru
2021.11.13 17:26:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181404

Davello

374198
542
Bonjour!

Dominik,21,dolnosląskie. Piłkarz - sport traktuje poważnie, aktualnie jestem trenerem w jednej z najlepszych Akademii we Wrocławiu. Posiadam trochę wiedzy nt. piłki nożnej, i staram się ja wykorzystać na tzw. bukmacherce. Przechodząc do konkretów, to z aktywnością nie ma u mnie problemu, w grze bywam codziennie. Sadze, ze nadam się na ten świat, ze względu na moje duże doświadczenie w grze. Chętnie bym pograł na topce, oraz na przedziale pod Teze.

Pozdrawiam, Drejk!
2021.11.13 17:29:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181409

Leriz

1900
7
Witam
Na imię mam Kuba, w tym roku skończyłem 20 lat i uczęszczam na studia zaoczne, na codzień pracuję. Uwielbiam wędkarstwo i interesuję się motoryzacją.
W margonem gram od dzieciństwa. Jestem osobą komunikatywną i lubiącą wyzwania. Chciałbym dostać się na Orvidię ponieważ zawsze chciałem spróbować priva.
Pozdrawiam.
2021.11.13 17:37:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181412

Setamowl

21059
332
Cześć mam na imię Oktawian, mam 18 lat. Interesuję się sportem grałem w drużynie piłkarskiej zrobiłem kurs na trenera piłki nożnej w wolnej chwili gram głównie w margonem. Jestem graczem komunikatywnym, sympatycznym i nie sprawiającym problemów. Na orvidię chciał bym się dostać z tego powodu że jest na niej mój brat z którym gram na Dream. Wymagania spełniam, regulamin przeczytałem.
2021.11.13 17:41:07
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181416

Mroczny Piotr

13163
414
Witam wszystkich!

Nazywam się Piotrek mam 21 i aktualnie mieszkam za granicą, dokładnie to w Niemczech.
Na co dzień pracuje w supermarkecie jako sprzedawca, a po pracy trenuję lekkoatletykę
Swoją pierwszą przygodę z Margonem zacząłem dokładnie 2014 roku i zakończyłem w 2019r.
Postanowiłem po dłuższej przerwie znów wrócić do gry, lecz widząc po tym co dzieje się
na publicznych serwerach przerosło mnie to, więc postanowiłem poszukać szczęścia tutaj

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania
Pozdrawiam ^^
2021.11.13 17:49:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181431

Kinnlucez

308115
940
Cześć, nazywam się Konrad i mam 18 lat. Interesuje się motoryzacją i sportem. Lubię grać w piłkę nożną i kiedyś chodziłem na treningi. Lubię grać na komputerze w gry typu margonem. Chciałbym się dostać na świat Orvidia i zagrać ze znajomymi. Jestem bardzo aktywnym graczem i umiem dogadać się ze wszystkimi. Moją mocną stroną jest bezkonfliktowość i szanowanie innych graczy. Lubię grać na światach prywatnych gdzie nie ma przeludnienia.

Pozdrawiam i mam nadzieje że się spotkamy na świecie Orvidia.
2021.11.13 17:53:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181435

hollowsquad

1201
6

Edytowany 23:13:40 21.11.2021 przez hollowsquad
2021.11.13 17:56:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45181440

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Orvidia][20.11.2021] Rekrutacja!

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0