Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Potrzebuje dobrej odpowiedzi

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Aidan Gillen

283171
1707
Siemanko, dlaczego na koncie Thinkera została zmieniona nazwa na Margonem? To jest osoba która która trzymała pion w tej grze, nie było takich rzeczy które są teraz, zamieszanie w administracji, długie oczekiwania na odpowiedź z panelu, Mistrzowie Gry podają kontakt na profilu do siebie, ale olewają sprawę i nie odpisują.. dlaczego taka super gierka tak została zmarnowana.

Kto mi odpowie?
2021.10.30 02:51:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45165819

Taren

300381
1627
Aidan Gillen:
Zmarnowana została dla ciebie lub mnie jako gracza, z perspektywy działalności gospodarczej wypracowano zadowalające udziałowców rozwiązanie oparte o cykliczne eventy z loterią, odwiązywanie przedmiotów oraz elementy kosmetyczne niewymagające rozbudowanego, kosztownego zespołu IT. Przemianowanie konta Thinkera na Margonem jest zabiegiem podobnym do utworzenia konta Ekipa Garmory, mającym na celu płynną transformację w bezosobowy kapitalistyczny twór generujący po behemocku to ujmując walutę, aż do utraty tchu od jątrzących się technokratów i rodzin wielodzietnych.
Pozdrawiam!
2021.10.30 07:58:45
Ocena: 7
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45165850

Painkiller

300202
3766
Margonem to projekt, który ma przynosić pieniądze i widocznie robi to bardzo dobrze. Myślałem, że serwery prywatne będą najtrafniejszym strzałem do czasu smoczych kuferków, byłem pewien że to będzie kit, ale patrząc na to ile edycji wyszło to też jakiś sukces

To co kolega wyżej napisał, chociaż dla mnie problemem nie jest to że gra jest "zmarnowana", tylko że jest po prostu taka sama, była i będzie. Ciężko to jakoś ruszyć, dlatego czasami pojawiały się tematy "Margonem 2" czy innych projektów, które dosyć szybko ucichły. Margonem sobie będzie i ktoś w to zawsze pogra, ale chodzi o to by przyniosła dość pieniędzy na inne projekty, jeżeli takowe mają powstać.

Z tego właśnie rodza się kuferki czy inne loterie. Czekam na jakiś abonament, 19,99zł miesięcznie za bonusy typu mikstury zwiększające exp czy specjalne promocje w sklepach
2021.10.30 16:17:26
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45166301

Mayura

23353
176
Na problem powinniśmy patrzeć też z 2 strony. W gierce nie oszukujmy się mamy dużą ilość starych grzybów, którzy nienawidzą zmian, płaczą gdy jest jakiś rework graficzny(np. Ostatnio maho). wieczne wychwalanie tego co było kiedyś bez jakiejkolwiek refleksji aby dostrzec, że wtedy też w gierce było mnóstwo błędów. Nie mówię tu, że gra jest obecnie w jakiejś dobrej kondycji. Bo to jest kompletną nieprawdą. Ale środowisko graczy wiele zmian odbiera negatywnie. (Np NI, który mimo swoich wad daje możliwość wygodnej gry na telefonie)
2021.10.30 16:28:26
Ocena: -2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45166316

Kefrusia

2823071
24308
Aidan Gillen napisał(a):
To jest osoba która która trzymała pion w tej grze, nie było takich rzeczy które są teraz, zamieszanie w administracji

piszesz o człowieku który zamknął cały dział na forum za niespełnianie swojej funkcji jak ludzie w dorg skrytykowali jego pomysł
2021.10.30 17:05:09
Ocena: 3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45166357

Grinch`

194828
1284
Mayura napisał(a):
(Np NI, który mimo swoich wad daje możliwość wygodnej gry na telefonie)

hahah a to ci zarcik
2021.10.30 17:05:27
Ocena: -1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45166358
Początek strony Strona: [1]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Potrzebuje dobrej odpowiedzi

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0