Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > "Agregator" światów

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Rura od odkurzacza

1076
41
Siema,
Pomysłem jest stworzenie nowego świata tylko do walk pvp/ustawek/łaźni, gdzie moglibyśmy skopiować daną postać z ekwipunkiem + kilka zamienników. Wiele razy widziałem, czy to pod jakimś filmikiem na yt czy postem na forum "zawalczyłbym". Lecz problemem staje się bariera serwerowa. Myślę, że otwarcie nowego serwera tylko pod walki pvp i łaźnie byłoby dobrym pomysłem. Według mnie taki serwer będzie super odskocznią od przewidywalnych łaźni z ludźmi z którymi walczyliśmy xxx razy. Rozumiem też, że takie "skopiowanie" postaci na inny serwer wymaga wiele pracy od administracji, ale nawet ~10k sł jest akceptowalne i uważam że wiele osób skusiłoby się oczekując nowych wyzwań z ludźmi z którymi nie mieli okazji nigdy zawalczyć na przedziałach. Oczywiście kolejnym problemem są aktualizacje takiego ekwipunku, ale coś w rodzaju płatnej aktualizacji ekwipunku na żądanie (np raz w tygodniu) powinno zdać egzamin.

Oczywiście wiele szczegółów takiego świata jest do dyskusji i na pewno wszystkiego tutaj nie zawrę. Kilka proponowanych zasad na szybko: zakaz handlowania, wyrzucania i wymieniania się itemami. Brak poczty/aukcjonera wydaje się oczywisty. Nagrody za łaźnie/turnieje coś w rodzaju run lub możliwość odbioru na wybranym przez siebie świecie. Tylko jedna lub kilka map na cały serwer gdzie można się bić, kupować mikstury/strzały/przeklęte bronie i nic poza tym.

Proszę podzielcie się poniżej swoimi spostrzeżeniami, wadami lub zaletami takiego świata. Pozdro!
2021.10.27 23:55:15
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45163687

Miro

3261605
1071
Rura od odkurzacza:
Do takich testów jest experimental, ale musisz się dogadać z ludźmi czy by założyli takie eq jakie byś chciał żeby mieli, czy nie + masz tam kukły, a potem wszelkie swoje uwagi piszesz w temacie Experimental, gdzie grupa administracyjna odpowiedzialna za balans nie za bardzo przychyli się do twoich propozycji zmian. Dlatego, że mają tam swoich testerów i oni albo wiedzą lepiej, albo balans jest na tyle dobry że po co zmieniać, a nawet jak zmienią to na pewno nie na takich zasadach jakie proponował byś.
2021.10.28 01:21:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45163734

Rura od odkurzacza

1076
41
Miro:
tu nie chodzi o zmiany w balansie ale po prostu walki pomiędzy graczami z różnych światów w jednym miejscu
2021.10.28 08:36:26
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45163765

Falque

315635
960
*ehm* Genus *ehm*
2021.10.28 13:42:03
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45163954

Wykonawca

33127
538
Rura od odkurzacza:
Sam zamysł opiera się aby o urozmaiecenie gry, lecz nie tędy droga. Nie po to serwery są separowane od siebie, gdzie każdy rządzi się swoimi prawami/zdobyczami, by później je (łączyć). Nie było by względnej równowagi, serwer-serwerowi nie równy.
2021.10.31 16:39:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45167464

mykon bubr betoniak

31423
102
Rura od odkurzacza:
Był kiedyś pomysł otchłani międzyserwerowej z tego co pamiętam
2021.11.09 14:46:38
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45176416

Mykfanith

3006841
11870
Rura od odkurzacza napisał(a):
Pomysłem jest stworzenie nowego świata tylko do walk pvp/ustawek/łaźni, gdzie moglibyśmy skopiować daną postać z ekwipunkiem + kilka zamienników. Wiele razy widziałem, czy to pod jakimś filmikiem na yt czy postem na forum "zawalczyłbym". Lecz problemem staje się bariera serwerowa.
Cześć, takim światem (poza jego głównym aspektem testów) jest Experimental. Możesz umówić się tam na walki z graczami, bądź próbować swoich sił przeciwko potworom. Specjalna mapka tego serwera zawiera większość dostępnych w grze przedmiotów wyższej rangi oraz swobodny dostęp do złota/leczenia/ulepszeń.
2021.11.11 07:45:48
Ocena: 0 :: Oceń wypowiedź:
cytuj | ID:45178361
Początek strony Strona: [1]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > "Agregator" światów

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0