Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dodatki do gry > [Inne] Symulator MW - mistrzostwo walk

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Vlk Romanov

23865
217
Cześć

Udostępniam stronę internetową mojego autorstwa służącą do symulowania Mistrzostwa walk dla różnych zestawów umiejętności:
https://symulator-mw.vercel.app

Moja motywacja:
Chciałem zrobić sobie odpowiednie MW pod tytanów, kolosów, expa itp., ale nie chcąc wydawać od razu złota na nie wiadomo ile slotów w Mistrzostwie walk, rozpisywałem sobie w notatniku turę po turze, odejmowałem manę i energię dla każdej umiejętności i liczyłem na ile tur starczy mi zasobów i ile będę musiał wydać złota na sloty w Mistrzostwie walk.
Była to żmudna robota, a do tego przy każdej zmianie kolejności wykonywanych umiejętności, wbicia wyższego poziomu itp musiałem od nowa wszystko przeliczać, sprawdzać czy wszystko się zgadza.
Wtedy uznałem że ułatwię sobie życie i zrobię narzędzie, które będzie robić te wszystkie rzeczy za mnie

Kontakt:
Jeśli ktoś ma do mnie jakieś pytanie, propozycję nowej funkcjonalności, chce zgłosić błąd to zapraszam do kontaktu tutaj w tym temacie lub prywatnie (info na stronie).

PS. Nie jestem pewien czy jest to właściwy dział, ale żaden inny mi nie pasował dlatego wrzucam to tutaj.

Aktualizacje:
26.11.2021 - zaktualizowano koszty umiejętności bazując na zmianach z 23.11.2021 https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=492741&ps=0#post45192618
Edytowany 20:30:10 26.11.2021 przez Vlk Romanov
2021.10.27 11:59:50
Ocena: 5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45162730
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dodatki do gry > [Inne] Symulator MW - mistrzostwo walk

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0