Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Proste zmiany na świecie Perkun

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Regis Emiel

332709
4403
Siemanko,

mam do zaoferowania pewne rozwiązanie związane z serwerem Perkun, które dotyczy podziału na dwie frakcje. Nie przedłużając, przechodzę do konkretów.

Propozycja numer 1.

Podział na 2 frakcje, na kolorki oraz umożliwienie w każdej z tych frakcji granie każdą dostępną w margonem profesją. Tak jak jest to w przypadku innych serwerów. Przykład, frakcja paladyn, wojownik, łowca, przydzielony kolor czerwony oraz umożliwienie założenia postaci takich jak mag, tropiciel, tancerzy ostrzy. Frakcja mag, tropiciel, tancerz ostrzy, przydzielony kolor niebieski oraz umożliwienie założenia postaci takich jak paladyn, wojownik, łowca. Zachowując przy tym jak do tej pory zasady podziału na frakcje, mam na myśli brak możliwości zobaczenia przez frakcję Niebiescy tego co napisali gracze z frakcji Czerwoni itd.

Propozycja numer 2.

Przy zakładaniu nowej postaci na serwerze Perkun widniałaby informacja na temat tego, ile kont założonych jest we frakcji Niebiescy oraz frakcji Czerwoni. W ten sposób można byłoby uniknąć sytuacji, w której dana frakcja miałaby przewagę w ilości założonych postaci/kont. Przy wyraźnej przewadze automatycznie blokowałaby się możliwość założenia postaci w danej frakcji.

Myślę, że wyżej wymienione przeze mnie propozycje nie będą ciężkie do zrealizowania oraz nie zajmie to dużo
czasu. Na pewno jednak ucieszyłoby to wielu graczy oraz zachęciło kolejnych do zakładania postaci na serwerze Perkun.
2021.10.24 16:36:00
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45159705

argathon dawny demon

33130
10635
współczuje dla graczy ktorzy mysla, ze perkun kiedykolwiek doczeka sie jakichś zmian xD
2021.10.24 16:45:07
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45159726

Wykonawca

33127
538
Regis Emiel:
Stary a taki nie mądry, nie wiem czy nie zauważyłeś ale to co pada to nie deszcz, tylko ślina tych yghym spod młyna. Daj Sobie spokój, grasz to graj. Po co komuś 4 litery zawracać jeżeli kasa od niemądrych ludzi płynie, a górze tylko na tym zależy. Nie pozdrawiam JG. (jestem geniuszem)
Edytowany 23:05:16 24.10.2021 przez Wykonawca
2021.10.24 23:04:59
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45160230

Mykfanith

3006841
11870
Cześć. Otrzymałem informację, iż projekt zmian na Perkunie jest obecnie projektem zamrożonym. Nie jest oszacowane kiedy miałby ponownie zostać uruchomiony.
2021.11.16 00:52:43
Ocena: -5 :: Oceń wypowiedź:
cytuj | ID:45184407
Początek strony Strona: [1]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Proste zmiany na świecie Perkun

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0