Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Nubes][30.09.2021] Rekrutacja

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] [5]

Szybki Erbhuś

317679
2707
Hej!
Rozpoczęła się już jesień, w związku z czym Rada ŚP Nubes zadbała o to, aby w nadchodzące długie wieczory część z Was mogła dołączyć do nas i cieszyć się z rozgrywki na naszym serwerze. Na wstępie chciałbym przypomnieć, iż Nubes jest światem HPVP co oznacza, że dedanie i szeroko pojęte walki są u nas na porządku dziennym - nie każdy jest wielbicielem tego typu serwerów, zastanów się więc dobrze czy lubisz takie klimaty. Oficjalnie więc rekrutację uważam za otwartą i zapraszam do składania podań.

Co ważne - wiemy, że część z Was zdecydowanie woli grać ze znajomymi niż rozpoczynać nową przygodę samotnie. Zapraszamy więc Was do pisania podań wraz z nimi i zamieszczania przy u siebie linków do ich podań. Zwiększy to Wasze szanse na wspólną grę u nas!

Wymagania:

* Staż w grze na poziomie minimum 200 dni.
* Co najmniej 20 punktów reputacji,
* Krótkie i przejrzyste podanie, gdzie nam się przedstawisz i zachęcisz aby zaprosić właśnie Ciebie,
* Brak jakiegokolwiek BBC w podaniu,
* Brak wpisu na LN,

Pamiętaj, że składając podanie deklarujesz znajomość naszego regulaminu i zobowiązujesz się do jego przestrzegania.
>> https://www.margonem.pl/?task=art&id=48 <<

Dlaczego warto wybrać Nubes?

* Boty są regularnie zsyłane na świat wyrzutków, dzięki czemu gra u nas jest po prostu przyjemna.
* System hpvp zapewnia odpowiednią dawkę rywalizacji. U nas nie będziesz się nudzić!
* 30 poziomów przewagi co zapewnia komfortową grę na każdym przedziale bez ingerencji osób z wyższymi poziomami.
* Ilość graczy na serwerze sprzyja prowadzeniu aktywnej rozgrywki.
* Regularnie prowadzone przez naszą Grupę Eventową zabawy i konkursy na forum gdzie możecie wygrać Nubeski a nawet złoto.
* Rozbudowane questy serwerowe, herosi, bonusy i wiele innych.

Obecne statystyki świata:

Niszczenie łupów od różnicy lvl [13-50]: 30
O ile procent osłabić tytanów [0-50]: 50
Doświadczenie za potwory [0.5-5.0]: 5.0
Doświadczenie za questy [1.0-5.0]: 5.0
Mnożnik Punktów Honoru [0.1-3.0]: 3.0
Czas odnawiania się potworów [1.0-3.0]: 3.0
Zmniejszenie szansy na pusty łup [1-4]: 4
Wyłącz automute [0/1]: 1
Wyłącz przewagę lvl dla PvP [0/1]: 1
Zdobycie łupu wymaga wyczerpania [0/1]: 0
Ukrywaj poziomy innych graczy [0/1]: 0
Dodatkowe komendy czatu (/me)[0/1]: 1
Dodatkowe komendy czatu (/nar)[0/1]: 1
Godziny PVP [0-24]: 0-24

FAQ:

1. Nie spełniam wymagań, czy jest sens pisać podanie?
Jesteśmy w stanie przymknąć oko na wymagania jeżeli Twoje podanie wystarczająco nas przekona.
2. Złożyłem podanie kiedy nie spełniałem wymagań rekrutacyjnych, ale już je nadrobiłem. Jak będę brany pod uwagę?
Warto pamiętać, że interesuje nas to już w momencie składania podania. Rekrutacja trwa na tyle długo, że możesz spokojnie nadrobić braki i napisać później.
3. Ile osób planujecie przyjąć w tej rekrutacji?
Nie mamy określonej liczby, może to być zarówno 10 jak i 100 osób. Wszystko zależy od ilości i jakości podań.
4. Gdzie złożyć podanie?
Do tego służy ten temat. Po prostu napisz to, co chcesz nam o sobie powiedzieć i opublikuj post.
5. Kiedyś miałem inne konto, na którym posiadałem wymaganą ilość dni stażu.
Niestety, bierzemy pod uwagę tylko i wyłącznie Twoje obecne konto, z którego piszesz podanie.
6. Co powinienem zrobić po ewentualnym otrzymaniu zaproszenia?
Najlepiej jeszcze raz przeczytać regulamin, a następnie wbić wymagany 49 poziom doświadczenia. Co zrobisz potem zależy tylko od Ciebie.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres mailowy opiekunów rekrutacji:
[ZŚP] Jeż w stopie - zspnubesravandol@gmail.com
[SM] Erbhuś - erbhi.official@gmail.com

Z mojej strony to na tyle.
Powodzenia!
_
Edytowany 13:58:41 26.9.2021 przez Erbhyeq
2021.09.26 13:37:35
MEDAL Ocena: 16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130742

Lereq

32550
427
Hejo!

Jestem Mateusz mam 16lat, jestem z małej wioski w województwie Łódzkim. Uczęszczam do drugiej klasy technikum na kierunku Technik pojazdów samochodowych, właśnie z tym chcę wiązać swoją przyszłość. Moim hobby jest wędkarstwo a także piłka nożna, udzielam się w pobliskim klubie na pozycji napastnika. Jestem osobą która zawsze dąży do postawionych celów. W Margonem gram od pięciu lat, do gry zaprosił mnie mój dobry znajomy na lekcji informatyki. Nubes to świat na którym nigdy nie grałem, dlatego chciałbym spróbować czegoś nowego i poznać nowych kumpli do gry. Jeśli chodzi o przedziały na jakich chciałbym grać na początku: 114, mój ulubiony przedział a także 210 oraz 300+, reszta jest wielką niewiadomą.

Dzięki za przeczytanie, pozdrawiam!
2021.09.26 13:43:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130745

Nukenin Liścia

21119
88
Hej, dzień dobry...

Nazywam się Marcin, mam 21 lat, Pochodzę z okolic Katowic, Moje zainteresowania to wyjścia ze znajomymi, gry komputerowe bądź gry typu Lol bądź CS:GO, od niedawna ponownie gram w margonem, niestety miałem dłuższą przerwę spowodowaną Wyjazdem za granicę, chciałbym spróbować swoich sił na nowym świecie od początku od tak zwanego zera, miło będzie poznać nowe osoby oraz spróbować się dostać, mam nadzieję że gdy się dostanę będę mógł wam opowiedzieć o sobie więcej.

Niestety nie spełniam ilości Reputacji, Staram się cały czas Nadrobić Reputację mam nadzieję że dostanę szansę.
Regulamin przeczytałem zapoznałem się z nim oraz go zaakceptowałem.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania, pozdrawiam każdego z kolei oraz życzę powodzenia!
Edytowany 08:34:11 30.9.2021 przez Puci Puci woj
2021.09.26 13:57:29
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130759

Ivko

30250
112
Witam serdecznie, jestem Iwo, kojarzony raczej jako Ivko.

Po długiej przerwie chciałbym wrócić do aktywnej gry widząc postępy Garmory w sprawie botów etc, oraz nowo wprowadzane zmiany odnośnie gameplay'u. Można powiedzieć, iż jestem głodny rozgrywki i nowych wrażeń na nowym świecie.
Mam 20 lat i skończyłem technikum o profilu mechatronik, studiuję na profilu związanym z profilem sportowym by oddać się w pełni swoim pasjom. Na co dzień zajmuję się właśnie sportem między innymi Boksem oraz Muay tai.
Chciałbym wrócić i móc ponownie cieszyć się grą i starać się wyciągnąć jak najwięcej fanu i przyjemności z gry własnię na Nubesie
Zapoznalem sie z regulaminem oraz zamierzam go przestrzegać, wymagania spelniam
2021.09.26 14:11:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130774

Moriange

31695
808
Witam!
Mam na imię Kewin oraz mam skończone 17 lat. Uczę się jako mechanik samochodowy w Szkole Branżowej I stopnia pozostał mi rok do ukończenia szkoły. W Margonem gram codziennie po jakieś 2-3 godziny lub dłużej zależy od czasu jaki mi zostanie w dniu. Interesuję się koszykówką, samochodami oraz podróżami w zakątki świata. Jestem osobą raczej bezkonfliktową i spokojną oraz opanowaną, jeżeli ktoś jest w potrzebie to również w czyś pomogę. Dlaczego chciałbym dostać się na Wasz świat? Ponieważ chciałbym zacząć nową, miłą przygodę, popoznawać nowych super ludzi którzy również się dostaną na świat i może z kimś będę mógł zacząć swoją przygodę z kompanem oraz dołączyć do klanu i z nimi pograć, chciałbym również dostać więcej rywalizacji niż na niektórych serwerach tego nie ma.

Dziękuję za przeczytanie mojego podania i myślę pozytywnie o rekrutacji oraz życzę innym Powodzenia.
2021.09.26 14:22:16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130787

Hektusek

31643
277
Cześć!

Mam na imię Mateusz, liczę sobie już 25 wiosen, oraz pochodzę ze Szczecina.
Interesuję się głównie sportem jak i teletechniką(pracuję w zawodzie). W wolnym czasie lubię zasiąść w spokoju do komputera lub Xboxa, włączyć muzykę i się relaksować.
Wielki fan Dragon Ball - to na tej "bajce" w końcu się wychowywałem a całą serię oglądałem setki razy.
Jestem osobą wyluzowaną, pomocną, otwartą na nowe znajomości. Do tej pory utrzymuję kontakt ze znajomymi jeszcze z czasów CS`a 1.6 .
Nie mam oporów co do nawiązywania nowych znajomości czy ktoś ma 16 lat czy 30.
Do Margonem wróciłem po długiej przerwie i ta znajomość zakwitła na nowo. Fajnie by było spróbować czegoś nowego, jak gra na prawdziwym ŚP z maksymalnymi statystykami.
Gdybym dostał szanse gry na Lupusie na pewno rozpocząłbym nową przygodę tanckiem, gdyż tą profesją jeszcze nie grałem.
Zarzuciłbym sobie również kilka celów do osiągnięcia i dążył do tego, aby wszystkie wypełnić.

Wymagania:
* Staż w grze na poziomie minimum 200 dni.-jest
* Co najmniej 20 punktów reputacji,-jest
* Krótkie i przejrzyste podanie, gdzie nam się przedstawisz i zachęcisz aby zaprosić właśnie Ciebie,-jest
* Brak jakiegokolwiek BBC w podaniu,-jest
* Brak wpisu na LN,-jest

Mam nadzieję, że swoją osobą chociaż trochę Was zainteresowałem i gdzieś tam, na szlakach Margonem nasze drogi się skrzyżują.

Pozdrawiam, Mati.
Edytowany 14:25:04 26.9.2021 przez Hektusek
2021.09.26 14:22:50
Ocena: -3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130788

Dark DragonS

265139
1889
Hej,

Planuje wrócić do gry, jednak wszystkie te informacje o botach, zabetonowana topka na katahha i brak znajomości po bardzo długiej przerwie od gry mi w tym nie pomaga. Dlatego moje podanie do Was, zawsze to "nowy start" wśród nowych ludzi i na innym serwerze.

Wymagania spełniam, na niejednym serwerze prywatnym grałem i zasady hpvp rozumiem. Jeśli chodzi o mnie to gram głównie wieczorami. W październiku stuknie mi 26 lat, aktualnie stacjonuje w Warszawie w ciągu dnia prowadzę romans z pracą zdalną zaś po pracy... różnie. Aktywności codziennej nie mogę obiecać ale mimo wszystko będzie ona na pewno regularna.
To jaki jestem i to co sobą reprezentuję pozostawię do Waszej oceny jeśli uda nam się wspólnie pograć bądź pogadać na dc etc.

I w sumie to tyle, pozdrawiam i szerokości wszystkim.
2021.09.26 14:25:48
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130799

korter

30021
17
Cześć,

Mam na imię Fabian,mam 18 lat,zamieszkuje małą miejscowość w województwie Podkarpackim.Obecnie uczęszczam do 3 klasy technikum na kierunek technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej.Interesuje się sportem głównie piłką nożną i koszykówką.Od ponad roku po kilku dłuższych przerwach staram się grać aktywnie.Jestem osobą bezkonfliktową z dużym poczuciem humoru.Dlaczego Nubes? Chciałbym zacząć przygodę od nowa,poczuć rywalizacje i zawrzeć nowe znajomości.

Wymagania spełniam i zapoznałem się z regulaminem.

Pozdrawiam
Edytowany 14:51:18 26.9.2021 przez korter
2021.09.26 14:50:15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130825

Alex Caruso

20428
69
a no nie Majorka :c
Edytowany 18:44:39 26.9.2021 przez Turbo Goha cztery zł
2021.09.26 15:39:56
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130887

Kadehar

30056
254
Cześć,

Na imię mi Kamil, mam szesnaście lat i uczęszczam do technikum elektrycznego, a dokładniej na profil technik informatyk, z natury jestem osobą promieniującą optymizmem, pogodną, lojalną, pewną siebie, życzliwą, komunikatywną, a przede wszystkim lubię poznawać nowe osoby. Cechuję się głównie tym, że posiadam wiele zainteresowań, głównie interesuję się programowaniem, a ściślej mówiąc Web development i działem IT i z tym wiążę moją przyszłość, interesuję się także wspinaczką górską, ponieważ bardzo lubię oglądać piękne widoki, a przede wszystkim lubię dawkę adrenaliny, jaką daje mi właśnie wspinaczka, bo ona poprawia mi humor. Poza tymi dwoma bardzo lubię sporty stołowe czyli ping - pong, bilard itp., oprócz tego w życiu towarzyszą mi rolki, uwielbiam na nich jeździć i wykonywać różnego rodzaju triki, uczestniczyłem nawet w paru zawodach w jeździe szybkiej, lubię czasem pograć na pianinie i gitarze, ponieważ sprawia mi to przyjemność i to jest moja główna forma relaksu. Margonem to jest jedyna gra z jaką obecnie dzielę swój czas, chciałbym się dostać na ten świat prywatny, ponieważ te moje siedzenie przy komputerze chcę urozmaicić grając właśnie na waszym świecie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich graczy Nubes.

Z regulaminem się zapoznałem i go akceptuję. Wymagania spełniam.

PS. Właśnie się dowiedziałem, że mój kolega też bierze udział w konkursie.

link do podania kolegi: https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=512960&ps=1#post45132272
Edytowany 21:24:05 27.9.2021 przez Kadehar
2021.09.26 16:14:45
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130936

Lepki Billy

32175
302
Nazywam się Marek, mam 20 lat i szukam światu do aktywnej rozgrywki, pozdrawiam - wymagania spełniam.
2021.09.26 16:19:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130942

kossikossack

1130
2
Siema,
Mam na imię Marek, mam 17 lat chciałbym dostać się na świat prywatny żeby
tryhardować i wbić 300 lvl na postaci, mam 1843 dni spędzonych w tej grze
na tym koncie. Ogólnie w margonem gram od 2014 roku więc myślę że mam jakieś
doświadczenie dzięki któremu będę mógł grać na świecie prywatnym.

Dlaczego akurat wasz świat?
Wybrałem ten świat ponieważ razem ze swoim
dobrym kolegą chcemy zacząć od nowa na tym samym
świecie i zdobywać razem to co najlepsze.
2021.09.26 16:24:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130946

Łotr

30844
445
No cześć.
Dość sporo czasu upłynęło od ostatnich chwil spędzonych na świecie prywatnym, i jak to bywa w życiu człowiek tęskni najbardziej za tym co minęło. Tak więc długo oczekiwałem na odpowiednią rekrutację na świat, który odpowiada mi swoim klimatem i jak widać w końcu się doczekałem. 22 lat temu nazwali mnie Natanem i tak mi zostało do tej pory. Życie prywatne zostawiam dla znajomych i tych którzy chcą zostać moimi znajomymi tak więc nie widzę sensu rozpisywać się na tak błahe tematy. Śmiało mogę powiedzieć, że ciekawą zabawą będzie zaznanie konkurencji na świecie HPVP, udało mi się namówić także do wspólnego ugryzienia tematu kolegę którego poznałem w grze kilka lat temu, a połączyło nas luźne podejście do gry w margonem - Fredzio - https://www.margonem.pl/profile/view,3001694#char_194632,berufs
Krótko także nadmienię że wymagania wszystkie spełniam. Póki co z mojej strony to tyle.
Do zobaczenia.
2021.09.26 16:26:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130949

Fredzio

320121
1198
No witam,
Nie będę ukrywać że nubes stanie się moim pierwszym prywatnym światem na którym zacznę swoją zabawę. Szczerze nie interesują mnie nudne i przewidywalne światy prywatne w których to
brakuje elementu HPVP. Jestem 20 letnim chłopakiem z pomorza który grę w margonem traktuje jako dobrą zabawę. Na co dzień znajomi oceniają mnie jako osobę pogodną ale jednocześnie nie dającą łatwo za wygraną. Razem z moim dobrym kolegą Natanem (łotr) https://www.margonem.pl/profile/view,1836265#char_194139,berufshttps://www.margonem.pl/profile/view,1836265#char_194139,berufs który namówił mnie do wspólnej zabawy długo szukaliśmy światu prywatnego który będzie nam odpowiadał swoim klimatem. Myślę że na waszym serverze będę mógł zaznać zdrowej konkurencji HPVP co jeszcze bardziej przekonuje mnie do rozpoczęcia zabawy.
Dodam także że wszystkie wymagania spełniam. To by było na tyle.
Trzymajcie się.
2021.09.26 16:26:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130950

Hunabato Jr

16527
44
Cześć, Nazywam się Marcel mam 16 lat. Chodzę do 3 klasy technikum o profilu informatyk. Interesuje się piłką nożną koszykówka oraz oczywiście komputerami.
Na Nubesie posiadam kolegę gra na przedziale 144 i ja też będę taki lvl wbijać.:D
Mam nadzieję, że zobaczymy się na szlakach margonem.
2021.09.26 16:27:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130951

szfado

680
1
Cześć,

Mam na imię Szymon,mam 17 lat,mieszkam w Elblągu.Obecnie uczęszczam do 3 klasy technikum(informatyczniej) .Interesuje się głównie grami .Jestem aktywnym graczem.Chce zaczac grac i troche portyhardowac w margonem znowu .
Mam 679 dni spedzonych w grze .Dlaczego ten swiat ?
Mam wielka ochote pograc w margonem z moim kolega i akruart jest rekurtacja na ten swiat.

Wymagania spełniam i zapoznałem się z regulaminem.

Pozdrawiam
2021.09.26 16:28:16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130952

Iqushie

30053
357
Cześć!

Nazywam się Rafał mam 15 lat, pochodzę z małego miasta w województwie Śląskim. Uczęszczam do pierwszej klasy technikum na kierunku Technik-Mechanik. W moim wolnym czasie lubię sobie pograć w gierki komputerowe jakimi są Margonem oraz League of Legends, a także w koszykówkę czy to w szkole na lekcji wychowania fizycznego czy też z kumplami po szkole. Jestem miłą, spokojną, bezkonfliktową, uczciwą oraz otwartą na nowe znajomości osobą. Nigdy nie grałem na żadnym świecie prywatnym, dlatego chciałbym spróbować czegoś nowego, oraz poznać nowe osoby.

Zapoznałem się z regulaminem oraz go akceptuję. Wymagania spełniam.
Pozdrawiam Rafał.
2021.09.26 16:48:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130978

genowef

1254
178
edytowane
Edytowany 20:52:24 28.9.2021 przez genowef
2021.09.26 16:52:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130984

Kole Ga

13910
73
Witam zarządców owego świata.

Nazywam się Paweł i mam 17 lat, pochodzę z Mazowsza, dokładniej z okolic Płocka. W tym roku rozpocząłem 3 rok technikum informatycznego.
Bardzo interesuję się komputerami oraz grami takimi jak:
-LoL
-Margonem
-7 days to die
-CS

Bardzo lubię poznawać nowe osoby oraz konkurować z innymi.
Jestem miła i spokojną osobą. Nigdy nie grałem na tego typu świecie dlatego chciałbym spróbować czegoś nowego.

Wszystkie wymagania spełniam.
Pozdrawiam Moderatorów oraz zarządców Nubes.
2021.09.26 16:57:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130986

Blofeld

320315
3280

Edytowany 19:59:53 5.10.2021 przez Blofeld
2021.09.26 17:01:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130989

Whiteyea

21030
131
Witam, nazywam się Patryk mam 19 lat i aktualnie zajmuje się regeneracją turbin, mieszkam w niewielkiej miejscowości znajdującej się na dolnym śląsku w okolicach Wrocławia. Interesuje się motoryzacją i grami komputerowym. Wraz z moim kumplem Kacprem https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=512960&ps=0#post45130998 chcieli byśmy zagrać na waszym serwerze.
Dla czego akurat Nubes?
Powodem tego jest chęć rozpoczęcia gry na prywatnym serwerze z wcześniej wspomnianym kolegą, gra na normalnym świecie nie przynosi mi tyle frajdy co na prywatnym.

Dla czego akurat nas mielibyście zaprosić?

Jesteśmy osobami z poczuciem humoru oraz z dużym doświadczeniem w grze, nie będziemy nikomu wadzić ani łamać regulaminu, będziemy bardzo aktywni oraz pomocni dla mniej doświadczonych graczy, nie mamy zamiaru pograć dzień czy dwa, planujemy długą przygodę na waszym serwerze

Wszystkie wymagania spełniam mam nadzieje że podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Pozdrawiam
Edytowany 17:13:33 26.9.2021 przez Whiteyea
2021.09.26 17:09:01
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130997

Różowa Stonka

22761
1561
Witam, siemanko !

Mam na imię Kacper, mam obecnie 22lata. Pochodzę z małej miejscowości nieopodal Wrocławia. Pracuje przy regeneracji turbin, razem z moim kolegą Patrykiem postanowiliśmy "uderzyć" nostalgicznie w prywatny świat margonem. https://forum.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=512960&ps=0#post45130997

Interesuje się jazdą na deskorolce jak i grami komputerowymi. W obecnej chwili mam dużo czasu do gry. W margonem mam kilkuletnie doświadczenie co można zobaczyć po ilości dni na koncie, jestem graczem raczej który pomoże niż przeszkadza, z chęcią lubię pomagać jak i współpracować w grupie. Myślę że powinniśmy to być właśnie my ze względów oczywistych, przyjmując nas wnosimy ciepłą i wesołą atmosferę, również wniesiemy dużo aktywności na wasz serwer
Ps. postacie ze św. prywatnych są usuwane.

* Staż w grze na poziomie minimum 200 dni. - 3 942
* Co najmniej 20 punktów reputacji, - 60
* Krótkie i przejrzyste podanie, gdzie nam się przedstawisz i zachęcisz aby zaprosić właśnie Ciebie,- Jest
* Brak jakiegokolwiek BBC w podaniu,-Brak
* Brak wpisu na LN,- Brak
Edytowany 18:52:31 26.9.2021 przez Septonik
2021.09.26 17:09:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45130998

Diverso

21060
167
Witam, jestem Kacper i mam 19 lat. Pochodzę z małej miejscowości obok Rzeszowa. W październiku wybieram się na 1 rok studiów, na kierunku finanse i rachunkowość. W tygodniu również pracuję w firmie w moim rodzinnym mieście. Postanowiłem po 2 latach przerwy wrócić i pograć coś jeszcze na "stare lata."

Wymagania wszystkie spełniam, dziękuje za przeczytanie, Do zobaczenia!
2021.09.26 17:23:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131007

Ococichodzi

30020
30
Cześć, jestem Michał i mam 20 lat, jestem bardzo pomocnym i zaangażowanym graczem i chciałbym zacząć grać na tym świecie ,ponieważ znajomi go polecają^^ miło byłoby się dostać na ten świat i zacząć przygodę z przyjaciółmi i chciałbym poznać nowych ciekawych ludzi.
wymagania spełnione regulamin przeczytany ^^
2021.09.26 17:27:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131014

Bajdziax

30412
386
Cześć.
Na imię mam Szymon, mam 22 lata urodziłem się i wychowałem w stolicy Podkarpacia - Rzeszowie.
Na co dzień studiuję medycynę we Wrocławiu.
W Margonem gram od ponad 10 lat i gra nie jest mi obca. Czasu wolnego można powiedzieć że mam dużo i mogę aktywnie grać w Margonem. Interesuję się sportami walki, od 5 lat trenuję MMA amatorsko. Bardzo lubię podróże i spędzanie czasu nad wodą. Cóż więcej mogę dodać? Każdy kto mnie zna twierdzi że mam dobre serce i jestem bardzo pomocny. Wymagania wszystkie spełniam.
Pozdrawiam i życzę powodzenia wszystkim którzy biorą udział w rekrutacji.
2021.09.26 17:33:17
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131020

Ebrilek

1882
49
Hej!
Mam na imię Michał, mam 15lat. Moimi hobby jest gra w piłkę nożną na pozycji obrońcy, gra w szachy oraz spacery z moja starszą siostrą. O grze dowiedziałem się od mojej siostry która grała ze swoją koleżanką, ahhh te piekne stare czasy kiedy expiłem na orkach do 50levela.Chciałbym dostać się do świata "Nubes" ponieważ jeszcze nie miałem spotkania że światem prywatnym chciałbym spróbować gry od innej strony.
Dziękuje za przeczytanie mojego podania, miłego dnia.
2021.09.26 17:34:39
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131021

Student tourist

316273
1873
Witam,
Z tej strony student 2 stopnia szukający czegoś nowego.Z dala od światów zwykłych pełnych botów/multikont chciałbym odsapnąć wdrażając się w nową przygodę.Oprócz grania w margonem interesuję się zdrowym stylem życia stosując wiele aktywności fizycznych a w szczególności przebywając na siłowni.
Z wyrazami szacunku,
Stary Margonemski Gracz
2021.09.26 17:40:26
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131031

Marshadov

18616
222
Jestem Krzysiek, mam 16 lat, szukam czegos poza zwykłą grą w Margonem, sądzę, że świat Nubes może być odskocznią od zwykłego grania w Margonem. Konkursy i zabawy organizowane przez GE mogą być dość ciekawym doświadczeniem. W wolnym czasie czytam literaturę fantasy, gram w gry, biegam. Na ogół jestem osobą bezkonfliktową, lubiącą mniejsze środowiska ludzi jak np. swiaty prywatne
2021.09.26 18:09:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131076

Ebe-k

31622
264

Edytowany 17:03:28 16.11.2021 przez Ebe-k
2021.09.26 18:25:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131096

Nogeri

26454
429
Hej mam na imię Filip i mam 18 lat, szukam nowej przygody w tej grze ponieważ chciałbym aktywnie wrócić do gry niestety do tej pory boty bardzo mnie do tego zniechęcały. Jestem osobą spokojną, bezkonfliktową i pomocną. W rekrutacji bierze udział mój zastępca który jest kolejnym powodem mojego podania. Wszystkie wymagania spełniam. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.
2021.09.26 18:27:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131101

Kulawy Osiem

1840
6
Cześć,
Mam na imię Kacper, mam 21 lat. Pracuję, zaocznie studiuję i w wolnych chwilach pogrywam w Margonema/lola. Z góry uprzedzam, że nie spełniam i prawdopodobnie nie spełnię wymogów odnośnie reputacji, ponieważ zazwyczaj nie korzystam z forum. Jestem osobą przyjacielską, z łatwością nawiązuję nowe znajomości, chętnie korzystam z komunikatorów głosowych typu dc/ts do lepszego kontaktu w grze.
2021.09.26 18:28:48
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131128

Dancer Maguje

310105
276
Hejka!
Wszystkim kandydatom składającym podania na nasz wspaniały serwer życzę powodzenia! Osoby które się dostaną zapraszam do mnie po jakiś hajsik oraz itemki na start.

Życzę wszystkim POWODZENIA!!!
2021.09.26 18:50:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131214

Szef Nitzsch

302211
1368
Cześć,
Mam na imię Paweł, mam 19 lat. Pracuję w Zalando, w wolnych chwilach pogrywam w Margonema non stop. Z góry uprzedzam, że spełniam wszystkie wymogi odnośnie reputacji. Jestem osobą przyjacielską, z łatwością nawiązuję nowe znajomości, chętnie korzystam z komunikatorów głosowych typu discord do lepszego kontaktu w grze. Prowadzę rozgrywki na świcie Pandora Lupus Zorza oraz Aether. Chętnie zacznę przygodę na nowym świecie i nawiążę lepsze znaojomości.
2021.09.26 19:01:35
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131229

fufek

1481
4
Cześć!
Jestem Sebastian, mam 16lat. Mieszkam w województwie Łódzkim, moim zainteresowaniem jest granie w tenisa
stołowego. Dowiedziałem się o margonem od kolegi, który mnie namawiał na tą grę. Zacząłem grać w margonem
12.12.2020r. Chciałbym dostać się do świata Nubes, ponieważ nigdy nie grałem na świecie prywatnym i chciałbym
spróbować.
Dziękuje za przeczytanie mojego podania, miłego dnia.
2021.09.26 19:13:22
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131238

orla bita

24512
79
Witam!
Nazywam się Kacper mam 19 lat aktualnie zamieszkuję we Wrocławiu. Aktualnie uczęszczam do 4 klasy technikum o profilu Poligrafia Cyfrowa połączona z tworzeniem stron WWW oraz na silnikach MyBB oraz IPS. Moim hobby jest wędkarstwo, fotografia oraz tworzenie różnych grafik w PhotoShopie. Z grą Margonem jestem związany od 2010 roku, przez mojego starszego brata.

Wymagania:

* Staż w grze na poziomie minimum 200 dni. +
* Co najmniej 20 punktów reputacji, -
* Krótkie i przejrzyste podanie, gdzie nam się przedstawisz i zachęcisz aby zaprosić właśnie Ciebie,+
* Brak jakiegokolwiek BBC w podaniu, +
* Brak wpisu na LN, +
2021.09.26 19:25:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131247

Abevix

114154
3336
Dobry wieczór, Kłaniam się!
Szymon z tej strony, za mniej więcej 3 tygodnie ukończę 21 lat. Na obecny moment zajmuję się prowadzeniem sklepu branżowego w Katowicach. Dobrze mi również idą roboty budowlane typu kafelkowanie, tynkowanie. Dodatkowo studiuję zaocznie logistykę na UE w Katowicach. W wolnych chwilach lubię usiąść przed komputerem lub telewizorem i pograć w gry niezależne, tworzone przez małych twórców. Tytuł Margonem znam mniej więcej od drewnianego silnika, kiedy to kilka lat starszy kuzyn pokazał mi tę - na tamte czasy - niesamowicie rozbudowaną, polską produkcję MMO. Od samego początku mi się podobała i nadal się w niej lubuję. W grze na świecie prywatnym najbardziej zależy mi na nowych znajomościach i różnorakich zabawach tematycznych tworzonych przez GE. Wszystkie wymagania są przeze mnie spełniane. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się wypić niejedno piwko w karczmie w Werbin. Pozdrawiam grupę rekrutacyjną i życzę powodzenia wszystkim kandydatom!
2021.09.26 19:41:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131263

Narkoman Janek

360
2
Uszanowanie!
Z tej strony Jan mam 26 lat (6dni temu miałem urodziny jakby ktoś pytał).Ogółem pracuje jako barman lubie sobie pograć w takie gierki jak margonem studiowałem 3 lata język Rosyjski

WYMAGANIA-
-Staż w grze 200dni_brakuje mi 50 dni
-Co najmniej 20 punktów reputacji_ dofarmie przez te kilka dni
-Krótkie i przejrzyste podanie, gdzie nam się przedstawisz i zachęcisz aby zaprosić właśnie Ciebie,+
-Brak jakiegokolwiek BBC w podaniu, +
-Brak wpisu na LN, +
2021.09.26 19:59:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131305

Moriak

24454
25
Cześć! Mam na imię Kacper i mam 21 lat. Mieszkam w małym miasteczku pod Warszawą gdzie wraz z dziewczyną wynajmuję mieszkanie. Na co dzień jestem studentem 1 roku logistyki. Dodatkowo, po zajęciach, zajmuję się udzielaniem korepetycji. Moje główne zainteresowania to piłka nożna oraz podróże. Ze sportem jestem związany od najmłodszych lat, gdyż już w wieku 9 lat stawiałem kroki na lokalnym boisku. Wraz z upływem czasu moje zamiłowanie do piłki tylko rosło i trwa tak do dziś. Choć obecnie nie wiąże z nią swojej przyszłości to granie z kumplami sprawia mi ogromną frajdę. Wspólnie założyliśmy nawet swoją własną drużynę i posiadamy nawet swój fanpage, który osiągnął kilkaset polubień. Po meczach udajemy się na kameralne piwko i spędzamy czas w doborowym towarzystwie. Jak już wspominałem interesuję się również podróżami. Niestety przez panującą sytuację zmuszony byłem odłożyć swoje podróżnicze plany na kiedyś. Najbardziej chciałbym odwiedzić Brazylię oraz Indie. Swój podróżniczy głód zaspokojam oglądaniem filmów na youtubie oraz czytaniem książek o rozmaitych kulturach oraz religiach. Dzięki temu polubiłem również języki obce.Na zakończenie jeszcze parę personalnych kwestii. Jestem pozytywną osobą i często patrzę na świat z przymrużeniem oka. Wśród znajomych jestem postrzegany jako osoba z dobrym poczuciem humoru( chociaż jak wiadomo to pojęcie względne) oraz dużym dystansem to siebie. Lubię podejmować rzucane mi wyzwania i nie boję się przy tym stawiać czoła przeciwnościom losu. To tyle ode mnie. Pozdrawiam, Kacper.
Piona!
2021.09.26 20:36:02
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131340

Maślan Toporu

1201
6
Hej!

Nazywam się Olgierd i chciałbym dołączyć na Nubes

Mam 17 lat i interesuje się matematyką i grafiką komputerową, okazjonalnie chodzę również na siłownię.
Po kilkumiesięcznej przerwie postanowiłem wrócić do regularnej gry w Margonem, jednak ilość botów skierowała mnie w stronę światów prywatnych.

Dlaczego Nubes

Wybrałem Nubes ponieważ jest światem hard pvp a ja preferuję ten styl rozgrywki ponieważ daje dreszczyk emocji.
Zdecydowałem się na ten serwer również ze względu na dużą ilość graczy, oraz mnożniki doświadczenia a także skrócony czas odnawiania się potworów.

Co wniósłbym na serwer

Mam wieloletnie doświadczenie z grą (licząc ze starym kontem ok. 9 lat), chętnie udzielam pomocy innym, jestem otwarty na nowych ludzi oraz mam duże poczucie humoru.
Nie posiadam wymaganej ilości reputacji ponieważ w Margonem zawsze stawiałem na grę bardziej niż rozmowy na forum,
jeżeli jednak ten czynnik miałby wykluczyć mnie z przyjęcia na serwer mogę to szybko nadrobić.
Edytowany 21:17:47 26.9.2021 przez Maślan Toporu
2021.09.26 20:52:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131374

Broluum

16885
480
Witam!
Nazywam się Szymon Mam 18lat interesuję sie Mechaniką Oraz Sportami pochodzę z Kujawsko-Pomorskiego z Małego miasta pod Bydgoszczą nazywanym Świeciem

Wymagania:
* Staż w grze na poziomie minimum 200 dni-280
* Co najmniej 20 punktów reputacji-83
* Krótkie i przejrzyste podanie, gdzie nam się przedstawisz i zachęcisz aby zaprosić właśnie Ciebie-Mam nadzieje ze jest
* Brak jakiegokolwiek BBC w podaniu-Brak
* Brak wpisu na LN-brak wpisu
2021.09.26 21:15:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131394

Keep It Real

31724
90
Witam!
To najpierw coś o mnie:
Mam na imię Krzysiek i mam 19 lat. Aktualnie jestem na ostatnim roku szkoły średniej. Moim głównym hobby jest arachnologia i wszystkie odnóża z nią związane, od najmłodszych lat fascynowały mnie pajęczaki i tego typu "robactwo" aż doszło do tego, że jestem posiadaczem kilku okazów... W wolnym czasie pogrywam w szachy i układam kostkę Rubika na czas (kiedyś brałem nawet udział w zawodach , ale kiepsko mi poszło by byłem w to jeszcze nowy)... Jestem osobą spokojną, która nie szuka zaczepki, łatwo się ze mną dogadać i dość szybko się aklimatyzuje w nowym środowisku...

Dlaczego Nubes?
Chciałbym spróbować czegoś nowego, rozpocząć nową przygodę na nowym świecie, poznać nowych ludzi, osiągnąć cos na nowo, jako iż świat jest typu hard pvp to już będzie kolejne wyzwanie, któremu chce sprostać...

Wymagania:
* No i tu zaczynają się schody, gdyż nie posiadam 20ptk reputacji, a mianowicie -1ptk, ale mam nadzieje ze da sie tu przymrużyć oko
* Staż jest ponad 2tyś dni wiec tu nie ma problemu
* Brak banów, gry na wspomagaczach i tego typu rzeczach

Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania

Z poważaniem Krzysiek
2021.09.26 21:20:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131408

Kusshin

1158
60
Cześć, mam na imię Eryk mam 21 lat.
Aktualnie studiuje rzeźbę więc można powiedzieć, że jest ona moim obecnym zainteresowaniem. Bardzo dużo czasu spędzam na szukaniu nowej muzyki i słuchaniu jej. Moją uwagę przykuwa również wszelkiego rodzaju elementy filozoficzne i te zahaczające o element psychologiczny i socjologiczny w rozmowach i wszelakiej interakcji międzyludzkiej. W wolnych chwilach gdy tylko uda mi się złapać więcej motywacji lubię pisać od krótkich wierszy po krótkie opowiadania, tematyka science fiction i fantasy jest mi bliska od malucha. Moją główną motywacją by dołączyć do was jest ochota by spędzać czas w tej bliskiej mi od małolata atmosferze wśród ludzi którzy również ją doceniają i nadal są w niej aktywni, bo trudno o to dzisiaj.
Jeśli uda mi się do was dołączyć mogę wam zagwarantować aktywność, kulturę i ciekawe rozmowy na tematy wszelakie. Joł
Edytowany 21:29:04 26.9.2021 przez Kusshin
2021.09.26 21:24:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131416

Piter De Vries

23353
163
Cześć!
Z tej strony Remik. Na co dzień szeregowy pracownik w "jakiejś tam" firmie, a po godzinach gracz Margonem.
Nie lubię chamstwa w grze, często pomagam słabszym graczom. Głównie działam na Brutalu, więc czerwone mapki nie są mi obce. Dlatego Nubes byłby dla mnie ciekawym doświadczeniem i myślę, że bym się tam doskonale odnalazł.
Wszystkie wymagania spełniam oraz akceptuję regulamin.
Pozdrawiam wszystkich i z niecierpliwością czekam na wyniki rekrutacji.
2021.09.26 21:29:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131423

Jaram bata

300-29
50
Hejka walcie wiaderka!

Nazywam się Bartek i mam 20lat, pochodzę z miasteczka niedaleko Lublina. Zwykle mój dzień wygląda tak że jestem w pracy,ale podczas wolnego lubie się najarać i pograć w Margonem! Dlatego właśnie chciałbym zagrać na waszym świecie, żeby można było pograć elegancko bez botów.

Wymagania!:
Staż spełniam
Wymaganej reputacji niestety nie posiadam na chwile obecną.
Coś tam o sobie napisałem
Akceptuje regulamin oczywiście.

To że Nubes jest swiatem HARDPVP też robi swoja robotę i totalnie mi to pasuje
2021.09.26 22:17:49
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131476

Aones

1040
2
Witam!

Na imię mi Dominik, liczę sobie 27 wiosen. Pochodzę z małej miejscowości niedaleko Wrocławia, studiowałem na Uniwersytecie Opolskim, gdzie skończyłem 2 kierunki, prawo i administrację. Aktualnie pracuję w Instytucji publicznej (jestem po prostu zwykłym urzędnikiem zarabiającym za podatki innych) w dziale prawnym, zajmuję się ogólną tematyką prawa administracyjnego i takie tam, nie chce tutaj zanudzać czytających, dlatego czasu w grze spędzam naprawdę dużo.
Jestem osobą niekonfliktową i w życiu kieruję się zasadą, że najlepiej spory rozwiązywać rozmową.

Na ten moment spędziłem na tym koncie 1200+dni, a na już nieistniejącym ok. 600 więc jako takie pojęcie o grze mam. Niestety nie udzielałem się na forum dlatego wymogu co do reputacji nie spełniam, aczkolwiek zawsze staram się pomagać innym. Nigdy nie grałem na świecie prywatnym, a jak to mówią: W życiu trzeba spróbować wszystkiego.

Tak jak wspomniałem wyżej nie spełniam wszystkich wymagań, oczywiście akceptuję regulamin.

Życzę wszystkim udanej rekrutacji i z niecierpliwością oczekuję na wyniki !
2021.09.26 22:35:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131495

Senerix

22029
40
Cześć.
Mam na imię Kacper, mam 22 lata.
Studiuję w Gdyni. Chodzę z wykrywaczem po plażach i szukam skarbów. Interesuję się historią, wrestlingiem i MMA. W Margonem gram od 2008 roku. Grałem na wielu światach prywatnych, na jednym z nich pełniłem funkcję SM oraz zastępcy zarządcy. Do gry wracam po długiej przerwie. Uważam, że jestem doświadczonym graczem i osobą ogarniętą. Nie mam w zwyczaju zwyzywać drugą osobę gdy lotnie wyczekiwaną przeze mnie legę ani robić dramy z byle powodu. Lubię rozmawiać z ludźmi w grze, poznawać nowe osoby. Chcę powrócić do gry na ŚP, mam nadzieję, że mi się uda. Pozdrawiam i życzę powodzenia innym.
2021.09.26 22:46:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131508

Rabadon

13921
39
Witam!
Nazywam się Mikołaj, mam 20 lat. Pochodzę z województwa Kujawsko-Pomorskiego, a dokładnie z Bydgoszczy. Obecnie, wkroczyłem w dorosłe życie. Skończyłem Technikum Mechaniczne i wyprowadziłem się od rodziców. Generalnie pracuje jako rozwoziciel pizzy i studiuje zaocznie, w sumie to zacznę studiować. Moja przygoda z grą Margonem zaczęła się totalnie za dzieciaka i trwa aż do dziś. Obecnie spełniam wymagania i chciałbym spróbować swoich sił na waszym serwerze prywatnym, oraz zgadzam się z regulaminem w stu procentach. Nubes to serwer HARDPVP, a ja od urodzenia jestem gotowy do zdrowej rywalizacji. Pozdrawiam, życzę powodzenia wszystkim!
2021.09.26 23:04:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131524

Tansen

31725
115
Siema! Mam na imię Mateusz, mam 17 lat i uczęszczam do drugiej klasy technikum o profilu Technik Spedytor. Moje zajawki to piłka nożna, siatkówka (ogólnie sport) i granie na kompie. Gram w margo od 2013 roku (z przerwami). Zacząłem od zemyny, ale w 2017 roku przerzuciłem się na katahha, skąd po dwóch latach wróciłem na zemyne, gdzie zacząłem grę na przdziale 64 (widać po eq). Regulamin przeczytałem uważnie i go akceptuje.
Czemu akurat Nubes?
Ponieważ ciągnie mnie na światy prywatne, aczkolwiek na poprzednie rekrutacje nie udało mi się załapać ze względu na małą ilość reputacji. Teraz gdy tą reputacje w miare dobiłem to składam gdzie tylko sie da. Plus ciekawość jak to jest na innym świecie prywatnym niż przeludniony Hypnos. Dodatkowo słyszałem wiele miłych słów o Nubesie.
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzonka
2021.09.26 23:11:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131527

Teriash

320105
1477
Hejka!
Jestem Kuba i chodzę do 4 klasy technikum na profil Technik Informatyk. Na ogół jestem miłą i sympatyczną osobą, ale trochę rywalizacji na tym świecie nie zaszkodzi . W Margo gram od 2009 roku, a zapału do tej gierki jeszcze nie straciłem . Uwielbiam piłkę ręczną, którą uprawiam od czwartej klasy podstawówki. Gram na pozycji bramkarza i mam na swoim koncie pare większych sukcesów (np. kilka pucharów za najlepszego bramkarza turnieju lub zakwalifikowanie się razem z drużyną na mistrzostwa Polski ).
Z regulaminem się zaznajomiłem oraz wszystkie wymagania spełniam na spokojnie.
Pozdrawiam i życzę wszystkim powodzenia
Edytowany 00:14:33 27.9.2021 przez Teriash
2021.09.27 00:12:20
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131572

Rób Salto Gacek

21048
360
Witam!

Mam na imię Gabriel. Mieszkam w województwie Zachodniopomorskim. Jestem Wysportowanym miły i przyjemnym dla otoczenia 20letnim chłopakiem który zajmuję się pracą jako właściciel tartaku. Gram w różne gry takie jak League of Legends, Minecraft no i właśnie w tą wspaniałą grę czyli Margonem około 8 lat z przerwą 2 letnią dużo o grze wiem lubię grać z ludźmi w klanach jestem pomocny zawsze staram się żeby nie było kłótni o nic głupiego ani jakiś sporów np.Klanowych. Dawne konto straciłem i przez kradzież i przez to sb zrobiłem przerwę właśnie tą 2 letnią i dlatego nie mg spełnić wymagań jeśli chodzi o staż ale staram się żeby jakoś się udało. Gram na takim Privie jakim jest Pandora jeśli mg go nazwać światem prywatnym gdzie przed tą przerwą grałem na takich przedziałach jak 300/227. To wszystko o mnie chyba krótko i zwięźle.
Wymagania:
Stażu brak przez to co opisałem wyżej
Repa też troche brakuję ale nie dużo
Notowany nie byłem wgl
I tak zapoznałem się dokładnie z waszym Regulaminem
Pozdrawiam i życzę każdemu szczęścia jeśli się uda to może się spodkamy na drogach margonemskich <3
2021.09.27 01:27:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45131608

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > [Nubes][30.09.2021] Rekrutacja

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0