Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Quest dzienny - nieporozumienie

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Lord Kubuś

34412
120
Witam serdecznie ja tutaj z pytaniem do naszej szanownej administracji czy macie zamiar coś zrobić z Aptlake? Już nie wspomnę o tym totemie, który według mnie jest cofnięciem się do PRL w PiS sie zamieniacie czy co? Może teraz mam wydać 120 zł na kamienie do Chantli żebyscie sobie ładnie zarobili, w sumie to się nie zdziwie jak za 24h w oknie aktu bedzie mozliwosc kupna kamieni po taniosci . Juz nie wspomne ze na blogu przez ten syfiasty totem nie oplaca sie juz robic tego questa. Dajcie Aptlake do Chaty Praczki w normalnym maho, moze to Wam chociaz wyjdzie bo na razie to syf i mogila, bez pozdrowien.
2021.09.15 19:40:19
Ocena: -4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45118942

Animen

357117
319
Ogólnie kamień kupić to nie problem, ale kupienie trzech kamieni czerwonego smoka troszke nie jest mi na ręke bo tyle razy musimy rozmawiac w trakcie questa z NPC, wiec fajnie byłoby chociaż pominąc w quescie "Pokaż kukłe Aptlake" i tylko odbierać i kończyć tam questa

Bo to waleczny przedział ^^ i powiedziałbym, że mapa z totemem to bardziej arena walk
Ja mam sporo kamieni do questów dziennych i kazdy z nas stara sie je zrobić jaknajszybciej i wrócić do normalnej rozgrywki.

Normalniej bo oczywiście dobijanie na Questach 500 poziomu od 300 a w przypadku innych graczy od 200 normalnym rozwiazaniem w grze nie było
Ale skoro juz musimy tak robic aby w rankingu mieć większą pozycje to zamiast utrudniać ten proces, przyjemniej byłoby gdyby Administracja nam go ułatwiła..

Gra była ciągle aktualizowana z opóźnieniem ja to mam tam prawie 350 poziom to nie problem, miałem tą przyjemność juz expienia na Maho czy na Pustyni i Katakumbach
Niestety gracze przed nami juz musieli robić dzienne, są od lat odgrywają kluczową role na serwerach tak na prawde nic nie ma dla graczy 300+ jedynie ulatwienia dla graczy do 300 poziomu.
Czy najlepsza opcją ciągle jest utrudnianie gry dla weteranów ?

Już można było chociaz zrobic 300 poziom i jak w TESO od 300 poziomu jakies punkty i w zaleznosci od doswiadczenia w grze rozdawanie je dla wiekszego wyboru umiejetnosci czy cokolwiek, ale nie
Mamy 500 lvl do wbicia na zadaniach dziennych a Margonem głownie skupia sie na NI i serwerach gdzie limit to 300 poziom

Po co nam teraz kamienie na Maho ? jak i tak musimy isc na Niecke
do tego po co w aktualnosciach Blogo na Questy, ktore nam ulatwiaja wbijanie TOP, skoro i tak najwiecej czasu spedzimy wlasnie na tym zadaniu -.-
Edytowany 11:06:10 16.9.2021 przez Animowany
2021.09.15 21:23:36
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45119153

Twuj Tate

371574
1186
Lord Kubuś:
mordo dla mnie ta aplake to może być nawet na ostatniej mapie berków i chętnie z kapcia będę tam zasuwał, byle by tylko ktoś wreszcie ukrócił ten cyrk z robieniem dziennych do 500 na światach bez capu

@- Liczyłem na waszą inteligencje byczki i na to, że nie trzeba będzie nikomu tłumaczyć jak wygląda rywalizacja na topce, a jako że jestem aktywnym graczem to i dzienne robię. To, że je robię nie zmienia faktu, że taki system jest zły. Pozdro
Edytowany 16:42:36 21.9.2021 przez Twuj Tate
2021.09.20 17:57:04
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45125039

Grzybb

2511084
1205
Lord Kubuś:
Posągi zostały wprowadzone w celu umożliwienia dostępu graczom do questowych wersji map, natomiast Aptlake została tam umieszczona, ponieważ również występuje w zadaniu - "Rozwiąż problem malejącej populacji Mahopteków" i na zielonej mapce prościej jest spokojnie przeprowadzić dialog. Jej przenosiny do Niecki Xiuh Atl wynikały z tego, że obecnie większość Mahopteków-wieśniaków ma swoje chaty właśnie tam, nie zaś jak dotąd w Altepetl. W totemach zawarte jest zabezpieczenie, które uniemożliwia ponowne przeniesienie z normalnych mapek Mahopteków na wersje questowe przez okres 5 minut po pierwszych przenosinach. Rzeczywiście w przypadku zadania, o którym wspominasz, mogło to stać na przeszkodzie podczas powrotu do Aptlake w późniejszym etapie zadania - w następnym dniu po zmianie zostało to poprawione tak, by licznik był resetowany podczas rozmowy z Radagaistem oraz Tafią. W odpowiedzi na uwagi graczy zdecydowaliśmy się na umieszczenie Aptlake także w Chantli na mapie z potworkami do walki, co powinno nastąpić wraz z nadejściem następnej synchronizacji światów. Pozostałych zmian w tym zakresie nie planujemy.
2021.09.29 12:21:10
Ocena: 10
cytuj | ID:45133604
Początek strony Strona: [1]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Rozmówki ogólne > Quest dzienny - nieporozumienie

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0