Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Resp elit pod graczami, zmiana postaci a losowanie

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Firin

316146
2214
Witam,
jestem graczem z długim stażem, natomiast ominęło mnie ostatnie kilka lat jeśli chodzi o techniczne zmiany w grze.
Zauważyłem, że elity mogą pojawić się pod graczem, co w przypadku posiadania przez niego dużego "objętościowo" outfitu sprawia, że taki Wyznawca Ciemnych Mocy potrafi zostać tak zasłoniony, że ledwie czubek jego miecza emanującego mocą, która sprawia, że czuję się silniejszy potrafi być widoczna. Zgrupowany z nim mnich nie odróżnia się od reszty i w ten sposób zdarza się nie zlokalizować nawet elity przed ubiciem jej przez szybszego gracza lub bota.
Czy coś stoi na przeszkodzie aby grafiki elit wyświetlały się zawsze ponad tymi należącymi do postaci graczy lub by byli oni "wypychani" w wolne miejsce zaraz obok? Być może problem nie dotyczy wielu elit ze względu na ich zazwyczaj większe od otoczających stworków rozmiary, niemniej jednak może to być w kilku lokacjach uciążliwe.
(może ktoś jest w stanie polecić jakiś dodatek dodający coś w stylu podświetlenia elit?)

Drugim problemem, który zauważyłem dziś była niemożliwość przystąpienia do losowania o elitę. Pierwsze losowanie wygrał gracz, który ostatecznie przegrał walkę. Przerwałem przelogowanie na inną postać i przystąpiłem do kolejnego losowania kliając przypisany przeze mnie do szybkiej walki klawisz "Q". System nie zarejestrował tego żądania ataku lub nie wyświetlił nad postacią ikonki losowania. Nie byłem w stanie odtworzyć tego problemu ponownie. (Fobos, Nowy interfejs)

Będę wdzięczny za odpowiedzi i porady, pozdrawiam.
2021.09.09 10:50:43
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45112434

Niroshi

265265
2298
Papierowy Tygrys:
Co do dodatku wyróżniającego e2 polecić moge: Obramowania elit II i herosów
2021.09.09 12:00:25
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45112473
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Resp elit pod graczami, zmiana postaci a losowanie

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0