Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Dodatki do gry > [Płynna Gra] Klatkowanie na SI

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Rastian

33369
415
Cześć, odkąd wróciłem do gry borykam się z pewnym problemem.
Otóż zazwyczaj gram korzystając z dodatku revo manager, natomiast w momencie, w którym to piszę dodatek ten nie działa.
Mając ten menedżer dodatków po prostu instaluję dodatek o nazwie "Fluid SI" i gra śmiga ładnie, natomiast bez niego strasznie klatkuje.
Nie, nie jest to wina komputera, nie mam żadnego dinozaura sprzed 10 lat, ani też nie jest to wina przeglądarki, tudzież dodatków, które mam zainstalowane.
Niezależnie od tego, czy mam zainstalowane dodatki, czy wpiszę w konsolę "adreset" i kliknę F5 to problem nadal nie ustępuje.

Ciekawostka:
Podczas walki z mobami te fpsy wracają do normy, wszystko działa płynnie, problem jest z poruszaniem się pomiędzy mapami.

Moje pytanie brzmi:
Czy posiadacie jakiś dodatek na wzór Fluid SI, bądź czy macie jakiś pomysł co zrobić, aby ten problem ustąpił?

Komentarzom typu przerzuć się na NI, bądź NI lepsze podziękuję, każdy ma swój ulubiony interfejs, w moim przypadku jest to ten stary. Nowy wygląda jakby był zrobiony stricte dla 14-latków lubiących pograć w Fortnite'a.

Pozdro.
2021.06.14 16:44:04
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44990361

Anakin Skywalker

31037
98
Rastian:
Ja tam się przerzuciłem na NI, ale grając na SI sam korzystałem z tego dodatku. Aż dziwne, że admini nie dodali tego sami do włączenia/wyłączenia w konfiguracji gry.
2021.06.14 20:44:46
Ocena: 1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44990745
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dodatki do gry > [Płynna Gra] Klatkowanie na SI

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0