Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Minutnik NI v3

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Kairuś

377577
4992
Pomijając, że dalej czekam na naprawę waszego wadliwego produktu jeżeli chodzi o zapisywanie na minutniku timerów z zastępcy. Mam nadzieję, że na to się w końcu doczekam bo widzę w tym marnowany potencjał NI.
Tak tylko wspomniałem powyżej aby upomnieć się o naprawę bo użytkownicy NI czekają długo na naprawę tego, kilka miesięcy. : )
Nowy błąd minutnika NI jest taki, że ustawiliście, że nie da się ręcznie zmieniać szybkości minutnika. Problem jest taki, że minutnik nie liczy tego, że na świecie gra dużo ludzi. Gdy na Aether jest resp ponad 1, to minutnik dalej pokazuje standardowy czas respienia w szybkości 1.
Aby bardziej zrozumieć, o czym piszę to polecam wejść w godzinach szczytu jeżeli chodzi o aktywność na Aether i złapać timer e2, po czym czekać aż zrespi. Rozwarstwienie pomiędzy respem, a minutnikiem powinno być duże.

Oraz osoba z góry, która będzie odpowiadać na tą wiadomość, jest proszona o wspomnienie Deedo o temacie dotyczącym rozbicia legendarnych zbroi.
https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=511392
2021.03.04 01:33:47
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44748954

Joan

3001439
3663
Kairuś:
1. Łapanie naszych danych minutnika z zastępcy.
Pisałem już, że postaramy się to zrealizować, ale nie jest to takie proste biorąc pod uwagę, że te informacje są przypisane do konta.

2. Nawet podczas największej aktywności potwory nie pojawiają się o 50%+ szybciej tylko ułamki, dlatego ręczna zmiana prędkości 1 na 2 by nie poprawiła sytuacji. W planach jest uwzględnianie ilości graczy, jednak nie jest to zaplanowane na jedną z najbliższych wersji.
2021.03.19 14:44:48
cytuj | ID:44797059
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Poprawki i błędy w Margonem > Minutnik NI v3

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0