Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > O eventowej ofercie premium słów kilka - vol.3

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2]

Crucible

85178
156
Po raz drugi Garmory zlało kompletnie próbę jakiejkolwiek komunikacji w sprawie tragicznej oferty premium, którą mamy na eventach i - pozwolę sobie stwierdzić - jest jednym z większych dochodów Margonem. Mamy z nią kontakt wiele razy w roku - urodziny, wielkanoc, majówka, wakacje, halloween i gwiazdka, czasem też pojawiają się inne okazje, typu black friday. Jest w opór zaniedbana, a pula ciekawych nagród jest uszczuplana z każdym rokiem. Wymiany samorodkowe też pozostawiają sobie wiele do życzenia, zwłaszcza po ostatnich cichych, w żaden sposób nie uzasadnionych ingerencjach w wymiany zaśpiewów. W każdym razie przejdę do sedna, jest to moja trzecia próba, miejmy nadzieję, że ostatnia =)

1. Kupony

Kupony to jeden z ciekawszych elementów oferty premium, z którym większość graczy miała do czynienia w którymś momencie swojej gry. Jest to zamiennik starych loterii, które oferowały nam losowe, ale całe torby, kamyki i stroje. Czy taki format był lepszy? Niekoniecznie. Czy nowy system jest wadliwy? Bez dwóch zdań. Obecnie zamiast całego przedmiotu, dostajemy 1/15 outfitu, 1/8 torby, 1/3 kamyka etc. Coś za coś, chcemy wybierać, to trzeba coś poświęcić, jest to do pewnego stopnia zrozumiałe. Problem pojawia się, gdy przypomnimy sobie, że w 2020 (?) roku forma otrzymywania kuponów została zmieniona. Od dwóch lat spadają kuferki z kuponami, a od kilku miesięcy kuferki w tych kuponach są losowe. Do czego to doprowadza? Obecnie z kuferka, który zawiera np. 6 kuponów, nie jesteśmy w stanie nic zrobić. Stara wartość kuponu jako ekwiwalentu 75 SŁ została całkowicie załamana, gdy z kuferka za 400 SŁ otrzymujemy 4 kupony, z czego za żaden nie da się nic zrobić, a przynajmniej dopóki nie zaczniemy bawić się w wymianę. Wymiany kuponów miały być wyciągnięciem ręki w stronę graczy, ale jak to już wiadomo z garmory, ta ręka jest dosyć chciwa (o czym przekonacie się później, wątek cholernie chciwej rączki się tu jeszcze pojawi). Wymiana jest oczywiście 2:1, ot tak, żeby nie było zbyt łatwo. Co to oznacza dla osób, które nie chcą wydać trzycyfrowych kwot na loterię? W skrócie, jeśli wiatr dobrze zawieje, może zrobicie dwa kamyki do Ithan. Ten system jest totalnie rozczarowujący, podwójne RNG na loterii, które decyduje o tym, czy gracz będzie w stanie dokonać przynajmniej JEDNEJ transakcji za kupony jest po prostu tragiczne.

2. Dropy z loterii

Przejdźmy do loterii, czyli głównego mechanizmu eventowej oferty premium. Co prawda nie jest źle, ale mam kilka uwag. W kuferkach znajduje się duża pula przedmiotów, o wszelakim zastosowaniu. Moim głównym problemem jest obecność przedmiotów, których wartość jest niższa niż sama cena kuferka. Szerzej opisane na screenie https://prnt.sc/107ravp

Btw, proszę, usuńcie błogo z -40% expem. Jest kompletnie bezużyteczne, gorsze pod każdym aspektem od mikstur odejmujących wyczerpanie i nie ma nawet opłacalnej wymiany za samorodki. Niepotrzebny zapychacz, do wyrzucenia.

3. Sklep za walutę

Jest to element oferty premium, który ma naprawdę cholernie wielki potencjał, a co najlepsze, na ostatnim evencie gwiazdkowym zaczęliście go wykorzystywać, co jest na plus. Sklep za walutę to miejsce, w którym możecie umieścić naprawdę ciekawe, pamiątkowe i tematyczne fanty, co naprawi zatracanie się tematyczności przedmiotów na eventach - eq za walutę jest identyczne od lat, nie mamy już pamiątkowych toreb o tematycznych grafikach, jest tego po prostu coraz mniej. Jeśli szukacie jakichkolwiek wskazówek, sugestii co nowego można wprowadzić, to mogę tylko przekazać klawiaturę Faunowi, który kilka miesięcy temu napisał taką listę, do której nie mogę ani nic dodać, ani nic ująć (https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=509556&ps=118#post44358484).
dlatego radze pomyslec nad wprowadzeniem:
tematycznych (wygladowo) kamykow za walute (cos ala bombki)
talizmanow
toreb
kuferkow za sł
kuferkow czarnego smoka
ulepszen przedmiotow
outfity
maskotki (w tej edycji halloween wprowadzono i super!)
wyzwan eventowych

Polecam również odwiedzić stronę 119 starego "O Margonem ogólnie" - https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=509556&ps=119. Nic nowego tutaj nie dodam, a uwag padło całkiem dużo, warto poczytać =)

4. Wymiana na samorodki

Jest to ostatni punkt, bowiem obecnie cały bałagan z ofertą premium kręci się dookoła wymian. Przy wprowadzeniu cały system miał być formą recyklingu niepotrzebnych przedmiotów z loterii, na swój sposób wyciągnięcie ręki w stronę graczy. Nie było tragicznie, w końcu była to taka druga szansa, bo jeśli spadło coś kiepskiego z loterii, mogliśmy to wymienić za pokaźną sumkę samorodków (gwiazdka 2016 rok, legendarne błogosławieństwo "Życzenie Kręciołka" w ilości 5 sztuk wymienialiśmy na 6 samorodków, brzmi ciekawie, prawda?). Sęk w tym, że obecnie ta ręka co prawda sięga ku graczowi, ale bardziej interesują ją nasze portfele. Po ukrytej ingerencji w bodajże 2017r. wymiany zostały konkretnie pomieszane, a skutki tego mamy do dzisiaj. Przykłady?
Chcę sprzedać 5 użyć przedmiotu o nazwie Podwójne widzenie (koszt 25 SŁ) w zamian za 2 złote samorodki.
Chcę sprzedać 15 użyć przedmiotu o nazwie Podwójne widzenie (koszt 70 SŁ) w zamian za 6 złotych samorodków.
Chcę sprzedać 5 użyć przedmiotu o nazwie Oko chciwca (koszt 25 SŁ) w zamian za 2 złote samorodki.
Chcę sprzedać 15 użyć przedmiotu o nazwie Oko chciwca (koszt 70 SŁ) w zamian za 6 złotych samorodków.
Chcę sprzedać 5 użyć przedmiotu o nazwie Ulga dla przeciążonych (koszt 25 SŁ) w zamian za 2 złote samorodki.
Chcę sprzedać 15 użyć przedmiotu o nazwie Ulga dla przeciążonych (koszt 70 SŁ) w zamian za 6 złotych samorodków.
Chcę sprzedać 10 użyć przedmiotu o nazwie Zwój zbiega (koszt 70 SŁ) w zamian za 5 złotych samorodków.
Ktoś się machnął z edycją wartości i dał nam takie perełki. Przed edycją z 2017, 5 sztuk powyższych błogosławieństw nosiło wartość 6 samorodków. Podobna sprawa ze zwojem zbiega, tyle że jest ona o tyle ciekawsza, bo jednorazowo może wypaść tylko 5 ucieczek, a wymienić możemy 10. Więc jeśli spadną wam raz, to musicie czekać na kolejne, w przeciwnym wypadku jesteście skazani na 5 sztuk.

Kolejnym przykładem cichych, nieuzasadnionych nerfów samorodków jest ostatnia ingerencja w wymianę zaśpiewów, udokumentowaną w synchronizacji z 18.02.2021r.
• [CHANGE] Odświeżono sklep za Złote Samorodki.
• Chcę sprzedać 3 użycia przedmiotu o nazwie Melodia wieków (koszt 70 SŁ) w zamian za 4 złote samorodki.

Co ciekawe, wcześniej changelog jasno mówił o zmianie ilości samorodków otrzymywanych za zaśpiewy, ale zostało zmienione na powyższy wpis po tym, jak Faun napisał o tym post w "O margonem ogólnie". Ot tak, może jeśli nie będzie jasno napisane co zostało zmienione, to mniej osób się zorientuje, co nie ekipo garmory? Nerf jasno miał za zadanie utrudnienie zdobywania smoczych run, z bardzo niszowego, sytuacyjnego, ale zarazem mającego dosyć wysoką szansę na spadanie (zaśpiewów jest 5, co znacznie zwiększa szansę zdobycia przedmiotu). Jest to po prostu rozczarowujące, jak wielkie znaczenie dla Garmory ma fakt, że gracze korzystają z CAŁKOWICIE ROZSĄDNEGO systemu, który ułatwia im zdobycie łusek w przyszłości. Najpierw usuwacie runy z loterii, a później ingerujecie po cichu w jedyny sensowny dochód run, który i tak wymaga zakupu SŁ!

Wymiany na samorodki to już nie jest możliwość wymiany niepotrzebnych itemków. Obecnie napędzają błędne koło loterii - losujesz -> syf na samorodki -> runy -> powtórz. Nie spadł ci pożądany przedmiot? Lepiej wymień na runy i spróbuj ponownie, gl next time lmao?? W połączeniu z wcześniej wspomnianym wadliwym systemem kuponów całokształt oferty premium to nieskończony generator zysku dla garmory, ale krzywdzący gracza przy każdym "wyciągnięciu ręki". Jest to degustujące, jak bardzo przy głębszym spojrzeniu na całość z loterii, samorodków śmierdzi chciwością.

5. Podsumowanie, sugestie?

Nie jestem jedną z tych osób, które tylko ponarzekają, wolę też szukać rozwiązań. Jak poprawić obecną sytuację oferty premium?

- Przyjrzyjcie się wymianom samorodkowym, które wymieniłem, ale też wszystkim innym, przemyślcie sens istnienia pobieranej prowizji przy każdej wymianie, albo dodajcie możliwość masowej wymiany za jednym zamachem, w celu uniknięcia płacenia sporych prowizji przez graczy robiących duże loterie.
- Usuńcie kupony na teleport, torby, przywołania i stroje, a zamiast tego wprowadźcie jedną, uniwersalną walutę, którą będzie można handlować ze wszystkimi krasnoludami w magazynie w Werbin. Unikniemy wtedy kiepskich sytuacji, w których kuferek kuponów nie daje nawet jednego kamyka do ithan, a złożenie torby 42 miejsca jest 5x droższe niż sama torba.
- Zwróćcie uwagę na wartości fantów znajdujących się w kuferkach, zadbajcie o to, żeby gracz miał pewność, że gdy otwiera kufer, jego nagroda pokrywa się wartością z ceną kufra.
- Przemyślcie zmienianie wyglądu toreb z sklepie za kupony wraz z każdym eventem (tylko gdy weźmiecie pod uwagę uniwersalny kupon, inaczej będzie niska popularność), a także tematyczne kamienie teleportujące w wyjątkowe miejsca (na wzór starych bombek).
- Uzupełnianie sklepu za walutę o nowe fanty, sugestie wymieniłem w punkcie trzecim.
- Usuńcie błogo z ujemnym expem, to abominacja, której istnienie jest błędem. Proszę, usuńcie to.
Edytowany 19:58:37 26.2.2021 przez Karzahni
2021.02.26 19:49:55
Ocena: 9
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44732451

Wróżka Zymbuszka

293460
858
Karzahni:

Od siebie dodam, że kupony na strój z obecnego eventu, to jest te po 450 sł to jakaś pomyłka. Koszt outu to 140 złotych, limitowanego na użycia 30. Dawniej tyle kosztował out stały.Gdyby to jeszcze było na stałe, co event jedna waluta, jak kupony na teleport to w miarę okej, albo gdyby leciały normalnie utrwalacze outu czy były do kupienia do 750 sł...
2021.02.27 00:51:30
Ocena: 3
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44733061

Vasmer

293105
722
Karzahni:
Tryn Emas:
Czuję się nieco oszukany, ponieważ, zdobyłem z loterii kamień utrwalający wygląd, zdobyłem 5 kuponów, kupiłem strój, założyłem, chciałem go utrwalić, i tu schody, bo do utrwalenia wymagane jest 25 użyć stroju.
2021.02.27 11:45:34
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44733520

Syn Lędźwiowy

184548
2664
Pan Vanmer:
Tryn Emas:
Te stroje to powinny być w sklepie za sł normalnie eventowym a nie jakieś fikołki ze składaniem. Przez X lat wyjątkowe, eventowe stroje były tym co mnie do eventów przyciągało, przyznaje się wydawałem na nie esełki. Na wysokości eventu ze strojem króla wikingów (czy jakoś tak valknut króla to się chyba nazywało) mówię basta. Strój przecudowny ale jak mam się bawić w tą bandycką loterię co działa jak jednoręki bandyta to wole chodzić w golasie za 1m.
2021.02.27 15:50:04
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44734270

Crucible

85178
156
Podbijam, nie chcę żeby temat po raz trzeci zniknął po cichu.
2021.03.16 23:15:29
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44789573

Wykonawca

331-13
538
Karzahni: Przecież to poważna firma, rzetelnie traktują wszystkich gracza a przede wszysktim swoją pracę. Z pewnością Ci odpowiedzą, po prostu biedni czasu nie mają.

Podbijam
2021.03.17 09:06:38
Ocena: 1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44789871

Krzyś Wojownik

16432
328
Podbijam
2021.03.17 17:40:19
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44791515

Wykonawca

331-13
538
Halo wracamy na górę, już tup tup.
2021.03.24 11:37:11
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44811115

KONTO USUNIĘTE

Dzisiaj Event wchodzi to Podbije czemu nie
2021.03.25 09:24:53
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44813747

Kurrin

12110
235
Podbijam, ważny temat.
Miło byłoby też zobaczyć wymianę bardzo starych rzeczy z loterii, pół depozytu zajmują mi jakieś błogosławieństwa z eventów 2015 i 2014. Super byłaby opcja wymiany wszystkich tych rzeczy nawet na jakieś śmieszne ilości samorodków, bo teraz nawet nie da się ich sprzedać w sklepie i trzeba byłoby wszystkie po kolei niszczyć...
2021.03.26 18:14:43
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44819767

Krzyś Wojownik

16432
328
Znowu podbijam, ciekawe
2021.03.27 08:16:58
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44820717

Wykonawca

331-13
538
Wracamy na górę - ważny temat
2021.03.28 15:40:30
Ocena: 1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44824292

Kurrin

12110
235
Podbijam. Administracjo, prosimy o głos w tej sprawie
2021.03.31 01:10:01
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44831697

Wykonawca

331-13
538
Jezu nie bądźcie takimi lamusami, tylko weźcie zacznijcie robić to co trzeba. Kolejny ważny temat co gnił będzie, aż zniknie.
2021.04.03 00:10:29
Ocena: -1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44839042

Crucible

85178
156
ej temat wróć na górę dzięki
2021.04.18 13:32:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44875039

Wykonawca

331-13
538
Halo Mykfanith chyba za długo zbierasz już myśli, przecież tematy są jak to napisałeś https://prnt.sc/118d466
2021.05.02 15:00:20
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44905069

Papież Domingo

203209
406
czekają aż ktoś zapomni o temacie
2021.05.04 09:45:23
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44908220

Crucible

85178
156
Icarax napisał(a):
ej temat wróć na górę dzięki
2021.05.09 13:39:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44916704

Wykonawca

331-13
538
Góra dziękuję.
2021.05.20 01:13:20
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44934219

Reyved

324267
1435
Jak w każdej ofercie hazardowej, usługodawca (w tym przypadku Garmory), liczy na większy zysk dla siebie.
Największym problemem w tym przypadku jest sam gracz, dokładnie jego podejście psychologiczne; konkretniej chodzi mi o to, że sam sobie szkodzi. Chciałem podziękować za powstanie tematu, a teraz przejdę do rzeczy.
Spora część graczy pamięta z pewnością poprzednie loterie - mam tutaj na myśli rok 2017 i w dół - deklasowały te obecne pod wieloma względami, teraz kilka przykładów:

- Złoto w loteriach: było to bodajże 10-25m, kiedy to jeszcze nie było ani katakumb, ani podwyżki oferty premium złota z 20k na 250k.
- Los legendarny w cenie 900sł, posiadający lepszą ofertę od obecnego - znacznie gorszego i droższego
- Kilkukrotne strata, dajmy tutaj dla przykłady torby - kiedyś można było ją zdobyć w heroicznym, czy też legendarnym losie jako gotowy item.

Loterie i losowania niestety mają to do siebie, że wiele osób nie potrafi do nich logicznie podejść. Nie znając nawet szansy, bądź nie opierając się na własnym doświadczeniu z loterią związanym. Duża część ciągle traci, nie zyskując nic cennego w zamian.

Choć najgorsze w tym wszystkim i tak jest to, że mało kto chce walczyć o swoje, podczas gdy jego dobro jest zabierane z każdym rokiem
2021.05.20 14:10:55
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44934831

Wróżka Zymbuszka

293460
858
Reyved:

Ja rozumiem, że loteria to hazard, ale no, sytuacja gdy kupując 2 legendarne kuferki by wyjść na 0 musisz zdobyć KCS lub utrwalacz maskotki/outu (stanowiącą tylko część stroju/maskotki!) coś jest nie tak. Jedyna opcja by wyjść z losu na + to zdobyć zwój odwiązania, który leci jak krew z nosa. Finalnie, od lat nie bawię się w loterię. Darmowy los z questów - okej, jak najbardziej na plus, ale nie tak by wydawać sł. Zamiast tego wolę kupić kamienie, outy czy inne tego typu rzeczy bezpośrednio w sklepie premium czy u handlarza. Nie dość, że na 100% dostanę co chcę to jeszcze wyjdę na + zaapewne.
2021.05.20 15:40:58
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44934920

Crucible

85178
156
Pam Tarem:
Jednym z większych mankamentów obecnej formuły loterii jest powielanie jej losowości na przestrzeni lat. Wprowadzanie kuponów w miejsce gotowych przedmiotów (okej, ta część teoretycznie ograniczyła RNG, ale nadal) => wprowadzenie kuferków z losową ilością kuponów => wprowadzenie kuferków z losową ilością losowych kuponów. No błagam, nawet po nieszczęsną torbę trzeba się bić z karłem od wymian w Werbin. Ta, jak i wiele innych kwestii składają się do obecnego stanu loterii, który można podsumować słowami "czyyyli co do cholery zyskałem?", gdy patrząc do torby widzi się mnóstwo różnych przedmiotów, z których nie ma żadnego konkretnego pożytku.
2021.05.22 23:59:12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44938898

Wykonawca

331-13
538
Od lutego nikt nie jest w stanie odpisać. Wynika to z braku upoważnienia czy braku kompetencji?
2021.05.29 08:24:37
Ocena: 1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44948421

Crucible

85178
156
Mykfanith napisał(a):
1. Niektóre z rozwiązań były rozważane, niektóre zaś (te opisywane w temacie, bądź w innych wątkach na forum) wcielane w niedawnych eventach w odpowiedniej, dostosowanej formie. Nie ma aktualnie na tyle klarownej odpowiedzi, by móc ją zamieścić w temacie, bo sprawa eventów i atrakcji na nich to temat-rzeka. Stale się coś zmienia - czy to w zawartości, czy podejściu.


Hej Myk, mam nadzieję, że tu zaglądasz czasami. Rozumiem, że na chwilę obecną nie macie klarownej odpowiedzi wartej udzielania, ale ze względu na fakt, że mamy do czynienia z dosyć elastycznym i obszernym tematem i tak ktoś z administracji powinien tu zabrać głos. Nie po to, żeby zakończyć wątek, ale żeby właśnie temat rzeka mógł płynąć dalej. Kwestia eventowej oferty premium cały czas będzie aktualna, w końcu eventy pojawiają się regularnie, więc zawsze będą pojawiać się uwagi i jakieś refleksje na tenże temat. Nie oczekujemy (no dobra, przynajmniej ja) natychmiastowych zmian i odpowiedzi z wnikliwymi odwołaniami do każdego z podpunktów - co prawda byłoby rewelacyjnie, ale to bez znaczenia. Po prostu pokaż, że widzicie problem i zachęćcie do dyskusji, to nie jest takie trudne. Odpowiedz na konkretne propozycje, a szersze kwestie zostaw dla dalszej dyskusji, w końcu jest to temat rzeka, można gadać o tym dużo, wystarczy pokazać, że próba podjęcia takowej rozmowy jest warta, i że nie zostanie całkowicie olana, tak jak dzieje się z właśnie tym tematem od niemalże 4 lat. Poważnie, przemyśl to - pomysł jest mój więc jestem stronniczy, ale i tak wydaje mi się, że jest cholernie dobry =)
Edytowany 20:58:51 2.6.2021 przez Icarax
2021.06.02 20:58:07
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44957968

Asami

19037
256
Gefrex:
braku checi
2021.06.03 09:57:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44958533

Crucible

85178
156
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
ej temat wróć na górę dzięki
2021.06.24 01:34:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45005551

Wykonawca

331-13
538
Mam przeczucie, że prędzej EG wejdzie, niż ktoś poczuję się do odpowiedzialności i uratuję jakąś tam godność, twarz i reputację firmy.
2021.07.10 09:40:38
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45026988

Slatya

375655
1070
Fajnie jakby w questach eventowych była jakaś torba 20 przedmiotów lub chociaż w sklepie za walute tak jak kiedyś.
2021.07.11 14:51:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45028404

Damiss

2372107
15068
Fajnie jakby w loterii dodawali sezonowe torby, kamienie tp i inne bzdety jak w 2013.
2021.07.11 15:34:41
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45028471

Xanari

318130
1796
sprawa wyglada tak ze jedyna osoba ktora interesowala sie ta gra byl sam zalozyciel czyli thinker, garmory odkupilo gierke od thinker bo byla calkiem popularna i miala szanse na giga zarobek w przyszlosci i to ich najbardziej interesowalo, a nie to ze gra ma super potencial i mozna tyle rzeczy wprowadzic/ulepszyc, a thinker siedzi na dupie i nic nie robi i sam ten marnowany potencjal ich sklonil do odkupienia tej gry od thinekr. Dla nich liczy sie SIANSKO a gre poprawiaja od czasu do czasu zeby nie stracic graczy bo jak ich straca to nie bedzie giga sianska, tyle ze nie znaja sie na tym co robia i slabo im to wychodzi, w 2025 juz malo kto bedzie w to gral i oni beda starali sie odratowac ta gierke jakimis giga zmianami zeby zachecic ludzi do powrotu, ale kazdy bedzie mial wywalone bo ludzie juz dawno o niej zapomna i to bendzie upadek margonem wylacza serwery bo juz sie totalnie nie bedzie oplacalo utrzymywac tej gierki, zarobki beda mniejsze od wydatkow i to bedzie koniec margonem.
EDIT: po dokonaniu riserczu okazalo sie ze THINKER TO WLASCICIEL GARMORY i wszystko co napisalem nie ma sensu, ale nie chce mi sie usuwac wiec zostawiam elo
Edytowany 21:48:49 11.7.2021 przez Tolavir
2021.07.11 21:43:40
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45028961

Wykonawca

331-13
538
2021.02.26 19:49:55
2021.07.21 15:06:20 To jest ten dobry kontakt administracji z graczami?
2021.07.21 15:06:11
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45041186

Crucible

85178
156
Icarax napisał(a):
Po prostu pokaż, że widzicie problem i zachęćcie do dyskusji, to nie jest takie trudne.najwyraźniej jednak jest, prosiłem o za dużo
2021.07.31 18:42:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45058029

Domador Anomalia

316103
178
Czasem mam wrazenie, ze administracja celowo utrudnia, niszczy, psuje rozne walory gry. Moze licza na to, ze w koncu gracze zrezygnuja z gry, by moc bez konsekwecji zamknac projekt margonem? By nie bylo roszczen, bo kazdy stwierdzi, ze to byla jedyna droga? Nie spotkalem sie nigdy z gra, w ktorej komunikacja gracz-administracja bylaby tak kiepska. Szczegolnie w tego typu grze, powinna byc ona na wiele wyzszym poziomie, a tu nie ma chocby minimum. Wazne tematy nie uzyskuja odpowiedzi, badz uzyskuja, lecz niejednoznaczna. Odpowiedzi moderatora, ktory sie produkuje, sam widac czesto zbywany odpowiedziami kolegow z gory, zbiera caly lincz dzialu! To nie komunikacja... Wypowiadam sie tutaj ogolnie, do wszystkich tematow, lecz wracajac do tego.
Zapomnieliscie droga administracjo o jednym, ze w niektorych przypadkach nie wazna jest ilosc, a jakosc. Chcemy wam dac zarobic, chcemy byscie utrzymali projekt i siebie przy zyciu, ale dlaczego tylko naszym kosztem? Dlaczego robicie pod gorke? Dlaczego komunikacja z wami jest tak ciezka? Etaty poucinane? Dajcie znac co powoduje ten brak komunikacji pomiedzy wami, a nami.

Pozdrawiam.
2021.07.31 19:44:31
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45058206

Crucible

85178
156
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
ej temat wróć na górę dzięki
2021.08.15 18:02:14
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45081335

Wykonawca

331-13
538
Icarax:Powtarzasz się
2021.08.15 18:11:58
Ocena: 1
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45081366

Sir Dyszek Mały

1445
95
Hej, co do scam wymiany na samorodki: złota lama która kosztuje 5 waluty może zostać wymieniona za opłatą 70 łusek na 1 samorodek. Czyli za 25 waluty i 350 sł mamy 375 run, co daje na plus 1/3 złotówki. Takie wymiany nie powinny się w ogóle pojawić.
2021.08.16 12:43:29
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45082362

bachor

3722192
11309
ostatni sprawiedliwy:
przeciez te samorodki to i tak jak splunięcie w twarz
bijesz sobie dzien e2/znajdziesz heroska i masz te 375 runek
i wtedy zamiast 5 zł wydajesz te 2,50
nie wiem kto w 2021 sie jeszcze łasi na te runy za samorodki w których zamiast 2,50 musisz wydać 4,70
2021.08.16 13:07:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45082414

Crucible

85178
156
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
ej temat wróć na górę dzięki
2021.09.11 21:44:02
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45114882

Vellsy

144151
531
ej temat wróć na górę dzięki
2021.12.07 18:24:36
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45221086

Nyguse-K

317101
1494
https://media.discordapp.net/attachments/859116365411647508/920354507148369920/unknown.png

Kolega nie może doczekać się rocznicy
2021.12.14 17:40:27
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45233889

Crucible

85178
156
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
ej temat wróć na górę dzięki
2022.01.04 11:16:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45270343

Bitababa

31712
217
Z nudów by odpisali typową formułkę, a odpowiedź szykują tak długo jakby to miał być jakiś krok milowy.
2021.02.26 19:49:55 zaraz rocznica <3
Edytowany 03:19:08 18.1.2022 przez Zoozool
2022.01.18 03:17:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45288641

Delight

317262
572
równe 3 tygodnie do rocznicy
2022.02.05 03:21:41
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45312050

Crucible

85178
156
ajaj, przespałem rocznicę
2022.03.04 14:09:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45352807

Tennoris

16885
468
Bump
2022.03.14 17:45:39
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45364168

Dance Macbre

25329
22
Witam, podbijam temat
2022.03.24 21:37:00
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45376254

Queen

3200
111
Czas płynie, płynie a ty wyje-wyje masz.
Edytowany 00:36:29 4.4.2022 przez Queen
2022.04.04 00:35:38
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45396386

Crucible

85178
156
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
[cytat]ej temat wróć na górę dzięki
[/cytat]
2022.04.22 23:34:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45427083

the foxi

317244
5403
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
Icarax napisał(a):
[cytat]Icarax napisał(a):
[cytat]ej temat wróć na górę dzięki
[/cytat][/cytat]
2022.04.24 11:16:01
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45428455

Mayura

30669
236
Bump
2022.05.09 18:22:12
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45444207
Początek strony Strona: [1] [2]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > O eventowej ofercie premium słów kilka - vol.3

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0