Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Zmiana sposobu usuwania postaci, klanu i inne

[zamknięty] [Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Nimtohanuś

335531
2191
Dobry wieczór, trzy sprawy.

1. Aktualnie usuwanie postaci wygląda tak, że trzeba przez 5 dni nie logować na postać, a potem dopiero można usunąć. Trzeba uważać, żeby przez te 5 dni nie missclicknąć na postać, bo kilka dni pójdzie w las. Mam propozycję zmiany tego. Jak chcemy usunąć postać, to wchodzimy w konfigurację i klikamy usuń postać. Wtedy postać zostaje przeznaczona do usunięcia i po 5 dniach zostanie usunięta, jeśli przez ten czas ta decyzja nie zostanie anulowana. W tym czasie można by zalogować na postać i by się nie psuło. Jeśli gracz się rozmyśli, to może w każdej chwili odwołać tą postać do usunięcia. Dodatkowo można by dać jakąś informację, że dana postać jest przeznaczona do usunięcia, np. jak pod przyciskiem wejdź do gry pojawia się info o wiadomości z panelu czy zapie na ŚP, to widniałaby wiadomość: Postać xxx została przeznaczona do usunięcia. Pozostały czas: 5 dni.
2. Coś takiego jak w 1 tylko w przypadku rozwiązywania klanu.
3. Pytanie innej z beczki czy jest planowane wprowadzenie odzyskiwania spalonych przedmiotów czy coś podobnego? Coś w stylu jak się odzyskuje zniszczone itemy za sł. Oczywiście z jakimiś tam ograniczeniami, żeby po roku nie odzyskać sobie spalonego przedmiotu, bo jest potrzebny do eq, ale uważam, że jakieś zabezpieczenie powinno być.

Pozdrawiam
2021.02.20 20:43:48
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44715209

Mykfanith

3006805
11801
1. Propozycja przewijała się na forum już kilka razy - niestety, z negatywnym skutkiem. Prześlę zapytanie w tej sprawie jeszcze raz, by dowiedzieć się jakie jest aktualne podejście do tej sprawy.
2. Klany otrzymają dodatkowe zabezpieczenie przy okazji wprowadzanego już logowania dwuetapowego. W taki sposób założyciel klanu, ustawiając 2FA na swoim koncie, będzie mógł zabezpieczyć w bardzo skuteczny sposób klan, którym zarządza.
3. Nie jest to planowane. Rozpatrywaliśmy jednak niedawno opcję nakładania blokady na poszczególne przedmioty z poziomu konta gracza. Tak, żeby móc określić, których z przedmiotów na 100% nie chcielibyśmy się pozbywać i by nie były brane one pod uwagę w oknie Rzemiosła, sklepów itp. Nie wiemy jeszcze jednak, czy będziemy decydowali się na wprowadzenie takiej funkcjonalności.
2021.04.29 04:45:33
Ocena: 1
cytuj | ID:44897641
Początek strony Strona: [1]

Temat zamknięty, nie można w nim pisać postów

Forum Margonem > Dyskusje techniczne > Zmiana sposobu usuwania postaci, klanu i inne

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0