Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Profesje > Informacje i propozycje dotyczące działu

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2]

Shinei

9361
809
Osobiście uważam że temat "Główny poradnik paladyna" można kompletnie usunąć, zawarte w nim informacje albo już nie działają albo występują w innym poradniku.

Proponował bym wyznaczyć odpowiednie osoby do prowadzenia konkretnej kategorii klas postaci, widać że niektóre tematy są stare, nie aktualizowane lub zawierają treści które już uległy zmianie bądź zostały usunięte.
2021.07.30 16:35:14
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45055907

Zireath

4181668
1072
Achein:

Wszelkiej maści poradniki są prowadzone głównie przez graczy, nie mogę nikogo zmusić, by przygotował to czy tamto, mogę jedynie liczyć na chętnych. Wiadomo jednak, że później różnie bywa z aktualizacjami, ja sama jedynie moderuję dział, nie czuję się dostatecznie kompetentna jeśli chodzi o rozgrywkę, by takie poradniki tworzyć samodzielnie. Ostatnie zmiany w grze faktycznie mocno "uderzyły" we wszelkie istniejące poradniki, jednak osobiście pomimo tego, co piszesz, byłabym za pozostawieniem samego tematu, chociażby z tego względu, że mimo, iż treści powtarzają się, to ktoś szukający jakiejkolwiek rzeczy związanej z paladynem, będzie szukał poradnika na paladyna, a nie zapuszczał się w inne profesje. Wychodzę z założenia, że lepiej mieć cokolwiek niż nic.
2021.07.31 10:08:30
Ocena: 2
cytuj | ID:45057090

Adasiu from Podlasiu

10721
117
Achein napisał(a):
Osobiście uważam że temat "Główny poradnik paladyna" można kompletnie usunąć, zawarte w nim informacje albo już nie działają albo występują w innym poradniku.

Proponował bym wyznaczyć odpowiednie osoby do prowadzenia konkretnej kategorii klas postaci, widać że niektóre tematy są stare, nie aktualizowane lub zawierają treści które już uległy zmianie bądź zostały usunięte.

Z tego co widzę, ro większość poradników do konkretnych profesji nie sprowadza się do omówienia jak dana profesja działa na różnych przedziałach poziomowych, czy zwróceniu uwagi na czym skupić się kupując itemy oraz robiąc umki. Zamiast tego jest ściana tekstu, który powinien wylądować w ogólnych poradnikach do expa czy solucji questów.
2021.08.17 19:32:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45084483

Zireath

4181668
1072
Cześć,
w dniu dzisiejszym zdałam sobie sprawę, że w ostatnim czasie wystąpił problem z moją skrzynką mailową, na którą kierowane są Wasze zgłoszenia. Sprawa wygląda tak, że od dłuższego czasu wszystkie przychodzące maile z niewiadomych przyczyn lądowały w zakładce "Spam", która to zakładka z jakiegoś powodu zniknęła mi z panelu bocznego, ukryta gdzieś w rozwijanym menu. Z tego miejsca chciałabym przeprosić tych z Was (jeśli tacy się znajdą), którzy nie otrzymali ode mnie odpowiedzi na zadane mailowo pytania. Na pozostałe wiadomości, które jeszcze zachowały się nieusunięte automatycznie już udzieliłam odpowiedzi. Postaram się, aby w przyszłości nic takiego nie miało już miejsca. Jeszcze raz przepraszam.
2021.09.23 14:11:14
cytuj | ID:45127848

Noel

352165
604
Hej, mógłbym założyć w dziale temat którego zamysłem byłyby umiejętności oraz sposób walki danych profesji na powiedzmy 300lvlu?
2021.10.07 00:44:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45141514

Zireath

4181668
1072
Noel:
Cześć. Jeżeli znasz się na temacie i zrobisz to rzetelnie to jak najbardziej możesz taki temat założyć w ramach poradnika. Musi on jednak być zrobiony dokładnie i przejrzyście, czytelnie dla innych graczy chcących z niego skorzystać.
2021.10.07 14:48:21
Ocena: 1
cytuj | ID:45141747

Noel

352165
604
Zireath:

A dostałbym pozwolenie na wykonanie zaktualizowanej wersji spisu poradników dla wojownika? Obecny składa się z:
1. Przydatne informacje
2. Quest Akademii Wojskowej(50lv)
3. Hero Quest(60lv)
4. Miejsca do expienia
5. Seria questów początkowych

Sam temat mógłby być wzbogacony o sposób gry wojownikiem, dobieranie umiejętności, listę przydatnych questów aby przeexpić nieciekawy przedział, umiejętności i jak stosować je na kolosach i w walkach przeciwko graczom, czym należy kierować wybór ekwipunku itd.. Co sądzisz o takim pomyśle?

@Zir

Odn. cudzych prac.

https://imgur.com/a/kVgtipd

Seria Questów początkowych - solucje które napisałem dla Heski i zostały wzbogacone o itemy przez Karmazova. Czy mogę poprawić w tym autora ze Stenzelowska na Noel?
Edytowany 16:43:47 12.10.2021 przez Noel

@Zir jakbyś mógł to usuń proszę posty oznaczone jako przerywniki
Edytowany 12:03:56 15.10.2021 przez Noel
2021.10.08 14:18:55
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45142608
Początek strony Strona: [1] [2]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Profesje > Informacje i propozycje dotyczące działu

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0