Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Sala chwały > Informacje i propozycje dotyczące działu

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

Zireath

4181668
1072
Cześć kochani, jak zapewne zauważyliście, właśnie pozmieniało nam się nieco na forum i dostaliśmy nowy dział, z resztą nie tylko ten Tak się składa, że zostałam wyznaczona na opiekunkę "Sali chwały". Tak więc szybko słowem wstępu:

- Właśnie dodałam ogólne zasady działu, nie jest ich specjalnie dużo i nie są wielkim odkryciem, ale prosiłabym Was o zerknięcie.
- W najbliższych dniach, a mam nadzieję, że godzinach (nie obiecuję, aktualnie siedzę w pracy) będę się starała przejrzeć zasady poszczególnych tematów i je nieco aktualizować. Spokojnie, nie mam zamiaru wywracać wszystkiego do góry nogami, jedyne co chcę zrobić to uściślić ewentualne niejasności i załatać luki. Jeśli cokolwiek gdzieś się zmieni, zostaniecie o tym poinformowani postem w danym temacie, a być może wrzucę też info tutaj.
- Ten temat zostanie w dziale na stałe, będzie mi służył do wrzucania informacji i ogłoszeń, jeśli jakieś kiedykolwiek się pojawią. Nie bójcie się też wrzucać tutaj swoich propozycji czy zgłaszać błędów, jeśli takowe wystąpią. Proszę jednak, byście nie zgłaszali tu postów łamiących regulamin. Ja też będę się starała przeglądać wszystko na bieżąco i ogarniać co trzeba.
- Proszę Was o zachowanie kultury i nie spamowanie.
- W razie wątpliwości i pytań piszcie: zireath@margonem.pl

Na razie to chyba tyle, mam nadzieję, że będzie nam się razem dobrze żyło, bo ja też nie jestem tutaj po to by komuś życie uprzykrzać, tylko by dział zachował jakiś ład

Edytowany 11:30:59 21.2.2020 przez Zireath
2019.07.01 11:33:24
Ocena: 8
cytuj | ID:43037932

Mawr Aep Ceallach

2271031
2483
Propozycja:
"Jeśli w EQ nie zmieniły się minimalnie 3 itemy, to nie wrzucamy tego ponownie, ciągłe mieszanie zmiennikami nie wchodzi w grę!"

Zmienić na:
"Jeśli w EQ nie zmieniły się minimalnie 3 itemy(nie licząc broni oraz pomocniczych, chyba, że są one legendarne), to nie wrzucamy tego ponownie, ciągłe mieszanie zamiennikami nie wchodzi w grę!"

Notorycznie widzę graczy, którzy wrzucają niemal identyczne eq, ale dzięki zmianie broni i pomocniczej na inne mają już dwa z trzech wymaganych itemów, które się "zmieniły". Jeśli bronie nie są legendarne to nie powinny wliczać się do zmienionych itemów
2019.07.01 12:30:07
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43038246

KONTO USUNIĘTE

Mawr:
Po prostu dopisek, że jeśli ktoś pod właściwym eq wrzuca tzw. "zamienniki", to są one traktowane jako część eq. Skończy się notoryczne naruszanie zasad. Tak jak pewien jeden mag z 60 lvl w pięknych legach - ciągle wrzuca eq, ale zawsze coś tam pozmienia, da jakąś broń uni itp. i 3 itemy są zmienione.
2019.07.01 13:14:23
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43038420

Mawr Aep Ceallach

2271031
2483
Fearle-S:
Tak, tylko, że widziałem takich, którzy celowo nie wrzucają broni jako zamienniki, żeby parę stron później wstawić to samo eq, ale ze zmienionymi broniami dlatego nie wystarczy punkt o mieszaniu zamiennikami

Dla przykładu:
https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=472429&ps=41#post43033431
Zmienił sobie bronie na takie sprzed paru lat, zmienił rękawice i buty na takie, które miał w zamiennikach poprzednio i voilla, +15 repa
Edytowany 13:21:59 1.7.2019 przez Mawr
2019.07.01 13:18:36
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43038430

Pan

3005743
4545
Do zmian kosmetycznych:
• Jeśli chwalisz się tu np. wygraną łaźnią to nie wklejasz takiego samego bądź podobnego postu do tematu "Krwawa łaźnia". Dotyczy to tematów takich jak: "Krwawa łaźnia", "Pochwal się swoim EQ", "Nasze najlepsze transakcje" i "Moja piękna walka".
Temat to Wasze najlepsze transakcje. Korekty wymagają tematy screenów, pochwal się swoim EQ i krwawej łaźni.

Propozycje:
• W temacie "Muzeum w naszych depozytach" dałbym limit dwóch postów na stronę - ot, profilaktycznie, coby zapobiec kopaniu reputacji, bo aktualnie temat nie ma żadnych sztywnych reguł.
• Wtórując poprzednikowi/kom, temat "Pochwal się swoim EQ" wymaga doprecyzowania w regulaminie. Nie dość, że tematem idzie łatwo omijać zasady, to dodatkowo regulamin jest ciut niespójny i niezasadny(?). Punkt o zasadzie trzech itemów mówi nam o trzech nowych - możemy je wziąć z zamienników i wg regulaminu jesteśmy czyści. Dodatkowo przyczepiłbym się o wklejanie tej samej postaci, z być może nowymi legendami, ale co dwa-trzy tygodnie. Pokusiłbym się o dodanie zakazu wklejania danej postaci raz na miesiąc? Ale to tylko luźne spostrzeżenie.
2019.07.02 22:31:33
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43044049

Mawr Aep Ceallach

2271031
2483
Jeszcze jedno mi przyszło do głowy
W Awansach priv/publik mamy ten wymóg screena zdobyczy. Właściwie to po co? Tak, wiem, że w nazwie tematu jest "(screen)" i nie jest ciężko domyślić się, że screena załączyć trzeba. Problem w tym, że wklejając legendę z podpisem już udowadniamy, że to my ją zdobyliśmy. Nicki nie mogą się u graczy powtarzać, więc jeśli na legendzie widnieje "Mawr" to znaczy, że zdobyłem ją ja, a nie któryś z 20 innych Mawrów w Margonem.

Moja propozycja - podzielić to na 3 kategorie
1. Przedmiotów legendarnych z podpisem nie trzeba dokumentować screenem
2. Przedmioty unikatowe, heroiczne oraz legendarne bez podpisu - trzeba udokumentować screenem moment zdobycia przedmiotu(nie chcemy by wklejano kamienie kupione na aukcji)
3. Pozostałe awanse, takie jak wbicie poziomu muszą być udokumentowane screenem

Zdaję sobie sprawę, że to trochę komplikuje sam zapis regulaminu, ale obecna sytuacja gdzie muszę potwierdzać screenem, że legenda z moim nickiem została zdobyta przeze mnie jest odrobinę absurdalna

Kwestia nr 2
"Chwaląc się czymś screen ma pokazywać, że to konkretnie ty stałeś się posiadaczem itemka."
Abstrahując od powyższej propozycji ten punkt jest źle sformułowany. Posiadaczem itemka mogę stać się również kupując go z aukcji. Punkt powinien brzmieć "że to konkretnie ty zdobyłeś dany itemek" albo "konkretnie tobie spadł dany itemek"
2019.07.03 00:31:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43044274

Pan

3005743
4545
Mawr:
Kwestia nr 2 - sformułowania "Ty zdobyłeś" / "tobie spadł" nie rozwiązują kłopotu o który rozbijała się akcja ustalania punktu, czyli tak zwane "rezerwowanie itemów". O ile można by to doprecyzować, tak konfiguracje "Ty zdobyłeś" czy "Tobie spadł" mogą wygenerować jeszcze większą ilość problemów z interpretacją punktu.
2019.07.03 00:38:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43044291

Zireath

4181668
1072
Faun:
Mawr:
Co do "pochwal się swoim eq" właśnie może zamiast kombinować z zamiennikami prościej byłoby dać ten limit, że jedną postać wrzucamy raz na tyle i tyle i z głowy. Chociaż z drugiej strony jak ktoś wrzuci ją znowu po upływie danego czasu kompletnie bez zmian to też będzie śmieszne
Co do screenów też się w sumie zgadzam (poza tym ułatwiałoby mi to robotę, bo tak muszę każdy sprawdzać, czy nie ma wulgaryzmów na chacie itp. a dodatkowo odeszłyby chyba nie aż tak konieczne kneble za brak screena, kiedy na podpisie jasno widać, że to autor zdobył przedmiot. Byłabym jednak za tym żeby nadal dość mocno pilnować podania nazwy świata, bo w końcu mamy dwa osobne tematy dla publików i privów, a jak wiadomo gracze mogą mieć ten sam nick na kilku światach.

Generalnie myślę sobie, że jeszcze parę dni dam wszystkim na wypowiedzenie się w tym temacie, a potem zacznę działać ze zmianami. Przyznam się też, że mam parę innych rzeczy do ogarnięcia więc byłoby mi na rękę zrobić to w taki sposób
2019.07.03 07:52:29
Ocena: 4
cytuj | ID:43044483

Mawr Aep Ceallach

2271031
2483
Zireath:
Problem w tym, że łatwo przełożyć legi na drugą postać z podobnym poziomem i powiedzieć "przecież to nie ta sama postać". Wszystkich takich zagrywek nie wyeliminujemy, ale próbować warto. Co powiesz na trochę bardziej ogólny punkt, którego dokładna interpretacja zależałaby od sytuacji? Przykładowo "Mieszanie zamiennikami oraz nadmierne przekładanie przedmiotów między postaciami podlega karze"?
2019.07.04 17:25:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43048888

Zireath

4181668
1072
Mawr:
W sumie można nad tym pomyśleć, bo przecież jeśli chodzi o legi to z podpisów będzie wiadomo, czy to ta sama tylko przełożona.
2019.07.05 07:26:03
cytuj | ID:43050290

Crew Reso

302508
1674
Zireath:
Nie wrzucamy eq, jeżeli nie zmieniły się więcej niż 3 przedmioty. Bronie, tarcze, pomocnicze, strzały, orby oraz przedmioty słabsze od podanych wcześniej (w tym zmienniki) nie są liczone. Punkt dotyczy całego konta. Wtedy uniknęłoby się sytuacji, gdzie gracz ma parę profesji na tym samym przedziale i wstawia tylko dla plusioków eq co jakiś czas.
Edytowany 19:23:17 5.7.2019 przez Resoo
2019.07.05 19:22:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43051812

audi w kombi

317-48
879
Propozycja:
A) Elity 2 mogły by się respić na różnych mapkach np na 3 różnych mapkach ze względu na dużą ilość botów w grze.
B) Jeśli Elity 2 respiły by się w różnych miejscach to szansę na przedmiot legendarny mógł by być większy np 1 do 1500.
2019.07.06 12:09:53
Ocena: -5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43053071

Mawr Aep Ceallach

2271031
2483
pychuszkin:
Mój drogi, dyskutujemy tu o propozycjach dotyczących regulaminów działów na forum, nie propozycjach dotyczących mechaniki gry, od tego masz dział Dyskusje Techniczne
2019.07.07 14:40:39
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43055998

Zireath

4181668
1072
pychuszkin:
Tak jak kolega wspomniał, niestety aż takiego zasięgu moja osoba nie posiada, mogę działać jedynie na forum i to w obrębie moich działów
2019.07.08 08:47:50
cytuj | ID:43058032

Pan

3005743
4545
Skoro w tematach awansów i zdobyczy nie potrzebujemy już koniecznego SS, to może warto pokusić się o usunięcie (screen) z nazw?
/Luźna propozycja/
2019.07.08 11:44:10
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43058306

Zireath

4181668
1072
Faun:
Właśnie miałam tu dawać info, że w końcu ogarnęłam te regulaminy
W sumie... nie wiem. Jeśli już to ja bym to raczej zmieniła na coś w stylu "Awanse, zdobycze i screeny" bo jednak część osiągnięć nadal ich wymaga. Tylko właśnie nie wiem czy jest to na tyle palące by w tych nazwach grzebać.
2019.07.08 12:32:28
cytuj | ID:43058415

Mawr Aep Ceallach

2271031
2483
Zireath:
Jeśli to nie problem to ja bym zmienił, unikniemy w ten sposób wiele nieporozumień
2019.07.08 12:52:05
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43058448

gfsdg

1534
205

Edytowany 23:44:45 9.7.2019 przez Deedo
2019.07.09 23:24:44
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43062819

Grinch`

194828
1284
Do osiągnięcia limitu postów w temacie ŚP Awanse i zdobycze (screen) pozostały już tylko 2 posty. Kontaktowałem się mailowo z Zireath w sprawie zgody na założenie tematu kontynuacyjnego i zostałem poproszony o zamieszczenie odpowiedniego posta w tym temacie - poproszę o zgodę w takim razie.
2019.10.23 13:50:33
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43327459

KONTO USUNIĘTE

witam proponuje zabronic dodawania legend z nie swoim podpisem na awanse, bo po ewentach kidsy sie chwala legendami z calego klanu i jest spam i wyglada to okropnie i pewnie niektorzy nawet nie maja w tym stosie legend swojego podpisu, ale komu by sie chcialo to sprawdzac
2020.01.04 00:20:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43535446

Zireath

4181668
1072
rzuczek wruc blagam:
Myślałam już nad tymi całymi "podsumowaniami". Robią zamieszanie, jednak nie ma jak tego karać jeśli gdzieś pomiędzy tym bałaganem trafia się legenda z podpisem wstawiającego (co staram się sprawdzać). Też uważam, że przydałby się jakiś punkt odnośnie tego, jednak dobrze byłoby przeczytać opinie większego grona graczy, więc jeśli ktoś ma coś do powiedzenia w sprawie to śmiało, można pisać.
2020.01.04 11:37:45
cytuj | ID:43535989

Zireath

4181668
1072
Cześć kochani,
Większość z Was zauważyła pewnie, że ostatnimi czasy sypie się dużo knebli w związku z wstawianiem przez graczy w tematach awansów składanych zbrojek nieopatrzonych screenem. Kary dostają wtedy nie tylko gracze wstawiający, ale i gracze, których pozytywna ocena została zaliczona do reputacji wstawiającego (w myśl punktu w taryfikatorze, który muszę respektować jednocześnie z regulaminem wewnętrznym działu/tematu). Z maili, które kierowaliście do mnie odnośnie otrzymanych kar jak i późniejszych rozmów na ten temat wychodzi, że dla części graczy istniejący regulamin jest niejasny, jeśli chodzi o zbroje i przedmioty legendarne bez podpisu.
W ramach wyjaśnienia, to nie jest tak, że na siłę chcę kogoś karać i sprawia mi radość jak mogę sobie przyłożyć kneblem z rana. Moja wzmożona kontrola tego aspektu regulaminu wywołana jest tym, że już sporo czasu temu zauważyłam, że niektórzy próbują sobie naginać to i owo, wstawiając te zbroje nawet po kilka razy, czy też robiąc screeny tak, żeby nie było praktycznie nic na nich widać, ale żeby były. Mając to na uwadze, ale nie chcąc też karać graczy, którzy źle zrozumieli regulamin, postanowiłam wprowadzić w nim poprawki tak, by wszystkie zasady były jak najbardziej klarowne, oraz by było jasne to, jak powinien wyglądać prawidłowy screen. Nowe wersje regulaminów dostępne są od tego momentu jak zawsze w pierwszym poście obu tematów:

Światy normalne: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=508161&ps=0#post43608434
Światy prywatne: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=507197&ps=0#post43327769
Mam nadzieję, że to znacznie usprawni funkcjonowanie tematów i pozwoli uniknąć większej ilości kar. W razie pytań czy wątpliwości zapraszam do kontaktu, czy to tutaj czy też mailowo.

@EDIT: Odnośnie wspominanych w postach wyżej "podsumowań" nic się na razie nie zmienia. Jak widać odzew był praktycznie żaden, więc na razie rzecz zostaje tak jak była.
Edytowany 11:33:01 19.2.2020 przez Zireath
2020.02.19 11:30:27
Ocena: 6
cytuj | ID:43653838

Wróżka Zymbuszka

293460
858
Zireath:

Jak te zmiany przy zbrojach/składakach mają rozwiązać problem? Przecież zgodnie z regulaminem przejdzie taki screen https://cdn.discordapp.com/attachments/500726149018681346/679646926467235855/unknown.png a nie ma tam jakiejkolwiek informacji kiedy zbroja powstała. Nie lepiej ustawić wymóg pokazania na screenie składników przed wykonaniem przedmiotu (z widoczną datą/godziną) oraz drugiego screena prezentującego wykonany przedmiot?
Edytowany 12:20:53 19.2.2020 przez Materios Dragoniuz
2020.02.19 12:17:11
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43653911

bachor

3642155
11293
Materios Dragoniuz:
z tego co wiem trwają prace nad nowym systemem
ostatnio wyszła propozycja, że gdy oczyszczamy itemy z krabów vivy itd. to nie tracą podpisów.
możliwe, że podpis pojawi się przy zbrojce

@edit
Zireath:
Dostałem knebla za to, że na screenie było wygwiazdkowane przekleństwo.
Nie miałem o tym pojęcia, nie analizowałem screena.
Zobaczyłem tylko legendę, mówię ok daję plus.
Dlaczego, więc zostałem ukarany za wygwiazdkowane przekleństwo, którego prawie nie było widac?
Edytowany 12:56:30 19.2.2020 przez bachor
2020.02.19 12:52:33
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43653985

Zireath

4181668
1072
Materios Dragoniuz:
Ta opcja jest nieco bardziej "czasochłonna", a nie chcę też by gracze dodając przedmiot musieli wykonywać jakieś niestworzone cuda i procedury, 10 screenów podanie i dwa zdjęcia. Chciałabym zwrócić uwagę, że ten pomysł też nie jest tak do końca bez wad, ponieważ gracz może posiadać więcej składników na daną zbroję itd. Można się pokusić o wymóg, by pokazywać komunikat w oknie chatu, który wyświetla się po złożeniu, jednak tu znów rodzi się problem z tym, że zapewne większość tych okien chatu nienadaje się do pokazania na forum :x Obecna "łatka" na regulaminie pozwala mi chociaż w razie wątpliwości przekopać się skuteczniej przez posty gracza w temacie, ale sądzę, że dopóki te zbroje nie mają podpisów albo czegokolwiek to mogę tylko przyklejać takie plasterki i nic więcej

bachor:
"[...]nie analizowałem screena."
Właściwie sam sobie odpowiedziałeś, niestety nie jestem w stanie nic poradzić na nieuwagę graczy Mogę jedynie prosić, by sprawdzali, co oceniają.
2020.02.19 14:21:34
cytuj | ID:43654207

Zireath

4181668
1072
OGŁOSZENIE:

Od dzisiaj wszelkie sprawy proszę kierować na nowego maila:
ZIREATH@MARGONEM.PL
Odwołania, sprawy związane z forum i inne będę rozpatrywać tylko poprzez niego, proszę miejcie to na uwadze, by ktoś się nie zagapił i nie pisał na stary adres. Adres mailowy został już poprawiony w regulaminach działów i innych miejscach, gdzie go podawałam, mam nadzieję, że żadnego nie pominęłam (gdyby jednak tak się stało, dajcie mi proszę znać).
2020.02.21 11:31:40
cytuj | ID:43660434

Pan

3005743
4545
Co prawda na panelu już dostałem informacja, że zajdzie zmiana, ale ot, dla pewności.
W temacie awansów dodać punkt:
>Zakaz wrzucania tej ponownie samej zdobyczy/awansu
2020.03.09 14:26:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43697555

Zireath

4181668
1072
Pan:
Hej, tak wiem co jest grane, post w BT też widziałam. Przyznaję, że jest to moje niedopatrzenie, ten punkt dawno powinien się tam znaleźć i naprawdę nie jestem w stanie powiedzieć, czemu go tam nie było :x Jeśli nie dziś to na pewno w najbliższych dniach pojawi się stosowna poprawka (gdyby znalazł się jakiś gracz, który dostrzega jakieś inne luki to będę wdzięczna za info, o wiele wygodniej jest łatać kilka rzeczy na raz).

Odniosę się jeszcze tylko do tego punktu w taryfikatorze. Jako moderator forum nie mam właściwie żadnego wpływu na to, co znajduje się w taryfikatorze, ponieważ to leży w kompetencjach osób będących wyżej. Ja natomiast mam obowiązek tego taryfikatora przestrzegać. Natomiast sytuacja z Twoim kneblem się pogmatwała niestety z powodu luki w regulaminie tematu, co jednak jest moją winą. Chcę jednak, by gracze zrozumieli, że jeśli kneble za nieregulaminowe posty są nadane właściwie to z automatu muszę karać też oceny popierające taki nieregulaminowy post, ponieważ tak stoi w taryfikatorze, którego postanowień ja nie mogę ruszyć. Gdybym chciała przestać karać takie oceny musiałabym uznać w regulaminach wewnętrznych tematów, że wstawianie zbroi po kilka razy, wstawianie cudzych itemów, wstawianie przedawnionych itemów i wiele wiele innych przypadków jest zupełnie spoko i można w ten sposób "zaśmiecać" tematy. Rozumiem, że punkt w taryfikatorze był zapewne stworzony dla trolli i złośników, jednak dopóki ktoś wyżej nie stwierdzi, że warto go zmienić to muszę się stosować. Staram się jednak zawsze wytłumaczyć o co chodzi, bo często później gracze żalą mi się na coś, na co ja osobiście nie mam wpływu.

Wracając jeszcze do tematu proponowanego punktu. Tu też nie do końca wiem jak to ugryźć. Chodzi mi o to, że gracze czasem wrzucają zdobycz, a stronę czy dwie później wrzucają taki sam item zdobyty później (albo np. kolejny item z tej samej eII), z tym, że do niego dołączają w poście ten zdobyty wcześniej. I tu mam wątpliwości czy ktoś bardzo dociekliwy nie uzna, że to "ponowne wrzucenie tej samej zdobyczy" i nie będzie chciał ukarania gracza. Nie wiem czy jasno tłumaczę o co mi chodzi Więc przezornie chciałabym ułożyć punkt tak, by uniknąć tej niejasności.
2020.03.10 08:22:07
cytuj | ID:43698895

Pan

3005743
4545
Zireath:
Całkowicie rozumiem - sam myślałem, że punkt się tam znajduje, toteż post wyżej w formie przypominajki.

Rozumiem, co do taryfikatora - post miał mieć bardziej charakter zapoznawczy, ot, fajnie, gdyby ktoś u góry doszedł do logicznych związków w sprawie karania za VI.14. Rozumiem przymus przestrzegania, jednakże chciałem jedynie wskazać na absurd do jakiego obecnie ten punkt prowadzi (od gracza przydzielającego plus wymaga się przejrzenia historii postów innego gracza [nawet w innych tematach!] w obawie przed kneblem). Po cichutku liczę, że punkt przejdzie lekką renowację pod tym właśnie kątem i faktycznie będzie się karać graczy, którzy popierają pozytywnie post będący formą nienawiści, jawnego spamu (tak całkowicie, post nieodnoszący się do tematu), czy w zakresie wulgaryzmów chociażby. Nie wiem, czym ostatecznie się to skończy, ale VI.14. momentami prowadzi do absurdalnych sytuacji i niepotrzebnie krzywdzi historię kar graczy (i bardzo często nieintencjonalnie).

"Zakaz powielania postu z tą samą zdobyczą/awansem. Kolejny post niewnoszący nic nowego do tematu będzie traktowany jako spam."
Powyżej podałem jedynie przykład konstrukcji - można śmiało coś z tym pokombinować, w każdym razie dziękuję za twoje stanowisko w tej sprawie!
2020.03.10 16:18:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43699354

Zireath

4181668
1072
Cześć,
do zasad tematów awansowych właśnie został dodany nowy punkt, o którym była mowa tutaj wyżej. Finalnie brzmi on:
- Zabrania się dodawania kolejnego postu z tą samą zdobyczą/awansem. Kolejny post niewnoszący nic nowego do tematu będzie traktowany jako spam.

Nie ma tutaj zbyt wiele do tłumaczenia, zainteresowanych odsyłam do poczytania rozmowy wyżej. Tak jak było wspomniane, punkt dotyczy postów, w których prócz przedmiotu, który już raz był wrzucany do tematu, nie pojawiło się nic nowego. Przepraszam tylko, że tyle to zajęło, ale w związku z tym co się ostatnio dzieje mam w pracy niezły... nawał

Edytowany 10:25:50 19.3.2020 przez Zireath
2020.03.19 10:24:09
cytuj | ID:43724917

Garutto

316126
2375
Zireath:
Witam!

Chciałbym zapytać się, czy mógłbym założyć na tym dziale temat o licytacjach?
Nazwa tego tematu by się nazwała "Licytacje Lipiec 2020 - Zdobycze".
2020.07.12 18:27:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44109709

Zireath

4181668
1072
Cześć,
w dniu dzisiejszym zdałam sobie sprawę, że w ostatnim czasie wystąpił problem z moją skrzynką mailową, na którą kierowane są Wasze zgłoszenia. Sprawa wygląda tak, że od dłuższego czasu wszystkie przychodzące maile z niewiadomych przyczyn lądowały w zakładce "Spam", która to zakładka z jakiegoś powodu zniknęła mi z panelu bocznego, ukryta gdzieś w rozwijanym menu. Z tego miejsca chciałabym przeprosić tych z Was (jeśli tacy się znajdą), którzy nie otrzymali ode mnie odpowiedzi na zadane mailowo pytania. Na pozostałe wiadomości, które jeszcze zachowały się nieusunięte automatycznie już udzieliłam odpowiedzi. Postaram się, aby w przyszłości nic takiego nie miało już miejsca, proszę jednak, by w razie podejrzanie długiego czasu oczekiwania na moją odpowiedź (więcej niż 2 dni) w miarę możliwości zgłaszać się w temacie zgłoszeniowym. Jeszcze raz przepraszam.
2021.09.23 14:07:21
cytuj | ID:45127843
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Sala chwały > Informacje i propozycje dotyczące działu

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0