Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Publicystyka > Propozycje oraz dyskusje o Publicystyce

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3]

Lille

11381
52
Wracam do gry po długiej przerwie i widzę, że w Publicystyce jest znacznie mniejszy ruch niż kiedyś

Przyszły mi do głowy dwa pomysły na tematy:
1). "Przed i po" - temat w którym można publikować prace sprzed lat i z chwili obecnej. Takie porównania to dobry sposób na połechtanie artystycznego ego, ale też służą jako przykład dla mniej doświadczonych artystów, że ćwiczenie przynosi efekty.
2). Prace graficzne poświęcone Margonem - pozwoliłoby to zebrać w jednym miejscu ludzi którzy odtwarzają w różnych formach świat z gry. Na dodatek takie prace mogłyby przydać się firmie Garmory, gdyby chciała ich użyć ze zgodą autora w questach lub przy promocji gry (w taki sposób jak były używane prace np. Minstrelli)

Dajcie znać co o tym myślicie

Kryska:
Pewnie masz rację. Myślałam po prostu, że gdyby Publicystyka była bardziej o Margonem, więcej graczy byłoby nią zainteresowanych. Na tej samej zasadzie, na jakiej wielu ludzi nie pójdzie do galerii sztuki ot tak, ale skuszą się na wystawę tematyczną czy ulubionego artysty.
Edytowany 01:10:53 16.12.2020 przez Agnes z Glanville
2020.12.15 17:21:34
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44499920

Kryska

3001684
4574
Agnes z Glanville:
To mnożenie bytów nad potrzebę. Zadanie 1) mogą spełniać już istniejące tematy, a 2) podzieliłby los tematu "Nasze Questy" - zapomniany, zakurzony i nieodwiedzany. Niestety takie rozwiązania tego działu nie rozruszają. Po prostu community margo na tyle zmieniło się przez lata, że artyści należą do mniejszości, a reputacja straciła na znaczeniu na tyle, że nawet ona już nie motywuje do zamieszczania tutaj prac. :[
Edytowany 22:26:30 15.12.2020 przez Kryska
2020.12.15 22:26:02
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44501090

Zireath

4181668
1072
Cześć,
w dniu dzisiejszym zdałam sobie sprawę, że w ostatnim czasie wystąpił problem z moją skrzynką mailową, na którą kierowane są Wasze zgłoszenia. Sprawa wygląda tak, że od dłuższego czasu wszystkie przychodzące maile z niewiadomych przyczyn lądowały w zakładce "Spam", która to zakładka z jakiegoś powodu zniknęła mi z panelu bocznego, ukryta gdzieś w rozwijanym menu. Z tego miejsca chciałabym przeprosić tych z Was (jeśli tacy się znajdą), którzy nie otrzymali ode mnie odpowiedzi na zadane mailowo pytania. Na pozostałe wiadomości, które jeszcze zachowały się nieusunięte automatycznie już udzieliłam odpowiedzi. Postaram się, aby w przyszłości nic takiego nie miało już miejsca. Jeszcze raz przepraszam.
2021.09.23 14:10:18
Ocena: 1
cytuj | ID:45127845
Początek strony Strona: [1] [2] [3]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Publicystyka > Propozycje oraz dyskusje o Publicystyce

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0