Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

  

Forum Margonem > Poradniki > Margonem Mini - temat główny

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1]

MzR

6972373
3227
Pierwsze kroki w aplikacji Margonem Mini


Zabawę w aplikacji mobilnej można rozpocząć na dwa sposoby:
- logując się na swoje, już istniejące konto w grze Margonem.pl
(wymaga stałego połączenia internetowego, umożliwia kontynuacje rozwoju istniejących postaci, postępy są zapisywane w ramach danej postaci na koncie, umożliwia rejestrację na serwerze Nomada);
- rejestrując nowe konto w grze Margonem.pl poprzez aplikacje mobilną
(pierwsza postać na nowo utworzonym koncie pojawia się na serwerze Nomada, wymaga stałego połączenia internetowego, postępy są zapisywane w ramach danej postaci na koncie, umożliwia zakładanie nowych postaci na serwerze Nomada);

Po zalogowaniu i wybraniu postaci, uruchamia się ekran "Bohater" przedstawiający uzbrojenie naszej postaci, jej wygląd oraz najważniejsze statystyki. Z tego miejsca możemy wyświetlić wszystkie statystyki postaci, klikając w napis "więcej", znajdujący się pod ekwipunkiem, oraz przejrzeć statystyki ubranych przedmiotów (w tym celu należy kliknąć na wybrany item). Opisy poszczególnych ekranów znajdują się poniżej.

GÓRNA BELKA prezentuje wiele informacji. Pierwsze pole, w górnym lewym rogu to nick (imię/pseudonim) naszej postaci, poniżej znajdziemy poziom postaci, profesję (ikonka), serwer na jakim znajduje się postać oraz pasek prezentujący ilość doświadczenia postaci. Prawa strona belki to kolejno: ilość złota, Smoczych Łusek (SŁ), Smoczych Run (SR) oraz pasek ze staminą. Dodatkowo, przy ilości złota, SŁ, staminy widoczne są zielone plusiki, po ich naciśnięciu zostajemy przeniesieni do sklepów z daną walutą / danymi punktami. Centralna część górnej belki to kula życia. W jej wnętrzu znajduje się % posiadanego życia, poniżej dokładna ilość punktów życia, jakie posiada postać w danej chwili, zaś powyżej szary "kod" to informacja, z jakiej wersji aplikacji korzystamy. Na części ekranów, pod górną belką pojawiać się będzie szara belka pozwalająca na przemieszczanie się między zakładkami danego ekranu.

DOLNA BELKA, tu mamy do dyspozycji pięć zielonych oraz jeden czerwony przycisk, pozwalające na nawigacje między ekranami aplikacji. O tym, na jakim ekranie aktualnie się znajdujemy, informuje nas kolor przycisku - jest on w kolorze jasno zielonym.OPISY EKRANÓW GRY
Ekran "Walka" posiada trzy zakładki:
- Lokacje - w tym miejscu znajduje się pełna lista dostępnych lokacji na danej postaci. Mapy są posortowane malejąco, według poziomów znajdujących się na nich potworów. Koszt rozegrania walki to jeden punkt staminy (więcej informacji o staminie znajdziesz w akapicie "STAMINA"). Po pierwszym zalogowaniu dostępna będzie tylko lokacja "Leśny Gąszcz [1-5]". Liczby umieszczone w kwadratowym nawiasie reprezentują przedział poziomów, jakie posiadają przeciwnicy w danej lokacji. Aby odblokować kolejne mapy, należy wybrać pierwszą z listy (wymaga to jednego punktu staminy), zamkniętą mapę z symbolem skrzyżowanych mieczy. Po wybraniu tej opcji gracz stoczy walkę ze strażnikiem danej mapy (dokładny opis ekranu oraz mechaniki walk opisano w akapicie "WALKI"), jeśli wygra, otrzymuje dostęp do nowej lokacji, w przeciwnym wypadku ginie bez dodatkowych konsekwencji.
- Elity - w tym miejscu znajduje się pełna lista dostępnych elit w Margonem Mini. Kafelek każdej elity zawiera informacje takie jak: nazwa, grafika, poziom elity oraz koszt stoczenia walki z nią. Walki z elitami rozgrywają się według tych samych zasad, co walki z innymi potworami dostępnymi w aplikacji.
- Sklep - w każdym sklepie prezentowane są jedynie przedmioty, przeznaczone dla profesji naszej postaci. Itemki, które może ubrać nasza postać, w sklepach są przeznaczone dla poziomów od 5 do 75 (skok co 10 poziomów), zaś lista dostępnych sklepów prezentuje się następująco: Bronie, Zbroje, Hełmy, Buty, Rękawice, Pierścienie, Naszyjniki, Strzały, Torby oraz Inne. Sklepy nie skupują żadnych przedmiotów (sprzedaż przedmiotów w aplikacji Margonem Mini odbywa się za pośrednictwem "Ekwipunku").

Ekran "Plecak" posiada trzy zakładki:
- Bohater - (ten ekran został już przedstawiony w drugim akapicie).
- Ekwipunek - ta zakładka umożliwia przeglądanie zawartości torby. Przedmioty można przesuwać przeciągając na inną wolna kratkę. Dodatkowe interakcje są dostępne po kliknięciu w dany itemek. W dolnej części ekranu umieszczono przycisk ze znakiem "?" udzielający dodatkowych informacji na temat "Paska skrótów", oraz symbole toreb, pozwalające na nawigację między posiadanymi torbami (po rejestracji gracz ma dostępną wyłącznie jedną torbę, torby można zakupić w odpowiednim sklepie w aplikacji/grze przeglądarkowej lub zdobyć z niektórych potworów dostępnych w grze przeglądarkowej).
- Umiejętności - w tym miejscu możesz zarządzać zarówno aktywnymi jak i pasywnymi umiejętnościami twojej postaci, których nauczysz się podczas gry przeglądarkowej (umiejętności są dostępne od 25 poziomu doświadczenia). To właśnie w tym miejscu możesz wybrać aktywne umiejętności, które będą dostępne w oknie walki aplikacji mobilnej.

Ekran "Sklep" - w zakładkach tego ekranu (Złoto, Smocze Łuski, Stamina) znajdziesz wiele ofert zakupu danej waluty/punktów. Zanim dokonasz zakupu, dobrze go przemyśl!

Ekran "Poczta"
Funkcjonalność tego miejsca pozwala zarówno przeglądać/usuwać odebrane wiadomości, pobierać załączniki, oraz przeglądać ostatnio wysłane wiadomości. Nie można też zapomnieć o zakładce "Nowe", pozwalającej na wysłanie wiadomości (koszt 100 złotych monet) do innego gracza, wraz z opcjonalnymi załącznikami w formie złota lub przedmiotu.

Ekran "Znajomi" składa się z dwóch list - "Przyjaciele" oraz "Wrogowie". Obie listy umożliwiają zarówno dodawanie jak i usuwanie z nich graczy. Kafelek danego gracza prezentuje jego nick, poziom, profesję, aktualny wygląd oraz informację, kiedy ostatnio był aktywny. Dodatkowo kafelki na liście przyjaciół zawierają informację w jakiej lokacji znajduje się dany gracz, oraz na jakich współrzędnych.

Przycisk "Inne" rozwija dodatkową listę, dzięki której możemy wylogować się ze swojego konta, przenieść się do listy wyboru postaci, czy dokończyć rejestrację konta, jeśli podczas uruchamiania aplikacji wybraliśmy opcję "Szybkiej rejestracji" (przycisk "Rejestr." jest aktywny wyłącznie dla użytkowników, którzy nie dokończyli rejestracji swojego konta).WALKI
Tryby walki:
- turowa - domyślny tryb, w którym gracz musi klikać danego przeciwnika aby go zaatakować lub wybierać odpowiednią aktywną umiejętność.
- automatyczna - aby wybrać ten tryb należy kliknąć przycisk "Auto" podczas rozgrywania walki, wówczas gra przeprowadzi walkę automatycznie a gracz zostaje jedynie poinformowany o jej wyniku.

Przeciwnicy:
- Potwory posiadają poziomy zgodne z przedziałami opisanymi w nazwie lokacji.
- Walka może się odbyć przeciwko pojedynczemu potworowi, lub przeciwko grupie dwóch, a nawet trzech przeciwników.
- Wszystkie potwory w danej lokacji posiadają ten sam szablon łupów.

Przyciski dostępne podczas walki:
- "Auto" - umożliwia zmianę trybu walki z turowej na automatyczną.
- "Uciekaj" - wymaga 2 punktów staminy, po jego naciśnięciu walka zostanie przerwana.
- "Krok do przodu" - umożliwia wykonanie kroku do przodu podczas walki turowej (krok ten może być konieczny do przeprowadzenia ataku, gdy walczymy profesją fizyczną przeciwko dystansowej).

Przyciski dostępne po zakończeniu walki:
- "Zakończ" - przenosi gracza do listy lokacji.
- "Następna walka" - wymaga 1 punktu staminy, przenosi gracza bezpośrednio do kolejnej walki w danej lokacji.

Leczenie po walce - istnieje możliwość użycia mikstur leczących bezpośrednio na ekranie podsumowania walki. Aby dane przedmioty były widoczne po zakończeniu walki, należy umieścić je w pierwszej kolumnie, pierwszej torby (kolumna oznaczona ciemno-brązowym tłem).STAMINA
Stamina jest rodzajem wyczerpania w aplikacji mobilnej, można ją także określać mianem liczby punktów akcji. Gracz ma trzy możliwości zdobycia staminy:
- Odczekanie odpowiedniej ilości czasu (1 punkt staminy odnawia się co jedną minutę do poziomu 50 punktów).
- Zakupienie jej za Smocze Łuski.
- Zdobycie jej jako łup z walki (tylko w aplikacji mobilnej):
a) Zwykłą z szansą 2% na zdobycie, dodaje 5 punktów staminy (wypada z potworów zwykłych).
b) Unikatową z szansą 0,5% na zdobycie, dodaje 15 punktów staminy (wypada z potworów zwykłych).
c) Heroiczną z szansą 0,5% na zdobycie, dodaje 50 punktów staminy (wypada z elit).Zwróć ... Arcymagowi - system antybotowy.
W momencie wyświetlenia tego ekranu, gracz musi przeciągnąć odpowiednie przedmioty (zgodnie z nazwą ekranu) w trzy wolne miejsca nad napisem. Jeśli gracz odda odpowiednie przedmioty może dalej korzystać z aplikacji, w przeciwnym wypadku pojawi się komunikat o błędzie, a ekran z Arcymagiem załaduje się od nowa.

Warto wiedzieć, że Margonem Mini posiada własne FAQ, dostępne pod adresem: http://support.garmory.pl/s/margonem.pl/pl/42/margonem-mini
2017.05.11 12:26:44
Ocena: 7
cytuj | ID:39025443

Deezy

333771
1591
PROSIŁBYM O PODAWANIE NUMERKÓW UNIKATÓW/HEROIKÓW Z ELIT. NAGRODZĘ PLUSEM!

Spis treści:
Expowiska: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=487425&ps=0#post39026357
Elity: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=487425&ps=0#post39026362
Sklepy: https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=487425&ps=0#post39026365


Instalacja:

Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.garmory.mobilemargonem&hl=pl
-
iPhone: https://itunes.apple.com/pl/app/margonem-mini/id1046787384?l=pl&mt=8
-
Margonem Mini na PC! - Instrukcja:
1.Wchodzimy na stronę - http://www.bluestacks.com/
2.Pobieramy, a następnie instalujemy program.
3.Zakładamy konto w Google lub logujemy się jeśli posiadamy już je.
4.Wchodzimy na stronę główną Bluestacks klikamy search, następnie wpisujemy Margonem Mini i instalujemy.
5.Otwieramy grę i gotowe!

Poradnik na YouTube (dla PC) - https://www.youtube.com/watch?v=5Mpl5400_w4


Ciekawostki i inne informacje:

• Rejestrując się przez aplikację mobilną tworzy nam się postać na świecie Nomada,
• Jeśli założymy nową postać (można również na PC) i zostawimy na niej 1lvl, a następnie zalogujemy się na nią na aplikacji mobilnej otrzymamy ekwipunek na 1 poziom.
• Limit złota za jeden przedmiot sprzedawany w Margonem Mini to 100k,
• Expiąc na aplikacji mobilnej gdy stoimy w mieście nie traci nam się wyczerpanie,
• Dzięki Margonem Mini możemy sprawdzić pocztę lub sprzedać przedmioty gdziekolwiek jesteśmy (za 50% ich wartości),
• Reset umiejętności na aplikacji mobilnej kosztuje 75 Smoczych Łusek,
• W aplikacji możemy rozdawać punkty umiejętności.
• Maksymalnie może odnowić się 50 staminy, jednak gdy mamy max staminy i użyjemy miksturę dodającą ją możemy go przekroczyć,
• Jeden punkt staminy odnawia się 1 minutę,
• Expiąc na aplikacji mobilnej na zwykłych mobkach może nam z nich wylecieć zwykła lub unikatowa stamina,
• Dzięki staminie możemy expić oraz walczyć z elitami (jeden zabity mob w expowisku to -1 staminy, jedna zabita elita to -30 staminy),
• W aplikacji mobilnej możemy ustawiać aktywne umiejętności, którymi chcemy walczyć,
• Aplikacja pozwala również na łatwe przelogowywanie się oraz dodawanie przyjaciół i wrogów,
• Walcząc na aplikacji mobilnej po zakończonej walce możemy korzystać z paska skrótów, dodać do niego możemy przedmioty w plecaku przekładając przedmioty do pierwszego pionowego paska,
• Poprzez aplikację możemy walczyć w Otchłani.


Sklep:

Wymiana Smoczych Łusek na złoto

Złoto: 75SŁ na 250.000 złota
Kupka złota: 450SŁ na 1.500.000 złota
Sterta złota: 1500SŁ na 5.000.000 złota
Worek złota: 3750SŁ na 15.000.000 złota
Skrzynia złota: 7500SŁ na 32.000.000 złota
Skarbiec złota 15000SŁ na 75.000.000 złota

Smocze Łuski:
Smocza Łuska: 100SŁ za 2.99zł
Kupka Smoczych Łusek: 250SŁ za 6.15zł
Sterta Smoczych Łusek: 450SŁ za 11.07zł
Worek Smoczych Łusek: 1000SŁ za 23.37zł
Skrzynia Smoczych Łusek: 1350SŁ za 30.75zł

Wymiana Smoczych Łusek na staminę:
Stamina - punkty akcji w aplikacji mobilnej.
Stamina: 10 staminy za 50SŁ
Kupka staminy: 25 staminy za 120SŁ
Sterta staminy: 50 staminy za 230SŁ
Worek staminy: 115 staminy za 500SŁ
Skrzynia staminy: 250 staminy za 1000SŁ

________
Edytowany 10:35:19 18.11.2018 przez Deezor
2017.05.11 16:06:11
Ocena: 3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:39026345

Deezy

333771
1591
Expowiska:

Od 1 do 50 lvl'a:


Leśny Gąszcz (1-5)
Zaginiony Matecznik (6-10)
Rozstaje Dróg (11-15)
Dziewicza Knieja (16-20)
Głęboki Rozłóg (21-25)
Osada Zulusów (26-30)
Siedziba Rozbójników (31-35)
Wioska Ghuli (36-40)
Orczy Bastion (41-45)
Wymarły Las (46-50)

Od 51 do 100 lvl'a:


Jaskinia Koboldów (51-55)
Grota Olbrzymów (56-60)
Pieczara Nieumarłych (61-65)
Wioska Gnolli (66-70)
Złowieszcze Moczary (71-75)
Magazyn Andarum (76-80)
Opuszczona Krypta (81-85)
Andarum Ilami (86-90)
Kryjówka Bandytów (91-95)
Las Centaurów (96-100)

Od 101 do 150 lvl'a:


Lodowa Jaskinia (101-105)
Hydry (106-110)
Przeklęta Pustynia (111-115)
Przełęcz Górali (116-120)
Żywe Wydmy (121-125)
Pustynne Piekło (126-130)
Orcza Kopalnia (131-135)
Twierdza Barbarzyńców (136-140)
Gliniana Jaskinia (141-145)
Goblińska Pieczara (146-150)

Od 151 do 200 lvl'a:


Wioska Orków (151-155)
Leśna Forteca (156-160)
Przeklęta Kotlina (161-165)
Twierdza Czarnej Gwardii (166-170)
Las Driad (171-175)
Las Furboli (176-180)
Krypty Możnych (181-185)
Wioska Draków (186-190)
Kanały Myszwiórów (191-195)
Jaskinie Ofiary (196-200)

Od 200 do 255 lvl'a:


Podziemia Heretyków (201-205)
Pajęcze Ścieki (206-210)
Piaskowe Dorzecze (211-215)
Zacisze Maddoków (216-220)
Skryty Wodospad (221-225)
Antyczna Równina (226-230)
Zapomniany Przesmyk (231-235)
Dzika Przełęcz (236-240)
Dzika Przełęcz II (241-245)
Osada Dzikich (246-250)
Osada Dzikich II (251-255)

________
Edytowany 10:04:04 9.4.2019 przez Deez
Edytowany 10:05:08 9.4.2019 przez Deez
2017.05.11 16:07:56
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:39026357

Deezy

333771
1591
Elity:

Koszt zabicia jednej elity = 30 staminy, aktualnie jest dostępnych 20 elit.
Elity można bić bez ograniczeń levelowych.

Thard (10 lvl)

Branor (20 lvl)

Arhal (30 lvl)

Gusrin (40 lvl)

Wolfen Orrin (50 lvl)

Topielica Ciriel (60 lvl)Wierciszka Olbrzymia (70 lvl)


Borowy (80 lvl)

Sampiro (90 lvl)

Friann (100 lvl)

Valzar (110 lvl)Zegzan (120 lvl)Hader (130 lvl)Ziblet Zinkus (140 lvl)Kvazar (150 lvl)Groer (160 lvl)Erthun (170 lvl)Thodor (180 lvl)Myświór Rębacz (190 lvl)

Vildor (200 lvl)________
Edytowany 12:36:47 30.10.2019 przez Deez
2017.05.11 16:08:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:39026362

Deezy

333771
1591
Sklepy:


Błogosławieństwa:


Torby:


Przedmioty na wojownika:
http://imgur.com/a/bQKRb


Przedmioty na paladyna:
http://imgur.com/a/85p2J


Przedmioty na tancerza ostrzy:
http://imgur.com/a/Hz7Xg


Przedmioty na łowcę:
http://imgur.com/a/ZaR0b


Przedmioty na tropiciela:
http://imgur.com/a/Zw3zS


Przedmioty na maga:
http://imgur.com/a/9xaGz

__________
Edytowany 17:57:19 20.7.2019 przez Deez
2017.05.11 16:08:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:39026365

KONTO USUNIĘTE

Znalezione na forum

+ ode mnie

Edytowany 17:47:50 9.5.2018 przez Zyfridox

P.S. Napisz jakiś post ktoś bo chcę niektóre numerki z góry
Edytowany 18:14:19 9.5.2018 przez Zyfridox
2018.05.09 17:42:04
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:41205544

Deangelo

312170
3494
Mogliby dodać do MargoMini sklep z miksturami
2018.05.15 06:36:18
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:41227162

Raevekot

317129
1787
2018.06.08 21:32:56
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:41323133

KONTO USUNIĘTE


Edytowany 23:02:33 31.8.2018 przez ZyfridoxEdytowany 12:25:38 22.9.2018 przez Zyfridox
2018.07.17 08:10:54
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:41511358

Agile Tiger

424384
2132
Z elity 160

2018.10.12 16:02:34
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:41973051

Kaszkaj

300114
270


Z elity
2018.10.13 11:40:13
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:41975901

Khazurek

3343548
6544
2018.12.09 07:08:55
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42235457

Red Mag

204298
4178
z 60 elitki
2018.12.09 12:30:39
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42236308

KONTO USUNIĘTE

Mini Margonem. Moim zdaniem za dużo zabiera staminy przy biciu elity. Powinno zabierać mniej min: 15, aby szybciej można było lotać te herko błoga.

Jeśli chodzi o resztę wszystko spoko, niezłe zmiany co jakiś czas i dobra apka na nudę albo jak brakuje ci troszkę expa do lvl.
2019.01.20 12:58:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42446999

Sedosie

31054
300
Z elity 60
2019.03.03 23:23:05
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42630526

Berlioz

76394
768
2019.05.12 11:04:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:42884410

Valkanter

375174
1477
Wciąż czekam na herka z elit na Margonem Mini + zmniejszenie kosztu bicia na 25 staminy, żeby po wejściu można by było 2 razy ubić

no cóż
Edytowany 03:25:00 8.6.2020 przez blomsterr
2019.07.28 19:11:58
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43118662

Tanturon

199151
883
Spadło mi z elity 110. Proszę o uzupełnienie
2019.10.22 22:30:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43326345

Satoik

317162
802
Tanturon napisał(a):
ITEM#678535329.telawel Spadło mi z elity 110. Proszę o uzupełnienie

Serio z elity heroiczne butle spadaja?WOOW:D nie wiedzialem a gram od 2k15 w margo
2019.11.30 15:19:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43422898

Yessa

30094
5207
gdzie sa ulepszenia expowisk i elit? gra nie konczy sie przeciez na 255 lvl..
2020.04.03 23:37:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:43791476

Salker

291211
1543
Yessa:
Bardzo słuszna uwaga, bardzo dużo ludzi wspominało już w przeszłości żeby aplikacja została rozbudowana o kolejne kolacje, póki co skończyło się na prośbach.
2021.02.13 01:00:15
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44695788

Michaił Kałasznikow

316563
2027

Edytowany 19:58:10 22.4.2021 przez Illvatin
2021.02.20 17:21:36
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44714653

Zeref Dragneell

24187
1012
Odkryłem dziś pewien błąd w aplikacji, nie wiem czy był wcześniej zgłaszany ale pomyślałem zgłoszenie tego tu będzie dobrym pomysłem, mianowicie jeśli włączy się logowanie dwuetapowe zalogowanie się w aplikacji jest nie możliwe gdyż wyskakuje komunikat o błędnych danych logowania. Od razu po wyłączeniu logowania dwuetapowego mogłem się normalnie zalogować.
2021.07.19 01:42:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45038452

Kyle Crane

300344
1861
Zmieńcie grafiki maho na apce
2021.09.29 21:40:26
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45134157

Pan Kodżak

30661
894
Fajnym pomysłem byłoby dodanie jakiś questów w aplikacji np. na zbieranie kryształków z potworów.
2021.12.09 19:23:31
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45224835

Laverenra

333203
1395
Jakiś błąd w apce,nie ma lootu po skończonej walce, pomimo wolnego miejsca w torbach.
2022.02.07 10:13:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45315312

Rąbnięty Rabuś

285155
471
Laverenra:
W grze również pojawiło się kilka istotnych zmian, które pozwoliły zmniejszyć obciążenie, dzięki czemu gra działa płynniej. Jedną z nich jest tymczasowe wyłączenie łupów z Margonem Mini. W przyszłym tygodniu planowana jest aktualizacja gry, a wraz z nią kolejne poprawki optymalizacyjne.


Z blogu technicznego
2022.02.07 10:59:55
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45315407

Joshinod

14246
95
Nie można wejść w żadną z zakładek w sklepie.
2022.02.13 12:39:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45329232

damianabcabc

27257
898
MzR:
Jeśli chodzi o logowanie na androidzie to rzeczywiście wszystko działa bez zarzutu, natomiast IOS w iPhone'ah nie działa kompletnie. Nie ma możliwości zaktualizowania do wersji 1.9.1 i nie można obsługiwać przez to sklepu
2022.02.14 01:56:05
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45330365
Początek strony Strona: [1]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Poradniki > Margonem Mini - temat główny

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.


* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0