Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > Opinie o Światach Prywatnych

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] ... [18] [19] [20] [21]

Młody Andrzejek

302-6
31
Hypnos:
1.3
2.4
3.4
4.3
5.3
6.4
Łącznie 21
2021.02.08 17:49:25
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44684765

Kacper Szef Nexosa

226304
1659
To może Hypnos. Gram tu do marca, więc to sporo czasu.
1. 3/10
Nie najlepszy, kiedyś zajmował się botami, teraz słabiej, kiedyś był chyba w pogaduszkach, teraz mniej.
2. 3/10
Są jakieś kary, ale bardzo słabe, niezła praca SM i innych.
3. 0/10
Nie mamy żadnych dodatków.
4. 1/10
Dokuczliwy ścisk, masówka, rekrutacje jakich ,,dawno nie było".
5. 5/10
Jedno jest pewne. Pół graczy jakich znam to gracze pomocni, przyjemni, ale jest i druga strona medalu, czyli gracze bardzo toksyczni, mający się za władców wszechświata/
6. 2/10
Z klimatem trochę słabiej.
14/50 to moja ocena łączna. Za czasów Radio jest po prostu słabiutko, leje się jad na forum, zamiana kar z killi na mute była katastrofalną decyzją no i fakt, że w zabawach jak nie masz 300 to nie bierzesz udziału, bo jak biegniesz po kwiatek na redzie to stoi sobie 300 i cię deda i jeszcze sam sobie dorabia ( nie mówię o sojuszniczym klanie swoim ). Główną przyczyną pogorszenia się sytuacji serwera jest fakt, że boty są prawie niewyrzucane.
Pozdrawiam.
Pozdrawiam
2021.02.08 18:34:37
Ocena: 3
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44685043

Banger King

31624
1575

Edytowany 01:04:33 13.2.2021 przez Morry Myio
2021.02.08 22:55:22
Ocena: -5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44685991

Puruś

320158
325
REGROS

1. Ocena zarządcy według mnie (Aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.):
10 pkt - Znakomity

2. Jak ocenisz pracę administracji serwera?
7 pkt - Dobry

3. Dodatki globalne (dodatki nie są obowiązkowym aspektem gry na ŚP). Jeżeli ich używasz, czy dane dodatki mają to czego ty potrzebujesz i jak je ocenisz?
5 pkt - Dodatki są zwykłe

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy?
10 pkt - Znakomity

5. Jak zachowują się gracze na serwerze na którym się znajdujesz?
10 pkt - Znakomicie

6. Jak oceniasz klimat swojego serwera?
10 pkt - Znakomity

52/60
Ogółem polecam, całe te. Whateveer wykonuje swoją robotę sumiennie co pokazuje jego staż jako zarządcy. Ludzie na tym świecie z reguły przestrzegają regulamin i się dobrze bawią grając na nim(nie wszyscy).

@- Ja tylko wyraziłem swoją opinię
Edytowany 23:16:08 8.2.2021 przez Puruś
2021.02.08 23:08:19
Ocena: -2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44686053

Spektranik

30095
373
Stoners

1. Ocena zarządcy według mnie (Aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.):
Czeko to dobra zarządczyni, często aktywna w grze, jak i na forum. Wszystkie sprawy są załatwiane najczęściej tego samego dnia, nie ma w niczym opóźnień.
10/10pkt

10/10pkt
Cały zarząd sprawuje się bardzo dobrze, nie można nic zarzucić. Na forum są regularnie prowadzone przez zwykłych graczy, jak i członków GE zabawy.

3. Dodatki globalne (dodatki nie są obowiązkowym aspektem gry na ŚP). Jeżeli ich używasz, czy dane dodatki mają to czego ty potrzebujesz i jak je ocenisz?
Nie korzystam z dodatków, ponieważ gram na NI.

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy?
10/10pkt
Jak najbardziej w porządku, niemalże idealna ilość graczy. Nie ma przesilenia, nie ma ich też za mało. Jest zdrowa rywalizacja, a to na privach chyba dosyć ważny aspekt zapobiegający nudzie.

8/10pkt
Gracze na Stoners przeważnie zachowują się normalnie, w miarę przyjaźnie. Z każdym można się dogadać, ale znajdą się też pojedyncze przypadki, gdy piksele znaczą dla niektórych zbyt wiele, niż powinny

9/10pkt
Jest tu od groma graczy, którzy wnoszą pozytywny vibe na serwer i sprawiają, że można tu poczuć dosyć rodzinną atmosferę pomimo podziału na dwa "obozy".

Podsumowując: 47/50pkt
2021.02.09 21:19:43
Ocena: 13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44688408

Ironiczny Hypeman

321384
497
Gram na Hypnos od samiutkiego początku serwera, więc to i owo wiem.
1. Radio jest całkiem w porządku, czasami wyjeżdża na dłużej i są nieobecności, ale to sprawa normalna. Wypełnia wszystkie obowiązki. Mam jednak wrażenie jakby ZSP pełnił, bo musi, a nie bo chce. Raczej większość się zgodzi, że za czasów Chamskiej było inaczej. Bezpośredni kontakt, aktywny udział w życiu świata. Według mnie tu zmiana na lekki minus. 5 pkt

2. Administracja rozpatruje zgłoszenia i odwołania. Ocena raczej neutralna. Nic specjalnego. Jednak wyciszanie za przewinienia to meh. Brak eventów, brak jakichś wydarzeń. Kiedyś, za poprzedniego ZSP co chwile się coś pojawiało. Co chwile był event, minievent, loteria itd. Była waluta, za którą można było mieć pare fajnych bonusów uprzyjemniających grę. Teraz każdy temat be like "wpłać x złota by mieć coś tam" Nie wiem czy takie zarządzenia są od Radio, a może administracja obrywa bezpodstawnie. A może to oni nic nie robią, ale efekt finalny jest mocno średni. 4pkt

3. Dodatków nie mamy, dla mnie to plus. Kwestia indywidualna. Pomijam punktację.

4. Graczy jest według mnie zdecydowanie za dużo. Można pokusić się o słowo "masówka". W momencie kiedy to pisze, więcej jest osób online na Hypnos niż na Telawel. 2pkt

5. W skrócie: wszyscy gonią po przedmioty. Przez to, że graczy jest ile jest to każdego ciągnie tylko do jak najlepszego eq i nic poza tym praktycznie. Wiadomo w klanach to wygląda trochę inaczej, ale to nadal nie to samo czego bym oczekiwał. Chwalenie się legendami, żeby przeciwny klan zabolało w 2021 i tego typu rzeczy. Może komuś to odpowiada, mi niezbyt. 3pkt

6. Klimat to kwestia indywidualna i mi się nie podoba. Praktycznie można powiedzieć, że to drugi publik tylko ze zwiększonymi ratami. Po prostu hard pvp, nic dodać nic ująć. 2 pkt

1. 5/10
2. 4/10
3. 0/0
4. 2/10
5. 3/10
6. 2/10

16/50

Tak jak wspomniałem, można było Chamskiej nie lubić, była uparta jak nie wiem co, ale twardo trzymała świat i jakoś to hulało. Radia bym porównał do pracownika corpo może, siedzi bo "musi". Wypełnia to co trzeba i tylko to co trzeba.

Pozdrawiam starych graczy serwera. Trzymajcie się w tym margonemskim świecie.
2021.02.10 12:04:32
Ocena: 4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44689198

Kornak

30431
964

Edytowany 00:38:49 25.2.2021 przez Morry Myio
2021.02.16 21:20:50
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44704941

Shivakin

2276
23
Aequus:

1. 1 - Zarządca w zasadzie nieaktywny, nie udziela się w żaden sposób.
2. 0 - Wszystko pod kolegów, po tym jak część "rady" tego serwera zajrzała na naszego discorda witając się wiązanką wyzwisk wszystko było jasne. Nie liczcie na jakąkolwiek uczciwość, kompletne kolesiostwo.
3. Pomijam, gram na NI
4. 4 - Ilość graczy może być, nie jest pusto, masówki też nie ma.
5. 2 - Bardzo niewielu nietoksycznych graczy, w dodatku przez ekipę koleżków rady ciężko im się przebić. Przyjaciół na rozmowy tam nie znajdziecie
6. 0 - Klimat to absolutne dno. Chamstwo, załatwianie wszystkiego po znajomości, immunitet nadawany kiedy tylko ktoś inny niż koledzy zaczyna mieć przewagę, niekarane boty "koleżków" biegające po drakach i patach, wszystkie inne szybko zsyłane oczywiście.

7/50

Ogólnie nie polecam, niezależnie jaka jest Wasza motywacja, nie warto. Dopóki zarządca serwera się nie zmieni i nie zrobi tam ktoś porządku to nie warto tam grać. Moim zdaniem najlepsze co ten świat może spotkać to spadek na Unie.

Pozdrawiam serdecznie tych którzy mimo wszystko próbują tam po prostu pograć dla przyjemności.
2021.02.18 23:22:18
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44710895

Disent

31556
229

Edytowany 12:21:48 21.2.2021 przez Morry Myio
2021.02.19 20:02:03
Ocena: 12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44712822

Żabi Wojownik

32555
534
Ocena najlepszego świata prywatnego jakim jest Odysea.
Świat mlekiem i miodem polanym gdzie każdy się między sobą szanuje a zarząd sprawiedliwie i bez uprzedzeniem rozpatruję zgłoszenie.
A tak teraz na poważnie świat którym będę oceniał jest kompletnym przeciwieństwem tego co powyżej napisałem.
1. Ocena zarządcy według mnie:
2/10
Zarządca jedyne co wykonuje na tym serwerze to obowiązki. Wszystkie funkcje na serwerze pełni SM Rapereq, Maicey jedyne co wykonuje to nakładanie kar, wysyłanie zaproszeń i to bardzo niesystematycznie.
1/10
Tutaj zaczyna się zabawa drodzy czytelnicy ogólnie na Odysei jest jeden SM jest nim gracz o nicku Rapereq który ma w poważaniu zasady czystej rywalizacji i zrobi wszystko żeby osoby które są w wrogim klanie poleciały na Syberie.Jak kolega wyżej napisał zmienia regulamin pod siebie a gdy stwierdzi że regulamin dalej mu nie sprzyja robi to ponownie dowodem jest że od Grudnia do Lutego regulamin PvP został zmieniony dwukrotnie.
2/10
Jedyne w tych dodatkach co sprawia przyjemność graczowi w korzystaniu z nich jest Minutnik herosów oraz tytanów,poza tym dodatek często się buguje oraz nie zapisuje herosów.A czasami nawet sam usuwa logi ubicia herosów przez co gracz o nicku Pinoman dostał niesłuszną Syberie.
7/10
Według mnie ilość graczy jest jak najbardziej odpowiednia.
2/10
Dla większości ludzi grających na tym serwerze gra stanowi całe życie bez którego nie dadzą rady żyć,notoryczne zgłaszanie innych graczy za drobnostki jest to rzecz codzienna.Oczywiście zdarzają się wyjątki w którym gracze tego serwera nie zachowują się jak troglodyci,którym serdecznie pozdrawiam.
1/10
Słucham czego? Na Odysei nie ma czegoś takiego jak klimat serwera.
Ocena ogólna serwera 13/60
Pozdrawiam klan MV w minusach oraz Raperqa którzy będą twierdzić że są to brednie kłamstwa oszczerstwa itd.
2021.02.19 21:29:06
MEDAL Ocena: 21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44712981

Serena

228143
125

1/10

Zarządczyni Świata Prywatnego jedyne co posiada to ranga. Jej postacie są nieaktywne od ponad 50 dni. Nie uczestniczy w życiu serwera, na maile odpisuje, że nie gra, nie wie co się dzieje. Wszelkie obowiązki powierzone są moderacji serwera. Zarządczyni bardzo rzadko odpowiada na maile (o ile w ogóle odpowiada), kontakt z nią graniczy z cudem. Powiela ona jedynie zdanie SMC Raperqa będąc swoistą marionetką w jego rękach.

2/10

Głównym powodem powyższej oceny jest brak jakiejkolwiek aktywności zarządcy, która to pełni najwyższą funkcję w administracji serwera. Sama administracja ciągle dowodzi faworyzowania jednego klanu i niesprawiedliwego traktowania pozostałych graczy serwera. Widać to choćby po temacie zgłoszeń regulaminu serwera. Stan waluty na serwerze jest opłakany. Życie forum dogorywa. Jedyne do czego nie można się przyczepić to aktywność moderacji w grze. Są oni codziennie aktywni.

4/10

Dodatki są zrobione w sposób dość minimalistyczny, ale dobry. Problemem jest to, że występują tylko na SI i gracz nie ma swobody wyłączania niektórych elementów, które nie dla każdego są "fajne". Niestety, ocena jest niska przez afery dotyczące znikania z dodatków danych o zbiciach herosów. Na serwerze obowiązuje zapis godzin walk z herosami i tytanami na forum lub poprzez dodatek. Brak zapisu grozi karą. Kilka razy już "zupełnym przypadkiem" herosi znikali w dziwnych okolicznościach z dodatku przez co gracze dostawali kary, czy jak po czasie przyznano niesłuszną Syberię.

8/10

Ilość graczy jest bardzo dobra. Niestety, skupia się większość przy jednym klanie przez panujący reżim.

6/10

Społeczność jest ogółem dość spokojna i miła. Problemem jednak jest zachowanie administracji serwera oraz ciągłe naciągania regulaminu.

1/10

Na serwerze nie ma klimatu. ZŚP nie gra, moderacja uprawia jeden wielki totalitaryzm. Gracze dostają losowo Syberię, nawet za plusowanie postów, bez treści, same plusy. Bardzo dużo osób gdyby mogło przenieść swoje dobytki na jakikolwiek inny serwer zrobiłoby to z miejsca.
Niestety, nie jest to miejsce by przedstawić całą sytuację na serwerze. Zapraszam do rozmówek ogólnych celem przeczytania dokładnie dlaczego takie są moje oceny:
https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=511715
2021.02.21 22:51:55
Ocena: 12
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44718558

Kochanek Północy

31738
2256
Odysea
1. Ocena zarządcy według mnie:
2/10
Zarządczyni jedynie wykonuje obowiązki i to dość niesystematycznie. Ze strony Majsej brak jakiejkolwiek aktywności w grze(ponad 50dni nieobecności na 5 postaciach, tylko na jednej zalogowała sie około 10dni temu[wcześniej postac była nieaktywna przez 20dni]).
Jednak mimo to regulamin dotyczący pvp uległ zmianie dwukrotnie w przeciągu ostatnich dwoch miesięcy.
1/10
Zarząd tego świata był stronniczy praktycznie od samego początku(za co Majsej miała już nadaną kare), zostało tak po dzień dzisiejszy.
Jednak nastąpiła mała zmiana, wszystkie zgłoszenia "analizuje" SM rapereq, który ma jakąś dziwną ambicje dotyczącą tej gry.
Przez co dochodzi do absurdów takich jak nadanie syberii za zaplusowanie recenzji pewnego gracza na temat tego serwera, dodam w pełni obiektywnej wypowiedzi.
Myslę że nie trzeba nawet mówić jak skończyła osoba pisząca tą niepasującą zarządowi opinie.

https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=480096&ps=25#post44713091 -Nadanie Syberii graczom Skacząca Żaba oraz Matxiuu przez SM'a
https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=480111&ps=9#post44715796 -odrzucone odwołanie przez Majsej
Jakikolwiek komentarz jest zbędny...

5/10
Sam w sobie dodatek nie jest zły. Głownym problemem tego dodatku są gracze(klanowicze zarządu) Odysei, w karygodny sposób wykorzystują funkcję "zbadaj element", aby usunąć "u siebie" chwilowo herosa z belki.
Przez co wiele niewinnych osób zostało zesłanych na syberię.
4.Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy?
4/10
W mojej opinii na serwerze brakuje konkurencji dla klanu zarządu(wiemy jak każda kończy), przez co serwer jest nudny.
5/10
Wielu graczy zachowuje standardy moralności.
Dla części serwera, margonem jest czymś więcej niż grą, co doprowadza do chorych sytuacji.
6. Jak oceniasz klimat swojego serwera
2/10
Przez pewne osoby serwer jest podzielony, co widać gołym okiem. Dla wielu graczy najważniejszym celem jest znaleznie
odpowiedniego paragrafu z regulaminu pod który można przypisac jakieś przewinienie i doprowadzić do zesłania "wroga".

Każde zdanie powinno znaleźć swoje potwierdzenie w tym temacie- https://www.margonem.pl/?task=forum&show=posts&id=511715&ps=0#post44718556

Jedno jest pewne, po tym wpisie dostanę syberię. Regulamin odysei zrobiony jest w sposób niejasny i wszystko zależy od interpretacji zarządu.
Wpis ten może zostać podciągnięty pod przynajmniej 10 podpunktów z regulaminu.
A więc właśnie kończy się moja przygoda na tym serwerze i prawdopodobnie z całą grą.
2021.02.21 22:57:30
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44718579

Myavio

31654
304
Odysea
1.Ocena Zarządcy według mnie:
2/10

Zarządca nie gra aktywnie od dobrego roku. "Jak dobrze wiesz, nie uczestniczę w aktywnej grze na odysei. Aktualnie wykonuje jedynie obowiązki zśp.”

2.Jak ocenisz pracę administracji serwera?
3/10
Brak komentarza.

3.Dodatki globalne (dodatki nie są obowiązkowym aspektem gry na ŚP). Jeżeli ich używasz, czy dane dodatki mają to czego ty potrzebujesz i jak je ocenisz?
2/10

Dużą wadą dodatków jest samoistne „znikanie” timerów herosów. Nigdy nie możesz być pewien, że heros nagle nie zniknie z timera, co znacznie utrudnia rozgrywkę .

4.Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy?
8/10

Liczba graczy praktycznie nie zmienia się. Nowi gracze stale zasilają świat i uzupełniają miejsce, które zwalnia się po nietrywialnej eksterminacji opozycji.

5.Jak zachowują się gracze na serwerze na którym się znajdujesz?
7/10

Brak jakichkolwiek większych zarzutów – typowe sytuacje i problemy jak na każdym innym ŚP.

6.Jak oceniasz klimat swojego serwera?
2/10

Pomiędzy administracją i opozycją atmosfera panuje napięta. Propaganda siana przez liderów „dobrej” strony serwera zbiera żniwa w postaci ogólnego znienawidzenia graczy znajdujących się w klanach opozycyjnych.
Edytowany 23:01:54 21.2.2021 przez Myavio
2021.02.21 23:01:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44718595

Conrade Mystica

321237
1202
Odysea

1. Ocena zarządcy według mnie 2/10

Zarządca wchodzi tylko do gry gdy ma wysłać zaproszenia/nałożyć kary. Rozumiem sprawy prywatne lecz skoro założyła serwer to też trzeba się nim troszkę zainteresować.

2. Jak ocenisz pracę administracji serwera? 2/10

Tak jak wyżej napisałem. Raz wejdzie nałożyć kary, a za kilka dni zaloguje się by wysłać zaproszenia.

3. Dodatki globalne 4/10

Kto miał dodatki od Baki ten wie... Raz działają dobrze, a raz w ogóle.

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? 6/10

Na serwerze jest gromadka graczy i to wystarczy.

5. Jak zachowują się gracze na serwerze na którym się znajdujesz? 3/10

Gracze, którzy grają sami dla siebie są spokojni i mili, lecz niektórzy grają tak jakby ta gra była ich życiowym celem.

6. Jak oceniasz klimat swojego serwera? 2/10

Nie wiem czy po tych trzech latach gry widziałem tam jakiś klimat... Może jak aktywnie grała ZŚP ale to przez krótki moment.

19/60

Poznałem tam wielu graczy, z którymi miałem różne kontakty lecz zawsze można było się dogadać. Po jakimś czasie gdy "za ster" złapał się SM wszystko straciło tam sens, ustawianie wszystkiego pod ten jeden jedyny klan, faworyzacja, kłamstwa, oszczerstwa, brak wyrozumienia, brak własnego zdania.

@Sove ok
Edytowany 17:59:38 22.2.2021 przez Skrimuś
2021.02.22 00:25:01
MEDAL Ocena: 15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44718812

Druzjan

302-39
1
Aequus

Ocena zarządcy według mnie (Aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.):
9,Tygrysek jest sumiennym zarządca. Na zaproszenia czy zgody czeka się bardzo krótko.
10 - Aravix i Asixan na bieżąco rozpatrują zgłoszenia i odwołania. Biorą czynny udział w życiu serwera. Na serwerze mamy kilka zabaw oraz loterie tematyczne.

5, dodatki od Darrefula jakie są każdy wie..

8, napewno znajdziesz tam wolna E2.

4 - Jest masa świetnych ludzi, jednak koledzy z wrogiego klanu traktują grę jak życie i na każdym kroku starają się utrudnić rozgrywkę.
4, jak wyżej.

Polecam każdemu, fajny świat Hpvp.
Edytowany 22:55:11 25.2.2021 przez Druzjan
2021.02.25 22:54:55
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44729934

Troyard

32069
503
REGROS
Dobry wieczór wszystkim, przedstawię wam krótką opinię na temat Regrosa. Ostatnio nie gram aktywnie, lecz swoją opinią chciałem
podzielić się już wcześniej.

'What' jest dość aktywnym zarządcą, nie jestem w stanie zarzucić mu niczego złego. Obowiązki swoje spełnia prawdopodobnie w miarę możliwości,
choć czasami zdarzają się zgłoszenia ze strony graczy na potrzebę swojego rozwoju, które troszeczkę więdną od ponad tygodnia. Ale wiadomo,
nie jest to rzecz, która go skreśla. Co do zgłoszeń i ich oceny, to jestem pozytywnie zaskoczony tym, że podchodzi do spraw
obiektywnie. Nieważne, czy jest to osoba z jego otoczenia, czy poza nim, to przyznać muszę, że dojrzale podchodzi do tej kwestii.
Pogadać na luźne tematy też można, miałem zresztą taką przyjemność za czasów bycia w jego klanie.
Nie mniej jednak ocena moja to:
7/10

Nijak, mogę jasno stwierdzić, że praktycznie od kilku dobrych miesięcy nie istnieje.
1/10

Dodatki spełniają swoją funkcję, nawet nie mam jak się do nich przyczepić. Gracze sami opłacają hosting, a dostają za to walutę serwerową.
Kto korzysta ten korzysta, a kto nie ten nie musi. Nie ma żadnego obowiązku korzystania z nich.
8/10

Wydaje mi się, że pod względem ilości na co dzień jest naprawdę super. Jest to HPvP, ale na spokojnie, czy to pobić heroska jakiegoś, e2, lub poexpić
nie ma najmniejszego problemu.
8/10

Wypowiem się może pierw na temat ludzi z klanu zarządcy, bo to z nimi miałem możliwość dłuższej rozgrywki. Szczerze, to są to ludzie w
większości mało dojrzali i rozumiem to jak najbardziej, gdyż mogą grać tam dzieci, lub młodzież, wiadoma sprawa. Ale są też tam ci którzy przekwitli, a
mentalnie zatrzymali się w gimnazjum. Jeżeli jesteś nowym graczem i dołączysz do klanu zarządcy, to nie licz na to, że magicznie wszyscy będą klepali cię po plecach.
Dla tych ludzi po prostu jesteś dalej nikim i dalej można się bawić twoim kosztem, ludzie ci są zamknięci na swoje towarzystwo. Podpadnij takiemu tym, że zbijesz sobie e2 na której i tak
nie stał, to masz pograne po prostu. Przypomniała mi się sytuacja rodem z ciemnogrodu, w której kilku gości do mnie pisało, żebym nie stał na "ich" e2, kiedy są
nieaktywni, bo im legę zabiorę, a później będą musieli bić drugie tyle ile już zbili po kolejną (????). Po prostu nie ogarniesz, dla nich ta gra jest po prostu czymś bardzo ważnym w życiu, a smutne
w tym jest tylko to, że to właśnie zarządca jest kapitanem tego statku. Ale dla podniesienia morali, są tam też osoby w porządku i do pogadania i do pogrania, aczkolwiek
ciche i niezauważalne. Zarządca z moich obserwacji trzyma się bliżej, tych toksycznych, ale nie zauważyłem, żeby on sam wykazywał skłonności do bycia takim.
Osoby z klanu drugiego, tego wrogiego względem klanu zarządcy i odwrotnie, byli bardzo przyjemni i sympatyczni względem mnie i nie mówię tu o wszystkich. Sęk w tym, że
będąc przez jakiś czas wrogiem tych ludzi ze względu na wojnę klanową, mogłem liczyć jednak na to, na co w klanie zarządcy nie mogłem, a mówimy tu chociażby o wzajemnym szacunku
i zdrowej rywalizacji.
Dałbym najchętniej 1/10, ale te właśnie osoby, o których wspomniałem, te sympatyczne i te, które mają swój rozum, umiliły mi troszkę czas spędzony na tym serwerze.
W ostateczności
4/10

Jest to HPvP, więc rywalizacji tu nie brakuje, tej zdrowej, jak i odwrotnie. Forum jest martwe, a wspólny dialog między graczami obu frakcji, zatrzymał się na wzajemnych
negatywnych ocenach przy jakiejś legendarnej zdobyczy. Resztę można wywnioskować z tego co jest wyżej napisane.
2/10

Łącznie: 30/60

Jest to gra do jednej bramki, serwer jest zdominowany przez starych wyjadaczy z grona zarządcy i nie wygląda na to, żeby miało się to zmienić. Jeżeli jednak
grasz dla siebie i nie potrzebujesz innych do tego by osiągnąć swe cele, to na Regrosie mimo, że będzie ciężko, to naprawdę może ci się udać.
2021.03.05 03:15:21
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44751847

Velurek

3161
7
Hypnos

1. 5pkt
2. 5pkt
3. 0 - Niestety serwer nie posiada dodatków globalnych, chociaż nie wiem czy byłby sens biorąc pod uwagę ilość aktywnych graczy.
4. 6
5. 6 - Nie spotkałem się z jakimś rażącym chamstwem wśród graczy. Niekiedy napotkane osoby z dużo wyższym lvl oferowały pomoc w razie walki o e2.
6. 5 - Uważam, że jest to neutralna ocena. Nie jest ani źle ani zbytnio dobrze, w skrócie da się "normalnie" pograć.

Łącznie: 27/50 (nie wliczając nr.3)

Grę na hypnos rozpocząłem stosunkowo nie dawno(ok miesiąc temu), jest to moja osobista opinia, z którą wiele osób może się nie zgadzać co rozumiem.
2021.03.16 19:50:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44788843

Tissoti

22724
176
ASTRAJA
Witam serdecznie, jako, że z każdym kolejnym eventem narastała we mnie frustracja po dzisiejszym dniu bańka pękła i chętnie wyrażę swoja opinię na tego otóż świata.

Mocne 2 punkty - głównie za sporadyczne udzielanie się na forum, spotkanie zarządcy w grze może się zdarzyć raz na tydzień lub dwa.

3 punkty - nie będę się tutaj rozpisywał.

3 punkty - dodatki istnieją, mają wielki potencjał, ale są strasznie niedopracowane.

8 punktów

1 punkt - Serwer ma na celu jednoczyć, pomagać sobie etc. Na serwerze znajdują się osoby, które mają swoje grono osób, grają pod siebie, zwykły gracz, który wchodzi raz za czas nie ma nic do powiedzenia, tyczy się to eventów, bo normalnie to ci gracze wchodzą, żeby zbić tylko tanrotha i drako.

1 punkt - Założenia świata, klimat praktycznie tu nie istnieją.

Łącznie 18/60

Jest to serwer z wielkim potencjałem, małą garstką niesamowitych osób, jednak zdominowali go zawodnicy, którzy grają tylko pod siebie. Zarządca który praktycznie do gry nie wchodzi, ufa tylko SM'om (Jeden z nich wspiera wspomnianych graczy, drugi który jest bardzo pomocny niestety nie ma tak dużo czasu na grę) i uważa, że wszystko jest super. Jednak gdy gracze zaczynają wyrażać swoje opinie, zarządca narzuca swoje zdanie i temat milknie.
2021.03.25 21:38:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44817484

Masełati

22061
261
Nubes

1.Zarządca nie faworyzuje nikogo, jest sprawiedliwy i miły/ ocena 10/10
2. Administracja aktywna, też nikogo nie faworyzuje. Wypełnia swoje obowiązki. 10/10
3. Dodatki globalne (dodatki nie są obowiązkowym aspektem gry na ŚP) Dodatki są jakie są, nic w nich nie ma złego, ale nie są jakieś nadzwyczajne. 7/10
4. 9/10
5. Społeczność Nubes jest super, odnalazłem się na tym serwerze od razu. Ludzie pomocni i życzliwi. 10/10
6. Klimacik jest, mi się podoba 9/10

Łącznie 56/60
2021.04.16 09:52:33
Ocena: 5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44870211

Brain Breaker

317-6
129

Edytowany 23:04:19 31.5.2021 przez Veynira
2021.05.12 00:24:51
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44922338

Wiadomość systemowa

Temat został przeniesiony z Światy prywatne do Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP przez moderatora: Veynira.
2021.05.31 15:15:05 ID:44952627

Veynira

3001949
1551
Proszę o zapoznanie się z pierwszym postem, pojawił się nowy, opcjonalny sposób wyrażania opinii! Obowiązuje również nowy regulamin.

Regulamin tematu
1. Oceniamy tylko światy, na których obecnie posiadamy postać.
2. Posty muszą zawierać nazwę ocenianego świata oraz powinny być pisane na jego temat.
3. Gracz, który jest aktualnie przenoszony na świat Syberia, nie ma prawa oceniać świata, z którego zostaje wyrzucony (gracz w trakcie zsyłania dobrowolnego może napisać opinię)***.
4. W poście musi być zawarty numer sposobu oceniania, który został wybrany.
5. Zabrania się pisania postów obraźliwych, wulgarnych lub takich, które mogą kogoś znieważyć we wszelki możliwy sposób (oczywiście negatywne oceny serwera są jak najbardziej dozwolone, ale rozróżniajcie konstruktywną krytykę, a obrzucanie kogoś błotem).
6. Na każdą stronę tematu przysługuje tylko jeden post danego gracza.
7. W przypadku napisania negatywnej opinii, należy zamieścić dowody pochodzące z gry (lub forum) na potwierdzenie swoich słów w postaci np. zrzutów ekranu (przerabianie dowodów będzie karane kneblem).
8. Jeżeli zdecydujesz się napisać swoją opinię (faza II drugiego sposobu oceniania) świata, powinna być ona rozwinięta na przynajmniej kilka zdań.
9. Oceny dotyczące nowego świata można napisać dopiero minimum 8 tygodni po jego utworzeniu.
10. Opinie graczy nie powinny być skrajnie odbiegające od rzeczywistości (w tym nie powinny mieć charakteru trollowania).
***Gracz po złamaniu tego punktu zostanie ukarany dopiero wtedy, gdy Zarządca dostarczy dowody zesłania na Syberię w temacie "zgłoszenia" lub na maila - veynira@margonem.pl
2021.05.31 15:15:25
MEDAL Ocena: 18
cytuj | ID:44952629

rinzler one

155-4
13
ciach /Veynira
Edytowany 12:57:48 4.6.2021 przez Veynira
2021.06.02 17:10:46
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44957376

Alabai

248133
117
proszę wszystkich przebranie się w strój galowy, powstanie z miejsc oraz zachowanie powagi, bowiem recenzuję Elizjum przy użyciu sposobu oceny numer dwa
1. zarządca 5/10
umotywowanie: zarządca nie gra na serwerze aktywnie, jednak biorąc pod uwagę fakt małej liczby obowiązków jako ZŚP wynikającej z faktu niskiej ilości graczy na serwerze, oraz byciu w kontakcie poza grą z administracją serwera która to gra aktywnie w żaden sposób nie odbija się to negatywnie na serwerze. loguje się raz dziennie na tytanów, sprawnie wywiązuje się z wysyłania zaproszeń, resetowania postaci, egzekwowania złamań regulaminu. zamieniłem z nim kiedyś kilka zdań przed zbiciem tytana i sprawia wrażenie osoby niewywyższającej się, nie trzeba przed wysłaniem wiadomości 20 razy jej analizować czy przypadkiem coś może zostać odebrane w dwuznaczny sposób. taki ,,ludzki'' zarządca, nieaktywny bo nieaktywny ale nikt na tym nie cierpi.
2. praca administracji świata 7/10
giga-fajni ludzie, ale ,,ludzką'' stronę wolałbym ocenić w punkcie piątym/szóstym. jeśli chodzi o pracę administracji serwera to jest znikoma i również wynika to ze specyfiki serwera niekonfliktowego, spokojnego i niezaludnionego. niemniej jednak - nie raz, nie dwa przypomnieli o zapisaniu godziny herosa gdy ktoś zapomniał (taki nasz wymóg na serwerze z zapisywaniem herosów) także czuwają, grają bardzo aktywnie, zawsze odpowiedzą gdy ktoś ma jakieś niejasności w związku z regulaminem, a teraz nawet reaktywowała się grupa eventowa, także fajniusio
3. dodatki serwerowe - brak 0/0
4. ilość graczy na serwerze - 7/10
zdecydowanie wolę zaciszne miejsce gdzie są herosi do szukania cały czas i jest co robić od serwera któremu bliżej do masówki. graczy jest bardzo mało, jednak sytuacja z tytanami wraz z tym, jak my, gracze którzy dostali się z najnowszej rekrutacji rozwijamy swoje postacie na dane przedziały się polepsza. są przedziały na których jest sens grać, są takie które nie istnieją. najaktywniejszym przedziałem jest sekta (210 - 217), poza tym ludzie grają na przedziałach: 64, 167, 265/271, 313. na 144 jest niby kilka osób ale arcymag wiedzie sobie beztroskie życie i raczej nie jest bity, przedziały 83, 114, 190, 244 nie istnieją. trzeba po prostu dostosować się do tego gdzie są gracze i jest cacy, ale jak ktoś jest fanatykiem któregoś z czterech wyżej wymienionych przedziałów których nie ma to niestety klops
5. zachowanie graczy - 10/10
cudo i nie ma tutaj grama ironii. zachowanie graczy na Elizjum da się opisać jako: zgrana paczka ludzi bez kija w tyłku i zbędnego pocenia się o przedmioty. dodatkowo zostaliśmy na serwerze tak ciepło ugoszczeni, że ciężko było się nie zaaklimatyzować.
6. klimat - 10/10
jakby mi ktoś powiedział, że w 2021 poczuję klimat grając w margonem to kazałbym mu się w czambo stuknąć, a tu proszę tak jak w przypadku punktu piątego - czuć to zgranie, nie ma miejsca na stres i tryhardowanie, czilerka i uśmiech na buzi only

całościowa ocena: 39/50
i co ja tu jeszcze mogę rzec z takich ciekawostek, jakiś przemyśleń:
gra tu sławny jutuber ten taki co robi reakcje na legendy i to mój kolega i bijemy herosów razem [swag]

trzeba zapisywac herosow wszystkich i tytanow i kolosow i tropicieli ale po miesiacu wchodzi to w krew jak amen w pacierzu i o ile na poczatku drazni tak potem robi sie to z automatu a niesie to ze soba pozytywne skutki dla serwera

heroiki dostaje sie/daje za darmo, chyba ze hurtowo sie sprzedaje na przepalke to 3.5 m za sztuke sie bierze
legendy to sie raczej wymienia za inne a jesli nie to ceny sie wahaja miedzy 300 a 400 m
legendy eventowe mozna sprzedawac max za 1 g ale raczej ludzie wola trzymac i wymieniac na inne eventowki

ogolnie jak ktos lubi grac do jednej bramki, cieszy go szukanie herosow, wspolna klepa potworkow roznych to uzna swiat za utopie, jak ktos lubi rywalizacje i pvp to za flaki z olejem ale ja jestem bardzo zadowolony z rozgrywki

@+ dziękuję kumpel, moje zagapienie się
Edytowany 21:54:07 2.6.2021 przez Alabai
2021.06.02 21:51:14
Ocena: 5
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:44958091

Chups

314127
2641
Legion

Sposób #2

1. Ocena zarządcy według mnie 10/10

Zarządczyni ze wszystkim radzi sobie bardzo dobrze, jest w grze bardzo często, nie tworzy konfliktów, a raczej je rozwiązuje, jest sympatyczna i przyjazna. Krótko mówiąc, jak grałem na kilku światach prywatnych, Deme moim zdaniem jest najlepszą zarządczynią.

2. Jak oceniasz pracę Administracji serwera? 10/10

Bardzo dobrze, nie mam do niczego zarzutów. Zabawy na forum są często, wszystko sprawnie. Na zaproszenie na następną postać czeka się maksymalnie 1 dzień.

3. Dodatki globalne 4/10

Nikt z nich nie korzysta, są useless.

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? 9/10

Jest idealna liczba graczy, aczkolwiek czasami ciężko jest dostać grupę na tytana (zwłaszcza na eventach) albo herosa eventowego, ponieważ dużo osób gra aktywnie tylko na eventach.

5. Jak zachowują się gracze na serwerze na którym się znajdujesz? 10/10

Wszyscy są mili i sympatyczni. Odkąd tu gram, z nikim nie miałem najmniejszej kłótni albo problemu.

6. Jak oceniasz klimat swojego serwera? 10/10

Nie gram tutaj zbyt długo, aczkolwiek moim zdaniem serwer jest bardzo spokojny, idealny dla ludzi, którzy nie mają dużo czasu na grę.

Całościowa ocena: 53/60
Edytowany 13:51:28 29.6.2021 przez Chups
2021.06.29 13:45:15
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45013461

Noel

352165
604
Hypnos

1. 4/10

Z aktywnością szału nie ma ale poza tym da się z nim dogadać.

2. 3/10

Z botami sobie nie radzą a konkursy forumowe wymarły

3. NaN/10

Brak dodatków.

4. 8/10

Z obecną aktywnością nie można się nudzić.

5. 4/10

Bardzo wielka ilość graczy toksycznych bądź utrudniających innym grę, jak również bardzo wiele nieuczciwych graczy.

6. 5/10

Ogólnie to nie różni się niczym od światów zwykłych poza karami za obrażanie się.

Całościowa ocena: 24/60

Sposób oceny #2.
Edytowany 10:55:46 16.7.2021 przez Noel
2021.07.16 10:54:49
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45034414

averek

71-49
14
2021.08.20 16:26:06
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45088365

Kaacpperr

317-11
279
Majorka (sposób oceny nr II)

1. 2 punkty
2. 5 punktów
3. 1 punkt
4. 5 punktów
5. 4 punkty
6. 2 punkty

Łącznie: 19/60

Mexo, jako zarządca świata, sprawdza się według mnie słabo. Jest stronniczy, ludzie z którymi się zna i gra są przez niego faworyzowani. Co do jego aktywności oraz kontaktu nie mam nic do zarzucenia. Praca administracji świata jest po prostu zwykła, czasem jest jakaś zabawa na forum. Co do dodatków globalnych, to niestety się nie wypowiem, ponieważ ich nie ma, więc nie będę oceniał czegoś, z czym nigdy nie miałem styczności na tym świecie. Pod kątem zaludnienia serwera jest normalnie, w normalnych porach zawsze jest z kim zbić herosa. Gracze na Majorce mają wrażenie że mogą wszystko, mówię tu oczywiście o graczach starych. Niestety tak też jest. Zajmują sobie nieoficjalnie e2, jeśli wybije się im pixel, ma się kicka z klanu, tak jak w moim przypadku. Jak oceniam klimat świata? Nie da się ocenić czegoś, czego nie ma. Świat jest nijaki, jest odgórny przykaz używania ll klanowego, za jego brak są dedy od klanowiczy. Jak pisałem wcześniej, na serwerze faworyzowani są starsi gracze. Nie będąc w jednym z 3 sojuszniczych klanów, nie ma szans na zbicie żadnego tytana.

Bardzo nie polecam świata, tak samo jak zarządcy, a także gracza Pościelka
Edytowany 18:11:20 20.8.2021 przez Kaacpperr
2021.08.20 18:08:14
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45088516

Gengar Zod

70-3
1
ciach /Veynira
Edytowany 11:53:35 25.10.2021 przez Veynira
2021.10.23 19:53:08
Ocena: -2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45158629

Prestige

317560
4501
Sposób oceniania #1.

Nubes
Pozwolę sobie ocenić ten świat, gram już tutaj ponad 3 tygodnie, więc to są pierwsze wysnute wnioski.

1. 10/10
Zarządca od początku wydaje się spoko, nie ma tego tam, idzie normalnie z nim porozmawiać, swój chłop.

2. 9/10
Administracja nie jest zła, ale (!) na neon, kolor nicku, kolor pisania czekałem niecałe 2 tygodnie, a na pomnik się jeszcze nie doczekałem, nie wiem z czego to wynika.

3. 9/10
Bardzo ciężko mi ocenić ten punkt, ale skoro są plusy i małe minusy, to musi być taka ocena. Dodatki są świetne, są zadania serwerowe (bardzo fajne), jest waluta, można nawet bić tytana serwerowego, elitę, herosów, łowić ryby, uprawiać pole (tylko jedna grządka niestety, ale jest), mieć pupilka, ulepszać eq serwerowe (miecz, tarcza, wędka), jednakże po dwóch tygodniach miałem już wszystko na maksymalny poziom, wylootałem 3 zaproszenia na postać (śmieję się po cichu z osób, które wydają złoto na postacie ).

4. 10/10
Jest ich w sam raz jak na h-pvp.

5. 9/10

6. 9/10
Klimat h-pvp jest, póki co 95% walk kończy się w mieście.

Łączna ocena: 56/60

@- Pozwoliłem sobie tak go ocenić, ponieważ... Gram na tym świecie! Zarządca nie ma kija w tyłku, wysyła zapy w tym samym dniu, a nawet po godzinie jak mu się na pv napisze, jest aktywny, nie faworyzuje żadnej ze stron, normalnie wypowiada się na forum.
Ponadto, zawsze po dołączeniu na świat prywatny piszę opinię po 0.5-1 miesiącu, by po 3-4 miesiącach napisać następną i zobaczyć jak bardzo w moich oczach obraz świata się zmienił.
__
Edytowany 13:46:03 25.10.2021 przez Prestige
2021.10.24 09:06:28
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45159032

Nervous

333369
1481
Sposob oceniania #2

Odysea
Po 3 latach gry na Odysei pozwolę sobie ocenić ten świat. Pewnie po tej ocenie dostanę Syberię ale no cóż.

1. Ocena Zarządcy według mnie (aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.):
1/10
Maisey od początku 2019r jedyne co wykonuje na tym serwerze to obowiązki. Na postać Majsej na którą gracze wysyłają złoto za zaproszenie na kolejną postać zalogowala się dzisiaj od 60dni. (XD)

1/10
Nie wiem jak mogę to nazwać, chyba po prostu żenada. Jedynym SM na Odysei jest Rapereq, który wszystko robi pod klan Momentis Volubilis. Polecam spojrzeć sobie na regulamin, który ma być wprowadzony 16.11 https://imgur.com/Wn6uUVs, MV od czasu odejścia 90 postaci nie biję nic, także Rapereq wziął to w swoje ręce.
Przykład faworyzowania klanu MV przez SM.
https://i.imgur.com/GnHBjgL.png
Przybliżę na szybko tą sytuację. Gracz Kemawni posiada 3 postacie na Odysei, zgodnie z regulaminem - Jeśli gracz posiada 2/3/4/5 postaci, nie zgłosi nieaktywności, a loguje się na 1/2/3/4 postaciach, to pozostałe lecą na Syberię, zgłoszenie zostanie odrzucone. Jeśli gracz ma czas logować się na kilka ze wszystkich postaci, mógł zalogować się na wszystkie. Odwołanie gracza klanu Rapera zostało przyjęte, a w przypadku gdy gracz z przeciwnego klanu zglosił identyczną sytuację odwołanie zostało odrzucone.
Zawsze takie odwołania były odrzucane. https://i.imgur.com/HRbF7qE.png https://i.imgur.com/I8S1Bla.png https://i.imgur.com/zBBsaHa.png
Kolejna sytuacja.
Po odejściu z klanu musieliśmy czekać na nowy klan 28 dni zanim Maisey rozpatrzy prośbe https://i.imgur.com/0ZfyxIx.png
Zrobią wszystko aby uprzykrzyć grę innym.
Po informacji o zmianie regulaminu Raper usunął wszystkie kanały tekstowe na discordzie Odysei https://i.imgur.com/iMQT1Wo.png

5/10
Pomijając fakt, że od 3 dni ich nie ma bo zostały wyłączone Dodatki nie są złe. Przyjemnie się na nich gra ale posiadają duużo błędów.

7/10
300 postaci to idealna ilość.

7/10
Nasi klanowicze i sojusznicy zachowują się w porządku, ktoś czegoś potrzebuję to zawsze otrzyma pomoc. Klan MV praktycznie nie gra bo nic nie mogą zdziałać, dlatego pewnie ta zmiana regulaminu (XD)

1/10
Nie ma na tym świecie takiego czegoś jak klimat.

Łącznie 22/60. To i tak za dużo.

Naprawdę nikomu nie polecam tego świata.

__
Edytowany 17:33:28 6.11.2021 przez Nervous
2021.11.02 15:52:49
Ocena: 2 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45169730

Ancjent

31731
181
Sposób Oceniania #2
Odysea:
1. Ocena Zarządcy według mnie (aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.): 1/10
Zarządczyni nawet nie zdaje sobie sprawy co się dzieje na jej świecie, jedyną pracę jaką wykonuje jest nadawanie syberii, wysyłanie zaproszeń oraz zmienianie regulaminu gdy zażyczy sobie tego SM.
2. Jak ocenisz pracę administracji serwera? 2/10
Brak jakichkolwiek konkursów, zabaw ponieważ klan ,,BoS’’ gra na serwerze, więcej dopowiadać nie muszę.
3. Dodatki globalne 4/10
Dodatki nawet jako tako sprawują swoją rolę, czasem jakiś heros zniknie przypadkowo z belki przez co ktoś dostanie syberię ale tak to w miarę są okej.
4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? 9/10
Graczy na serwerze jest wystarczająca ilość.
5. Jak zachowują się gracze na serwerze na którym się znajdujesz? 5/10
Jeśli chodzi o klan sojuszniczy wszystko jest na swoim miejscu, chłopaki są bardzo otwarci i mile nastawieni, natomiast jeśli chodzi o Klan MV niestety przestał grać ale mam wrażenie, że niedługo wrócą.
6. Jak oceniasz klimat swojego serwera? 1/10
Brak
Łącznie:22/60
Otóż gra się bardzo przyjemnie i miło, większość graczy jest do siebie pokojowo nastawiona. Nie ma większych problemów z nikim lecz wiadomo, że to nie może trwać zbyt długo. Dwu miesięczne nie bicie tanrotha robi swoje, przez co są właśnie takie zmiany w regulaminie. https://www.margonem.pl/art/view,33
Sytuacja będzie się powtarzać tak jak i miała miejsce w grudniu ubiegłego roku, gdzie SM zmienił regulamin gdyż nie był w stanie nic zrobić. Jak i w przypadku mojego kolegi dużo wyżej za ten wpis otrzymam syberię.
Edytowany 07:16:52 6.11.2021 przez Ancjent
2021.11.02 16:03:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45169736

David Jasper

31718
642
Przykład oceniania sposobem #2
Odysea

1. Ocena Zarządcy według mnie (aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.)
1/10
Zarządca? Zarządcy na tym świecie praktycznie nie widać, wejdzie raz na jakiś czas nadać syberie/wysłać zaproszenie i to tyle, postacie nieaktywne od ponad 20 do nawet 100 dni
1/10
Ciężko to nazwać pracą, zarządca, tak jak pisałem wyżej nie gra praktycznie wcale i cała władza poszła w ręce JEdynego SM Raperka który
za wszelką cenę próbuje uprzykrzyć nam grę. Wspomnę również o faworyzacji klanu MV (klan Raperka i Majsej)
Podeślę kilka "ciekawych" ss'ów.
https://imgur.com/a/AHbjJUH - Kemavvni gracz MV, został zgłoszony za brak aktywności na jednej z postaci (10dni) na drugiej był aktywny. Jak mówi regulamin: " Jeśli gracz posiada 2/3/4/5 postaci, nie zgłosi nieaktywności, a loguje się na 1/2/3/4 postaciach, to pozostałe lecą na Syberię, zgłoszenie zostanie odrzucone. Jeśli gracz ma czas logować się na kilka ze wszystkich postaci, mógł zalogować się na wszystkie. Mr Whiskey został zgłoszony za to samo lecz jak widać na ss'ie jego odwołanie zostało odrzucone. (XDD)
https://imgur.com/a/5zUTo9R - Próba założenie klanu to był dopiero cyrk, czekanie półtorej miesiąca na klan i odrzucanie z powodem "Ta nazwa nie jest klimatyczna i nie pasuje do Odysei" jest wręcz zabawne, jakim sposobem nazwa może nie być klimatyczna jak świat nie ma ŻADNEGO klimatu? Na ss'ie nie jest pokazane wszystko, lecz klan miał nosić nazwę "Nowy Rozdział". Została ona zaproponowana po odejściu 1/2 osób z klanu MV.
https://imgur.com/a/5c7xjqM - Zmiany w regulaminie świata, które zaczną obowiązywać od 16.11.2021 r. To jest dopiero hit, wydaję mi się, że Raperka przerosło to, że nie bije żadnego tytana na świecie od ponad 2 miesięcy, dlatego też wraz z "zarządcą" postanowili zmienić regulamin na "to coś".
5/10
Dodatki jak dodatki, nie ma co pisać o nich.
6/10
Około 300 postaci jest w sam raz, nie za dużo, nie za mało.
6/10
Od praktycznie 2 miesięcy na serwerze gramy wyłącznie my (nasz klan i sojusznicy), Klan MV jest rzadko spotykany na chwilę obecną.
1/10
Klimat? Na tym świecie nie ma żadnego klimatu.

Łącznie 20/60.

Odradzam komukolwiek grania na tym świecie

Pozdrawiam BoS&TS

Edytowany 16:53:50 2.11.2021 przez Kitsumi
Edytowany 22:18:51 5.11.2021 przez Kitsumi
2021.11.02 16:50:35
Ocena: 4 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45169800

Pspmagister

320595
2045
Latimar

1. Ocena Zarządcy według mnie (aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.) - 5/10
Tragedii nie ma, dobrze nie jest wcale. Ogólnie zauważyłem ciekawą tendencję, że im dalej w las tym grzybów więcej - im dłużej jesteś zarządcą tym masz więcej znajomych, w sumie to dobrze, że dzięki temu gracze wracają do gry i Chain zaprasza ich świeżutkie jak poranne pieczywo konta dzięki czemu mogą cieszyć się uczciwą rozgrywką. Zaproszenia wysyła w miarę szybko czy coś. (powinienen być mniej ironiczny )

2. Jak oceniasz pracę Administracji świata? - 1/10
"wytepaj z stś"
"na swoich się nie będę sypał*"
*- 60
Nie będę wrzucał jak koledzy wyżej screenów, bo przecież screeny z discorda mogą być przerobione czy coś tam
A fajny flimik jest na kanale LC na YT, jak ktoś nie widział to niech sprawdzi, nawet oba

3. Dodatki globalne (dodatki nie są obowiązkowym aspektem gry na ŚP). Jeżeli ich używasz, to czy dane dodatki mają to czego Ty potrzebujesz? Jak je oceniasz? - 5/10
Niby fajne, ale tak no nie do końca

4. Jak się czujesz na swoim świecie pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? - 2/10
Kont*, nie graczy.

5. Jak zachowują się gracze na świecie, na którym się znajdujesz?
6. Jak oceniasz klimat swojego świata?
3/20
Jedno jest wypadkową drugiego, ja się naprawdę cieszę, że mając listopad 2021 roku nadal są momenty kiedy to gracze tłumnie logują się o 3 nad ranem żeby pokonać oponenta, dobrze jest patrzeć na to, że są wciąż gracze tak chętnie grający na świecie prywatnym. Tendencja ta się trzyma na świetnie wysokim poziomie, nie bez powodu nick postaci "Bat Oreh Tla" jest napisany wspak
Ciekawi mnie jak długą wytrzymają sami ze sobą, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tam grał.

Overall: 16/50
Świat jest w tragicznym miejscu za sprawą SM Daverenci/Good Riddance, chłopak zasłynął podobno na Helios, ale nie mogłem się dokopać do takich rzeczy. Nie radzimy sobie na e2? Wprowadźmy godziny non-PvP żebyśmy mogli tłumnie stać na każdej e2. Dalej sobie nie radzimy? Zaprośmy KILKU znajomych żebyśmy mieli łatwiej.

Jeśli będzie jakakolwiek rekrutacja to stanowczo odradzam, chyba że ktoś na lambo by chciał to zapraszam serdecznie

PS, tak przy okazji, że Nerwei pisze negatywnie o Odysei to się nie spodziewałem
Edytowany 12:32:09 4.11.2021 przez Pspmagister
2021.11.04 12:25:57
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45171310

Flin

265684
1669
Sposób #2.
Orvidia.

1. Ocena Zarządcy według mnie. 1 pkt.
Zarządczyni na tym serwerze wchodzi do gry tylko, aby wysyłać zaproszenia na postacie, zdarzy się przywitać na czacie rozmawiając przez chwilę o błahych rzeczach i wyjść. Reszta obowiązków zrzucona jest na SM, których już praktycznie nie ma lub są nieaktywni. Życie prywatne życiem prywatnym, ale bez przesady - każdy je ma.

2. Jak oceniasz pracę Administracji świata? 1 pkt.
Przed odejściem z GE dwóch naprawdę podtrzymujących poziom świata graczy, dałbym co najmniej 9 punktów. Chłopaki wykonywali kawał dobrej roboty nie tylko pod względem eventów, ale również innych obowiązków. Niestety pewne okoliczności, które zaistniały na świecie nie pozwoliły na jej dalszą kontynuację.
Natomiast teraz nie ma praktycznie żadnego SM - są nieaktywni lub nawet w najmniejszym stopniu nie udzielają się w życie świata. Do rady GE po odejściu w/w osób została wybrana pierwsza lepsza osoba, która miała styczność w tej dziedzinie, mając w swoim portfolio rok nieaktywności, a potem rezygnacji z tej samej grupy - teraz wymyślił pojedyńczą "zgaduj zgadulę", przy której widać, że jest to zrobione na siłę - zapewne po to, żeby zachować pozory.
Jedyny konkurs, który się teraz trzyma to taki, który został zorganizowany już przez byłych SM.
Ps. Naabe to też kox. Aktualnie jedyna osoba, która podtrzymuje ten świat.

3. Dodatki globalne. Jeżeli ich używasz, czy dane dodatki mają to czego ty potrzebujesz i jak je ocenisz? 6 pkt.
Nie ma zbytnio co się rozpisywać, ale w porównaniu do poprzednich lat zdarzył się mały progres.

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? 6 pkt.
Jest trochę lepiej, niż było. Na co dzień loguje się trochę więcej graczy - nie tylko na tytanów i na eventy. Nie ma ich nie wiadomo jak dużo, ale też nie jest mało. Według mojej subiektywnej opinii to dobrze. Lubię, gdy nie ma przepychu.

5. Jak zachowują się gracze na świecie, na którym się znajdujesz? 5 pkt.
Tak jak w poprzedniej recenzji świata: w głównej mierze komunikatywność między większością graczy jest dobra. Wiadomo, tutaj tak jak wszędzie - znajdzie się osobnik lub osobniki z nieprzyzwoitymi dla nas cechami charakteru, a ich infantylność przerasta ludzkie pojęcie.

6. Jak oceniasz klimat swojego świata? 2 pkt.
Klimat, jaki tworzą gracze jest dobry - szkoda tylko, że jest niszczony przez niektóre osoby "zarządzające" serwerem poprzez faworyzację.

Łącznie 21/60.

Pozdrawiam.

@+ faktycznie, dzięki
_
Edytowany 18:25:30 5.11.2021 przez Flin
2021.11.04 16:15:07
Ocena: 9 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45171513

Morael

31783
357
Sposób #2.
Orvidia.

1. Ocena Zarządcy według mnie. 0 pkt.
Zacznijmy więc od naszej drogiej zarządczyni Siso, a raczej pseudo zarządczyni. Czemu pseudo zarządczyni? No więc zastać w grze naszą ZŚP to święto, bardzo znikoma aktywność, a jak już to ograniczona do samego forum o ile jest na tyle łaskawa by sama przekazać jakieś informacje. Jeżeli już jednak pojawi się w grze to tym swoim komicznym anime powitaniem sprawia, że nie chce sie dalej czytać czatu (broń boże żebym miał coś do anime, ja fan). Czasami spyta co tam u nas, czasami od razu wjeżdża z grubej rury bo coś jej nie pasuje, przeważnie jest lekceważona i wyśmiewana - co nie jest niczym dziwnym akurat, jeżeli chodzi o nią. Z tego co sie naliczyłem, zgrzeszyłem 5-6 lat temu i uwalając poprzedniego ZŚP niestety postawiłem ją w raz z ekipą w tejże roli. Więc od 5-6 lat mamy i jednocześnie nie mamy ZŚP. Ponieważ... to dziecko siostry którym musi sie opiekować, to chora, to szpital, to nie ma ochoty wejść do gry... dla odmiany teraz ma własne dziecko, więc też jej nie ma. Obowiązki jakie pełni w tejże ważnej roli to: zaproszenia na postacie, syberiowanie, lekceważenie graczy i tego co mają do powiedzenia, robienie regulaminu pod siebie i swoich dwóch wielce poważnych SM. Ewentualnie od czasu do czasu faworyzowanie swojego klanu z innego świata, który co jakiś czas postanawia zaprosić do nas mimo tego, że 90% aktywnego społeczeństwa jest przeciwko, 10% nawet nie chce sie już komentować tego.
Popatrzmy trochę na nasz regulamin:

7.1. Na świecie obowiązuje absolutny zakaz zabijania Zarządcy świata.
Ogólnie spoko, ale bez sensu kiedy jej nie ma praktycznie w grze.

1.19 Zarządca umożliwia dobrowolne zesłanie na Syberię, warunkiem jest zesłanie wszystkich postaci. Pojedyncze postacie nie będą zsyłane.
Po czym dostajemy to: https://i.imgur.com/EwF0IRD.png A następnie to: https://i.imgur.com/sObHfAa.png https://i.imgur.com/0UCQMTy.png
Dziwnym trafem zsyłają się tylko 3 osoby, które posiadają rangę, a jedną jest sama ZŚP. Po co nam punkty w regulaminie, których nie respektujemy i są "wyłączane", kiedy posiadamy takową potrzebę? Tak jak wcześniej wspomniałem, to właśnie duet Panów SM (z czego jeden jest partnerem, a drugi kolegą prywatnie). Śmiesznie troszku.

Kończąc już temat ZŚP. Uważam, że totalnie nie nadaje się na takowe stanowisko, jeżeli nie potrafi połączyć życia prywatnego z opieką nad serwerem, gdzie ewidentnie widać braki i problemy. Uważam również że jest osobą, która nie radzi sobie emocjonalnie jak i psychicznie z chaosem, który panuje na serwerze od dłuższego czasu. Zwłaszcza, że znaczną część jej pracy (oprócz zapów/syby) wykonuje SM, który swoją drogą też ma dość.

2. Jak oceniasz pracę Administracji świata? 2 pkt.
Jak pisałem wyżej, dwóch SM, a bliżej prywatnie partner i kolega drogiej ZŚP, są osobami, które z tą funkcją mają wspólnego tyle co nic.
Aptak, osoba pod którą regulamin był setki razy naginany, wyrzucanie ludzi, którzy potrafili mu sie sprzeciwić i powiedzieć prawdę w oczy.
https://i.imgur.com/SvtFtFh.png - w skrócie, śmialiśmy się, że jest "stulejarzem" do każdej dziewczyny która pojawi sie na serwerze.

Następnie wybitny SM Lolig, najbardziej nietykalna, a zarazem bardzo zarozumiała persona przez wzgląd na życie prywatne z ZŚP i pewność tego, że jest bezkarny (no prawie, ale na Sybe nigdy nie zostanie zesłany). Świetnym przykładem będzie to: https://i.imgur.com/JgADUMZ.png
Jak widać obyło się bez Syberii... niby 12h killa więcej od zgłoszenia które przedstawiłem wyżej, ale jednak mniej szkodliwe, więc nie wyrzucamy.

Za to hitem jest np to: https://i.imgur.com/I9ptV4S.png
Gracz pomylił tematy, no zdarza sie każdemu. Dostał 24h killa... powiedzmy, że samo 24h za coś takiego jest już przesadą, ale co tam... jeszcze dowalono mu Syberie

A tu można wyrwać 200h killa i grać dalej na serwerze: https://i.imgur.com/10pUmo7.png (nie pijąc do SM, który nadał kare, o Syberii decyduje ZŚP).
Przejdę to Grupy Eventowej, która jeszcze przed kilkoma dniami składała się z dwóch dobrych i dość pracowitych SM. Aktualnie składa się z pół poprzedniego SM i gościa, który częściej jest nieobecny niż nasza zarządczyni - czytaj: no typa rok nie było bo pisał mature, a tak to jest średnio co event, bo po co grać choć trochę regularnie. Do tego czasu GE była spoko, nie było sie do czego doczepić, wiadomo każdy ma życie prywatne nie zawsze ma czas, wszystko pod kontrolą było mimo wszystko i czasami chłopaki po nocach siedzieli i obmyślali eventy i zabawy.

Jeżeli chodzi o Cruxa, no bierze bardzo dobry przykład z Siso i też go w sumie nie ma, ostatni raz temat którym sie opiekuje (hit, koleś od kilku lat? sprawuje SM do opieki JEDNYM tematem) aktualizował 2 wakacje... przypominam, że mamy właśnie początek listopada.

Została Naabe, zgrzeszyłbym mówiąc że jest zła. Aktualnie dzięki niej i byłym panom z GE ten serwer jeszcze stoi. Niejednokrotnie laska wypruwała sobie flaki by ogarnąć syf, który się zrobił na serwerze. Przez pewien czas, a nawet często zastępuje ZŚP bo ta jest niesprawna życiowo do pełnienia swojej funkcji.

1 punkt jest dla chłopaków z GE, 1 dla Naabe, dałbym więcej ale nie chce zawyżać ego pozostałych SM.

3. Dodatki globalne. Jeżeli ich używasz, czy dane dodatki mają to czego ty potrzebujesz i jak je ocenisz? 5
Kiedyś było o wiele gorzej, potrafiliśmy czekać ponad pół eventu na dodanie herosów czy tytanów. Aktualnie jest gicior, ale może być lepiej. Przyjemne i dość proste w ogarnięciu. Czego chcieć więcej w sumie.

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? 5
Jest nas mało, czasem dużo, zależe jak event w oczy wleci. Całkiem poważnie, wiadomo że na eventach zawsze gra nas więcej, nie ma co sie dziwić ta gre przymiera
Mimo wszystko zbudowaliśmy dość solidną społeczność aktywnych graczy i nawet pomiędzy eventami da sie zbić normalnie tytanów (choć są dni gdzie teza stoi sama ).

Nasz serwer jest patologiczny w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Jesteśmy toksyczni, wyzywamy się, śmiejemy sie z siebie i ciśniemy beke. Tak nam pasuje, wyrobiliśmy sobie taki sposób bycia na serwerze. Więc osoby bez większego dystansu do życia, czy też skrajnie głupich zachowań/tekstów nieszczególnie się odnajdują tutaj. Jesteśmy bardzo mocno family friendly graczami. Jednak są wybitne jednostki które swego czasu bardzo długo grały aramy z ZŚP by zyskać coś więcej niż 2 postacie, których nie tolerujemy i sprawiają sporo problemów. Ewentualnie pojawi sie co jakiś czas nowy właściciel czyjegoś konta i też ma sie za bóg wie kogo.

6. Jak oceniasz klimat swojego świata? 3 pkt.
Te 3 punkty są za family friendly i ludzi, których poznałem tu na przestrzeni kilku lat gry. Jest jak jest, czasem lepiej, czasem gorzej. Niestety przez trójce święta ten świat powoli pędzi ku upadku.

Łącznie 20/60.

Polecam świat ze względu na ludzi, nie polecam ze względu na zarząd.
2021.11.04 23:58:31
Ocena: 6 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45172040

Mamies

318351
1514
Sposób #2.
Orvidia.

Biorąc pod uwagę, że skala ocen to 1-10, a nie 0-10:

Jak pisali koledzy wyżej, zśp nie istnieje w grze. Jedyne co zrobi, to raz na kilka dni wyśle zapy na postki, na temat z karami już nawet nie zagląda i zgłoszenie wisi bez odpowiedzi od kilku dni, gdzie potrzebna jest jej reakcja. Ale jak trzeba zrobić zmiane w regulaminie pod siebie, to pierwsza w kolejce.

Aktualnie nie jestem w stanie dać więcej niż 1 punkt. Odeszło 3 sm`ów którzy jako jedyni robili coś na serwerze, aktualnie jest 4(nie licząc zśp, która nie gra), żaden z nich nie gra aktywnie, 1 z nich, który ma tę rangę najdłużej, jedyne co robi to wchodzi do gry i prowokuje każdego jak leci. bk

3. Dodatki globalne. Jeżeli ich używasz, czy dane dodatki mają to czego ty potrzebujesz i jak je ocenisz? 5 pkt.
Dodatki są kozackie, Baka ma super dodatki, a teraz tak szybko dodaje herosów eve, więc nie mam sie do czego doczepić! Ale i tak dam 5, żeby ocena nie była za wysoka.

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? 6 pkt.
Jest spoko.

No zależy. Jest naprawdę dużo fajnych ludzi, z którymi da się popisać bez spiny, powyzywać się kulturalnie i wszyscy mają czilere. Bez problemu też się idzie dogadać w każdej kwestii. No i są też ci drudzy, którzy prowokują, czekają tylko na potknięcie, żeby móc kogoś zgłosić.

Jak wyżej. Ludzie są spoko, ale jednak te kilka osób tak bardzo go psuje, że czasami się odechciewa grać.

Łącznie 21/60

Teraz, po ponad roku gry tutaj widzę, że to co pisali rok temu gracze, którzy przeszli z tego serwera na Nubes mieli 100% racje.

-
Edytowany 20:25:01 5.11.2021 przez Mamies
2021.11.05 20:24:05
Ocena: 6 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45172832

Krul Dripu

348147
165
Sposób #2.
Orvidia.

Jak wyżej, niewdzięczna, nic nie robi prócz wysyłania zaproszeń na postać raz na jakiś czas - ale jeżeli trzeba zrobić specjalny event naginający punkt regulaminu który samemu chciało się dodać(mowa o możliwości zesłania 1 postaci na sybe) aby mogła ona, jej partner oraz znajomy irl zesłać postacie w wiadomym celu to jest pierwsza X-D. ZŚP posiadający problem z wydaniem większej ilości złota na eventy, gdzie tego złota było naprawdę sporo - za każdym praktycznie razem słyszeliśmy "ileee?" oraz "to moje złoto". Kiedyś tego nie widzialem, ale teraz zaczynam dojrzewać doskonale jak słabym ZŚP jest ta osoba.

Byłem SM prawie 2 lata, ja wraz z innym SM robiłem praktycznie wszystko - po odejściu nie zostało to w żadnym stopniu docenione(w czasie "służby" również nie było to doceniane, no chyba że kolorek na czacie to docenienie czyjejś pracy X-D). Na ten moment w sumie administracja to osoby których ilośc zalogowań przez ostatni rok mógłbym policzyć na palcach dwóch rąk. Głównie sa to gracze nieaktywni, no może teraz sztucznie próbują poprawić swoją aktywność po lekkiej "dramie" i odejściu z administracji paru osób.

3. Dodatki globalne. Jeżeli ich używasz, czy dane dodatki mają to czego ty potrzebujesz i jak je ocenisz? 5 pkt.
Dodatki są spoko, nie mam żadnych obiekcji co do nich.

4. Jak się czujesz na swoim serwerze pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy? 5 pkt.
Jest gituwa.

Gracze rozumiejący vibe Orvidii są spoko, lecz zdarzają się wyjątki którym zależy tylko na złapaniu Cię na czymś i wlepieniu kary.

Gdyby nie faworka pewnych osób oraz tak słaby ZŚP, byłoby naprawdę fajnie - gram tutaj tylko ze względu na paru naprawdę dobrych ziomali których tutaj poznałem.

Łącznie 20/60

Po czasie stwierdzam że zarząd jest do bani, lecz jest tutaj parę naprawdę fajnych osóbek dla których chce się grać. Generalnie nie polecam.

---
Edytowany 20:58:50 5.11.2021 przez Krul Dripu
2021.11.05 20:55:50
Ocena: 7 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45172879

La Coca Madre

3000
11
Hypnos (sposób oceniania serwera nr. II)

1. 6 pkt

Czasem wejdzie przeczyta forum, wyśle zapkę na opłaconą postać za złoto.

2. 4 pkt

Czasem problem z botami.

3. 0 pkt

0 jakichkolwiek dodatków.

4. 7 pkt

Jest sporo graczy, tego nie można zaprzeczyć. Przeciętnie po 200-300 osób online dziennie.

5. 2 pkt

Tu niestety bardzo słabo. Jeśli jesteś nowym graczem bez klanu chcącym expić, czy troszkę zarobić na expowiskach +180 lvl nawet nie ma na co liczyć. Gwardia klanów będzie gonić po red mapach póki Cię nie "zdeda". Na e2 podobnie. Ale czasem znajdzie się jakiś pomocny gracz ale to kwestia 1/100.

6. 5 pkt

Klimat jest jaki jest i raczej to się nie zmieni, mogłoby być lepiej.

Całkowita ocena 24/60
2021.11.06 02:07:04
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45173103

Uważaj Snajper

30626
120
Sposób II (Lupus)

1. 8/10 --> Aktywny, szybko wysyła zaproszenia, było by 10 jakby dał rangi osobą do weryfikacji, ale o tym poniżej

2. 4/10 --> Jest jaka jest 1 MC do weryfikacji na xyz botów na 100-300 poziomie
I naprawdę 1 SM który rozpatruje zgłoszenia cała reszta tak jak by nie żyła czasem Rafon da Sybe

3. 0/10 --> Są jakieś, ale ja nie używam.

4. 6/10 --> Git, ale większość społeczeństwa to mulciaki :C
A normalnych graczy to mała garstka
Wyzywanie się, obrażanie rodziny jest na porządku dziennym (prawie 10 stron zgłoszeń)

5. 0/10 --> Gracze mają zawyżone ego, przykładowo wybijasz herosa eve 50, to piszą że nie masz życia etc, jak zbijesz im jedną 300 przychodzi następny jak zbijesz drugiego to 3 i tak póki nie padniesz, banda dzieci dla których margonem jest życie

6. 7/10 --> Świat spoko da się poznać fajnych ludzi lecz jeżeli zaczniesz wybijać "mulciaki" to przyjdzie 300 i tak naprawdę już na kilku przedziałach jesteś spalony.

Ocena końcowa: 26/60
Serwer polecam, ale graczy już nie po prostu 70% graczy to toksyczni ludzie.
2021.11.06 14:08:28
:: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45173426

Starszy Kapral

31625
260
Sposób oceniania II

Nubes bubes

Namber 1. Jeżyk tupta gdzie trzeba i kiedy trzeba, jest wszystko na miękko także bez wahania daję dychę 10/10

Namber 2. Administracja według mojej oceny robi wszystko tak, aby było dobrze, bez faworyzacji itd. Nie miałem przykrych zdarzeń związanych z administracją więc osobiście strzał w dychę 10/10

Namber 3. Pomijam, bo nie używam

Namber 4. Liczba osób nie jest przytłaczająco duża, czuć swobodę, ale też jest z kim rywalizować. Śmiem rzec, że jest to złoty środek w ilości graczy na świecie prywatnym, więc również dyszka 10/10

Namber 5. Żeby nie było zbyt kolorowo, tutaj moje zdanie jest nieco podzielone, są oczywiście gracze, którzy są neutralni, pomocni wobec innych, ale oczywiście nie brakuje toksyczności i typowego burakowatego zachowania, także tu daję 7/10

Last namber 6. Osobiście nie odczuwam klimatu świata, bo ja sam osobiście nie czuję już klimatu gry (starośc nie radość), ale aktywność w zabawach/loteriach sprawia, że daję 6/10

Podsumowując, świat dla takich osób jak ja, jest akurat. Nie ma masówy ale i pustek. Jestem zadowolony z tego, że udało mi się dostać akurat na Nubes i z czystym sumieniem mógłbym polecić ten świat tym, którzy szukają fajnego świata prywatnego. Administracja robi swoje, boty są czyszczone jak pensje Polaków przez podatki. Na szczęście toksyczność to niż społeczny tego świata. Całkowita punktacja według mnie to 43/50 ponieważ pominąłem punkt 3. Dziękuję za uwagę, pozdrawiam.
Edytowany 14:41:33 14.11.2021 przez Starszy Kapral
2021.11.14 11:44:45
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45182080

sertkosxo

840
23

Edytowany 09:55:56 21.11.2021 przez Veynira
2021.11.17 17:37:25
Ocena: -3 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45185816

Szagi

309155
878
Sposób oceniania II
Badzior

1. Ocena Zarządcy według mnie (aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.): Dołączając na serwer spodziewałem się czegoś innego.
Jako "świeża" krew na serwerze wiadomo, że z biegiem czasu będę potrzebował pozałatwiać pewne sprawy takie jak zaproszenia na kolejne postacie etc.
Niestety zdarzały się sytuacje gdzie musiałem czekać do maksymalnego regulaminowego czasu na wykonanie danej czynności. Rozumiem, że zarządca ma możliwość
załatwiania takich spraw nawet w ostatnią godzinę przed upłynięciem regulaminowego czasu ale jest to strasznie uciążliwe. Nieraz upominałem się prywatnie o
takie sprawy jak zaproszenie czy zmiana nicku na discordzie. Wiadomość zwrotną otrzymywałem losowo, raz w godzinach a raz w dniach.
Więc z aktywnością w grze/forum jest słabo. Dogadanie się prywatnie jest okej w samym dogadaniu się, lecz czas oczekiwania na odpowiedź jest po prostu długi.
5/10 bo da sie dogadać jak już złapie się kontakt.

2. Jak oceniasz pracę Administracji świata?
Regulamin taki sobie. Brak hard pvp, immunitety uniemożliwiające atakowanie graczy np na e2. Słabo rozwinięta rywalizacja przez ograniczenie przewagi pvp.
Długi czas oczekiwania na sprawy związane z forum/postaciami etc.
Admin od eventów, spraw z walutami itp. sprawy załatwiane w ciągu 2 dni.
Małe eventy też spoko robione.
6/10

3. Dodatki globalne (dodatki nie są obowiązkowym aspektem gry na ŚP). Jeżeli ich używasz, to czy dane dodatki mają to czego Ty potrzebujesz? Jak je oceniasz?
Używałem je 1/2 miesiące. Ale po losowym crashowaniu i znikaniu ich postanowiłem się przenieść na dodatki z gry.
3/10 (Częste błędy, lagi, crashe etc.)

4. Jak się czujesz na swoim świecie pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy?
Jest okej, lecz myślę, że przydałoby się więcej aktywnych graczy.
8/10

5. Jak zachowują się gracze na świecie, na którym się znajdujesz?

Trochę osób poznałem, trochę pograłem. Ogólnie jest śmiesznie i w klanie i poza nim. Można pośmiać się z każdym dopóki nie napiszesz czegoś co minimalnie podchodzi pod killa. Niestety jest to dużym minusem, że trzeba uważać co się pisze w prywatnych wiadomościach etc.
A jeśli chodzi pvp to trochę taki publik. Spotkałem może 2/3 graczy, którzy nie byli spięci po pvp.
8/10

6. Jak oceniasz klimat swojego świata?
Nie będę ukrywał, że klimat oczywiście istnieje dzięki klanowi w którym jestem. Nie umniejszam innym klanom ale nie miałem zaszczytu gościć w każdym klanie.
Poznałem wspaniałe osoby, które od pierwszych chwil w klanie traktowały mnie jak swojego. Oczywiście pozdrawiam Okami.

10/10 (Klan cudo)

Ocena końcowa 40/60

Podsumowanie: Zarządca mógłby czasem usiąść na chwilę wieczorkiem przy herbatce i załatwić serwerowe sprawy. Ja rozumiem, że można nie mieć czasu codziennie. Ale chociaż raz na 3/4 dni byłoby super. A przed eventami szczególnie bo każdy chce załatwić swoje i mieć spokój.
Świat jest spoko, większość graczy również. Ogólnie polecam świat.
(Nie mam na celu obrażenia naszego zarządcy, moja opinia może jedynie skłonić do refleksji albo zostać olana)

Pozdrawiam.
Edytowany 23:02:19 20.11.2021 przez Szagi
2021.11.20 22:39:14
Ocena: 1 :: Oceń wypowiedź:
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:45189509
Początek strony Strona: [1] [2] [3] ... [18] [19] [20] [21]

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > Opinie o Światach Prywatnych

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0