Momencik

Czekaj na odpowiedź servera..

Uwaga

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > Opinie o Światach Prywatnych

[Przeszukaj temat] [Dodaj do ulubionych]
Koniec strony Strona: [1] [2] [3] [4] ... [19] [20] [21]

Morry Myio

4003116
3912
Temat został przeniesiony do działu Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP oraz zmodyfikowany. Pozostaje do wglądu dla graczy, którzy nie posiadają postaci na świecie prywatnym, a są ciekawi opinii na temat danego serwera. Gracz, który posiada postać na ŚP i chciałby ocenić świat, może to zrobić, wybierając jedną z dwóch poniższych opcji (przykłady są opisane poniżej).

Średnie oceny Światów Prywatnych *klik*

Regulamin tematu
1. Oceniamy tylko światy, na których obecnie posiadamy postać.
2. Posty muszą zawierać nazwę ocenianego świata oraz powinny być pisane na jego temat.
3. Gracz, który jest aktualnie przenoszony na świat Syberia, nie ma prawa oceniać świata, z którego zostaje wyrzucony (gracz w trakcie zsyłania dobrowolnego może napisać opinię)***.
4. W poście musi być zawarty numer sposobu oceniania, który został wybrany.
5. Zabrania się pisania postów obraźliwych, wulgarnych lub takich, które mogą kogoś znieważyć we wszelki możliwy sposób (oczywiście negatywne oceny serwera są jak najbardziej dozwolone, ale rozróżniajcie konstruktywną krytykę, a obrzucanie kogoś błotem).
6. Na każdą stronę tematu przysługuje tylko jeden post danego gracza.
7. W przypadku napisania negatywnej opinii, należy zamieścić dowody pochodzące z gry (lub forum) na potwierdzenie swoich słów w postaci np. zrzutów ekranu (przerabianie dowodów będzie karane kneblem).
8. Jeżeli zdecydujesz się napisać swoją opinię (faza II drugiego sposobu oceniania) świata, powinna być ona rozwinięta na przynajmniej kilka zdań.
9. Oceny dotyczące nowego świata można napisać dopiero minimum 8 tygodni po jego utworzeniu.
10. Opinie graczy nie powinny być skrajnie odbiegające od rzeczywistości (w tym nie powinny mieć charakteru trollowania).
***Gracz po złamaniu tego punktu zostanie ukarany dopiero wtedy, gdy Zarządca dostarczy dowody zesłania na Syberię w temacie "zgłoszenia" lub na maila - veynira@margonem.pl

Sposoby oceniania światów
#1 Należy napisać minimum 8 zdań na temat Świata Prywatnego, który chciałoby się ocenić. Punkty do oceniania nie są odgórnie narzucone, aczkolwiek opinia ta nie będzie liczyła się do średniej oceny ŚP, ponieważ ta opiera się na punktach.

Przykład oceniania sposobem #1
Unia

Świat, z którym łączone są światy tracące Zarządcę. Graczy jest całkiem sporo, organizowane są konkursy oraz wydarzenia. Posiadamy własne forum i dodatki globalne. Mamy swój własny regulamin, za którego nieprzestrzeganie można wylecieć na Syberię. Posiadamy walutę (Gwiazdki Unijne), za które można kupić stroje, błogosławieństwa, wyczerpanie, kolorki, zwoje teleportacyjne, wykrywacze herosów, zwoje pocztowe, wywołania aukcji oraz możliwość zaproszenia znajomego. Wciąż się rozwijamy. Nie jest to "druga Syberia" - chcemy stworzyć jak najlepsze warunki dla graczy. Klimat ze względu na dużą ilość graczy nie jest najlepszy, ale jednak gracze w głównej mierze są uczynni i służą pomocą.

#2 Należy dokonać oceny serwera, która podzielona jest na dwie części:
• faza oceny (obowiazkowa) - odgórnie narzucone system przydzielania punktów w danej kategorii,
• faza dowolna (dodatkowa) - czyli standardowa opinia na temat danego świata w formie opisu.

Oceny dokonujemy według niżej wymienionych punktów:
1. Ocena Zarządcy według mnie (aktywność w grze, aktywność na forum, nawiązywany dialog itp.):
10 pkt - znakomity
9 pkt - bardzo dobry
7-8 pkt - dobry
5-6 pkt - zwykły
3-4 pkt - słaby
1-2 pkt - bardzo słaby

2. Jak oceniasz pracę Administracji świata?
10 pkt - znakomity
9 pkt - bardzo dobry
7-8 pkt - dobry
5-6 pkt - zwykły
3-4 pkt - słaby
1-2 pkt - bardzo słaby

3. Dodatki globalne (dodatki nie są obowiązkowym aspektem gry na ŚP). Jeżeli ich używasz, to czy dane dodatki mają to czego Ty potrzebujesz? Jak je oceniasz?
10 pkt - znakomity
9 pkt - bardzo dobry
7-8 pkt - dobry
5-6 pkt - zwykły
3-4 pkt - słaby
1-2 pkt - bardzo słaby

4. Jak się czujesz na swoim świecie pod kątem ilości znajdujących się na nim graczy?
10 pkt - znakomity
9 pkt - bardzo dobry
7-8 pkt - dobry
5-6 pkt - zwykły
3-4 pkt - słaby
1-2 pkt - bardzo słaby

5. Jak zachowują się gracze na świecie, na którym się znajdujesz?
10 pkt - znakomity
9 pkt - bardzo dobry
7-8 pkt - dobry
5-6 pkt - zwykły
3-4 pkt - słaby
1-2 pkt - bardzo słaby

6. Jak oceniasz klimat swojego świata?
10 pkt - znakomity
9 pkt - bardzo dobry
7-8 pkt - dobry
5-6 pkt - zwykły
3-4 pkt - słaby
1-2 pkt - bardzo słaby

Przykład oceniania sposobem #2
Unia

1. 8 pkt
2. 10 pkt
3. 4 pkt
4. 9 pkt
5. 5 pkt
6. 5 pkt
Łącznie: 41/60

Świat, z którym łączone są światy tracące Zarządcę. Graczy jest całkiem sporo, organizowane są konkursy, wydarzenia. Posiadamy własne forum i dodatki globalne. Mamy swój własny regulamin za którego nieprzestrzeganie można wylecieć na Syberię. Posiadamy walutę (Gwiazdki Unijne) za które można kupić stroje, błogosławieństwa, wyczerpanie, kolorki, zwoje teleportacyjne, wykrywacze herosów, zwoje pocztowe, wywołania aukcji oraz możliwość zaproszenia znajomego. Wciąż się rozwijamy. Nie jest to "Druga Syberia" - chcemy stworzyć jak najlepsze warunki dla graczy. Klimat ze względu na dużą ilość graczy nie jest najlepszy, ale jednak gracze w głównej mierze są uczynni i służą pomocą.

_
Edytowany 21:26:21 31.5.2021 przez Veynira
2016.02.29 22:30:51
MEDAL Ocena: 24
cytuj | ID:35223059

Ciapuś

217496
1980
To może zacznę?

Destiny:

1. 9 pkt
2. 8 pkt
3. 7 pkt
4. 9 pkt
5. 8 pkt
6. 9 pkt

50/60.

Świat bardzo przyjemny, sporo doświadczonych i sympatycznych graczy. Zarząd pracuje aktywnie i dobrze, dodatków za dobrze nie mogę ocenić, bo nie zawsze ich używam. Graczy jest wystarczająco, można miło spędzić czas.
Pozdrawiam najlepszy klan na serwerze - Old Guard.
Edytowany 22:41:26 29.2.2016 przez Ciapuś
2016.02.29 22:39:55
Ocena: 4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223144

KONTO USUNIĘTE

Destiny:

1. 9 pkt
2. 5 pkt
3. 4 pkt
4. 1 pkt
5. 1 pkt
6. 1 pkt

Powiem tak szkoda słów na rozpisywanie dlaczego w 3 ostatnich postach dałem negatywa ( nie polecam tego świata,nie interesuje mnie ze poleje sie fala krytyki, poprostu nie polecam)

Pozdro OG

21/60
Edytowany 22:50:24 29.2.2016 przez Macabree
2016.02.29 22:50:02
Ocena: 1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223239

Szalony Pingwin

281119
948
Avalon

1. 9 pkt
2. 10 pkt
3. 10 pkt
4. 8 pkt
5. 7 pkt
6. 7 pkt
Łącznie: 51/60

Świat stworzony przez osobę mocno znienawidzoną ze strony wielu graczy, była zapowiadana porażka, totalny niewypał, a jak jest? Jest zupełnie na odwrót! Łukasz mimo wielu zajęć(kto go zna ten wie o co chodzi) stara się robić wszystko by serwer funkcjonował jak najlepiej, władza jest trzymana twardą ręką i to się chwali. Może jako jego zastępca nie zgadzam się z wieloma jego decyzjami to i tak wiem, że jest idealną osobą na tym stanowisku. Reszta zarządu jest w pełni obiektywna i nie można narzekać na aktywność od tej grupy. Pomocnicy zajmujący się eventami wypełniają sumiennie swoje obowiązki(wielki plus dla Ravandola ;3), a ich przywódca - Ras Elijah nieźle sobie radzi z powierzoną mu funkcją. Dodatki są na najwyższym poziomie, a dzięki nim jest wiele eventów światowych, które po prostu urozmaicają grę na Avalonie. Klimat tworzą gracze i mogę śmiało stwierdzić, że jest lepiej niż było powiedzmy pół roku temu. Każdy gracz jest w miarę równy, były przekręty ze strony niektórych osób, ale tacy gracze zostali pozbawieni natychmiastowo członkostwa na serwerze. Może jak przychodzi czas eventów globalnych to lecą lekkie nieporozumienia, oskarżenia, lamenty, ale da się to wszystko przeżyć.

Serdecznie polecam Avalon i zachęcam do wzięcia udziału w rekrutacji, bo warto!

Pozdrawiam wszystkich graczy Avalonu, Chemik.
Edytowany 22:56:09 29.2.2016 przez Szalony Pingwin
2016.02.29 22:52:08
Ocena: 6
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223267

Krystian

317590
5900
A napiszę o Avalon. ;v

1. 9 PKT.
2. 10 PKT.
3. 8 PKT.
4. 9 PKT.
5. 8 PKT.
6. 9 PKT.

53/60

Avalon to jest świat jednym z najlepszych na jakich miałem możliwość zagrać. Administracja ze sobą współpracuje, gracze są mili i mają poczucie humoru, dodatki są moim zdaniem okej. Nic dodać nic ująć.
Polecam serwer jak najbardziej.

Pozdrawiam Lock'a, Kombinatora, Trębacz, Loky'ego, Łukasza oraz całą resztę Avalonu. ;v
Edytowany 22:55:10 29.2.2016 przez Dee Jay Grubcio
2016.02.29 22:54:43
Ocena: 5
KONTO ZABLOKOWANE | zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223308

La Quica

290349
472
elo
helios:
1. 2 pkt
2. 10 pkt
3. 3 pkt
4. 9 pkt
5. 8 pkt
6. 8 pkt

helios jest spoko swiatem, ariana wbija raz na tydzien, temu zrobi reset postki, temu wysle zapa, a tam wbije na forum, przejdźmy do smow, shalome 10/10 wszytsko perfekcyjnie, pisarz afker pod choinka w ithan, nw dlaczego sma dostal, nie wnikam, kamil spoko typ, 9/10, mógłby cześciej wbijać do gry, omin nowy sm, na forum siedzi i konkursy jakies ma, 8/10 jest ok. dodatki są, najfajniejszy to zegarek i tło ładowania gry ze świąt bozego narodzenia, zaraz wielkanoc ale co tam, co do graczy to niektórzy nadają sie do tarcia chrzanu a reszta jest spk, to na tyle, dziękuje i pozdrawiam magef.

i chciałbym pozdrowić arthella wankela daniela sise i fapiego
Edytowany 23:00:41 29.2.2016 przez Magew
2016.02.29 23:00:18
Ocena: 2
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223371

KONTO USUNIĘTE

Destiny

9pkt
7pkt
6pkt
7pkt
3pkt
4pkt

Ogółem serwer spoko, da się grać, fajnie się grało. Przeżyłem na tym świecie masę eventów organizowanych przez administrację margonem, globalne eventy. Co event to gorzej, co event co coraz to większe kłótnie, spiny. Ludzie potrafią własną rodzinę sprzedać byle info o herosie dostać. Ostatnio z zarządem coraz gorzej, SM który nie zna regulaminu <beka> Gracze przed eventem są spoko, w trakcie MA SA KRA. Nie graj jako dowódca klanu 2 dni w ciągu eventu, bo nie chce Ci się zbytnio latać za tym wszystkim, słuchać spin o legi, to oskarżą Cię o to, że nie grasz wcale w margonemy i olewasz wszystko, bo chcesz odpocząć. Niektórzy gracze mają zbyt duże ego i mniewanie co do swojej osoby, ale da się przeżyć. A i zapomniałbym, nie brakuje nam trolli, w sumie to mamy jednego solidnego, całe życie śmieszkuje, pozdrawiam Mienska!

Serwer przeznaczony według mnie dla starych wyjadaczy. Nowej osobie, która nie zna ludzi, nie ma znajomości, może być ciężko się odnaleźć. Po dodaniu nowego SM Myroer, którego popierałem, zrobił się jeden wielki burdel.
__
Edytowany 16:04:14 1.3.2016 przez Mikey Junior
2016.02.29 23:01:38
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223389

Slide

3502371
9566
A nie będę gorszy.

DREAM

1. Mamy dwóch zarządców, jednakże jeden w ramach zastępstwa oddał władzę innej osobie, dlatego ocenię ich we dwójkę.
1a_Mateusz z Rocevaux - 8pkt
1b_Twisted Fate - 4pkt
2. 8pkt
3. 10pkt
4. 10pkt
5. 5pkt
6. 7pkt

40/60

Cóż, zapytacie pewnie dlaczego noty są takie nierówne. Cóż... powodów jest kilka. Zacznijmy od zarządu. Zły Ketoe musiał zrezygnować z gry, a raczej... nie zrezygnował, a zrobił sobie od niej ogromną przerwę(sprawy prywatne), więc przekazał "władzę" Mateuszowi. To był dobry wybór. Chłopak jest spoko, stara się wszystko robić na bieżąco... a przynajmniej tak było, zanim został MG, więc teraz ma lekkie opóźnienia, co nie zmienia faktu że kontakt z nim jest naprawdę świetny. Znam Matiego z Reala(hehe, z Biedronki) i w kontakcie Fejs Tu Fejs jest podobnie, trochę heheszków, ciekawostki na temat Dream i ew. przyszłych eventów... czy wiecie - luźne dyskusje na tematy nie trzymające się kupy.

Twisted - tak jak kiedyś uważałem go za najlepszego zarządcę ever, z którym nie mógł się nikt równać, tak przez ostatnie LATA zmienił się strasznie. Czy to jakieś za przeproszeniem z duszy wyciągnięte ceny postaci(np. prawie 2g za kolejną postkę...?), usuwanie postów z tematu rozmówek(niby po to, by było czysto, ale w tym temacie bardzo często znajdują się posty nawiązujące do ważnych spraw miedzy graczami, poza tym - większość z NAS, pewnie chciałaby zakończyć jeden temat na rzecz kolejnego, no ale... co ja tam wiem.), nikła aktywność, ograniczająca się do... wejścia raz na kilka dni i wysłania zaproszeń, LUB NAWET NIE, BO ZAPOMNI. No więc... jakby to ująć... całą wręcz robotę(nie licząc tych spraw które może poczynić zarządca) odwala MzR z resztą ekipy odpowiedzialnej za serwer.

Praca administracji serwera - Mamy super zorganizowaną grupę eventową, żadnych spin, żadnych ustawianych loterii, żadnego faworyzowania kumpli. NIC. Wszelkie kary są co prawda dosyć długo rozpatrywane, bo cała rada musi się dogadać, ale poza tym jest nieźle. Mamy fajnie nastawionych do graczy ludzi, którzy i chętnie napiszą na systemowym że heros jest i chętnie robią jakieś fajne iwenty serwerowe jak przykładowo loterie, czy turnieje(pvp). Grałem na wielu serwerach, ale tak super ludzi nie spotkałem nigdzie.

Dodatki - JEST ICH MI NI MUM. Dlatego taka ocena. Większość z nas, lubi jak serwer jest "czysty", bo na kija nam jakieś zbędne syfiaste dodatki, które tylko zawalają nam panel? Emotki, kolory na czacie, podpisy pod nickami... ewentualnie mapki Ithan i eventowe...

Ilość graczy - Dream zawsze był znany z tego, że niewielu graczy tu grało. To dosyć cichy serwer, nie wychylający się spomiędzy reszty... i może dlatego tak długo się trzyma. Zawsze stawiano tu na parę aspektów - Zgrana ekipa, oraz dobra znajomość drugiej osoby.

Zachowanie graczy - Nie powinienem tu oceniać, ale zrobiłem to... będę szczery - nie jestem święty i kiedyś to ja byłem tym złym i psułem humory innym. Teraz się to zmieniło, aczkolwiek dalej są jakieś spiny. Czy to o itemki... czy to o zachowanie względem innych... pazerstwo na legendy i złoto... typowe problemy. Dobrze że nie ma tu jednego: "NIE NALEŻY CI SIĘ! X STAŁ DŁUŻEJ! ONE!!!ONEONE!"

Klimat. W dużej mierze zależy od graczy i tego, jak ekipa zarządzająca się nami "opiekuje". Nie licząc spin, jest doprawdy super, a przykładowa mapka eventowa prezentująca miasteczko Dream, fajnie przypomina o starych czasach, kiedy to serwer był w pełni "rodzinny". Nie wiem dlaczego... ale dzięki temu właśnie klimatowi - Dream mnie zawsze trzyma przy sobie. Nie potrafię tak powiedzieć "walić Dream idę na X". Nie. Gdy ktoś się tu mocno wczuje... chyba nie zechce zagrać nigdzie indziej.

AŚNAPISAŁĘ
2016.02.29 23:16:55
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223535

Octover

287102
3080
Witajcie!
Ocenię sobię świat Nemezis

1. 10 bardzo fajny i klimatyczny człowiek
2. 10 dużo eventów, wszyscy wypełniają swoją robotę w 100%
3. 7 Dodatki są dobre, aczkolwiek mogłyby być lepsze :v
4. 9 Do graczy nie mam nic do narzucenia, aczkolwiek zdarzają się ewenementy
5. 9 Bardzo sympatyczni ludzie
6. 9 Najlepszy

Polecam świat, można tu spotkać wiele pozytywnch ludzi. Atmosfera jest bardzo fajna, nie ma na świecie żadnych kłótni(Odkąd nie ma Remirezza ). SM wykonują swoją prace w 100%, to samo jest z MC i Grupą eventową. Sporo się u nas na forum dzieje, jest bardzo dużo konkursów, na których można się wzbogacić .

Pozdrawiam TE.

.
Edytowany 23:38:29 29.2.2016 przez Octover
2016.02.29 23:34:08
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35223675

Poolpo

30072
2293
Dzień dobry
Ocenimy sobie świat z którego niedługo odejdę na Syberię - Speranza.

1. 10 - karają wszystko co popadnie.
2. 1
3. 1 - tutaj są wymagane i za to dostaje non stop kille. Komputer mi laguje przy nich, a bez nich mam kary; porazka.
4. 1 - wchodzę i nikogo nie ma - mało osób, nic się nie dzieje.
5. 10 - parę osób, które poznałem były wyjątkowo miłe ( Oczywiście nie poznałem zarządu, mówię o zwykłych graczach jak ja.
6. 1 - Nic się nie dzieje, nudno..

------
24/60 |
------

Polecam świat Speranza dla ludzi co chcą grać na nudnym świecie, gdzie legend za złoto nie kupisz i wynudzisz się na śmierć. Gdzie za brak dodatków serwerowych dostaniesz 5500minut killa, a bez znajomości nigdzie nie postoisz spokojnie.

Na serwerze są konkursy z tego co widziałem organizator bierze w nich udział i jego znajomi, reszta ma małe szanse na wygranie - przypadek.

Tak mała ilość osób na serwerze, że na debet co miesiąc trzeba się składać - tak jak w regulaminie ujęte.

Jeżeli ktoś chce się pobawić grając na privie to ten serwer nie jest dla Ciebie.
To moja ocena i spodziewam się dużej ilości minusów z ich strony, ponieważ dla osób z wysokim stażem gra tam może się podobać. Ale to jest nieliczne grono.

Pozdrawiam <3

Kłamstwa każdy napisać potrafi, ale co wyżej jest kłamstwem ciężko zinterpretować
Edytowany 15:55:40 2.3.2016 przez Poolpo
2016.03.01 09:06:54
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35224420

KONTO USUNIĘTE

Majorka.
1.10 pkt
2.6 pkt
3.2 pkt
4.10 pkt
5.8 pkt
6.6 pkt
------
42/60
------
Na serwerze Majorka jest bardzo mało konkursów prawię w ogóle od czasu do czasu jest jakaś loteria w której można wygrać jakąś legendę.
Są różne sprzeczki na serwerze ale nasz kochany zarządca Makarov zawsze to rozwiązuję.
Ten świat jest podzielony na 2 klany które prowadzą ze sobą wojnę jest to klan FT i Illuminati. Jakiś czas temu klan VS połączył się z nami i mamy teraz większe zgranie.
Ogółem polecam ten świat, odeszło parę osób z którymi dobrze mi się grało i za tymi czasami bardzo tęsknie. Serdecznie pozdrawiam moją ekipę Illuminati.
2016.03.01 13:15:23
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35225379

Elernir

30544
901
Opiszę świat póki jeszcze nie dostane dużo minusów.

Mordor
1.
5 pkt. Zdarzają się drobne wypadki, ale lubię ze względu ze jest ludzki, a nie lubię ze względu ze jest naiwny. Dlatego jest pół na pół.
2.
8 pkt. Super moderatorzy spisują się znakomicie jak na tak dużą liczebność serwera. Odjąłem 2 pkt za niejasność w niektórych przypadkach.
3.
Nie oceniam, bo nie używam.
4.
3 pkt. Denerwuje mnie fakt, ze duzo ludzi przenosi sobie postacie z legami (nawet eventowymi). Psuje to bardzo rozgrywkę, zwłaszcza dla takich ludzi jak ja, którzy zaczynają od zera.
5.
2 pkt. Nie będę generalizować. Jest duzo ludzi poniżej krytyki, lecz jest również duzo osób, z którymi można porozmawiać.
6.
4 pkt. Poza klanem klimatu nie ma. Na szczęście jestem w klanie, w którym są osoby jeszcze z początków inferno, czyli tam gdzie zaczynałem.

--------
22/50 |
--------

Nie będę nikogo zachęcać do gry na tym świecie. Jeśli masz ekipę, to możną śmiało zaczynać, jeśli nie to odradzam.

Pozdrawiam malinowego, Ulamira (za to ze kiedys chciales mnie pobic ), Cafena, Strickersa, Philaes Fogg, Cattney, caly klan Sabertooth i Inferno z lat 2013-2014, procz Krasnala i Monte santosa.

Co do mojej osoby:
Gralem kiedyś na Inferno, jednak po wylocie na Sybir porzuciłem konto. Kiedy dowiedziałem się kto będzie grac na Mordorze ponownie wróciłem do gry, dlatego jest tak mało repa oraz stażu.

-------
2016.03.01 13:33:52
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35225467

Placusiowy

204213
1583
Speranza!
1. 8pkt
2. 8pkt
3. 6pkt, proste i nieskomplikowane.
4. 9pkt, poniewaz nie przepadam za duza iloscia osób na jednym serwerze prywatnym a tyle ile gra na Speranzie mi bardzo odpowiada.
5. 6pkt, choc niektóre osoby powinno miec wiecej luzu.
6. 6pkt

------
45/60
------
Ogólnie polecam swiat ludzia którym nie przeszkadza jesli chwilowo nic sie nie dzieje a ma ochote sobie spokojnie pograc, z wiekszoscia ludzi da sie normalnie pogadac, tak jak na kazdym swiecie sa ludzie którzy sie ze soba nie dogaduja ale do zadncyh rekoczynów jeszcze nie doszlo. Pa!
2016.03.01 13:34:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35225472

Klimatyczny Nick

316129
2850
Ocenię Nemezis.
1. - 10 pkt.
2. - 10 pkt.
3. - 2 pkt.
4. - 4 pkt
5. - 7 pkt.
6. - 8 pkt.

-----
41/60
-----
Gram na Nemezis od 8 miesięcy, gdyby nie to, że mamy nowego zarządcę słabiej ocenił bym Nemezis, ponieważ układają ten serwer jakby od podstaw. Ogólnie cała rada Nemezis sprawuje się bardzo dobrze, masa eventów/konkursów. Dodatki są mega słabe, bo nie ma ani wołacza na herosa, ani belki u góry, żadnego motywu, są tylko looty pod ekranem gry, lecz mają w późniejszym czasie być nowe. Graczy jest trochę dużo, więc gra mi się średnio. Gracze są w porządku, jak wszędzie, są tzw. nooby i bardzo fajni ludzie, z którymi można popisać, pożartować. Klimat tworzą głównie gracza, a większość jest w porządku.

Pozdrawiam.
2016.03.01 13:38:16
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35225487

KONTO USUNIĘTE

Cześć

Ocenię świat prywatny o nazwie N3X0S

1. 10/10
2. 10/10
3. 10/10
4. 10/10
5. 10/10
6. 10/10

Łącznie 61/60

Świat jest ,, fajny ".
Ewa Wachowicz serdecznie poleca!

@-
Mikey mylisz się
Edytowany 15:08:25 1.3.2016 przez Orbiciowy
2016.03.01 14:29:28
Ocena: -1
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35225832

Immek

290160
2360
Concordia
1. 7 pkt
2. 7 pkt
3. 3 pkt
4. 9 pkt
5. 7 pkt
6. 7 pkt
Łącznie: 40/60

Serwer godny uwagi, oczywiście z małymi wyjątkami. Można tutaj znaleźć fajną, zgraną ekipę do grania, oraz można spotkać osoby dwulicowe, którym jak nie podarujesz naszyjnika eventowego, który kupiłeś za własne pieniądze, zaczną Ciebie wyzywać za plecami (nie o mnie chodzi). Na szczęście większość graczy jest dobrze wychowana. Administracja daje rade, najlepiej moim zdaniem spisują się Feuerwehr oraz Panna Maruda.

Pozdrawiam Felis, a w szczególności ekipę z TS'a.

Edytowany 15:26:59 1.3.2016 przez Immek
2016.03.01 15:24:58
Ocena: 3
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35226326

Mane Garrincha

205713
17062
Virtus:

1. 3.5p

2. 5p

3. 8.5p

4. 8p

5. 5p

6. 5p

35/60
-
Edytowany 16:03:40 1.3.2016 przez Chelsea Hooligans
2016.03.01 15:54:06
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35226712

Confral

304258
1424
Virtus:

1. 5p
2. 4p
3. 10
4. 9p
5. 5p
6. 7p

40/60p

I tyle.
2016.03.01 15:59:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35226770

KONTO USUNIĘTE

Chciałbym ocenić świat prywatny Avalon

1. 10 pkt

2. 9 pkt

3. 9 pkt

4. 10 pkt

5. 8 pkt

6. 10 pkt

W sumie = 56/60 pkt.

Super ludzie i atmosfera. Nie ma tu żadnych dzieci latających tylko za pixelami i pisząc do każdego "ale ty masz suabe piksele w eku 11!!11". Są częste konkursy, super grupa eventowa
Są tam minimalne minusiki, ale nic nie jest idealne

Pozdrawiam. )
2016.03.01 16:22:36
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35227087

KONTO USUNIĘTE

Witam

Świat - Majorka

1.7p
2.4p
3.2p
4.4p
5.5p
6.4p

Razem: 26/60p

Makarov w grze go zbytnio nie ma, ale ustalił godziny w których jest dostępny.
Klimatu jak i dodatków globalnych na razie praktycznie nie ma. Świat podzielony jest na dwa klany, które siebie nienawidzą.
Raz na miesiąc może na dwa jest event (więcej eventów nie ma) -"Loteria" można wygrać jakąś legę.
Dość mało graczy (może z 20 gra), rekrutacji w najbliższym czasie niby też ma nie być, więc jest tu nudno.

Pozdrawiam ^^
2016.03.01 17:03:43
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35227576

KONTO USUNIĘTE

Odważę się i jako pierwszym w nowym JJTS ocenię Eden:
1.7
2.8
3.9
4.8
5.5
6.5
Dlaczego tak?
Nevillek jako ZŚP, sprawuję się dobrze, często jest aktywny w grze, i nawet długo na zapy czekać nie trzeba. Jedynym minusem jakim u niego dostrzegam jest to, że często ulega SM, pod kątem zgłoszeń i odwołań graczy, a także w niektórych sytuacjach nie potrafi uargumentować swojego stanowiska. Administracja serwera czyli SM, sprawuję się bardzo dobrze zgłoszenia są rozpatrywane dosyć szybko, plusem było także to, że w dniach eventu urodzinowego nie nakładali killi tylko pozwolili graczom brać w tym udział. Niestety nie podoba mi się to, że nawet za drobne obrazy, które są kierowane najczęsciej w moim kierunku zostają odrzucane, a jak sam regulamin mówi, za obrazy powinno się karać nawet te najmniejsze, a ja jednak nie jestem graczem który pozwala sobie "pluć w twarz", po pewnych doświadczeniach życiowych. Przez długi czas na serwerze nie było dodatków, ale gdy się pojawiły spełniają swoją funkcje, a przedewszystkim czat globalny. Gracze jak na każdym serwerze PVP dzielą się na klany i tak jest w tym przypadku, jednak z powodów pewnego klanu i jego zachowaniu i tekstach w kierunku mnie częściowo odechciewa mi się grać, ponieważ jak to większość osób na tym serwerze nie ma nawet 16 lat i nie mają całkowitego pojęcia, że nie dla wszystkich teksty/słowa, które dla nich wydają się nie obraźliwe, niektórych jednak mogą urazić, a przedewszystkim, że życie u niektórych osób piszę różne scenariusze. Tak wiem, że zaraz spotkam się z fala hejtów i krytyką, ale ja wyrażam swoją obiektywną opinie na temat serwera, ponieważ mam do tego jak najbardziej prawo.
2016.03.01 17:34:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35227954

Cloud Clerry

329426
2791

Edytowany 15:48:03 31.5.2021 przez Cloud Clerry
2016.03.01 17:49:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35228137

Lipton

3501595
8144
Dziękuję
Edytowany 19:05:14 4.3.2016 przez Lipton
2016.03.01 18:14:51
Ocena: -4
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35228490

Nes

317231
295
Eden

1. 9p - Co tu dużo mówić, swoją funkcję spełnia bardzo dobrze, jedynym minusem jest to że czasem liczy się dla niego bardziej zdanie SM niż jego.
2. 8p - Dużo konkursów, minieventów stałych, minusem jest tylko to że teraz te większe eventy są rzadko i do zdobywania zostają minieventy.
3. 8p - Tu nie ma dużo do gadania, jest wszystko co ważne czyli belka z herosami/tytanami, belka lootów, belka z tematami/stroną świata, tło gry, tło ładowania, motyw który nie działa z miesiąc (to jest jedyny minus) i dwie najlepsze rzeczy czyli wyłączanie logów herosów/lootów/wołacza na herosów i perełka chat globalny.
4. 9p - Ostatnio była rekrutacja, oczywiście przybyło dużo osób ale jest przynajmniej więcej duszyczek do gadania i do dedania, na szczęście nie ma ''Mordoru'' i nie dochodzi 300 osób co rekru.
5. 5p - Najgorsze co jest niestety na serwie. Kłótnie na globalu, zgłoszenia na siłę na Wyrocznię (temat ze zgłoszeniami). Niektórzy na szczęście potrafią szybko zmienić temat i kłótni nie ma. A, zapomniałbym. ''I co z tego?''. Pozdrawiam Fulcika.
6. 7,8p - Klimat jest napisany w 5 pkt wyżej, więc nie ma co się rozpisywać.

Ogólna ocena 46,8/60
Pozdrawiam Chill, ''najukochańszy'' klan FF , Gustownego i Rudą.

Edytowany 19:07:41 1.3.2016 przez Nes
Edytowany 19:10:32 1.3.2016 przez Nes
2016.03.01 19:07:32
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35229260

Jeszcze Chwileczkę

3057
2241
Stoners

1. 10
2. 10
3. 10
4. 9
5. 8 Jorgen, czapa
6. 10

57/60

Tyle, ogólnie serwer polecam przyjemnie się gra.
Edytowany 10:49:07 5.3.2016 przez Protyp
2016.03.01 19:20:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35229387

Larsen

31669
1029
Ataentsic

1. 10 Mewe jest spoko
2. 10
3. 10 Fado bardzo dużo pracuje nad dodatkami
4. 9 Jest spoczko tylko od przyzia UP nie ma ekipy
5. 9
6. 8 To zalezy czy jest event czy nie

Na ataentsic jest spoko. Warto zagrać

56/60
Edytowany 07:29:05 2.3.2016 przez karzełxd
2016.03.01 20:16:51
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35230254

KONTO USUNIĘTE

Avalon

1. Nie powinienem oceniać samego siebie, jednakże będę podążał za oceną graczy. 8/10
2. W całym zespołem współpracuje mi się dobrze, nawet powiedziałbym, że bardzo dobrze, dlatego też wystawiam taką ocenę. 9/10
3. Autorem obecnych dodatków globalnych jest Darrefull, pokazał swoje możliwość z bardzo dobrej strony, jednak z kilku powodów postanowiliśmy zmodernizować całość, prace już trwają, mam nadzieję, że szybko zostaną zakończone. 9/10
4. W grze aktywność graczy jest dosyć duża, zazwyczaj jest około 20 osób na serwerze, jednak z takiej ilości nie rodzi się aktywność, mała grupa osób uczestniczy z konkursach/zabawach, a także bardzo mała aktywność na forum. 8/10
5. Zachowanie graczy mogę podzielić na kilka kategorii, jednym z nich są gracze spokojni, którzy dogadują się z resztą i wygląda to dobrze, jednak jest pewna grupa osób (większość z tego świata wie o kim mówię), którzy psują praktycznie wszystko. Odkąd na Syberię bilet otrzymało kilka osób dominujących pojawił się spokój, być może do czasu. Po za tym podczas każdego eventu lub zwykłej walki z e2/herosem/tytanem jest płacz o legendy, "dlaczego On dostał a nie Ja", wzajemne dogryzanie, nastawianie innych przeciwko tej osobie, być może czas najwyższy zająć się tym od strony administracji. Pomijając to co złe, na świecie funkcjonuje kilka klanów, których członkowie dogadują się, nie widzę, aby były jakieś wewnętrzne kłótnie i niepowodzenia, mam nadzieję, że tak pozostanie. Aby ocena nie skupiła się głównie na tej grupce, dlatego oceniam całość. 6/10
6. Zarówno Ja jak i cała administracja pracujemy nad konkursami/zabawami/eventami, staramy się, aby zawsze jakiś konkurs był i każdy mógł spróbować swoich sił wygrywając pokaźne nagrody. Mimo wszystko, klimat tworzą gracze, a widać, że wczuwają się w swoją rolę (świat PvP). 8/10

Suma: 48/60
Edytowany 21:48:44 1.3.2016 przez Zanmir
2016.03.01 21:45:53
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35231697

Leo Valdez

304409
2998
Avalon

1. 8
2. 10
3. 10
4. 8
5. 6
6. 10

Suma: 52/60

Pozdrawiam Ravadola i Bezimiennego Dominika
Edytowany 20:11:50 2.3.2016 przez Ras Elijah
2016.03.01 21:53:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35231809

Beasy

30031
337
Dzień Dobry to ja:)
Ocenie Aerials
1. 10
2. 10
3. 8
4. 10
5. 10
6. 10
Ocena końcowa? 58/60:)

Aerials, świat bardzo świetny. Gracze okazują dużą kulturę. Zarządca dobrze prowadzi serwer. Posiadamy świetne dodatki które ostatnio przestają z nami współpracować. Klimat serwera w zupełności mi wstarcza. Bardzo gorrąco polecam każdemu ten świat;)
2016.03.01 22:34:40
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35232278

La Commune

312401
2331
Dionizos
8
9
-
10
8
10

Suma: 46/50(60)
Dlaczego nie oceniłeś rubryki(?) dodatki? Bo ich tymczasowo nie mamy ze względu, że mamy NI.
Poznałem wielu bardzo przyjacielskich i zorganizowanych ludzi, z którymi można i pogadać tak "luźno", jak i szybko zebrać się na herosa/tytana (czyt. maniaczyć wspólnie do 3 w nocy na ts'ie). Niestety zdarzają się jakieś wyjątki, ale to są specjalni gracze.
Mamy również system waluty eventowej prowadzonej na forum, a dokładniej w specjalnym arkuszu. Dlaczego tak? No jak napisałem, dodatków nie mamy możliwości mieć, a radzić sobie musimy. System działa na razie powiedziałbym, że dobrze.

Pozdrawiam ziomeczków.
Edytowany 15:54:42 2.3.2016 przez von Michaelis
Edytowany 16:09:48 2.3.2016 przez von Michaelis
2016.03.02 15:50:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35235476

Pe Fał Pe

274256
828
Orchidea

1. 6 pkt
2. 8 pkt
3. Brak dodatków
4. 9 pkt
5. 9 pkt
6. 10 pkt

Razem 42/50

Ogolnie zarządca jest okej ale mógłby być lepszy, powiedzmy ze połowa kadry wspaniałych SM jest na właściwym miejscu, a reszte bym obalił.

Pozdrawiam KNO
Ithulf [*]
Mr Krasnal [*]

Niech tarcza będzie z wami
2016.03.02 16:16:35
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35235796

sir pawlx

316122
2169
Narwhals!
1.8
2.9
3.10
4.9
5.9
6.9

Narwhals: 54!

Świat super jest polecam gorąco dużo osób gra można powalczyć i elity II zazwyczaj puste!
Eden.
1.10
2.10
3.10
4.9
5.9
6.8
razem 57

Gram 3 dzień ale mili gracze dali złoto na początek ekwipunek! super wręcz gorąco polecam!
Edytowany 16:57:54 2.3.2016 przez Doofenshmirtz
Edytowany 17:11:38 2.3.2016 przez Doofenshmirtz
2016.03.02 16:57:42
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35236320

Hinnorard

282625
3198
LEGION

1. 8
2. 8
3. 10
4. 5
5. 5
6. 5

RAZEM 41/60

Co by tu dopisać... Świat jak świat, nie jest zły, ale też nie jest super. Klimat jest słaby, nawet podczas eventów, który przeważnie zamiast łączyć graczy to ich dzieli. Jest wielu graczy, którzy biorą grę zbyt poważnie, ale tyle samo jest tych fajnych dla których legendy to nie wszystko. Co do zarządcy to jest ok, choć mógłby być lepszy. Jedynego SM na tym świecie oceniam podobnie.

Pozdrawiam wszystkich tu piszących i kilka osób ze świata Legion

_
Edytowany 17:27:00 2.3.2016 przez Hinnorard
2016.03.02 17:26:07
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35236882

Kindred

306409
1259
Witam serdecznie!
Chciałabym przedstawić swoją opinię na temat Świata Prywatnego Febris

1. 9pkt
2. 10pkt
3. 7pkt
4. 10pkt
5. 9pkt
6. 9pkt

Specyficzny klimat Febris pozwala na przyjemną i spokojną grę, nawet jeśli jest on bez pvp zawsze znajdą się osoby chętne do walki. Spokojny świat, który trzyma się z dala od afer, trolli oraz wielu innych niechcianych sytuacji. Zarządca bacznie przygląda się poczynaniom graczy i jest bardzo konsekwentny mimo to, uczciwie i sumiennie wykonuje swoją pracę, dlatego jego stanowisko oceniam bez jakichkolwiek zarzutów. Super Moderatorzy są bardzo aktywni i można na nich liczyć, każdy zawsze znajdzie czas na rozmowę bądź skonfrontowanie wszelakich problemów. Jeżeli miałabym ocenić graczy to jestem bardzo zadowolona z Carderara, że w rekrutacjach nie wybiera kogo popadnie i jest to małe grono osób.
Wszyscy tworzymy klimat, czasem znajdą się osoby, które szukają zaczepek ale staramy się takie zachowanie zwalczać. Na Febris każdy, każdego powoli zna i mogę śmiało powiedzieć, że mamy bardzo fajną Febrisowską ekipe.

Febris to bardzo dobry świat i mój 1,5r. staż na świecie, pozwolił mi jednoznacznie przyznać, że jestem zadowolona.

Serdeczne pozdrowienia dla chłopaków z Bractwa Nevereth, Nar Evanor, De la Valliere, Potępionych, Infideles i całej reszty!:)

Pozdrawiam Narajkaaaa

Edytowany 18:11:35 2.3.2016 przez Narija
2016.03.02 17:58:04
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35237357

Shenera

3141864
40562
Narwhals

1. 6
2. 7
3. 5
4. 8
5. 5
6. 7

Pozdrawiam (:
2016.03.02 18:24:24
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35237761

Hazurochi

286233
2470
Helios

1. 5
2. 10
3. 4
4. 9
5. 8
6. 8
2016.03.02 18:34:46
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35237914

KONTO USUNIĘTE

Aerials

1. 7 pkt
2. 8 pkt
3. 7 pkt
4. 9 pkt
5. 6 pkt
6. 7 pkt
Łącznie: 44/60

Na Aerials gram od 2012r i najbardziej podobał mi się klimat podczas gdy zarządcą był All Jucle. Teraźniejszy zarządca (Shariq) wykonuje podstawowe obowiązki i mimo kilku sprzeczek z nim oceniam jego pracę na poziomie dobrym. Minusem jest jego aktywność, bo jest ona średnia. Gracze na Aerials są różni, lecz ja trzymam ze starymi, którzy są w porządku, resztę dedam. Musze przyznać również, że podczas ostatniego eventu gracze bardzo się zgrali i event wypadł całkiem spoko.
2016.03.02 19:47:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35238985

KONTO USUNIĘTE

Stark
1. 9pkt- Banan jest często aktywny, miły, zapki dostaje się szybko, dobrze wywiązuje się ze swojej roli.
2. 8pkt:
destruktorf- Dość często aktywny, zajmuje się eventem na forum. +
Echo Nienawiści- zajmuje się walutą. +
Stendu- Starkowa Sala Kar. +
Fromiik- coś tam robi. +/-
Arvitiane- Jagody nie widzę nigdzie ,ani w grze ,ani na forum. -
Magiczny Autobus (Można powiedzieć ,że pomocnik administracji)- na wielki plus, pytania na globalu, 3 eventy na forum, według mnie zasługuje na SM, bo robi najwięcej.
3. Brak.
4. 8pkt Może trochę za dużo.
5. 7pkt Ogólnie jest poprawa, coraz mniej chuliganów .
6. 8pkt O wiele lepiej niż za poprzednich zarządców.
Łącznie: 40/50

Grałem za kadencji wszystkich zarządców (Evillka, Kachexi i Banana) i wnioskuję ,że teraz ten świat wygląda najlepiej. Atmosfera się zmieniała bardzo. Wojen klanowych było dużo jak i samych klanów, jedne upadały następne powstawały. Teraz ten świat należy do 2 sojuszniczych klanów, mowa tu o Si i CzB. Widać gołym okiem ,że świat jest budowany pod wyżej wspomniane klany. Jednakże nie oznacza to ,że świat jest zły. Może trochę zbyt dużo znajomych klanowiczy z Si dostaję zapy ,ale Banan ma prawo dodawać kogo chcę. Zniechęca to trochę ,gdy podczas eventu nie można bić żadnego herosa, bo każde respy obstawione przez 2 klany. Podsumowując świat jest ciekawy i warto spróbować na nim swoich sił.
Na koniec chciałbym pozdrowić Elfa, Sennoxa, lewego, Gortiego i cały Stark.
2016.03.02 22:07:13
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35241213

KONTO USUNIĘTE

Stoners

1. 10 pkt

2. 10 pkt

3. 7 pkt

4. 8 pkt

5. 6 pkt

6. 8 pkt

Razem: 49/60

Już tłumaczę skąd ta ocena. Po kolei, żeby to uporządkować. Czekoladova jako zarządczyni- świetnie. Żyje serwerem, widać, że nie myśli o nim tylko w grze. Przemyśla każdą kolejną zmianę, dyskutuje na temat serwera z graczami. Jest aktywna w grze i na forum, kilka razy nawiązałem z Czeko dialog, przyjemnie się rozmawiało.
Administracja serwera czyli w moim rozumowaniu SM, MC i inni. Sam posiadam rangę MC, trochę trudno mi się na ten temat wypowiedzieć. Ostatnio nastąpiła mała zmiana, kingwojas po otrzymaniu SM stara się zmienić serwer co jak na razie zdaje egzamin. Pojawiło się wiele konkursów, również takie prowadzone przeze mnie. Zmieniony został też regulamin, wszystko jest jasne. 3 punkt czyli dodatki- są zbędne póki co. I tak każdy wyłącza lootlog, więc co mamy do wyboru? Mapki, heros, kolorki na czacie i neony- stąd 7 punktów, aczkolwiek ja niespecjalnie zwracam na nie uwagę. Ilość graczy jest w miarę, e2 pozajmowane, expowiska zazwyczaj także, więc jest tak, jak być powinno. Zachowanie graczy jest bardzo zróżnicowane. W sumie mało, bo tylko 6 punktów przydzieliłem w tym miejscu z uwagi na podejście niektórych osób- są wrogo nastawieni, bo usłyszą jakąś plotkę. Co jeszcze jest w miarę niepokojące to kłótnie związane z dedaniem i tym innym, to serwer PvP, każdy wiedział, kiedy pisał podanie. Ogólnie są gracze, którzy dobrze podchodzą do polityki serwera, można też określić, że sami ją ustalają i to pasuje, nawet mnie. Klimat serwera? Każdy ma unikalny. Nasz również taki jest, rywalizacje, walki o e2, dedanie, ale też wojny klanów. To wszystko cechuje serwer PvP i nawet dobrze, to urozmaica rozgrywkę.
Na koniec chciałbym pozdrowić graczy: Pofatu, Shekeen, Homan oraz klany: Invictus, Santa Muerte i Guts Over Fear.
Edytowany 22:52:39 2.3.2016 przez Rott
2016.03.02 22:52:26
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35241537

KONTO USUNIĘTE

Helios
1. 5 pkt
2. 10 pkt
3. 4 pkt
4. 9 pkt
5. 8 pkt
6. 9 pkt
____________SUMA
= 45 pkt

Po około 1,5roku gry na heliosie postaram się jak najlepiej opisac aktualny stan rzeczy. Ariana jako zarządca spisuje się przyzwoicie ale ocena tak słaba ze względy na to, że po poprostu ciężko ją złapać i mało przebywa w grze ale jesli już wejdzie to wszystko załatwia przyzwoicie i zazwyczaj na czas. Mam szczerą i ogromną nadzieje, że jej czas w grze się poprawi ale rozumiem, że każdy ma życie prywatne. Super moderatorów mamy świetnych, wszyscy chetni do pomocy, często aktywni w grze. Po krótce o każdym z nich:
Shalome miła, uśmiechniętą zazwyczaj zadowolona, zawsze odpowie na pytania, pomoże ale chyba mnie nie lubi bo zawaliłem w wakacje z konkursem, no ale wiecie dostałem prace i odleciałem ;_; ale i tak oceniam ją jako najlepszą moderatorke naszego świata.
Pisarz kiedyś bardzo aktywny w grze i pomocny, aktualnie wszystko na opak.
Scarecrows miły, pomocny organizuje konkursy, przyjemnie się z nim rozmawia. Wielki pozytyw.
Omin bardzo zaangażowany w sprawy serwera miły, pomocny, liczy heliardy
Jeśli jest jeszcze jakiś sm to chyba niewidzialny i słabo angażujący się w życie serwera.
Dodatki no kurde po prostu słabe = http://i.imgur.com/y4VFRHs.png lecz czekam z niecierpliwością bo zapowiadają o wiele lepsze.
Ludzie to oni tworzą no wspaniały klimat taka jedna fajna rodzina heliosowa, zazwyczaj każdy sobie pomaga, jest dla siebie miły i przyjaźnie nastawiony, jak wiadomo są wyjątki, które nieznacznie taki klimat psują. No ale dzięki temu jest śmieszniej na serwerze. Zgłoszenia bywają tylko w czasie rekrutacji, nie wiem czemu ale nowi gracze zamiast się asymilować to starają się za wszelką cene uprzykrzyć gre graczom, którzy spędzili na serwerze kawał czasu. Przez takie zgłaszanie już paru znajomych wyleciało na Syberie.
To by było na tyle!
Chciałbym serdecznie pozdrowić Darha (szczególnie), Magefa, Jarka, Scanie, Dziobaka, Gladiósa [*], Szalomke, Starszego Szagara, Derna, Adka i wiele wiele innych dzięki którym gra na serwerze jest przyjemna. Całe Heliosowe rozmówki też pozdrawiam

Besos!!
Edytowany 23:45:31 2.3.2016 przez Fapii
2016.03.02 23:35:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35241791

Nismo

300254
939
Ok, to Helios.
1. 4 pkt
2. 7 pkt
3. 4 pkt
4. 8 pkt
5. 6 pkt
6. 6 pkt

Razem: 35/60

Przy pierwszym podpunkcie dałem tak mało punktów za to, jak zostałem zrobiony w konia przy evencie wakacyjnym, bo do tej pory nie dostałem za niego nagrody, mimo, że przedstawiłem jawne dowody na to, że go wygrałem. Wyleciałem jedną postacią na Syberię zupełnie za nic, Arianę ciężko złapać w grze, nie odpisywała mi, więc muszę wszystkie sprawy wyjaśniać przez panel kontaktowy. Ale w sumie nic nie mam do naszej zarządczyni. SM są spoko, wywiązują się ze swojej roli, kille dają kiedy trzeba(no w sumie przez pewien czas to rozpatrywali głównie moje zgłoszenia, bo miałem w Sądzie więcej postów niż w Rozmówkach ). Dodatki są słabe trochę,są tylko takie, żeby były. Takie bez finezji i polotu. Graczy za dużo nie jest, chociaż to już 8 stron w rankingu. Gra się dość przyjemnie. Co do punktu piątego, to trudno powiedzieć, bo jedni są w porządku, można z nimi normalnie pogadać i pożartować(pozdro magef arthell zaza daniel sobuś fapek cukier i wszyscy z RO i goonsa itd itd), z kolei inni już nie są tacy fajni. Klimat no jak klimat, Helios to gorąco od słońca. Nie no, czuć tego priva, jest trochę konkursów na forum, eventów mniej, ale cóż.

Cześ!
Edytowany 23:55:51 2.3.2016 przez Lykan
2016.03.02 23:51:22
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35241847

Lejliirce

216327
568
Właśnie się zorientowałam, że nie mogę dawać ocen i, przyznam szczerze, trochę mnie to boli.

Helios
1. 7
2. 8, zawsze przecież może być lepiej
3. 6
4. 8
5. 8
6. 8
_________
7+8=15
15+6=21
21+24=45?
#humanpower #maturazapasem

Ogólnie Ariana robi wszystko, co do niej należy. Różnie - raz od ręki, raz po tygodniu, ale summa summarum wszystko jest ogarnięte. Gorzej z aktywnością, zarówno tą serwerową, jak i forumową - ale daje radę. Czasem można sobie zrobić focię z zarządcą pod skrzynką, tak na pamiątkę, bo taka okazja nieczęsto się zdarza. X'D Różne wtopy, oczywiście, zalicza, no ale kto nie zalicza?

Rada to ogólnie jest jedna wielka niewiadoma na Heliosie, bo się bardzo dynamicznie zmienia. Ale jaka by ona nie była, raczej stara się pilnować porządku. Zgłoszenia w sądzie na moje oko rozpatrywane są w miarę szybko, gorzej z zaproszeniami (ale to już brocha Ariany, a tak jak mówię z czasem bywa różnie). Z aktualną radą naprawdę dobrze mi się współpracuje, nikt sobie specjalnie w drogę nie wchodzi. Cłhopcy są milutcy, muszę tu pochwalić Omina, który ostatnio przechodzi sam siebie.

Dodatki mamy, podstawowy zestaw. Ja tam lubię z niego najbardziej motyw, bo jest taki przyjemniutki. Może trochę babski, bo żadnych terminatorów czy coś to tam nie ma... dla jasności: http://screenshot.sh/m7THqTeLClglz.

Gracze są spoko w większości, znajdą się zawsze jakieś cwaniaki, dzikusy z dżungli, no ale reszta to rekompensuje. Trochę nie rozróżniam punktu 4 i 5, bo zamykam to poniekąd w jednym. Zawsze mówiłam, że na Heliosie gra/ma postacie zbyt duża liczba osób, stąd wzięło się tworzenie regularnych list pasażerów pociągu na Syberię. No ale jak już udało się zbić stronkę, to weszło 6 postaci i znowu klapa. Także no, kapituluję. Największy zamęt sieją nowi w zestawieniu ze starymi wyjadaczami - obydwu grupom zaraz po rekrutacjach odbija i robi się burza - ot, taka tradycja.

Klimat na Heliosie odkąd pamiętam był specyficzny, przez wielu określany nawet brakiem klimatu. No ale to zależy od postrzegania pojęcia klimatu. Ja tam uważam, że kazdy świat jakiś ma - nasz się opiera na jakichś śmiesznych konfliktach, które okazują się całkowitą fikcją chociażby kiedy przychodzi czas eventu. Zatem co to za konflikt, skoro w obliczu potężnego wyzwania wszyscy nagle o nim zapominają? Jakieś tam konkursy są, ale raczej mało ambitne. Przez te lata zdążyłam już zauważyć, że ambitne na Heliosie się nie sprawdzają.
Edytowany 01:02:42 3.3.2016 przez Shalome

Słucham?
Edytowany 01:11:24 3.3.2016 przez Shalome
2016.03.03 00:47:25
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35241924

KONTO USUNIĘTE

Unia

10
9
10
7
10
10

56:P Znakomity server Pozdrawiam
2016.03.03 11:51:09
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35242819

Ewa

317408
700
Na pierwszy ogień Helios:

1. 6 pkt
2. 10 pkt
3. 8 pkt
4. 5 pkt
5. 6 pkt
6. 7 pkt

Ocena dość subiektywna osoby, która dawno już nie grała, a jedynie udzielała się na forum. Może zacznę od początku. Ocena zarządcy według mnie - 5/6 -Zwykły. Jako osoba, którą znam z życia realnego jest w porządku - ale fakt, na serwer poświęca minimalną liczbę czasu, czemu się nie dziwię prywatnie - gdybym miała tyle zajęć co ona w ogóle pewnie nie zaglądałabym na grę, ale jednak jako osoba zarządzająca serwerem powinna poświęcić go trochę więcej. Kolejne - Jak oceniam pracę administracji serwera, tu dałam maksymalnie. Dlaczego? Biorąc pod uwagę, że administracja to wszyscy członkowie Rady, nie zarządca, Shalome i ostatnio nowi dają z siebie wszystko. Ja jestem mało aktywna, fakt, ale dzięki nim serwer prosperuje dużo lepiej, niż kilka miesięcy temu. Tak trzymać! Kolejne - Dodatki globalne. Dodatki są dobre. Mogłyby być lepsze - lootlogi, waluta itp, ale to czego mi tak naprawdę potrzeba w nich jest. Poza tym, z tego co słyszałam są tymczasowe, z życzliwości zarządcy ŚP Majorka, który je nam udostępnił, także dziękujemy serdecznie! Jak się czuję pod kątem ilości graczy? Graczy jest dużo, jak spojrzeć na ranking, ale tak naprawdę nie spotyka się ich bardzo często w grze. Przynajmniej tak było przed moim odejściem. Z tego co wiem zarząd planuje teraz zmniejszyć ich ilość o jedną bądź dwie strony, więc zobaczymy jak będzie dalej. Jak się zachowują gracze? Zależy którzy, Helios przeżył już wielu awanturników i spiskowców, ale jak widać, dalej dzielnie się trzyma. Póki co jest w miarę spokojnie, zwyczajnie. I ostatnie (chyba) klimat. Na Heliosie klimat jest... jak to już wcześniej Shalome napisała, specyficzny. Zacznijmy od tego, że Helios dzieli się na dwie grupy, staży gracze i nowi gracze. Pomijając fakt, że zarządca zalicza się do nowych graczy, starzy nadal trzymają na Heliosie władzę i mają ostatnie słowo. Nie lubi się też tutaj rekrutacji, każdy nowy ma bardzo trudno, by stać się zaakceptowanym, ale na pewno jest to łatwiejsze niż rok/dwa temu, kiedy to żeby zyskać akceptację trzeba było stanąć przeciwko zarządcy. Więc jednym słowem, jest w miarę - mogłoby być lepiej, ale bywało też gorzej. Równowaga musi być, a my powolutku idziemy ku lepszemu
2016.03.03 13:40:45
Ocena: 7
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35243246

KONTO USUNIĘTE

Witam, ocenię świat Avalon.

Zarządca - 10/10 - Nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy Łukasza, najlepszy zarządca jaki znam obok Siso.

Praca administracji serwera - 9/10 - Częste konkursy na forum jak i w grze, świetnie zgrana paczka, i nic nie zmieniać.

Dodatki Globalne - 9/10 - Stworzył je Darrefull i są chyba najlepsze na wszystkich światach na których gram/grałem. Niektóre rzeczy nadawałyby się do naprawy, ale trwają prace nad nowymi dodatkami.

Jak czuję się na serwerze w obecności innych graczy? - 8/10 - Dobrze, chociaż przez niektóre czarne owce na naszym świecie, odechciewa się grać, ale ogólnie jest fajnie. Nawet jak gra 20 graczy, to wydaje mi się że to za dużo.

Jak zachowują się gracze na świecie na którym gram? - 8/10 - Nie jest źle, ale często zwane sposoby "udupiania" są widoczne w jurysdykcji. Niektórzy są chamscy, perfidnie złośliwi, ale jest mało takich osób, większość to osoby miłe i uprzejme które zawsze pomogą.

Jak oceniasz klimat serwera? 8/10 - Jak Zanmir napisał w swojej ocenie, pare osób dostało syberię i ucichło, być może, jak wkroczą na nasz świat nowe osoby z rekrutacji, to może klimat się polepszy. Oczywiście o dobro i podniesienie klimatu stara się zarządca jak i reszta administracji świata.

Więc ocena końcowa to 52/60, myślę że to na tyle. Pozdrawiam!

Elthann:

Zapraszam w sobotę na ts, godzina 15:00, wpadniesz? Coś sobie wyjaśnimy.
Edytowany 21:33:59 3.3.2016 przez Ralliv
2016.03.03 17:26:26
Ocena: 0
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35245335

Nogi Pistoriusa

315303
3772
Witanko, ocenię Eden

1)9
2)9
3)7
4)4
5)9
6)7
Łącznie: 46/60

1.
Zacznę od zarządcy jest nim Nevillek. Do jego pracy nie można się ni jak przyczepić, ponieważ wykonuje ją wzorowo. Ocena 9 jest z tego względu, że krytykę przyjmuje bardzo do siebie i sobie z nią nie radzi, jednak jestem pewny że z upływem czasu ten aspekt się zmieni.

2.
a) Nevillek - jego praca jest opisana wyżej.
b) Cadillac - jako sm pracuje świetnie, nic dodać nic ująć.
c) Alija - rzadko ją ostatnio widuje, ponieważ ma sesję, jednak przed nią świetnie sprawowała się w tej roli. Najwięcej roboty odwalała na Wyroczni.
d) Benicjusz - Dawid jest w FF, no bo jest jego założycielem. Dał mi szanse gry z nimi, chociaż obrzucałem ich błotem. Do jego pracy jako SM nie mam żadnych zarzutów.
3.
Jest wiele dodatków, jednak ich nie używam, ponieważ jest to świat pvp i nie chcemy dawać informacji o herosach, tytanach etc. Używam jedynie chatu globalnego, działa on dobrze.

4.
Tu jest problem, gdyż gracze powyżej 200lvl'u to wyłącznie klany Fantasy Factory, New World Order oraz Imigranci, są jeszcze inne, pojedyncze, nic nie znaczące w wojnach na tym lvl'u osoby (po prostu się nie udzielają). Teraz przyszło parę osób z Destiny, jednak oni też grają do 88 i chyba 114, więc nuda. Nie chciałbym Mordoru, jednak graczy wysoko levelowych powinno być więcej, bo zaczyna się nudzić

5.
Serwer Eden jest bardzo specyficznym serwerem. Jest to świat hard-pvp więc zgrzyty między najlepszymi klanami zawsze są i zawsze będą, jednak przy tym punkcie na największą uwagę zasługuje gracz o nicku Myszuu. Już dawno nie widziałem tak delikatnego chłopca, który zawsze płacze, że ktoś rani jego serduszko. Żeby nie być gołosłownym dorzucam parę ss'ów z wyroczni. Proszę zwrócić uwagę na daty postów. Przejrzałem tylko dwie strony
http://scr.hu/709v/g9rpv
http://scr.hu/709v/zogz7 - http://scr.hu/709v/u6q9i to taki dodatek
http://scr.hu/709v/6ii8d
http://scr.hu/709v/4evrg
http://scr.hu/709v/52dy7
http://scr.hu/709v/a1swo
http://scr.hu/709v/00quo
http://scr.hu/709v/3mpte - to jest mój faworyt, bo ss w zgłoszeniu nie działał i za to dostał killa
http://scr.hu/709v/zyyqz
Nie jest to płacz, bo z tych wszystkich zgłoszeń dostał tylko jednego killa Reszta graczy jest turbo w porządku, nawet NWO
Pozdrawiam Familije, Nes'a i Namzara. Myszaa wyjątkowo nie polecam.

6.
Jeśli chodzi o wady:
http://scr.hu/709v/yzeyt
Oczywiście opisane są tylko negatywne rzeczy, jednak patrząc na wszystkie aspekty klimat zasługuje na wysoką ocenę.

Pozdrawiam wszystkich Fulcik
Edytowany 18:50:49 3.3.2016 przez Fulcik
2016.03.03 18:39:17
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35246403

Skronix

330360
1160
Prosperity

1. 5
2. 10
3. Nie używam, więc dam 5
4. 8
5. 5
6. 4

Łącznie: 37/60

SM- cud, miód, malina!
Julka (Siminya) wypełnia swoje obowiązki solidnie. Miła, można się z nią pośmiać. Mimo swojego łagodnego charakteru baranek ten potrafi pokazać ostre zębiska, ale nie bez powodu! Na ogół jest spokojną dziewczyną, która nie gryzie i jest ciągle gotowa do pomocy. Z natury jest niegroźnym stworzeniem, ale w przypadku podpadnięcia potrafi zaatakować.
Widać również zaangażowanie fewa merta. Robią co w swojej mocy by prowadzić ten serwer na wysokim poziomie.

Zarządca- niezbyt często widzę w grze, ale na forum czasem się udziela.

Graczy jest w sam raz.

Świat nawet w porządku, ale mimo tego znajdzie się tu sporo ludzi fałszywych.

---
Edytowany 20:50:14 3.3.2016 przez Skronix
2016.03.03 20:49:00
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35248225

KONTO USUNIĘTE

Dionizos

1.9
2.9
3.-
4.8
5.9
6.9

Razem: 44/50

Gram na ŚP Dionizos od około miesiąca. Poznałam wiele fajnych osób z którymi można pogadać nie tylko o grze. Oczywiście stwierdzam to z małymi wyjątkami, jednak takie osoby zdarzają się rzadko.
Gry, rozmowy na forum i klany tworzą ciekawy klimat.
Zarówno Zarządca, jak i SM/MC pełnią swoją funkcję w porządny sposób. Nie posiadamy jeszcze dodatków globalnych, dlatego pkt. 5 zostawiam pusty i zliczam punkty bez niego.
Zdania mogą być różne, jednak mi się serwer podoba.
2016.03.04 18:36:57
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35255095

Jiiasiek

271366
2441
Cześć
Stark :
1.9pkt
2.3pkt
3.-
4.5pkt
5.1pkt
6.1pkt
Razem :19pkt

Gram na świecie Stark około pół roku.Znalazłem się po kilku miesiącach w naprawdę fajnym klanie gdzie ludzie się szanują.Niestety stwierdzam ,że oprócz klanowiczy nie ma fajnych osób.Ponadto jest kilka/kilkanaście osób które zachowują się chamsko, czy też postępując z myślą ,że są (te osoby) "królami" serweru.Bez nich świat ten byłby z pewnością lepszy.
Osobiście nie polecam serwera Stark.
Edytowany 18:55:31 4.3.2016 przez Jiiasiek
2016.03.04 18:50:26
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35255304

Sasusiek

333348
4660
Destiny:
1. 4
2. 4
3. 4
4. 4
5. 4
6. 4
Łącznie 24

Za Grubego było lepiej.
2016.03.04 18:53:26
zgłoś | ignoruj | cytuj | ID:35255341

Tylko zalogowani gracze mogą pisać posty

Forum Margonem > Konkursy, spotkania, rekrutacje ŚP > Opinie o Światach Prywatnych

Podaj powód dlaczego oceniasz post na

Pozostało ważnych głosów na dziś: 0, po przekroczeniu limitu
Twój głos pokaże się przy wiadomości, ale nie doliczy się do reputacji gracza.

* pole nieobowiązkoweLimit znaków 0/50

Zgłoszenie postu do moderacji.
Poniżej możesz podać powód Twojego zgłoszenia.

Pamiętaj, że za bezsensowny komentarz możesz otrzymać knebla i stracić swoją reputację.

Limit znaków 0/150

-- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -
AND grp=0